Právě je neděle 27. kvě 2018, 0:42
Mokrá Džejn Chomutov
Mokrá Džejn Chomutov
Lucia Olomouc
Lucia Olomouc
Privát Grace
Privát Grace
Top privát
Top privát

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Myanmar [Barma]
PříspěvekNapsal: pondělí 29. bře 2010, 15:45 
sex-turista

PRO NÁVŠTĚVNÍKY:
Pokud máte zájem shlédnout mnoho zajímavých fotografií krásných holek z celého světa, které jsou v přílohách většiny příspěvků v této sekci Zahraničí, je nutno se na fóru zaregistrovat. Bez registrace si budete pouze číst, i když také zajímavé věci :wink:

_______________________________________________________________________________________

Jeste tam nejsem, ale par zakladnich informaci radeji zaznamenam hned, nez je zapomenu :lol:

Zpatecni letenka z Bangkoku do Rangunu [Yangon] za 7800 THB. Spolecnost Myanmar Airlines. Ostatni spolecnosti jsou drazsi o tisicovku az tri.

Ziskani viza je komunisticky urad jak ma bejt. Vyplnit 3 formulare, kde se ptaji na uplny kraviny. Jako 3 posledni zamestnani s presnym datumem zacatku a konce, barva vlasu, barva oci, vyska postavy ... cekal jsem kolonku s delkou pera [to bych si pridal :P ]. Taky chteli adresu ubytovani v Barme. No vymyslel jsem si kde co. Jsou potreba 2 fotky, to neni nic zvlastniho, ale kopie pasu :roll: Jesteze mam stale jednu sebou, to by me nenapadlo. Cena viza 810 THB, vyhotoveni do 3 dnu. Tak budu muset do BKK na otocku znova. Je tam desne, proti PTTY vedro a smog. Je to ale vedle stanice nadzemky Surasak, tak to vezmu hopem. Kdyby tam nekdo sel, tak vstup pro viza je v ulici THANON PAN ze strany ambasady, ne zepredu z hlavni ulice.

Pokud bude v Barme pristup na net, tak budu nornictvo prubezne informovat. Pokud ne, a tam to neni tak jiste, sepisu to najednou az po navratru.

Naposledy upravil yaksas dne úterý 20. dub 2010, 14:52, celkově upraveno 1

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 02. dub 2010, 15:53 
sex-turista

Vizum mam "pod strechou" a jeste doplnim info o ambasade. Uredni hodiny pro zadosti o vizum 8-12, 13-15. Vyhotovena turisticka viza se vydavaji od 15.30 do 16.30.

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 09. dub 2010, 13:00 
sex-turista

Tak jsem tu. Prvni vecer jsem odpadnul po neprospane noci, ale stihnul jsem provest zakladni pruzkum. Tohle je zeme, ze jsem jak v Jirikove videni. To by musela byt obsahlejsi reportaz. Ale jen ukazka: oficielni kurz dolaru a zdejsi meny KYAT - 1dollar = 6 KYAT. Na cernem trhu 1 dollar = 1000 KYAT :!: a takhle to tady chodi se vsim. Kdyby si nekdo opravdu vymenil dolary v oficielnim kurzu, bude to pro nej ta nejdrazsi zeme na svete. Jedno lahvove litrove pivo je za 1700 Ks = bylo by tudiz za 5100 Kc :!: Kam se hrabe Tahiti. Nenasel jsem jeste zadnou "normalni" restauraci, vsichni jedi na chodniku, ja taky. Rangun je jedno obrovske trziste, vsechny chodniky jsou posete z obou stran prodejnimi stanky uplne se vsim, ze se ani neda chodit.
Holky by mely byt udajne i za 5 dolaru, to by slo :wink: Uz tady mam 2 pruvodce, jeden z nich je taxikar a ti se vyznaji vzdycky a vsude. Jedno misto uz jsme vcera navstivili, no tedy to by nikdo nemohl najit ani nahodou. V jednom velkym baraku se skladistem je na zdi nacmarano "VENUS 7th floor". Kdyz jsme tech 7 pater vyslapli, tak bylo jeste zavrino. Neva, dneska ma jeden z pruvodcu dorazit znova, tak uvidime na druhy pokus. Treba zas nekde jinde. V hotelu jsem to sondoval, nemel by byt s holkama na pokoji problem. Ubytovanej jsem za 16 dolaru primo v centru v hotelu s peknym jmenem BEAUTY LAND, ale zase takovy prepych to neni. Internet 1 hodina 400 KYAT [mene jak pul dolaru]. Je uz taky poradne vedro. Chtel jsem uniknout z Thajska pred Shongkranem a oni to tady maji taky :!: ale jmenuji to "Water festival", tak budu stejne mokrej :? Obrovskej problem je s cenama, jsou v jejich cislovkach. Takze poznam akorat nulu, ta je stejna :lol: Bankovky mensich hodnot jsou v takovem stavu, ze se uplne rozpadaji.
Ozvu se, az bude neco zajimaveho ohledne sukacky. Casovy posun je v Rangunu -30 minut proti BKK. Tak pozor v BKK pri prestupu na ceste zpatky, nezapomenout seridit hodinky, at vam to neuleti.

