Lea
Lea
Právě je neděle 09. pro 2018, 20:36
Lilinka Jablonec
Lilinka Jablonec
Sweet Paradise
Sweet Paradise
Privát Grace
Privát Grace
RoboDolls
RoboDolls
Kelly
Kelly
Diana
Diana
Angiee
Angiee
Natalie
Natalie
Mischel
Mischel
Klárka
Klárka

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 288 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Černošky, mulatky, asiatky
PříspěvekNapsal: pondělí 08. led 2018, 11:01 
zkušený norník

zozot píše:
volny24 píše:
Ahoj kolego norníku, dal jsem na recenzi, která tu byla asi před měsícem a těsně před vánocemi jsem navštívil.
Holky příjemné, milé a snaživé, ale byla to taková klasika, jak to asijské holky dělají - slušný kouř, velké vzdychání, kníkání, když ho do ní vrazíš, ale je to u nich jako přes kopírák.
Takže pokud to zažíváš poprvé, je to fajn, ale po x-té už trochu stereotyp.
Víc mi vyhovuje privát v Holešovicích https://www.asiangirls.cz/. Tam se jim bohužel teď rozpadl tým (zůstaly jen dvě holčiny - Denice - je pro mě ok a Paris - byla před cca půl rokem, když přijela dost nezkušená. ale po první návštěvě s ní jsem ji už nezkoušel, tak ji nechci posuzovat teď). slibují, že po novém rovce dorazí další, ale zatím jsou jen tyhle dvě.
To je asi tak vše k mojí zkušenosti s aziatkama v Praze v posledním roce.
:wink:

Asian Girls dělají i sex? Na webu jsem viděl jen masáže. Můžu si o něj říct jako o běžnou službu, nebo je to nějaká podpultovka?

No s tím sexem je to tam zvláštní. Podívej se na jejich stránky (https://www.asiangirls.cz/cenik.html). Mají odstupňovaný ceník, ale celkem drahota. Já vždy zaplatím jen základní sazbu v recepci (1800/h - i to je dost) a na dalším se domluvím s holkou na pokoji a prachy jí dám bokem. Bacha nasadí Ti cenu někdy vyšší, než je v tom jejich oficiálním ceníku. Ale celkem snadno se dají umravnit.
Je mi jen divný, že by o tom ten provozovatel nevěděl. Myslí, že se s tím holky ani moc netají. Nebo možná něco pak odevzdávají samy.

Když tak sem pak napiš svoje zkušenosti.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pátek 19. led 2018, 21:17 
pokročilý

volny24 píše:
zozot píše:
volny24 píše:
Ahoj kolego norníku, dal jsem na recenzi, která tu byla asi před měsícem a těsně před vánocemi jsem navštívil.
Holky příjemné, milé a snaživé, ale byla to taková klasika, jak to asijské holky dělají - slušný kouř, velké vzdychání, kníkání, když ho do ní vrazíš, ale je to u nich jako přes kopírák.
Takže pokud to zažíváš poprvé, je to fajn, ale po x-té už trochu stereotyp.
Víc mi vyhovuje privát v Holešovicích https://www.asiangirls.cz/. Tam se jim bohužel teď rozpadl tým (zůstaly jen dvě holčiny - Denice - je pro mě ok a Paris - byla před cca půl rokem, když přijela dost nezkušená. ale po první návštěvě s ní jsem ji už nezkoušel, tak ji nechci posuzovat teď). slibují, že po novém rovce dorazí další, ale zatím jsou jen tyhle dvě.
To je asi tak vše k mojí zkušenosti s aziatkama v Praze v posledním roce.
:wink:

Asian Girls dělají i sex? Na webu jsem viděl jen masáže. Můžu si o něj říct jako o běžnou službu, nebo je to nějaká podpultovka?

