Právě je pondělí 25. kvě 2020, 10:52
SexNo1 Privat
SexNo1 Privat
Diskrétní milenky ANONYMITA!
Diskrétní milenky ANONYMITA!
Privát 69
Privát 69
Privat Angels
Privat Angels

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: tmp
PříspěvekNapsal: pondělí 02. bře 2020, 12:06 
norník závislák

Kvůli těmto poplašňákům které baví děsit lidi a kvůli vylízaným novinářům hledající senzace s potřebou šokovat lidi se obávám toho, že 31. Března do Thajska ani neodletím, protože zakážou lidem létat.Přitom se jedná o prudší chřipku která způsobuje zápal plic.Já jsem ještě jako dítě 2x zápal plic prodělal, nejedná se o nic příjemného, ale pokud nemáte oslabený organismus, tak se nejedná o smrtelnou nemoc.

Předmět příspěvku: tmp
PříspěvekNapsal: úterý 03. bře 2020, 21:33 
začátečník

A prave teraz treba letiet do Thai, ked sa virus začína šírit v EU.Teploty v Thajsku este pojdu hore a vie sa ,ze vonkajsie teploty okolo40C virus zabijajú. Aj teraz pocet pripadov tam sa drzi na stalej hodnote pozriet tu https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6
A ze to s poplasnymi spravami myslia vazne pisu tuhttps://pattayaone.news/minister-pushes-for-prosecution-of-woman/

Předmět příspěvku: Re: Ladyboys
PříspěvekNapsal: středa 04. bře 2020, 0:47 
norník závislák

obchodnik píše:
Podľa mňa rozprávaš blbosti. Lebo porovnávať
Corona vírus s tym že je to len silnejšia chrípka je shit.
To ze média to sčasti zneužívajú je pravda.

Neříkal jsem že to silnější chřipka, říkal jsem že to je prudká chřipka rychle přecházející do zápalu plic. Moc nechápu, proč se lidé tak děsí zápalu plic. Ano rozhodně není zápal plic nic příjemného, ale pokud člověk nemá oslabenou imunitu, tak se nejedná o smrtelně nebezpečnou nemoc. Tady o tom erudovaně mluví primář mikrobiologie a parazitologie, ten tomu rozumí určitě víc než my dva dohromady a ten nabádá lidi ke klidu viz:

https://www.pribram.cz/clanek/primar-mikrobioologie-podminky-pro-sireni-koronaviru-v-cine-jsou-naprosto-odlisne-od-podminek-v-evrope/15653/

Předmět příspěvku: Re: Všehochuť
PříspěvekNapsal: neděle 17. kvě 2020, 17:30 
pokročilý

Na podzim bych chtěl zase do Thajska (asi zase Pattaya). Zajímalo by mě, jak to bude s holkama v barech... po těch všech opatřeních. Jestli ceny půjdou dolů, nabídka bude vyšší apod. Podle mně, jsou tak závislý na turismu, že jestli to nepustí, tak za půl roku nemají co žrát :-)

Předmět příspěvku: Re: Všehochuť
PříspěvekNapsal: pondělí 18. kvě 2020, 6:33 
norník

adre píše:
Na podzim bych chtěl zase do Thajska (asi zase Pattaya). Zajímalo by mě, jak to bude s holkama v barech... po těch všech opatřeních. Jestli ceny půjdou dolů, nabídka bude vyšší apod. Podle mně, jsou tak závislý na turismu, že jestli to nepustí, tak za půl roku nemají co žrát :-)

Vetsina nema co zrat uz ted a sobotu prodlouzili zakaz cestovani do konce cervna. Holky nemaji narok na pomoc od vlady(5000bahtu mesicne na dobu 3mesicu) a jen minimum ma nasporene penize. Jedinou zachranou jsou sponzori nebo par expats co tam bydli jenze ti vetsinou zaplati o hodne min nez meli normalnej tarif. Mnoho holek ukoncili pronajem bytu/pokoju a vratili se domu na Isan nebo jinam k rodicum/detem.
Mnoho baru i gogo konci to je jasne uz ted a turisti se sice vrati jenze asi v ne takem poctu jak doted. Spekuluje se i o podminkach otevreni podniku, mimo mereni teplot, poctu osob na podnik diskutuje se i o poskytnuti udaju z ID kvuli trackingu a to by asi odradilo hodne turistu.
Pro thajce jsou prioritou c.1 turisti z Ciny, loni z 40m cestujicich az 11m cinanu i utraci nejvic pak japonci, korejci, indove a rusaci. O evropane ani tak nejde. Cez vikend odstranili z risk covid countries cinu(hkg,macao) i jiznou koreu. Ja myslim i kdyz v cervenci otevrou hranice pusti Cinu, Koreu, Japonsko a okolite SEA staty s mensim poctem Covid a az pozdeji ostatne staty.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1130 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 72, 73, 74, 75, 76
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
MANSPA2
MANSPA2
FAJNSPOLUPRACE
FAJNSPOLUPRACE
LUCIEALPIN1
LUCIEALPIN1
KATKAALPIN1
KATKAALPIN1
NIKOLBRNO36
NIKOLBRNO36
MATAHARISALON