Přílohy:
Poznámka: V tomhle skladišti by asi těžko někdo hledal holky na šukačku ...
RIMG1136.JPG
RIMG1136.JPG [ 55.3 KiB | Zobrazeno 13802 krát ]
Poznámka: ... a přesto by tam měly být.
RIMG1135.JPG
RIMG1135.JPG [ 31.33 KiB | Zobrazeno 13802 krát ]
Poznámka: Nezbytný agregát pro časté výpadky elektřiny, před "mým" hotelem.
RIMG1177.JPG
RIMG1177.JPG [ 104.49 KiB | Zobrazeno 13802 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:22, celkově upraveno 10
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota 10. dub 2010, 17:11 
sex-turista

Tak uz jsem v Barme zanoril, ale byla to sukacka, kterou mozno zaradit k tem nejhorsim v historii. Byla to fraska, jako by to tocil Troska. Dokonce se mi to rymuje :lol:
Ale poporadku.
Taxikar nezklamal. Dovezl me sice nekam mimo stred Rangunu, ale duveruju, neb mam jeho jmeno, telefon a cislo auta [to jsem si musel vyfotit]. Zastavili jsme na hlavni ulici a nekam dlouze telefonoval. Tak za 5 minut hupsla do taxi stihlounka dlouhovlasa dost sukatelna kocina. Rozsvitil mi na ni a to bylo jeste OK. Pak jsem sondoval cenu, natesenej na tech 5 dolaru. Ale ouha, prej 50 :shock: To jsem se jen zasmal a smytec. Taxikar, ze prej ji mam dat aspon 1 dolar za predvedeni. Dobre vydelany prachy. Dival jsem se na pristavni delniky jak nosej 50 kg tezky pytle ryze z lode na nakladaky a meli 1 dolar za 10 pytlu :!: No nic, prodiskutovali jsme to s taxikarem s tim, ze jsem ochoten dat max. 40 dolaru, kdyz uz si chci zasukat. OK, popojeli jsme nekam a zase volal. Tentokrat k nemu do auta vlezl pasak a za chvili ke me dozadu 2 holky, jedna hezci nez druha, ale jen cumely "do blba". Pasak me ujistil, ze je to na celou noc. Vybral jsem tu malicko hezci, mela jako sponku ve vlasech malickej kloboucek, zaplatil 40 dolacu a jeli jsme. V taxiku jeste fajn, pritulila se, dala hlavu na rameno, pekne vonela. Taxikar mi rekl, ze je ji 17 a ma fake ID card, ale ze ja si s tim nemam delat starosti. Tak jsem si je nedelal, pokud projde pres recepci, tak nemam co resit. Pri prichodu do hotelu jsem musel zaplatit 5 dolaru a vyslechnout kazani o tom, ze je to ilegalni, vsechno je na me riziko, jestli me okrade a ze ji musim vylifrovat z hotelu pred 6 hod. rano. Nechali si jeji ID card a pak jsme konecne sli do pokoje. Neumela ani slovo anglicky. Cekal jsem standardni postup - sprcha, postel, sukacka ... Ale do sprchy, ze prej ne, ze se sprchovala pred chvili [to vsechno posuncinou]. Dobre, tak jsem chtel, at se svlikne. Konecne odkracela do sprchy a vratila se s vrskem jako predtim a spodek zabalenej do rucniku. Tak to uz me vazne nasrala. Rucnik jsem ji vyskubnul a triko pretahnul pres hlavu, sundal podprsenku a flaknul ji na postel. Nejsem zadnej nasilnik, ale uz me vytocila. Lehnul jsem si k ni a chtel nejaky mazleni. Lezela jak mrtvola a kdyz jsem ji chtel chytit za kundu, tak dala nohy k sobe, ze jsem dosahnul akorat na pokraceny travnik. No, po takovym zacatku mi ten "muj" absolutne odmitl spolupraci. Vzal jsem ji ruku a dal na ptaka. Jen ho drzela, mirne pomackavala a zacala zpivat :roll: No, to me dorazilo, i kdyz zpivala docela pekne. Aby se mi konecne postavil, tak jsem ji prikryl pusu, aby zmlkla, pak si pred ni kleknul a roztahnul ji nohy. Ocekaval jsem, ze pohled na to mlady