No s tím sexem je to tam zvláštní. Podívej se na jejich stránky (https://www.asiangirls.cz/cenik.html). Mají odstupňovaný ceník, ale celkem drahota. Já vždy zaplatím jen základní sazbu v recepci (1800/h - i to je dost) a na dalším se domluvím s holkou na pokoji a prachy jí dám bokem. Bacha nasadí Ti cenu někdy vyšší, než je v tom jejich oficiálním ceníku. Ale celkem snadno se dají umravnit.
Je mi jen divný, že by o tom ten provozovatel nevěděl. Myslí, že se s tím holky ani moc netají. Nebo možná něco pak odevzdávají samy.

Když tak sem pak napiš svoje zkušenosti.

Tam je to jen pro topiče. Pokud chceš něco nad rámec masáže, tak tam i se vstupem necháš minimálně 4.000,- Kč.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 22. led 2018, 17:05 
zkušený norník

To je prehnane. Ja platim vzdycky 1800 na recepci ceske obsluze a pak podle toho co si dohodnu s holkou. Oni to zkousi, ale nedavam vic, nez maji za danou sluzbu v ceniku a platim ji az pri odchodu z pokoje. Vetsinou se vejdu do 2500. Jsou to taky velky prachy ale zase pekny asijsky kotatka. :lol:

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: sobota 10. úno 2018, 18:45 
panic

Nakonec jsem zkusil Ladies Asia. Donedávna sídlily Na Kozačce, ale teď zmizel jejich inzerát, takže ani nedohledám jméno té svlečny, u které jsem byl. Holka chtěla 2500 na hodinu klasiky s masáží, líbáním a orálem s gumou. Čeština byl obrovský problém, anglicky se jakž takž domluvila. Pokoj měly čistý, koupelnu taky, ale to jsem od asijských holek čekal. Za kouř dávám 4/5, protože tam občas byly cítit zuby, ale jinak sála jak vakuová pumpa. Sex 5/5 - nádherně úzká mušlička a když byla slečna nahoře, tak to s radostí odmakala. Líbačka byla fajn bonus. Jestli se tenhle podnik objeví znova na mapě, tak dávám opáčko.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 21. úno 2018, 10:33 
norník

MGBS píše:
https://www.sex.cz/773223?SNID=Becky&Rnd=873371668&S=0

Uz dlouho jsem nemel cernosku tak konecne to zopakoval a nebyl sem vubec zklaman naopak prijemne prekvapen.Fotky jsou original coz nevzdy u cernosek byva.
Co se tyka ceny tak ma 2.000 hod a 1.000 pul hod , za +500 oral bez . Vzal sem testovaci pul hodiny a asi to bude nejlepsi volba protoze oral je o nicem tak ze zbytecne vyhozene penize.A tech pul hodiny uplne staci abych proste vysukat cernosku . Protoze mluvi jen anglicky a moc se nesnazi ale za litr na pul hodky vubec nelituji .

čau..tak jsem nakonec neměl štěstí u tehle prciny co tu popisuješ..domluva v poho pak problem. Čekat se mi nechtělo. Našel jsem si další co nejblíže. ..tahle potvůrka Vám sídlí na Praze 4, Kloboučnická 16.. https://www.sex.cz/rukkysexyprivat malej byt , sprcha doceka dobrá. Chce 1500za půl hod..ale dá se stáhnout za 1000. Domluva ok..což jsem se divil. Tanec ..orál..šuk ..akorát trošku přes půl hod. postava ok..pěknej zadek pevnej. Stříkání na břicho povoleno ,ale já musel do gumy :) prej malej peníze ..stříkání do gumy :) ale jo spokojenost.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pátek 02. bře 2018, 0:39 
norník závislák

nornik0077 píše:
Ahoj chlapy , nebyl by nejaky kontakt na peknou mladou roomku co by za to stala . Ideal hubena , kozy 3 az 5 , spolehliva a ne smudla . Co linda_praha

Zkus Vandalu z www.sex.cz, ta by ti mohla sednout. Je sice z Plzně,ale v poho dojede do Prahy. Hodně štíhlá a snaživá, když k ní budeš v pohodě. Pokud hledáš cmundu za 1000Kč tak to zas ne.

