Lea
Lea
Právě je neděle 26. kvě 2019, 16:44
Maho salon
Maho salon
Smyslná Dominika Brno
Smyslná Dominika Brno
Lisa Black Plzeň
Lisa Black Plzeň
Sweet Paradise
Sweet Paradise

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: silnice Teplice, Most, KV, Cheb
PříspěvekNapsal: sobota 16. úno 2019, 14:01 
norník závislák

cortex.bm píše:
tom20 píše:

No najít tam nějakou ucházející je už těžký,u Lidlu někdy stojej mladý,ale skoro všechny berou piko.Je tam Lucka,asi 25 let,vyšší černovláska,docela namyšlená,ale možná by ti dala,je hezčí :D

Jak se tam v Teplicích nyní pohybují ceny těch ještě mrdatelných ?

No asi od 600 za sex.Ale popravdě dlouho jsem tam žádnou novou nezkoušel,byl jsem dvakrát za tou hopsající blondýnkou u ONA,ta je za mě fakt dobrá.Nemá ani špeky,hezky vonní a je čistá.I v pohodě pokec.Nj,ale 700 za sex,600 za orál,smlouvat jsem nezkoušel,všechno striktně s gumou.Ale je na ní fakt dobrej pohled a je aktivní.Nemá problém mrdat ani venku :D Jinak holky tak kolem 25-ti stojej jen u Lidlu a většinou tam maj pasáka.

PříspěvekNapsal: sobota 16. úno 2019, 14:05 
norník závislák

superb píše:
Stojej vůbec ještě nějaký šlapky na přemostěních na Bílinu?

Tam už jsem žádnou neviděl tak 3 roky :D

PříspěvekNapsal: pondělí 18. úno 2019, 19:32 
norník

Někde tu zazněl hostinec na Kameňáku u Kynšperka nad Ohří:

Osazenstvo tvoří tři holky. Sára z nich vypadá asi nejlíp. Je hubená, má docela malý kozy přičemž je každá jinak velká. Nelíbá se, nedělá anál a v žádném případě nejde bez. Kouří relativně slušně ale strašně to podle mně přehrává.

Pak je tam ještě jedna postarší (respektive stará, víc než 50 let). O ní pozitivně vím, že dělá anál, bohužel taky se nechá vystříkat bez. Sice ne při první návštěvě, ale nechá. Je tam už léta, pamětníci ji znají z doby, kdy ještě stála přímo na silnici.

Třetí holka do počtu je tak ve věku 30-40 let, ale je hodně tlustá, kouř nic moc, nemrdal jsem ji. Cena je 1000 pro holku a 300 za pokoj. Na poskytovanou kvalitu dost drahé, bohužel nic jiného není k dispozici. Údajně je to dcera té staré a společně předvádějí lesboshow. Ta stará mi to nabídla, nepřijal jsem

PříspěvekNapsal: pondělí 18. úno 2019, 19:35 
norník

Dálnice D6, nájezd na Citice a Černý mlýn. Dole pod dálnicí stávala jedna tulustá šlapka, která pamatuje ještě starou silnici, tehdy stávala u SOkolova.

Při průjezdu v pátek jsem tady potkal další holku, cca 40 let, trochu cikánka, která má hodně najeto. Nedávno se vrátila z Německa a došly jí prachy. Vzal jsem ji za litr na penzion v Kynšperku, kouř docela ušel, velký kozy, který si nechala pomačkat, bacha už se na nich projevuje gravitace. Šuk nic moc, spíše se jen bez řečí nastavila, jak jsem chtěl, vlastní aktivita nic moc. Abych nezapomněl, je to taky taková stálice, než byla dálnice stávala kousek před Březovou u odbočky na Kostelní Břízu (byly tam takové buňky jako ubytovna)

PříspěvekNapsal: sobota 23. úno 2019, 14:44 
norník závislák

Zajímavý,že zrovna u takového malého města je docela dost šlapek,ale tu lesbishow bych teda nedal :D

PříspěvekNapsal: neděle 24. úno 2019, 15:26 
pokročilý

https://www.sex.cz.com/cs/lide/1873545/Zlobilka
Zkušenost?

PříspěvekNapsal: sobota 09. bře 2019, 8:05 
panic

Nemá někdo kontakt nebo neví někdo i nějaké z Chebu ? Díky za info

PříspěvekNapsal: úterý 12. bře 2019, 8:24 
pokročilý

PPomnik píše:
Někde tu zazněl hostinec na Kameňáku u Kynšperka nad Ohří:

Osazenstvo tvoří tři holky. Sára z nich vypadá asi nejlíp. Je hubená, má docela malý kozy přičemž je každá jinak velká. Nelíbá se, nedělá anál a v žádném případě nejde bez. Kouří relativně slušně ale strašně to podle mně přehrává.

