Angels erotick mase
Právě je středa 17. zář 2014, 6:29
Privát Italská
Privát Italská
U Růže privát
U Růže privát
Attentione privát
Attentione privát
Privát 69
Privát 69

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 465 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Plzeň 2011
PříspěvekNapsal: pondělí 30. led 2012, 8:45 
panic

Jen pro doplnění,po celou dobu je komunikativní,snaží se to se mnou probírat,ona prý bez problémů.Tak snad ta příčina bude jiná,ale chtěl
jsem zde jen položit otázku,zda má někdo zkušenost,než-li budu mít výsledky,protože "a to mě překvapilo" se na ně poměrně dlouho čeká.Takže jsem zde určitě jí nechtěl ublížit,protože mi opravdu přišla fajn a po celou dobu mi pomáhá aspoň psychicky-kdyby telefon nezvedela?hned bych plašil.Tak,prosím,nezaujaté zatím bez závěrů,určitě dám vědět výsledky.Chtěl jsem jen podiskutovat a nedělat jí špatnou reklamu,ostatně po dobu nornictví je potřeba si navzájem sdělovat pocity,od toho je přeci toto fórum :?:

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 30. led 2012, 20:27 
norník závislák

bubacek99 píše:
Tak pár mých postřehů k milfkám v Plzni

1) INWEST: Solventním mužům nabízí ve svém soukromí služby žena střed. věku, 162/60/3. Diskrétnost samozřejmostí, žádný spěch. Ceny od 200 Kč (víc telefonicky). Volat můžete kdykoliv, i o víkendu (ne SMS) tel: 737064609.
...

Taky jsem se zastavil. Dal si masáž a orálek.
Masáž je spíš takové hlazení (když porovnám s Janou z Klatov), ale jako předehra nebo uvolnění v mi stačí.
Kouření tak za 3/5, je co zlepšovat v kombinaci s ruční prací 1/5.
Přistup dávám za 1/5, nic není problém a na čas opravdu nekouká.
Místo 2/5 nájemní byt v pokroví po rekonstrukci. Čistota vše OK.
Poměr cena/kvalita 1 (dalo by se i zlepšit). Těžko se v Plzni dá najít lepší. Záleží na to co kdo hledá.
Nabídka služeb je slabší masáž, orál. Domluva na setkání je bez probémů.
Za mě se určitě spokojenost stavím ještě jednou :-)
Cena 200-400/OB

2) 776349183 inzerát v investu Jsi sám, je ti smutno? ceny od 500. Věk 35-40, hubená, kozičky 2. dělá vše, za vše příplatek, orál bez +200, análek +300, hodina klasiky 800. Stojí za opakování, byt na slovanech. uzká kunda, nechá se lízat. v obličeji docela pěkná.

Byt (miniaturní garsonka) na Petrohradě, ale útulná. V domě okolo schránek i společné docela bordel. Holt Petrohrad.
Domluva docela složitá, telefon bere jen výjímečně. Čas má jen když sežene hlídání děcka. Hlavně všední dny dopoledne...
Vzhledem je opravdu docela hezká. Má trochu mindráky z věku, řekl bych zbytečně. :-)
Dal jsem si OB a klasiku. OB je jeden z nejlepších co jsem okusil. Snaží se jde jí to.
Klasiku jsem jako chlap už nedal i když se snažila mi pomáhat. :-( Možná až moc.
Během akce se kdosi bušením na dveře dobýval do bytu.
Přístup kladný, mohl jsem si s dělat co jsem chtěl.
Cena 500/30min, 800/60min, příplatky +200/OB

Druhou schůzku jsme si domluvili o víkendu. Když jsem přišel telefon nezvedala a v bytě někdo neotvíral tak nevím :-(

Pod obojí se mohu klidně podepsat.
Postupně jsem vyzkoušel a spokojenost. Ostatně stačí se juknout o pár týdnů z5.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. úno 2012, 7:21 
pokročilý

Máte s ní někdo zkušenost?
Malá přítulná kočička s velkou chutí na sex. za finanční odměnu . tel 775 501 325

Přílohy:
pritulna_kocicka-1854.jpg
pritulna_kocicka-1854.jpg [ 50.42 KiB | Zobrazeno 2653 krát ]

PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. úno 2012, 16:52 
pokročilý

Skokan píše:
bludnej píše:
Máte s ní někdo zkušenost?

Asi nikdo nemá, páč je to masakr :D

to Skokan: ahoj a co s touhle? Nikdo na ten odkaz nereaguje
http://seznamka.sally.cz/detail.php?profile=Arnika

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. úno 2012, 18:57 
pokročilý

Skokan píše:
lubík píše:
to Skokan: ahoj a co s touhle? Nikdo na ten odkaz nereaguje
http://seznamka.sally.cz/detail.php?profile=Arnika

Možná hloupá rada lubíku, ale protože se tu ptáš už podruhé, tak není nic jednoduššího, než ji oslovit přímo na Sally. Já napíšu jen, že reaguje a má tam uvedeno, že je vdaná a chce 100 pro diskrétnost...