PříspěvekNapsal: středa 21. bře 2018, 11:42 
zkušený norník

Před nějakým časem začala inzerovat černoška Natalie. Na podobné adrese jako černoška Nadia, kterou jsem recenzoval vloni (Modřany - ulice Platónova). Nějak jsem se domníval, že půjde o stejnou dívku, ale hned po příchodu jsem konstatoval, že nikoli. Byl jsem tím trochu zklamán, neboť na Nadiu mám dobré vzpomínky a skoro jsem se těšil, že ji zas uvidím.

Navíc Nadia se nechala usmlouvat k více než 50-procentní slvě na anál (z 1000 na nějakých 300).
Tentokrát jsem měl na ten análek připraveno pětikilčo.
Natalie stejně jako druhdy Nadia análek v inzerátu vůbec nenabízí. Na můj dotaz mi prozradila, že možný je, ale za extra money - tedy 1000 Kč. Zatvářil jsem se zklamaně a přiznal, že jí mohu dát jen to pětikilčo. Už jsem viděl, jak po něm po chvíli váhání skočí stejně jako druhdy Nadia po tě 300 Kč se slovy "give it to me", ale ono nic. Vzpomněl jsem si, že Nadia se takto zachovala, až když jsem rezignoval se slovy, že se tedy bez análku obejdu a stejnou rezignaci jsem předvedl i před Natalii. Však on sex bez análku taky není k zahození. To mi ovšem Natalie proti očekávání odkývala a o mé pětikilo nejevila zájem.

Na rozdíl od časů Nadii, se kterou jsme obcovali na matraci, byla tentokrát v pokoji postel. Natalie přišla v rozjařené náladě a vše doprovázela poněkud infantilním hihňáním. Nejdřív mi chtěla sundat brýle a když jsem to odmítal, že na ní chci pořádně vidět, ptala se proč. Odpověděl jsem, "cause you have a great body". Brýle mi tedy nechala a to je dobře, neboť její cválání v jedzdecké poloze by bez nich byl polovničním zážitkem. Její tělo, obzvláště poprsí, mi připadalo mnohem lepší než bych čekal z fotek. Nejde ovšem o velikost ale krásné tvary.

Než na mě nasedla, ťukala mi prstíky do mých bradaveka o do péra a pořád brebentila "what is this... and what is this?" a nepřestávala s tím hihňáním. Nevěděl jsem, co si o tom myslet a odpověděl jsem jí, "haven't you seen it before?". Na to se rozřehtala. Při zkoumání mýho péra se ptala, "is it happy?". Načež já, "I guess so." Znova se rozřehtala. Hrála si s tim ptákem rukou a pták byl čim dál víc happy.
Nevěděl jsem, jak dlouho bude tahle hra pokračovat. Aby pták náhodou nepřestal mezitím být happy. Ale naštěstí celkem brzy sama přišla s nápadem vyhrabat kondom a postoupit do další fáze.

Nejdřív se zeptala "you want me to...?" a za stálého hihňání předvedla posunky znázorňující kopulaci. Posunky, jaké jsme v téhle souvislosti používali snad ještě na prvním stupni základní školy...
Zvláštní chování ale pořád lepší než nějaká ledová královna, že?
Chvíli ho ještě zpracovávala pusou, ovšem pouze přes gumu. Zeptal jsem se, zda bych ji mohl lízat, ale to se jí nezdálo. Tvářila se při tom trochu rozpačitě, jako by jí dělalo trochu problém něco mi odmítnout. Nicméně odmítla.

Při mrdu jsme vystřídali pár poloh. Holka neztrácela rozpustilou náladu a občas se ujišťovala, jestli se mi to líbí. Líbilo.
Konečně poznala, co to za ní přišlo za sympaťáka a rozhodla se, že mi ten análek přecejen nastaví. Už jsem ani nechtěl věřit, připomněl jsem, že na to nemám dost peněz, a ona že mi ho prej dopřeje za to pětikilo. Chtěla ty prachy hned, ale nakonec se jí nějak nechtělo vstávat nebo co a tak jen mávla rukou, že jí ty prachy dám až po mrdanici.

