Angels Erotické Masáže
Právě je středa 18. říj 2017, 8:28
Privát Grace
Privát Grace
Top privát
Top privát
Privát Italská
Privát Italská
Luci Angel Most
Luci Angel Most

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nový Zéland
PříspěvekNapsal: neděle 05. čer 2011, 5:11 
pokročilý

Zdravim nornickou komunitu,
uz delsi dobu sleduji tuhle stranku, tak jsem se rozhodnul taky neco prispet, snad se to bude nekomu hodit. Momentalne se nachazim na Novem Zelandu, pred par dni jsem se octnul ve Wellingtonu, tak jsem se rozhodnul otestovat sluzby mistnich svlecen. Obecne se da rici, ze devcata evropskeho puvodu chteji za sve sluzby cca 200-300 i vice Nzd - na koruny krat 14. Najde se tu ale spousta Asiatek - hlavne studentek, ktere nabizi sluzby za 100$ - pul hod./ do 150$/hod. Nejdriv jsem zasel do http://www.asianhaven.co.nz/ , ale des a hruza, vyskocily tam na me 3 raspe tipuju 35 - 50, asi Filipinky, sice mely na Asiatky slusny kozy, chtely 100$ na 30 min., ale byly dost opotrebovany, navic jsem zameren na mlady kuzlatka, tak jsem hodil otocku.
Podruhe jsem mel vetsi stesti na http://www.asianbombshell.co.nz/ . Do telefonu me uvital medovy hlasek operatorky, coz me prijemne navnadilo. Pracoviste se nachazelo asi 4km od centra v rodinnem domku. Otevrela mi mladinka, hezounka Asiatka, asi Korejka, skemrala, abych sel s ni, ale chtel jsem ukazat dalsi devcata. Krome ni byla k dispozici pouze Bridget , http://asianbombshell.co.nz/index.php?option=com_content&task=view&id=103 ,necim me zaujala, tak jsem se rozhodnul pro ni. Udajne je evropskeho puvodu, ale prislo mi, ze je trochu rizla maorskou krvi, coz hodnotim pozitivne, alespon to melo trochu nadech exotiky. Za 30 min. jsem dal 110$, fotky sedi, vek asi taky. Krome pekne postavy a obliceje jsem na ni ocenil hlavne jeji pristup, se kterym se v Cechach moc nesetkavam. Divcina byla hodne aktivni, prijemna a zaroven i hodne nezna. Sama od sebe se chtela libat, vlastne skoro celou dobu me libala po tele, krku a tvari, dokonce tak naruzive, ze mi po ni zustaly jeste skoro po tejdnu cucaky na krku. Odesel jsem spokojen po tele i dusi.

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Novy Zeland
PříspěvekNapsal: neděle 26. čer 2011, 22:21 
zkušený norník

No zajimavy, koukam, ze se toho tam ted vyrojilo...
Hele ta lokalita "4km" od centra je opravdu Lower Hutt ?
Jinak doporucuju vylet do Aucklandu, prece jen ve srovnani s Wellingtonem je to vetsi mesto (resp. jedine opravdove mesto v NZ, vsechno ostatni jsou velke vesnice).

Předmět příspěvku: Re: Novy Zeland
PříspěvekNapsal: čtvrtek 10. lis 2011, 17:21 
začátečník

Souhlas, ale kde (v jakém klubu) tam sehnat Maorku? Poradíš? Ale nejlépe podnik bez těch jejich potetovaných ďáblů.
Jsou tam samé Evropanky a ty mě na NZ moc nelákaly (je jich plná Evropa). Asiatky samozřejmě taky, ale na ty si zajeďte do Thajska. Je to levnější a příjemnější. Letím tam na konci zimy.
Co tam ještě navštívit (něco, co v bedekru není a stojí za to, to shlídnout)?

