Angels Erotické Masáže
Právě je pondělí 18. pro 2017, 19:25
Privát Italská
Privát Italská
Moje masáže
Moje masáže
Top privát
Top privát
Privát 69
Privát 69

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 960 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Všehochuť
PříspěvekNapsal: pondělí 29. kvě 2017, 10:41 
pokročilý

Ceny v thajsku jsou porad stejny meni se jenom kurz Bahtu , cena busu z letiste do pattaye je 120B a120B zpatky vystupte na konecny v Jomtienu ,kdyz budete mit stesti tak stopnete tuk-tuka jinak mototaxy za 150B, tuk-tuky jezdi za 10B, restaurace je tak od 280-320B. zradelna kolem 120-150B, tapky z beach road jsou od 600B nemel jsem, nebo 1000B za cislo 1500B za dve cisla pekna petadvacitka co to dela po normalni praci ,muzu preposlat telefon. tapky z bear baru jsou za 2000K mel jsem devatenacku lizatko na celou noc + bar fine 300B + nejaky lady drinky a par tequil + vecere. Nebo objednat z devils denu kolem tricitky dobra je Vicky trochu ji z ferengu hrabe a Jillvnebo jenny ted nevim to je prostituka jak ma bejt s dobrym podtlakem to je tusim 2500b za 1.5h. Na plaz si zajedte do jomtienu je cistsi, voda ma peknou zelenou barvicku ,ze z ni budete mit pekny cerveny ocicka. Lehatko je od 40B do 70B lepsi je drazsi nemusite poslouchat rusaky. Pokud se chcete kouknout na mlady frndy tak prvni ulicka na walking street vlevo dolly house a tam tanci 19-20 bez, pivko tam je za 150, jinak gogo bary draft beer 65-70B heineken za 90B disco 150B. Jinak jsem si tam platil kurzy thai boxu to za 300B -500B , muzu dat kontakt premyslim ze bych tam jel jenom kvuli MMA na mesic kazdej den cvicit tri hodiny. Jinak jsem koukal ,ze cesky salati skoncili v hokeji sedmi a to jsem jim optimisticky veril umisteni na patym miste. Taky se nevyplati vybirat penize z bankomatu ,ale ve smenarne na letisti byl kurz £1/42B v Pattay pak £1/44.37B

Naposledy upravil bid dne pondělí 29. kvě 2017, 17:45, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: pondělí 29. kvě 2017, 11:44 
zkušený norník

Koukám, že jsem měl v únoru takřka totožné ceny jako ty teď :D .Ale ne každý tam má stejné ceny.Jednou byl na baru starší Rus cca 50-60 let, uměl jenom rusky a holčina jenom základy anglicky takže jsem jim dělal překladatele a za 1. vůbec nepořídil long time který chtěl (slečna mu řekla že nedělá LT) a cenu za short time měl jako bych měl já za LT, přičemž se mnou by prý na LT šla za klasických 2000THB :D .

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 29. kvě 2017, 12:25 
pokročilý

jeste jsem chtel napsat ,ze tam chytnete spis rakovinu plic nez HIV teda pokud nepichate tapiny bez gumy protoze ty jejich naftaky nemaj zadny filtry kor mopedy, takze vecerni prochazka po beach road tam a nazpatek a jeste ted kaslu dehet a saze. Zlata EU a jeji narizeni o exhalacich.

PříspěvekNapsal: pondělí 29. kvě 2017, 22:21 
norník

Petr87 píše:
Koukám, že jsem měl v únoru takřka totožné ceny jako ty teď :D .Ale ne každý tam má stejné ceny.Jednou byl na baru starší Rus cca 50-60 let, uměl jenom rusky a holčina jenom základy anglicky takže jsem jim dělal překladatele a za 1. vůbec nepořídil long time který chtěl (slečna mu řekla že nedělá LT) a cenu za short time měl jako bych měl já za LT, přičemž se mnou by prý na LT šla za klasických 2000THB :D .

Njn, Rusáky nikdo nikde nemá rád a ceny si zkurvili sami.

