Angels Erotické Masáže
Aja
Aja
Právě je pátek 24. lis 2017, 12:25
Privát 69
Privát 69
SexNo1 Privat
SexNo1 Privat
Privát Italská
Privát Italská
Monika privat Vršovice
Monika privat Vršovice
Lilly
Lilly
Joy
Joy
Klára
Klára
Karin
Karin
Laura
Laura
Melanie
Melanie

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2014 - Privát Růže
PříspěvekNapsal: úterý 11. bře 2014, 7:41 
norník závislák

esox píše:
Vanhelsing1 píše:
Včera jsem navštívil Růženku z privátu Růže:

http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=454

a jak je to cenově? dík za info

Cena je 800,-Kč , vanu tam nemá, pokud tedy je ještě na Pankráci. Je tam pouze sprcha, užívá si to, celkem to jde.

Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2014
PříspěvekNapsal: úterý 11. bře 2014, 13:58 
pokročilý

moc hezká návštěva u Barunky http://www.sex.cz/?Loc=rsf&SNID=barunka&Rnd=1569837488 stručně:neuvěřitelně úzký pas,překvapivě úzká kundička,je za co chytit :-) a vzhledem k orálu bez v ceně též sympatický poměr cena/výkon 1200/hod.
vcelku milé to bylo...

PříspěvekNapsal: úterý 11. bře 2014, 15:44 
zkušený norník

Zdar pánové,

před půl rokem jsem byl s touto slečnou na azylu http://nick.amateri.cz/Tyna1980
Mohu Všem jen a jen doporučit...chtěla 2000 vč. ceny za azyl. Ale slečna menší,krásná postava...milá a super šuk.

Dále bych se chtěl zeptat na tyto 2 slečny, jestli jste někdo nekontaktoval nebo dokonce neměl...jestli to stojí za to :-)

1 - http://nick.amateri.cz/lotta

2 - http://nick.amateri.cz/---klarka---

3 - http://nick.amateri.cz/esterka1986

Díky Všem moc za informace k těmto slečnám :-)

PříspěvekNapsal: úterý 11. bře 2014, 21:55 
pokročilý

O te klarce tady byla pozitivni recenze ve spojitosti s privatem Milenky. Uz jsem ji nestihl. Ted je na chatu, pripadne odpovi na vzkaz s fotkou. Za telefon na ni bych ti byl nevyslovne vdecen, protoze fotku posilat nebudu.

PříspěvekNapsal: úterý 11. bře 2014, 22:21 
pokročilý

Zdravím všechny. Obracím se na všechny norníky, ať už zběhlé v oboru, či právě začátečníky, zda-li byste mi doporučili nějakou slečnu na mou první návštěvu. Už dlouho obcházím kolem a sem chodím celkem pravidelně, ale jak to tak bejvá, pořád vyhlížím lepší a lepší recenzi, ale zatím jsem se nikam nedostal. :D Abych to shrnul, hledám nějakou milou, hezkou, pokud možno šťíhlou (prostě ne baculku) holku, která se nebude chovat jako chladná profesionálka ve stylu udělej se a vypadni atd. Klidně může být starší (tím myslím, že to nemusí být dvacítka - já 26). Mám totiž pocit, že když dotyčné bude třeba 40, bude mít přeci jen více zkušeností a bude to víc o sympatiích, než o profesionalite (opravte mě prosím, jestli se pletu). Doporučíte mi tedy prosím nějakou slečnu, která si mě zpracuje tak, že na to dlouho nezapomenu a ideálně to nebude privát ve stylu, kde mi dají vybrat z holek a já si ukážu, ale prostě se domluvim přímo s ní, přímo ona si mě vyzvedne a nikoho jinýho nepotkám? Přeci jen tam asi bude jistá míra nervozity :roll: Díky moc za doporučení

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 12. bře 2014, 10:01 
zkušený norník

Vážení přátelé,

po několika měsících finančních, zdravotních a vztahových peripetií jsem zpátky. A začínám tam kde jsem skončil, v denním klubu Domeček http://www.privatdomecek.cz http://www.sex.cz/domecek tel. 603 387 410. Jenže v Domečku se mezitím důkladně vyvětralo a průvan odnesl nejen staré pořádky, ale i všechny bývalé slečny. Z loňské sestavy zůstala jediná, mladá Ukrajinka Erika, která mezitím dospěla a zkrásněla.