telo me nejak vzrusi. Jenze ona okamzite zacala vykrikovat "kondo, kondo .." a dokud jsem ji ho neukazal, neprestala. Pak se mi "ho" konecne podarilo jakz takz postavit a vrazil jsem ji ho tam, no spis s obtizemi zasunul. Sukal jsem sukal, ale pri absolutni nespolupraci to nemelo zadny vysledek. Zezadu nechtela ani nahodou. Tak jsem to po dost dlouhem snazeni odpiskal. Ted spechala do sprchy jak diva. Prisla v rucniku a at jdu taky. No nemela mi co ukrast, uz jsem hodne ostrazitej, tak jsem sel. Jake bylo moje prekvapeni po navratu, holka, jeji hadry a rucnik nikde :o Tak jsem se obliknul a sel do recepce, jestli holka uz odesla, ale oni mi predem rekli, ze s ni musim prijit pro kontrolu. Neodesla a byla schovana v kuchyni, pak vylezla uz obliknuta a brecela. Tak jsem cumel a sondoval, co jako? Recepcni, ze prej se me holka boji :!: No divadlo, jak ma vypadat. Chtela se me co nejrychlejc zbavit. Tak jsem mavnul rukou a sel spat. Jeste musim dodat, ze jsou tady upne normalni caste vypadky proudu. Pak sice nahodej generator, ale ten neutahne klima v hotelu, takze nejde. Coz se samozrejme stalo. Je tam jeste vetrak, kterej jsem mel natocenej na postel, ale stejne bylo moc teplo na sukacku. V lednicce neni nic, co si tam nedate. Tak kdyz si nekoupite piti, vase smula. V Thajsku je lednice plna. Kdyz to zrekapituluju v dolarech: 40 - holka, 10 - taxi, 5 - hotel, 1 - za predvedeni te prvni = 56 dolaru. Pri kurzu 19 Kc = 1064 Kc za ST. To tedy opravdu neni to, co jsem tady ocekaval :?
Prvni zkusenost byla sice zajimava, ale zcela kontraproduktivni. Zitra jedu na dvoudenni trip do hor k pagode KYAITIO, takze nic nebude. Ale pak mam domluveno vyrazit za holkama s mym druhym pruvodcem. Pokud ani to nevyjde, koncim s barmskejma holkama s negativnim vysledkem.

Mladym holkam tu jinak rikaji "small lady". A jelikoz nejdou carky nad "a", tak je tady kazda zenska z baru, tedy "Barmanka" :lol: Na ulici potkate zmalovany zensky na tvarich nazloutlym pudrem. Je to pry barmsky tradicni makeup, nazyva se to THANAKKHA, ale vypadaji jako strasidla. Má to zdobit, chranit pred sluncem a zjemnovat plet.

Jedna zcela neuveritelna vec. V hotelu jsem potkal nornika z Ceska, ktery me zna z fora. To je pravdepodobnost tak 1:1M. Myslim, ze v tom ma prsty Buddha, dost jsem uz na nej tady prispel. V kazdem chramu se sypou dolary na vstupnem :wink:

Přílohy:
Poznámka: Tohle je ještě možno považovat za jakési zdobení.
my08$001.jpg
my08$001.jpg [ 101.04 KiB | Zobrazeno 15324 krát ]
Poznámka: Ale jinak jsou to strašidla.
pudr.jpg
pudr.jpg [ 56.56 KiB | Zobrazeno 13783 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:36, celkově upraveno 5
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pondělí 12. dub 2010, 2:03 
panic

To teda cumim,tohle bych necekal.Takze s nejvetsi pravdepodobnosti do Barmy jenom za pamatkami.Ty ceny me dostaly,pri predstave,ze neznaly pomeru bych vymenil oficialni kurs nestacil bych se divit.Uvidime jak to bude pokracovat a jestli nakonec prece jen nezafouka priznivy vitr :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pátek 16. dub 2010, 23:55 
norník závislák

hm, klasika, jsou prostě šíleně nenažraný a bojím se, že to bude horší a horší... Ale líbí se mi, že nelžeš a píšeš to po pravdě...