Můj pták tedy po všech peripetiích zdárně doputoval, až do jejího zadku. Bylo to krásné završení. Po zkušenostech s Nadiou, která si nechala mrdat zadek jen chvilku a pak mě z něj vyhnala před koncem, tentokrát jsem anální zásun odkládal. "Later", říkal jsem nějakou dobu.
Nicméně si v jejím zadečku pták pohověl uspokojivou dobu a na rozdíl od zážitku s Nadiou mi bylo tentokrát dopřáno se v dirce pro fajnšmekry i s chutí vystříkat.

Po akci jsme si s Natalií ještě krásně pokecali. Ani moc nevadilo, že jsem některá anglická slova musel dost urputně lovit z paměti a některé formulace se mi poněkud špatně dařilo dát dohromady. Nakonec ale přece jen pochopila. Zkrátka docela jsme si sedli, jak po stránce mrdání (zjistili jsme, že oba máme rádi spíš pomalejší sex), tak pokud jde o komunikaci.
Během postkoitálního pokecu zazvonil telefon. Nejspíš ho měla zapnutý a po ruce i během mrdu a mohu si blahopřát, že nás náhodou někdo nerušil při akci. Věru nevím, jak by Natalie reagovala.

Na odchodu jsem letmo zahlédl další dívku, jež něco kutila v kuchyni. Zíral jsem do těch míst a snažil se rozpoznat, zda je to taky černoška, ale slunce oslňovalo a zkreslovalo barvy a navíc Natalii na tu holku zuřivě gestikulovala, ať zmizí.
Taky jsem se asi neměl před Natalii zmiňovat o tom, že jsem last year na podobné adrese (Platónova - číslo si nepamatuju) mrdal jinou černošku. Holka se na to tvářila dost vyjeveně...

Abych to shrnul - jeden z nejlepších zážitků za poslední dobu. Odcházel jsem ve skvělé náladě. Napřed jsem byl trochu zklamán, že neuvidím (a neomrdám) Nadiu, ale nakonec jsem musel uznat, že Natalie je ještě lepší.

PříspěvekNapsal: neděle 25. bře 2018, 8:30 
norník

ahoj , hledám černošku nebo mulatku , na lidech inzerovala pře pár lety

http://profil.lide.cz/ClairaJ/profil/
Praha, mulatka. za 1000

je to asi tahle a dělá to pořád?
Tolero.et.Mania na lidech

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: sobota 07. dub 2018, 23:04 
začátečník

Dr.Filth píše:
Před nějakým časem začala inzerovat černoška Natalie. Na podobné adrese jako černoška Nadia, kterou jsem recenzoval vloni (Modřany - ulice Platónova). Nějak jsem se domníval, že půjde o stejnou dívku, ale hned po příchodu jsem konstatoval, že nikoli. Byl jsem tím trochu zklamán, neboť na Nadiu mám dobré vzpomínky a skoro jsem se těšil, že ji zas uvidím.

Navíc Nadia se nechala usmlouvat k více než 50-procentní slvě na anál (z 1000 na nějakých 300).
Tentokrát jsem měl na ten análek připraveno pětikilčo.
Natalie stejně jako druhdy Nadia análek v inzerátu vůbec nenabízí. Na můj dotaz mi prozradila, že možný je, ale za extra money - tedy 1000 Kč. Zatvářil jsem se zklamaně a přiznal, že jí mohu dát jen to pětikilčo. Už jsem viděl, jak po něm po chvíli váhání skočí stejně jako druhdy Nadia po tě 300 Kč se slovy "give it to me", ale ono nic. Vzpomněl jsem si, že Nadia se takto zachovala, až když jsem rezignoval se slovy, že se tedy bez análku obejdu a stejnou rezignaci jsem předvedl i před Natalii. Však on sex bez análku taky není k zahození. To mi ovšem Natalie proti očekávání odkývala a o mé pětikilo nejevila zájem.

