Sweet Paradise
Právě je pondělí 21. dub 2014, 5:31
Attentione privát
Attentione privát
Privát Italská
Privát Italská
Masáže Princess
Masáže Princess
Madam Mischel
Madam Mischel

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1245 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 83  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota 05. čer 2010, 11:51 
panic

Zdravím všechny.Pánové,co říkáte na toto? http://seznamka.sally.cz/detail.php?profile=carolinca Že by princezna Karolína byla zpátky? Měl jsem před rokem zálusk,ale nějak to nevyšlo.Máte někdo zkušenost?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí 07. čer 2010, 18:09 
začátečník

Zdar Norkové! Jsem tady v Lbc poprvé a mám chut nořit ,sjel jsem narychlo stranky a našel jsem tady nějakou Verču.
Píšete o nějaký vápence co to je??Ale ty fotky co jste dali na odkaz mailto:WER.LAS@seznam.cz jsou fakt dobrý :potom: a i nějakej telefon sem objevil funguje ??? :foun: mate někdo zkušenost???písněte mi díkas

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 08. čer 2010, 6:54 
pokročilý

soustak píše:
Zdar Norkové! Jsem tady v Lbc poprvé a mám chut nořit ,sjel jsem narychlo stranky a našel jsem tady nějakou Verču.
Píšete o nějaký vápence co to je??Ale ty fotky co jste dali na odkaz mailto:WER.LAS@seznam.cz jsou fakt dobrý :potom: a i nějakej telefon sem objevil funguje ??? :foun: mate někdo zkušenost???písněte mi díkas
Jo, ty fotky na TOMHLE odkazu jsou fakt suprový:-))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 08. čer 2010, 12:33 
začátečník

A zkoušel jí někdo?? :slint:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 08. čer 2010, 14:43 
panic

Asi jsem tupec,ale jak se na ten odkaz dostanu? Vždyť to je mailová adresa.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa 09. čer 2010, 13:46 
začátečník

Musíš najet na LIDÉ a zadat tam hledat mailto:WER.LAS@seznam.cz tam najdeš fakt moc pěknou profilovou fotku....
Znáš ji???jsem tady na pracovní cestě už jen 10dní a snažím se o ní sehnat nějaké informace ......díkas

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota 12. čer 2010, 13:26 
začátečník

Zdravim vás všechny,znáte někdo:Dana tmavovlasá,modrooká přítulná 32let.p2 .165/55 po společné spršce můžeme dovádět,mazlivě,vášnivě(autoer,f.o.69)nebom si naladěn pan.dam.anal.piss.nestačí ti 1 vezmu přítelkyni HEDVIKU.TU 60letou paní před důchodem.Nedávno jsem tam byl a koupelna i pokoje nic moc,všude zakouřeno a ty paničky byli pěkně opilý!!
Varuji před tímto privátem na Bříze!!!zdarec

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 13. čer 2010, 12:18 
pokročilý

hele to jako fakt myslíš http://profil.lide.cz/WER.LAS/fotogalerie/?album=1#galerie - to snad ne.... :shock:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 17. čer 2010, 11:36 
začátečník

Jo myslím je úžasná,pozorná už jsem u ní byl.Není taková že tě hned pošle do sprchy a jde se na šukec!
Pokecali jsme si-seznámili se dali jsme si pití a pak teprve byla akce.Fakt říkala že pul hodina stojí 700,- hodina 1000,-
Kuřba i šukec za 1 .A nakonec mi udělala masáž. Fakt milá a příjemná... DOPORUČUJU!!!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 18. čer 2010, 23:09 
panic

Neznate někdo tuhle? Ma nahazeny fotky pod protect linkem http://fileblip.com/?id=f01453f1

Předmět příspěvku: Verča z Vápenky
PříspěvekNapsal: pátek 16. črc 2010, 7:46 
začátečník

Roland píše:
hele to jako fakt myslíš http://profil.lide.cz/WER.LAS/fotogalerie/?album=1#galerie - to snad ne.... :shock:

Rolande,
ty fotky nejsou proti skutečnosti nic moc. Verča je zajímavá .
Potvrzuji , že podkroví v domě kousek za koupalištěm Na Vápence je čistý, upravený,koupelna čístá, ručníky OK. Dvoulůžko neproležené nenakouřené.
Chodím za Verčou pravidelně, chodil jsem i na Břízu, tam to bylo mnohem horší,tam byla matrace na zemi, koupelna s narezlou vanou.
Verča je pohodová, kouří z gumou, maji v puse a navleče ji . šukání je s ní příjemné a dá se s ní pokecat.
Někdo psal, že s tím sekla, mě tvrdila, že se jí vrátí její chlapec z basy a že by se ráda vdala a měla děti, ale po 3 měsících byla zpátky, takže to byl typický ťapinkovský pohádky...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 20. črc 2010, 16:00 
začátečník

MAC píše:
Roland píše:

Rolande,
ty fotky nejsou proti skutečnosti nic moc. Verča je zajímavá .
Potvrzuji , že podkroví v domě kousek za koupalištěm Na Vápence je čistý, upravený,koupelna čístá, ručníky OK. Dvoulůžko neproležené nenakouřené.
Chodím za Verčou pravidelně, chodil jsem i na Břízu, tam to bylo mnohem horší,tam byla matrace na zemi, koupelna s narezlou vanou.
Verča je pohodová, kouří z gumou, maji v puse a navleče ji . šukání je s ní příjemné a dá se s ní pokecat.
Někdo psal, že s tím sekla, mě tvrdila, že se jí vrátí její chlapec z basy a že by se ráda vdala a měla děti, ale po 3 měsících byla zpátky, takže to byl typický ťapinkovský pohádky...
Macu,
Máš pravdu taky ji pravidelně navštěvuju,a nemužu si ji vynachválit,je to fakt kus pěkný ženský.Gumu mi navlíkla že jsem to ani nepostřehl že ji mám,šukec za 1 a pěkně přiráží-je vidět že jí to opravdu baví a užijem si to vždycky oba.
Aspon u toho nacvičeně nekřičí-to mě spíš odrazuje.Fakt doporučuju!!! :slint:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa 21. črc 2010, 17:11 
norník

zduř tvuj chuj....
mno, byl jsem v Liberci, zkouším jen tak čísla, skoro všude mrtvo, až na Moniku, z Františkova, musím říci,že kvalita nezklamala, užil jsem si sexíček, povídání a mazlení v příjemné společnosti, no prostě na 1.
jinak se asi v LBC nic nového něděje, kolegáček mi sdělil, že Verču z Nové Rudy někdo přifouknul a je v tom, snad ještě "pracuje"..... :potom:

jestli se něco objeví dejte vědět....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 25. črc 2010, 6:14 
začátečník

Ahoj kolegove
hledam peknou tapinu okolo 40 let??

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 27. črc 2010, 22:22 
norník

drnr45 pěkná dvaačtyřicítka je v tipáči tel:733 304 120. Dost dobrá a užívá sito.

Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1245 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 83  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
PRIJEMNANIKY
PRIJEMNANIKY
NOVAEVA
NOVAEVA
NELA25
NELA25
VIKI
VIKI
ADRIANKA92
ADRIANKA92
NOVAVANDA