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sobota 17. dub 2010, 6:19 
norník závislák

Já si nepamatuju, že bych někdy něco četl o tom, že Myanmar je nornicky přívětivá země - počtem holek nebo cenama - ono se to změní až padne junta.
Porovnej to s ČR za komančů - ťapiny byly, ale zpravidla pro cizince a za marky :) a dneska ...........

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 18. dub 2010, 8:49 
sex-turista

Nucene jsem se odmlcel, protoze "Water festival" absolutne eliminoval normalni provoz v Rangunu vcetne netu. Zase jsem mel kliku. Na miste kde jsem byl pred dvema dny vybuchly 3 bomby, zabily 8 lidi a je 170 ranenych. Buddha nade mnou stale bdi :wink:

Informace o holkách za 5 $ byla spravna, akorat postradala navod, jak se k takovejm holkam probojovat. Zatimco ja to zkousel za pomoci taxikare a pruvodce, tak při průzkumu města u reky mě odchytla sama dost dobra prodavacka pohlednic nabídkou jako pruvodkyne. Mel jsem ji LT [a stale mam] se vsim vsudy a prave za tech 5 dolaru denne. Jel jsem s ni i na vicedenni vylet. Byli jsme v hospode i s jeji kamoskou, ale ta pro me byla nesukatelna. Tak uz to vzdavam a asi zustanu u tehle.

Muj pruvodce se taky snazil a na ulici kontaktoval "slapocyklistu". Ten hned aktivne nabizel holku, ale o nejakou rychlovku na prycne s otlacenyma kolenama nemam zajem. Za 10 dolaru nabidl privezt holku na misto s odberem do hotelu. Sedli jsme do venkovni hospody a za chvili si to prihasil, at se na ni jdem mrknout. No zase komedie. Opodal cekala zenska s ditetem v naruci a s dvema velkejma holkama. Jedna z nich byla ta dotycna. Nebyl to muj typ, takze nic, ale cenove uz lepsi. Kdovi kolik ji bylo, ani jsem to dal nesondoval.

Z pilnosti jsem taky jeste zasel na ono misto v 7. patre jmenem Venus, ale bylo porad zavrino.

Ten ctyrdenni "Waterfestival" mi hodne narusil plany, a tak nebylo dost casu na poradny pruzkum. Ale to co jsem vysondoval mi staci, abych Barmu jako prostor pro sexturisty zavrhnul.

Ale pro milovniky pamatek je tady hodne k videni. Mnoho nádherných pagod, horsky chramovy komplex s obrovskym pozlacenym kamenem a dalsi. V horách mě dostaly absolutne primitivni a nevkusne suvenyry, které kupodivu šly na odbyt. Je to pecka, kdyz si buddhisticky mnich, zastance nenasili, nese samopal kalasnikov vyrobeny z bambusu :lol:

Jako velky gag bylo v serialu o rodine Bundovych, kdyz si priblbla Kelly vzala obracene fotak a praskala si bleskem do oci. Presne to se mi stalo v jednom chramu, kdyz jsem jednomu z domacich dal do ruky fotak, at me vyfoti. No ja se jim za to nevysmivam, jsou to vlastne chudaci, ale smichu jsem se neudrzel :P

Přílohy:
Poznámka: Tuhle "průvodkyni" jménem Suzan jsem měl za 5 dolarů na LT.
RIMG2104.JPG
RIMG2104.JPG [ 72.55 KiB | Zobrazeno 13785 krát ]
Poznámka: Její kamarádka byla pro mě "nešukatelná". Ušetřil jsem 5 dolarů .
RIMG2105.JPG
RIMG2105.JPG [ 76.91 KiB | Zobrazeno 13784 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:34, celkově upraveno 12
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 18. dub 2010, 9:06 
sex-turista

Presunul jsem se do Thajska a taky do prislusneho vlakna, ale jeste jedna informace souvisejici s Barmou. Jsou tu uredne zakazane hracky na dalkove ovladani, jake koupite v Thajsku, napr. vrtulniky. Kdyz je sem odtamtud povezete, tak je zabavi. Boji se pry atentatu. Ale bezni Barmanci mi rikali, ze bomby jsou dilem policie, aby zastrasila lidi.