Na rozdíl od časů Nadii, se kterou jsme obcovali na matraci, byla tentokrát v pokoji postel. Natalie přišla v rozjařené náladě a vše doprovázela poněkud infantilním hihňáním. Nejdřív mi chtěla sundat brýle a když jsem to odmítal, že na ní chci pořádně vidět, ptala se proč. Odpověděl jsem, "cause you have a great body". Brýle mi tedy nechala a to je dobře, neboť její cválání v jedzdecké poloze by bez nich byl polovničním zážitkem. Její tělo, obzvláště poprsí, mi připadalo mnohem lepší než bych čekal z fotek. Nejde ovšem o velikost ale krásné tvary.

Než na mě nasedla, ťukala mi prstíky do mých bradaveka o do péra a pořád brebentila "what is this... and what is this?" a nepřestávala s tím hihňáním. Nevěděl jsem, co si o tom myslet a odpověděl jsem jí, "haven't you seen it before?". Na to se rozřehtala. Při zkoumání mýho péra se ptala, "is it happy?". Načež já, "I guess so." Znova se rozřehtala. Hrála si s tim ptákem rukou a pták byl čim dál víc happy.
Nevěděl jsem, jak dlouho bude tahle hra pokračovat. Aby pták náhodou nepřestal mezitím být happy. Ale naštěstí celkem brzy sama přišla s nápadem vyhrabat kondom a postoupit do další fáze.

Nejdřív se zeptala "you want me to...?" a za stálého hihňání předvedla posunky znázorňující kopulaci. Posunky, jaké jsme v téhle souvislosti používali snad ještě na prvním stupni základní školy...
Zvláštní chování ale pořád lepší než nějaká ledová královna, že?
Chvíli ho ještě zpracovávala pusou, ovšem pouze přes gumu. Zeptal jsem se, zda bych ji mohl lízat, ale to se jí nezdálo. Tvářila se při tom trochu rozpačitě, jako by jí dělalo trochu problém něco mi odmítnout. Nicméně odmítla.

Při mrdu jsme vystřídali pár poloh. Holka neztrácela rozpustilou náladu a občas se ujišťovala, jestli se mi to líbí. Líbilo.
Konečně poznala, co to za ní přišlo za sympaťáka a rozhodla se, že mi ten análek přecejen nastaví. Už jsem ani nechtěl věřit, připomněl jsem, že na to nemám dost peněz, a ona že mi ho prej dopřeje za to pětikilo. Chtěla ty prachy hned, ale nakonec se jí nějak nechtělo vstávat nebo co a tak jen mávla rukou, že jí ty prachy dám až po mrdanici.

Můj pták tedy po všech peripetiích zdárně doputoval, až do jejího zadku. Bylo to krásné završení. Po zkušenostech s Nadiou, která si nechala mrdat zadek jen chvilku a pak mě z něj vyhnala před koncem, tentokrát jsem anální zásun odkládal. "Later", říkal jsem nějakou dobu.
Nicméně si v jejím zadečku pták pohověl uspokojivou dobu a na rozdíl od zážitku s Nadiou mi bylo tentokrát dopřáno se v dirce pro fajnšmekry i s chutí vystříkat.

Po akci jsme si s Natalií ještě krásně pokecali. Ani moc nevadilo, že jsem některá anglická slova musel dost urputně lovit z paměti a některé formulace se mi poněkud špatně dařilo dát dohromady. Nakonec ale přece jen pochopila. Zkrátka docela jsme si sedli, jak po stránce mrdání (zjistili jsme, že oba máme rádi spíš pomalejší sex), tak pokud jde o komunikaci.
Během postkoitálního pokecu zazvonil telefon. Nejspíš ho měla zapnutý a po ruce i během mrdu a mohu si blahopřát, že nás náhodou někdo nerušil při akci. Věru nevím, jak by Natalie reagovala.

Na odchodu jsem letmo zahlédl další dívku, jež něco kutila v kuchyni. Zíral jsem do těch míst a snažil se rozpoznat, zda je to taky černoška, ale slunce oslňovalo a zkreslovalo barvy a navíc Natalii na tu holku zuřivě gestikulovala, ať zmizí.
Taky jsem se asi neměl před Natalii zmiňovat o tom, že jsem last year na podobné adrese (Platónova - číslo si nepamatuju) mrdal jinou černošku. Holka se na to tvářila dost vyjeveně...