Pak je tam ještě jedna postarší (respektive stará, víc než 50 let). O ní pozitivně vím, že dělá anál, bohužel taky se nechá vystříkat bez. Sice ne při první návštěvě, ale nechá. Je tam už léta, pamětníci ji znají z doby, kdy ještě stála přímo na silnici.

Třetí holka do počtu je tak ve věku 30-40 let, ale je hodně tlustá, kouř nic moc, nemrdal jsem ji. Cena je 1000 pro holku a 300 za pokoj. Na poskytovanou kvalitu dost drahé, bohužel nic jiného není k dispozici. Údajně je to dcera té staré a společně předvádějí lesboshow. Ta stará mi to nabídla, nepřijal jsem

Možná by stály za to fotky. Aspoň sáry ;-)

PříspěvekNapsal: úterý 12. bře 2019, 10:49 
panic

Nepocitam ze by se nechala vyfotit,skoc se juknout osobne.

PříspěvekNapsal: sobota 23. bře 2019, 18:05 
panic

Dnes projížďka Dubí - Teplice - Ústí nad Labem (Předlice)... kolem 14h

Předlice - nic zajímavého, pár ošklivých cigánek, pořád kolem krouží policajti.. Jedna mladá holka v minisukni, podpatkách - i krásná v obličeji, bohužel nastoupila do auta přede mnou.

Dubí - klasika, nic co by stálo vyloženě extra za řeč.. V Dubí jedna taková zrzečka, mladá, hodně vyzývavá, silonky, podpatky, ale je dost možný, že to nebyla ťapina - zmizela, asi nastoupila do autobusu...:-)

.. nicméně u sjezdu na Teplice naproti benzině dvě hezké na obou stranách, hodně dělá to oblečení v těchto dnech :-)

Teplice - u ONA jsem zahlédl zezadu vysokou, štíhlou šlapku s dlouhýma nohama, šaty těsně pod zadek, vysoké boty. Zezadu z dálky fakt kus. Obcházela auta a nabízela se. Otočil jsem auto a došla až ke mě. Bohužel obličej hrůza, strašně zmalovaná... Kuřba za 300, sex za 500. Sáhnul jsem si na zadek a šlápnul na zmizík. :-)

Někdo něco zajímavého z této lokality v těchto dnech?

PříspěvekNapsal: sobota 23. bře 2019, 19:15 
norník závislák

dybala1989 píše:
Dnes projížďka Dubí - Teplice - Ústí nad Labem (Předlice)... kolem 14h

Předlice - nic zajímavého, pár ošklivých cigánek, pořád kolem krouží policajti.. Jedna mladá holka v minisukni, podpatkách - i krásná v obličeji, bohužel nastoupila do auta přede mnou.

Dubí - klasika, nic co by stálo vyloženě extra za řeč.. V Dubí jedna taková zrzečka, mladá, hodně vyzývavá, silonky, podpatky, ale je dost možný, že to nebyla ťapina - zmizela, asi nastoupila do autobusu...:-)

.. nicméně u sjezdu na Teplice naproti benzině dvě hezké na obou stranách, hodně dělá to oblečení v těchto dnech :-)

Teplice - u ONA jsem zahlédl zezadu vysokou, štíhlou šlapku s dlouhýma nohama, šaty těsně pod zadek, vysoké boty. Zezadu z dálky fakt kus. Obcházela auta a nabízela se. Otočil jsem auto a došla až ke mě. Bohužel obličej hrůza, strašně zmalovaná... Kuřba za 300, sex za 500. Sáhnul jsem si na zadek a šlápnul na zmizík. :-)

Někdo něco zajímavého z této lokality v těchto dnech?

Ta poslední co jsi měl,nebyla to náhodou ta transka co se tam pohybuje? :D

PříspěvekNapsal: sobota 23. bře 2019, 19:40 
začátečník

A kde přesně v Predlicich stojí ti tapky?

PříspěvekNapsal: sobota 23. bře 2019, 20:36 
panic

tom20: Nevím, jako trans mi nepřipadala :-) Ale neměl jsem, tak nevím...

Reus: V průmyslové zóně. Za velkou poštou. Ale je tam teď víc policajtů, než kurev :-) Vyplatí se projet i postranní uličky, u jatek, směrem ke Kauflandu atd. Občas se dá najít nějaká mladá, hezká cikorka s pěknou postavou.

PříspěvekNapsal: sobota 23. bře 2019, 21:17 
začátečník

A jsou tam i ve všední den ráno nebo dopoledne v Předlicich?A co jejich čistota a ceny?nemají náhodou pasaky tam

PříspěvekNapsal: sobota 23. bře 2019, 21:20 
začátečník

A jména ulic v kterých stojí neznám UL moc

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1376 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 88, 89, 90, 91, 92  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
NURUMASAZE
NURUMASAZE
INKOGNITOPRIVAT
INKOGNITOPRIVAT
MATAHARISALON
MATAHARISALON
MARTINA_25
MARTINA_25
ANDELSKEMASAZE1
ANDELSKEMASAZE1
11111EMMA11111