Mam pro cestovatelske zazitky pomyslnou stupnici od "turist" [vsude vas vodej jako medvedy], pres "traveler" ... az po "top" [zkoumani severniho polu a nebo vystup na Mount Everest]. Tahle barmska mise se da smele zaradit do kategorie "advanced" :wink: Mlatil jsem se taky s 50 Barmanci na nakladaku v horskych serpentinach a jeste neni vsemu konec. Bude to zajimave, jestli sopka neprestane blbnout do vyprseni meho viza :?

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:40, celkově upraveno 4

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 18. dub 2010, 10:48 
norník závislák

Muze mi nekdo vysvetlit, jak by poznali, ze vezu vetsi mnozstvi penez nez je obvykle? Prirucni zavazadlo pokavad tam nemam nic co by ohrozovalo let a krome vyndani notase, tak mi nikdy nekontrolovali, totez s kufrem, mam tam 2 zamky, sice teda to v pohode otevrou, ale jak to mohou poznat jestli si vezu treba 100 nebo 10.000 ?

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 18. dub 2010, 10:55 
sex-turista

JohnKey - Privezt dolary do 10.000 muzes bez problemu, vic pak se musi vymenit na jakesi jejich poukazky FEC. Ty ale jdou zase vymenit na cernem trhu stejne jako dolary. To jsem moc nepochopil, muj problem to nebyl, ale na netu se o tom pise. Vyvazet Myanmarskou menu se nesmi v jakemkoliv mnozstvi. Tak si to preber.

Chlapi se jako rovnovaha proti patlani pudrem u zenskejch "zdobej" pri zvykani betelu, ktery jim barvi zuby na cerveno. Betelove listi se potre jakymsi vapnem a vlozi se nejake orisky. Je to prakticky droga, ktera ma povzbudive ucinky. Ochutnal jsem, je to hnus. Plivou okolo sebe cervene sliny a v dalkovych autobusech jsou igelitove pytliky, jako jsou v letadle na bliti, tak tady pro plivance :x

Přílohy:
Poznámka: Takhle vypadá připravený žvanec.
betel.jpg
betel.jpg [ 121.93 KiB | Zobrazeno 15142 krát ]
Poznámka: "Fešáci" s červenýma zubama.
uvs100507-049.jpg
uvs100507-049.jpg [ 79.84 KiB | Zobrazeno 13781 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:39, celkově upraveno 9
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: neděle 18. dub 2010, 13:15 
sex-turista

Upozornuju, ze v Myanmaru berou jen krasne neposkozene dolary. Sebemensi flicek je nepripustny a prelozene nebo zmuchlane se taky nelibej. Pritom jejich bankovky jsou podobne prejetemu spenatu. Mensi bankovku nez 50 Ks odmitne i zebrak.

Kdyz jsem odlital, tak byla v Barme teplota 44 stupnu.

Přílohy:
Poznámka: Tohle ještě nejsou ty nejhorší bankovky, některé se ani nedají udržet v ruce, jak se rozpadají. Není dobře vidět, že je ta horní celá slepená izolepou. Tu 10 Ks vám hodí žebrák pod nohy (0,20 Kč).
my07$020.jpg
my07$020.jpg [ 229.48 KiB | Zobrazeno 15351 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:40, celkově upraveno 5
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úterý 20. dub 2010, 14:49 
sex-turista

Za cely pobyt v Union of Myanmar jsem se naucil jen jedno domorode slovo "kizube" = dekuju, zatimco Barmance jsem naucil dve ceska "ahoj" a "krasna" :wink:

Bavime se tady [i v jinych vlaknech] o vsech mistne dostupnych kundach, tedy i o tech z ulice. Jestli je pouzijete uz je vaše vec. Prumerny mesicni plat je tam 50 USD, takze 5 USD denne je i pro "slusnou" holku mnohem vic, nez kdyz bude nekdo chodit do prace. Dostane najist, treba nejaky ten darek a jeste si zasuka. A to je velke pokuseni. Ostatne v Pattay je mozne o vikendu sbalit na Beach Rd. i urednici, co si prijede z Bangkoku privydelat.