Díky za odpověď Skokane a rada je dobrá...dám vědět, jak to dopadlo

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 06. úno 2012, 10:28 
pokročilý

Ahoj, máte někdo kontakt na tu Marcelu jak je/byla s Denisou na Kard.Berana? Nejak se nemohu strefit do inzeratu.

Jinak predpokladam ze tohle: 776404579 je zas Elen (a spol.) - zneni inzeratu by tomu odpovidalo.
http://erotika.avizo.cz/noviny/inwest/erotika/vydani/2012-02-06/inzerat/941188.html

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 06. úno 2012, 11:25 
zkušený norník

elanius píše:
Ahoj, máte někdo kontakt na tu Marcelu jak je/byla s Denisou na Kard.Berana? Nejak se nemohu strefit do inzeratu.

Jinak predpokladam ze tohle: 776404579 je zas Elen (a spol.) - zneni inzeratu by tomu odpovidalo.
http://erotika.avizo.cz/noviny/inwest/erotika/vydani/2012-02-06/inzerat/941188.html

jj, bacha, elen není již v bendovce ale na náměstí, může to být matoucí a kdo necvičí otočky může se zle napálit!

PříspěvekNapsal: pondělí 06. úno 2012, 13:12 
zkušený norník

http://erotika.avizo.cz/noviny/inwest/erotika/vydani/2012-01-30/inzerat/939425.html byl jsem na návštěvě minulej tejden, nechal jsem se zlákat kozama č.5, ale pak jsem si uvědomil, že při týhle vejšce a kilech newbude holka vypadat jako na fotce.
Domluva ok dorazil jsem na čas, byt na Borech. Při příchodu do bytu šero holka nevypadal nejhůř(byla oblečená) tak že si mam zajít dát sprchu. Optal jsem se zda ji dá semnou, ale prej už je okoupaná a má upravený vlasy akceptoval jsem a proběhl vanou tedy sám.
Po příchodu do pokoje holčina už svlečená velikost poprsí sedělo, ale ty dvě pneumatiky po dní už byly trochu odrazující nicméně šel jsem do akce, nasadila pláštěnku a začala pokuřovat neurazí ani nenadchne po chvíli se optala jak bych si představoval pokračování, takže nasedla na koně evidentně jí buď nešel nebo holka líná hnout tou bečkou sádla bylo potřeba tedy změnit polohu abych z toho taky něco měl tak tedy jsme pokračovali zezadu kde to pro mě byla poslední štace a naplnil gumu. Po chvíli odpočinku akce ještě jedna opět výměna pár poloh a odměnu dostala na záda:-).
sečteno podtrženo: koupelka nic moc,ručník ucházející, v pokoji se evidentně kouří ne jen cigára, holka snaživá (monotóní hekání moc nepřidalo) ale při druhý akci už začala trochu pospíchat, taky od auta a zase zpět utekla přesná hodina. Za mě já opakovat nebudu kdo má rád silnější holky tak se třeba zalíbí.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 08. úno 2012, 10:46 
zkušený norník

Ideodiverze.
Kolegové, nořím od roku 1997 a doufám, že ještě pár let budu, zkomplikovalo se to, když jsem se oženil. Můžu říct následující: norník má několik možností:
Plzeň - priváty (problém je v tom, že dopředu nevim, na jakou narazim)
Plzeň - Pamela (lepší varianta než privát, jdu jen do hezkejch, po příchodu na pokoj to může bejt bezdotykovka apod.)
Plzeň - amatérky (spousta ztraceného času)
Night cluby Rozvadov apod. (překvapivě obecně mizerná úroveň)
Priváty v Praze (vyšší úroveň než v Plzni, stejnej problém - nevím, do čeho jdu)
Night cluby v Praze (oblíbil jsem si Show Park)

Proč to píšu. Mně trvalo roky, než jsem si uvědomil, že když chodím po privátech v Plzni a vyhazuju ve většině případů peníze za nekvalitu (jo, jsou tu i fajn ženský, ony vědí, že mám na mysli je a vědí i to, že já jsem Petr Lojda), je lepší zajet do Prahy.
Tímto se přikláním k názoru kolegů, kteří něco podobného napsali přede mnou. Je to drahý hobby a šetřit se musí všude.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 08. úno 2012, 11:08 
panic

vsechnonejlepsi píše:
Jen pro doplnění,po celou dobu je komunikativní,snaží se to se mnou probírat,ona prý bez problémů.Tak snad ta příčina bude jiná,ale chtěl
jsem zde jen položit otázku,zda má někdo zkušenost,než-li budu mít výsledky,protože "a to mě překvapilo" se na ně poměrně dlouho čeká.Takže jsem zde určitě jí nechtěl ublížit,protože mi opravdu přišla fajn a po celou dobu mi pomáhá aspoň psychicky-kdyby telefon nezvedela?hned bych plašil.Tak,prosím,nezaujaté zatím bez závěrů,určitě dám vědět výsledky.Chtěl jsem jen podiskutovat a nedělat jí špatnou reklamu,ostatně po dobu nornictví je potřeba si navzájem sdělovat pocity,od toho je přeci toto fórum :?:

testy dopadly ok,už mi chybí jen jeden,na který můžu až po pár týdnech.Tak to vypadá,že chyba bude někde u mě,Vaneska je tedy v pořádku a po celou dobu opravdu fajn,komunikovala,pomáhala.V každém případě tato situace mě dokopala se zamyslet nad tím,jaká rizika
ten můj nornický život přivádí,protože člověk má okolo sebe lidi,které jsou mu nejbližší a on by je tímto svým chováním ohrožoval.Takže pokud jsem měl dostat tuto lekci,abych se nad tím zamyslel,tak v pořádku.mějte se,pak jen doplním poslední výsledek,kdyby náhodou a začnu žít spořádaný život,i když než-li jsem dostal tuto lekci mi připadal nornický život celkem vzrušující a myslím,že byl i vydatný-je ovšem pravda,že plzeňský výběr je opravdu špatný,Praha je přeci jenom jinde-aspoň tedy na ženskou krásu-přístup jsem zažil taky všelijaký-ne moc hluboko,máš už jen 5min,musíš si připlatit atd. :(

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 08. úno 2012, 18:04 
norník

Naprosto souhlasím s výše uvedeným.
Já když mam na noření chuť tak jedině Marcelka u zimáku. Sice trochu dražší, ale luxusní sex a holka fajn, příjemná, nikam nespěchá. Vanessa u zimáku bývala taky OK, ale za ní moc už nechodím, protože tak nějak ztratila šťávu no a to je pro mne asi tak vše.
Jinak jedině Praha na Bohdalci - viz recenze v pražským vlákně. Jsem tam za chvilku. Pěkný holky, ceny OK, služby OK.
Obecně v Plzni jen otočkuju, protože o pěknou holku nezavadíš a amatérky mě moc neberou.

PříspěvekNapsal: sobota 11. úno 2012, 22:08 
začátečník

Ahoj, byl někdo poslednídoubou u téhle - http://erotika.avizo.cz/noviny/inwest/erotika/vydani/2012-02-09/inzerat/942780.html (katka.fist na amaterech)

PříspěvekNapsal: středa 15. úno 2012, 10:12 
pokročilý

sojda píše:
Ahoj, byl někdo poslednídoubou u téhle - http://erotika.avizo.cz/noviny/inwest/erotika/vydani/2012-02-09/inzerat/942780.html (katka.fist na amaterech)

na amaterech uz dlouho nebyla a na tydlifouna nereaguje

PříspěvekNapsal: středa 15. úno 2012, 20:44 
začátečník

zdravim, asi 3mesice stara zkusenost. Návštěva privatku na doubravce, tusim že si tam řikaj u kukaček podle názvu té ulice:) nalákán fotkami svlečny "dianka", domluva bezproblemová, je to asi v šestym patře, udržovaná bytovka plna duchodcu, byt po lehké rekonstrukci, ovšem stále malá tragická umakartová koupelna. Čisté ručníky k dispozici. Spolubydlící svlečna asi akorát taky makala, pořád byl slyšet cizí dialog ze zadního pokoje. Pokoj útulný, s mozností puštění P na dvd...není ale třeba se uměle vzrušovat u péčka, fotky jsou pravý a dianka má moc pěkný tělo. Slabší už je to s komunikací, moc sme si nepokecali:) Kouř provozuje jen s ochranou(ani jsem nevyžadoval jinak), sex zvládá v poloze hýbající se prkno. Co stojí dál za zmínku je její řekl bych dost ůzká štěrbinka, v kombinaci s lehkou vychcanosti v tempech přirážení a gradováním hereckého výkonu na mě vše působilo jako že už by bylo dobrý, kdybych se co nejdřiv vystříkal a konečně vypadl:D (čistě subjektivní dojem). Ve sledu těchto událostí jsem diance po půl hodince postříkal bříško a rozloučil se s postcoitálně depresivními pocity. A bez peněz:) Netřeba opakovat, ale dobrá zkušenost.

Domluva: za jedna
Kouř: za tři
Sex: za tři mínus
chvalitebná olejíčková masáž

jestli si dobře pamatuji, tak to je 1500,-/hodka - O bez/líbání/prdka nemožno, 1/2hodka 1000,-

http://www.e r o t i c k y p r i v a t.cz/?Loc=rsf&UID=17091&FUID=210&Order=Abc

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 15. úno 2012, 21:01 
Správce

Pánové toto téma bude uzamčeno,pokračujte v tématu " Plzeň 2012" . Příjemné noření ;)

Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 465 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 27, 28, 29, 30, 31
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
PENIZE_HNED
PENIZE_HNED
SEXYKOCICKY
SEXYKOCICKY
NO1
NO1
MENDI3
MENDI3
DISKRETNINIKY
DISKRETNINIKY
95NICOL