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Nový Zéland
PříspěvekNapsal: úterý 29. lis 2011, 4:17 
pokročilý

Tak ja jsem okusil jednu Maorku v tomto klubu ve Wellingtonu - Kensington Inn
291 Willis Street, Te Aro 6011, Selandia Baru
+64 4-385 9535. I kdyz si nejsem uplne jistej, mozna mohla byt i z Tonga, Samoi apod., nejak jsem se uplne zapomel zeptat. Jinak bylo ji 27, v obliceji nic moc, ale nadherny, pruzny telo, kozicky tak akororat. Byla dost vasniva, hlasovy projev uchazejici, chtela se i libat, do cehoz jsem nesel a na zaver se nachala bez priplatku postrikat (vubec mi prijde, ze tu nejaky priplatky nevedou a je to jenom ceskej vynalez). Jo a cena 80NZD na pul hod. x 14 na koruny, coz uz je skoro stejna cena jako v Cechach. Az budu moci, tak sem hodim fotku, jsem ted v Indonesii, nemaji tu vetsinou Sd ctecku a hlavne dost casto i cenzorujou interrnet, takze se kolikrat na Nornika ani nedostanu. Jinak zbytek osazenstva me nenadchnul, byly tam jen 2 dalsi pracovnice, tak 30 - 40 let a za barem vyslouzila kurtizana asi tak 60let. Dalsi 4 devcata pry byly na pokojich. Jinak pivko jsem mel v cene gratis. Jeste k tem Maorkam, zkus http://www.sexworker.co.nz , pak taky V Blenheimu, kde jsem delal na vinicich, tak dost pracovnic i Maorek inzerovalo v mistnich novinach, zkusil jsem jednu Brazilku - bilou, za 100nzd, ale zklamani.
Jinak co navstivit, jestli myslis neerotickeho charakteru, tak ja si daval hodne treky Routeburn, Milford, Heaphy, Tongariro crossing, Steward island je nadhernej. Kdyz mas mistni znamy, tak se da vyrazit na lov do prirody, jsou tam hrozne premnozeny jeleni nebo divocaka, tam byl kamos. Urcite bych doporucil bungee jumping v Taupu, takhle jsem oslavil tricatiny, fakt zazitek, nebo skydiving tamtez, ale do toho jsem nesel, protoze mi nevyslo pocasi.
Preji hodne uspechu v odhalovani novozelandske prirody a divcich klinu..........

Přílohy:
a1.jpg
a1.jpg [ 55.09 KiB | Zobrazeno 10246 krát ]
 Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 12. pro 2016, 11:43 
začátečník

Byl jsem na Novem Zelandu ve Wellingtonu od 15. brezna do 29. cervna a hledal jsem tam holky na ulici, protoze ulici mam rad, ale neuspel jsem.
Nasel jsem par ulic ve Wellingtonu, kde se udajne slapky vyskytovaly, ale byl jsem tam nejmene 10x ve vecernich hodinach a nevidel jsem ani jednu slapku. Jinak Kivacky jsou vetsinou skarede, a pocasti toto rocni obdobi, zvlaste od dubna do cervna nic moc. Drobet jsem i cestoval po severnim ostrove, ale nic, co by zavanelo slapkou jsem vlastne nikdy nevidel. Na netu jsem nasel par bordelu a holek, co inzerovaly, ale protoze si myslim, ze je to blbost dat za kour vic nez 500 kc, tak jsem si na NZ nezanoril.
Jeste ze jsem mel letenku a bydleni a auto zadarmo, jinak by mne ten vylet docela mrzel.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 12. pro 2016, 11:47 
začátečník

Ta lokalita Lower Hutt je opravdu predmesti NZ, Wellington je pekne roztahanej, bydlel jsem v rodinnem domku nedaleko.

Profil Poslat e-mail  

Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
NURUMASAZE
NURUMASAZE
NIKOLALFA
NIKOLALFA
MATAHARISALON
MATAHARISALON
SWEETKLARA
SWEETKLARA
MASAZEPRINCESS5
MASAZEPRINCESS5