PříspěvekNapsal: středa 16. srp 2017, 14:48 
pokročilý

Tak jaké jsou thaiky? :o

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: čtvrtek 17. srp 2017, 9:33 
pokročilý

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bid píše:
jeste jsem chtel napsat ,ze tam chytnete spis rakovinu plic nez HIV teda pokud nepichate tapiny bez gumy protoze ty jejich naftaky nemaj zadny filtry kor mopedy, takze vecerni prochazka po beach road tam a nazpatek a jeste ted kaslu dehet a saze. Zlata EU a jeji narizeni o exhalacich.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 03. říj 2017, 22:04 
norník závislák

Ako asi vsetci, ktori sa zaujimate o Thajsko, viete, ze thajsky kral Bhumibol Adulyadej, znamy aj ako Rama IX, zomrel 13, oktobra 2016. Prve vyrocie smrti je 13. oktobra 2017 a bude to statny sviatok. Kremacia zosnuleho krala je planovana na 26. oktobra 2017. Cely program pohrebu je planovany od 25. oktobra vecer do 29. oktobra 2017 popoludni. Ratajte s tym, ze 26. oktobra bude vsetko zavrete (bary, kluby, atd) a bude platit zakaz konzumacie alkoholu. Medzi 25. oktobrom a 29. oktobrom, okrem uz spominaneho 26. oktobra 2017, bude asi zakaz prevadzkovat hudbu v baroch a kluboch. Podte teda nato pripraveni.

Viac informacii (v anglictine) najdete na webstrane (link treba skopirovat):
http://www.thaitravelblogs.com/2017/09/everything-you-need-to-know-about-the-funeral-of-king-bhumibol-in-october/

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: čtvrtek 05. říj 2017, 15:00 
norník závislák

Dalise informacie, tykajuce sa pohrebu zosnuleho krala:
http://www.thaizer.com/news/king-thailands-funeral-ceremony-advice-tourists/

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 10. říj 2017, 20:08 
začátečník

Chystám se za 10 dní poprvé do thajska do Pattayi... Poradí mi někdo, kde jsou hezké holky v baru nahoře bez ? Long time znamená, že holka se mnou může být celý den i noc ??? Díky za odpověď

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 10. říj 2017, 21:45 
norník závislák

adre píše:
Chystám se za 10 dní poprvé do thajska do Pattayi... Poradí mi někdo, kde jsou hezké holky v baru nahoře bez ? Long time znamená, že holka se mnou může být celý den i noc ??? Díky za odpověď

Holky nehladam uz davno, takze ti nemozem poradit. Predpokladam vsak, ze na Walking Street je kopa barov, kde ich mozes najst. Long time znamena, ze holka zostane s tebou do rana.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 11. říj 2017, 22:00 
zkušený norník

adre píše:

V beerbarech jsem na holky nahoře bez nenarazil, jedině na Walking Street v gogo barech nebo klubech jsou holky nahoře bez a to rozhodně ne všude.Ale Walking Street je pro mě divadlo pro turisty, i když na čumendu jsem tam samozřejmě byl.Nicméně nořil jsem v drtivé většině v beerbarech v okolí mého hotelu.Long time je přesně tak, jak ti říká bullseye, holka s tebou zůstane přes noc do rána.Já je obvykle vypouštěl po snídani v hotelu (cca 11-12 hodin dopoledne), přičemž za long time jsem obvykle dával 3 čísla, jedno rychlejší číslo hned po příchodu na hotel, pak jedno hodně dlouhý číslo během noci, pak jsem s holkou spal a třetí číslo bejvalo po vyspání se, před snídaní.A obvyklá cena je 2000THB za long time + 300THB bar fine (ceny z letošníha ledna a února v beerbarech).Při přepočtu na CZK skvělé ceny.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: sobota 14. říj 2017, 21:51 
zkušený norník

adre píše:

Barů je spousta, takže si snad nejde nevybrat, v těch velkých zavedených jsou pěkný holky a v menších bývá různá zábava, většinou nevynechám Windmill, maj i pobočku na WS ta se jmenuje Anabel nebo tak nějak, tam bývaj nahatý holky, pak můžu Silver na Soi 7 a 8 tam maj taky vanu a holky tam dělaj píčoviny s ledem. Nebo nedaleko WS je go-go kde tancujou LB nahoře bez, tam je to taky dobrý, ale to nevím jak se jmenuje. Barů je víc než hafo a rostou další.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: neděle 15. říj 2017, 7:41 
norník závislák

tentady píše:
Nebo nedaleko WS je go-go kde tancujou LB nahoře bez, tam je to taky dobrý, ale to nevím jak se jmenuje.

Vola sa to Katoeys'R Us. Nachadza sa na Soi Diamond. Obycajne na Walking Street stoja LB v kabaretnych kostymoch a pozyvaju do tohoto baru na kabaret. Bar sa nachadza po lavej strane, asi v polovici Soi Diamond. Vchod don je dost nenapadny.

Bol som tam, vid prispaevok v casti Ladyboys: viewtopic.php?f=23&t=13877&start=1183

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 16. říj 2017, 0:18 
pokročilý

adre píše:

Za ta léta, co do Thajska lítám, se situace v go-go barech změnila. Bohužel, musím konstatovat k horšímu. Ještě před nějakými 5-6 lety byly bary, kde tancovaly holky úplně nahý, i když oficiálně je to zakázaný. Stačilo, aby majitel byl za dobře s místní policií (tzn. byl to buď policajt nebo hodně solidně policii cáloval). Nikdy nezapomenu na klub IRON (v letech 2010-2012 nejlepší bar na WS, na zadním pódiu nebyly tyče, krásný nahý holky, často na čtyřech, zadeček přímo proti obličeji... jó, to byly časy :-))
V posledních letech toto už moc k vidění není (nevím, jestli na to má takový vliv vojenská junta, která je v současné době u moci, nebo to prostě policie trestá padni komu padni)
Tancující holky aspoň nahoře-bez pořád vidět jde, ale ani to už není samozřejmost.
Asi nejlepší go go bar je momentálně Happy A Go-Go na WS. Jsou tam hezký holky a i příznivý ceny (draft beer tuším 59 THB). Dobrý bar se pozná podle toho, že i v době low season je pořád plný. Další kvalitní bary jsou třeba Baccara a Peppermint (všechny má stejný majitel)
http://www.gogospattaya.com/happyagogo/
https://www.youtube.com/watch?v=dnY8D3zvsZc
Perverznější bary jsou třeba Windmill nebo Babydolls. Kvalita sice horší, ale tam to není tak podstatný :-)

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 16. říj 2017, 20:47 
zkušený norník

Situace v Go-Go se měnila k horšímu, nejhorší to bylo v čase převratu, to se zavíralo o půlnoci a holky byly oblečené, dokonce i v "letuškách" ve vaně a někde i vany zrušili. Na WS vyrostla spousta obchodů pro turisty atd. Po mé zářijové cestě letos mám dojem, že se situace vrací k normálu, holky jsou někde zase nahatý. Ovšem zábava se trochu vyvinula a taky posunula jinam, některé oblasti např. LK Metro, Soi Bukao a další se rozrůstají. Už Go-Go tolik neprolézám jak dřív, ale ve Windmilu, Silveru se ještě v budoucnu zastavím. Jo a Katoeys'R Us ten je taky dost dobrej, akorát v březnu jsem tam mezi řečí jedný kočce řek že si ji příště vezmu na bumbum a teď v září nevím jak je to možný mě hned po příchodu poznala a hlásila se ke mně, jenže těch pěknejch je tam víc, tak mi to komplikuje trochu mý plány.

Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 960 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 60, 61, 62, 63, 64  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
SEXNO1_PRIVAT
SEXNO1_PRIVAT
VIP_PRAGUE
VIP_PRAGUE
DIANA_MILENKA_2
DIANA_MILENKA_2
JITKA_20_PHA7
JITKA_20_PHA7
PARAGATE
PARAGATE
MARTINA_25