Nechytite se tady s mobilem, pravdepodobne neni smlouva o roamingu. Mistni maji pomerne dost mobilu, nejsou az tak nedostupne, od 25 do 40 USD. K tomu je ale draha mesicni karta - 20 USD, takze skoro nikdo s nim nevola, ma ho na ozdobu a je jen "na prijmu".

Nejsou tu klasicke cestovni kancelare pro kompletni zajezdy, ale jen prodejny listku na autobusy k vyhlasenym pamatkam, a to jen smerem tam. Zpatecni si uz musite sehnat na miste sami. Ke shlédnutí je tu opravdu hodně krásných památek.

Přílohy:
Poznámka: Swedagon pagoda v Yangoonu pokrytá zlatými pláty.
32393.jpg
32393.jpg [ 73.2 KiB | Zobrazeno 13631 krát ]
Poznámka: Posvátný pozlacený kámen v chrámu Kyaikiitiyo vysoko v hrách.
4896_v.jpg
4896_v.jpg [ 47.63 KiB | Zobrazeno 13631 krát ]
4721_v.jpg
4721_v.jpg [ 67.16 KiB | Zobrazeno 13631 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:41, celkově upraveno 6
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: středa 21. dub 2010, 5:22 
sex-turista

"Water festival" v Barmě má úplně jiný charakter než "Shongkran" v Thajsku. Zatímco v TH jezdí dodávky s nádržema vody po městě a lidi lejou na všechny strany, tak tady jsou v ulicích vybudovaná podia, kam je přivedena voda do desítek hadic a přeplněná auta projíždějí okružní jízdu po městě okolo podií. Stejné je akorát polévání v ulicích a různé stříkačky. Trvá to celé 4 dny až do soumraku. Pak jsou taneční vystoupení a ožrávačka. Dobrý je, že v hotelu je upozorňující tabule o šetření vodou :wink:

Přílohy:
RIMG2099.JPG
RIMG2099.JPG [ 51.32 KiB | Zobrazeno 13686 krát ]
RIMG2102.JPG
RIMG2102.JPG [ 53.63 KiB | Zobrazeno 13686 krát ]
RIMG2101.JPG
RIMG2101.JPG [ 51.69 KiB | Zobrazeno 13686 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 15:04, celkově upraveno 3
 Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtvrtek 22. dub 2010, 12:55 
sex-turista

S kolegou jsme navstivili mistni "velkou" zabavu. Nedaleko hotelu bylo par podniku s napisem Music Bar. Je to jen takova vetsi hospoda s podiem. Sedli jsme na pivo a sledovali. Postupne vystupovalo tak 6 uplne obycejnych holek s jakymsi zpevem. Na podiu se prakticky ani napohnuly a oblecene byly jako do prace. Silne mi to pripominalo film "Hori ma panenko", jak hasici organizovali volbu kralovny krasy :P Jakymsi hodnoticim systemem od publika dostavaly na krk ruznobarevne provazce, jak se se zelenyma zdobilo podium na 1. maje. Pravdepodobne za to pak dostaly nejake penize. Barmanci si to zjevne uzivali, tleskali a zpivali s nima. V 10 hod. se konci a maji po zizalkach. No, ona tam jina zabava neni, akorat par dni Waterfestival. Jo, je tam jeste kino, kde me odehnala ochranka, kdyz jsem fotil velike generatory venku.

Taky jsem si uvedomil, ze se tady nepouzivaji zadne mince. Caru si tudiz nezahrajete a ani rozhodovani panna-orel neni mozne. Do more taky nemuzete zadnou minci hodit pro navrat, ale ono to ani nema smysl. Ja se sem tedy rozhodne vratit nehodlam.

Přestože se tady obtížně shánějí holky na šukačku, tak podpůrné prostředky všeho druhu se prodávají ve stáncích na ulici.

Přílohy:
Poznámka: Viagru si můžete koupit jako bonbony.
uvs100507-046.jpg
uvs100507-046.jpg [ 114.68 KiB | Zobrazeno 13689 krát ]

Naposledy upravil yaksas dne pondělí 27. zář 2010, 14:44, celkově upraveno 3
 Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
SEXNO1_PRIVAT
SEXNO1_PRIVAT
KAMILA_19
KAMILA_19
DIAMONDMASSAGE
DIAMONDMASSAGE
SWEETPUSSY
SWEETPUSSY
LUCERNA_
LUCERNA_
NIKOLKAALFA