Abych to shrnul - jeden z nejlepších zážitků za poslední dobu. Odcházel jsem ve skvělé náladě. Napřed jsem byl trochu zklamán, že neuvidím (a neomrdám) Nadiu, ale nakonec jsem musel uznat, že Natalie je ještě lepší.

nechas tady na ni kontakt ?

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: neděle 08. dub 2018, 20:36 
zkušený norník

lkkl píše:
nechas tady na ni kontakt ?

Na sex.cz je vedena jako African Natalie. Stále ještě inzeruje, teď jsem to ověřoval. No... pro ty línější. Telefon je 777 258 633.

PříspěvekNapsal: pondělí 14. kvě 2018, 15:09 
pokročilý

BYl jste někdo u https://www.sex.cz.cz/inzerat/prsata-kocka-41401731-wbzgkn.html?
Nějaké reference?
díky

PříspěvekNapsal: sobota 02. čer 2018, 17:34 
zkušený norník

Takže bych se chtěl pochlubit dnešním zážitkem s Vietnamkama.Po včerejším rozčarování na privátu Italská, kde jsem měl v merku mladou Asiatku Lin, kde mě objednali na stejnou hodinu s jiným norníkem a pak mě vyfuckovali jsem si dnes setsakramensky spravil chuť.Ani mi to vyfuckování nevadí, jelikož jsem měl možnost vidět Lin naživo a mohu s klidným svědomím říci, že můj typ to rozhodně není.Malá, lehce oplácaná, prsatá a v obličeji průměrná Thajka není můj vkus, v Thajsku bych si takové holky vůbec nevšiml, i když uznávám, že vzhledem k tomu jaká je v Praze bída s Asiatkama, tak šukatelná je, ale to je podle vkusu každého z nás.Každopádně dnes jsem vyrazil sem: https://www.sex.cz/sonalibusskaprivat .Našel jsem nějaké pozitivní recenze tak jsem si řekl že to prubnu.Takže Soňa je hezká štíhlounká Vietnamka cca 30 let, foto její originál, takhle potetovanou Vietnamku jsem ještě neviděl.Přístup OK, vyhoví ve všem, v ceně dokonce i líbačka, ale nějakou žhavou asijskou milenku v ní nečekejte.No jelikož jsem byl nadržený a nebyl jsem napitý, tak jsem byl hotov do 15ti minut od začátku akce.Pak teda nabídla masáž což jsem samozřejmě souhlasil, ale že prý masáž dělá kamarádka kterou zavolá.A to bylo terno.Masáž přišla udělat Vietnamka cca 45-50 let s fantastickýma silikonovejma kozama.Nejen že se jednalo o kvalitní thajskou masáž, ale pak mi nabídla i kuřbu za 500 z který se vyvinul přes lízání její kundičky fantastickej sex.Přes půl hodiny jsem onu postarší Vietnamku s výstavníma silikonama tvrdě mrdal.Sice na mě druhej střik přišel, ale chtěl jsem si to prodloužit a oddálil to a pak jsem se nemohl udělat.Nakonec mě teda udělala tak, že mi honila péro, já jí honil kundu a zíral na ty silikony, přičemž po chvíli to na mě přišlo znovu a když už jsem cítil výstřik na krajíčku. tak jí to říkám a ona hned bere ptáka do pusy a polyká mrdku.No teď k cenám.Soňa má stejnou cenovou politiku jako Číňanky na Smíchově tj 2500/hodina 2000/45minut a 1500/30 minut.Bral jsem 45 minut za 2 litry no a litr chtěla ta druhá Vietnamka.Měl jsem u sebe jen 700Kč, dal jsem jí všechno a vypadala spokojeně, prý jí dám zbytek příště.Takže jsem tam nakonec byl bratru něco přes hodinu, oprcal jsem 2 Vietnamky a stálo mě to 2700Kč.Jinak na tu starší Vietnamku mám telefon, nikde neinzeruje, takže telefon pouze měním za kontakt na jinou neinzerující Asiatku.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: čtvrtek 07. čer 2018, 17:59 
zkušený norník

Tento tyden jsem zavital do Asia privatu na Smichove. Domluva pres whatsapp, sex 1000,-/20minut. Otevřela Lila a privedla mi Yoyu a jeste jednu o hlavu mensi a cca 5kg lehci, at si z nich vyberu. Nejsympatictejsi byla Yoya, ale hloupe jsem si rekl mensi holka = uzsi holka a nakonec to bylo presne naopak :D Telicko krasny, ale bylo hrozne znat jak predstira vzdychani a hrala si pritom s nehtama, takze po chvili me to prestalo bavit. Vrazil jsem ji teda dalsi 1000,- a rekl at dojde pro Yoyu. Ta ma taky pekny telo a potom, co jsem do ni zajel vyjekla a ztvrdly ji bradavky, takze uz jsem pak byl celkem rychle :lol: Takze za me, chtejte kdyztak Yoyu :wink:

PříspěvekNapsal: pátek 22. čer 2018, 15:29 
norník

Zdravím pánové, už někdo z vás vyzkoušel tento výstavní kus? https://www.sex.cz/inzerat/denisa-black-41849838-w6kw6x.html

Denisa Black 604 835 080 ?

Nechápu, proč se to tu přepisuje na sex.cz, ale je to sex.cz.

edit: podle srovnání čísel je to číslo na černošku Natálii, ale fotky Natálie jsou jiné..

PříspěvekNapsal: sobota 30. čer 2018, 2:29 
panic

[quote="Damocles"]Zdravím pánové, už někdo z vás vyzkoušel tento výstavní kus? https://www.sex.cz/inzerat/denisa-black-41849838-w6kw6x.html

Denisa Black 604 835 080 ?

Zdravím norníky. Dnes jsem u ní byl a popravdě jsem horší placený sex ještě nezažil. Dokonce jsem se tady kvůli tomu zaregistroval, abych popřípadě varoval vás ostatní. Holka je to podle mého subjektivního názoru hezká (opravdu velká prsa, pěkná v obličeji, plné tvary). V čem byl, ale při mé návštěvě problém, byl její přístup. Po zaplacení (které na mě přišlo nezvykle brzo) mě poslala do sprchy, aby do ní po tom, až co vylezu, vlezla sama (samozřejmě tento čas počítá do času, který zaplatíte). Druhým a tím největším nedostatkem byl její přístup k samotnému sexu. Chvílemi jsem si přišel jak v autoškole, protože jí pořád něco vadilo (do líbání jsem jí nedostal = s odpovědí I am not your girlfriend/ani když jsem jí nabídl příplatek a pokaždé, když jsem jí lízal bradavky, tak po chvili ucukla). Dále nekouří bez kondomu. Často kontrolovala čas a vypadala naprosto bez života. Tohle všechno přispělo k tomu, že jsem nakonec vyměkl (doslova). Když mi poté řekla, že máme ještě 5 minut, zvedl jsem se a raději odešel do sprchy. Jsem rád, že jsem po prvotním rozhodování vzal jen 30 min za 1000 kč (1h je za 2000), což, ikdyž byly ty její kozy moc fajn, je jen za to poloviční mazlení i tak dost.

Třeba se holka předchozí den blbě vyspala a nebo já, ale nemyslím si (ze zkušenosti vím), že nejsem uplné kopyto, aby to nakonec dopadlo takhle. Pokud někdo i po přečtení mé zprávy Denisu přece jen navštívíte, podělte se o vaší zkušenost, třeba budete mít více štěstí.

Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 288 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
SEXNO1_PRIVAT
SEXNO1_PRIVAT
AAANETKA
AAANETKA
NIKYALPIN1
NIKYALPIN1
PETRA_PRAHA
PETRA_PRAHA
MARTINA_25
MARTINA_25
ESCORTPRIVAT