Z nových slečen jsem nejprve navštívil Dianu http://www.privatdomecek.cz/divky/25-diana. Ta již ale recenze má a já se mohu jen přidat k jejich pozitivnímu vyznění.

Další byla Katka http://www.privatdomecek.cz/divky/34-katka1. Katka chodí na privát jen občas a je hodně žádaná. Není snadné se k ní dostat. Mně se podařilo bez objednání se jí vmáčknout do rozpisu, bohužel jsem ale dostal jen půlhodinku. Takže žádné zdržování a šup na pokoj.
Na pokoji obvyklý úvod, koupelna a chvíli po mně se ze sprchy vrací slečna v hezkém prádle. Chemie divoce zabublá a je jasné, že TUHLE tedy opravdu CHCI a že půlhodina bude zatraceně málo. Je to urostlá, krásná mladá žena. Žádný drobeček, žádná vyhublina. Ale, chraň Bůh, ani ne tučná. Postava je statná a pevná, takový typ, který je za co vzít. Nahoře i dole :D . Skvělé dlouhé nohy. Příjemný obličej. Katka je ženou činu, takže prádélko jde rychle dolů, slečna do postele a „Co kdyby sis tak lehl ke mně“ a hned se chápe kuřby. Další průběh nebudu detailně popisovat, všichni to dobře známe.
Obecně Katka je aktivní a iniciativní, ne však dominantní. Když je požádána, vyhoví, jinak se sama chápe aktivity. Jde do toho s vervou, přirážení a rajtování koníčka je při její urostlé postavě řádně cítit. Chvílemi jsem poněkud ztrácel přehled, kdo koho tady vlastně šuká :D
Ještě jedna věc. Katka je … poněkud hubatá :D . Dělá čest své jmenovkyni ze známé pohádky. Není zlá, ani protivná, ani hloupá, naopak je velice bystrá a všímavá, jen někdy mluví dřív, než si stihne rozmyslet, jestli je to vhodné. Kdo hledá submisivní puťku, mohl by být rozčarován. Mně to nevadilo vůbec, naopak si takový slovní pingpong s chytrou holkou rád zahraji.
Celkově mohu doporučit. Pro mne je Katka na opakování, a ne jedno. Minimálně ale na hodinu, takovou holku bych si chtěl i pořádně pomazlit a vymyslet nějakou zábavu, ne jenom narychlo ošukat.
Fotky na webu jsou pravé, ale umělecké a moc ji na nich není poznat. Jako jediná z Domečku si fotky přinesla, nejsou focené přímo v interiéru klubu.

Fakta:
Ťapinometrie: 28/169/59/4 (údaje z inzerce)
Čas: 1/2 hod. poctivě dodrženo
Cena: 1500 (1000/půlhod + 500/OB)
Prováděné činnosti: OB, lízání, 69, klasika
Nepovolené činnosti: pro krátkost času jsem nestihl nic zvláštního žádat
Prostředí: čistý, pěkně zařízený pokoj s velkou pevnou postelí, zrcadlo, dole klubové prostory
Pozitiva: parkování, prostředí, možnost si slečnu v klidu prohlédnout a pobavit se s ní dříve než dojde k placené akci.
Negativa: malé ručníky, krátký čas

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 12. bře 2014, 14:26 
norník

Piki píše:
esox píše:
Vanhelsing1 píše:
Včera jsem navštívil Růženku z privátu Růže:

a jak je to cenově? dík za info

Cena je 800,-Kč , vanu tam nemá, pokud tedy je ještě na Pankráci. Je tam pouze sprcha, užívá si to, celkem to jde.

Po 2 dobrých recenzích jsem Privát Růže a Růženku navštívil, ale měl jsem spíše dát na recenzi co jsem o ní četl asi před 3 roky.
To je katastrofa!!! Po této návštěvě zvažuji vážně že skončím s nořením.
Té "bábě" je minimálně 55+, je malá 160-165, pihatá a vrásčitá kůže v obličeji a tělo není jako na fotkách, kde vypadá štíhle a jako vyšší ženská. Je to jen hezky nafocený. Jediný plus je snad příjemně nově vybavený byt. Kdybych tuhle ženskou potkal na ulici, tak mě myšlenka na nějaké noření s ní určitě ani nenapadne. Pro mě prostě katastrofa!!!
Jelikož už jsem tam ale byl a hučelo mi v kládě, tak jsem se s ní dohodnul na masáži se zakončením. Jediné co se mi líbilo byly ty hadry co měla na sobě, jinak mi připadá docela střelená. Když mi ho masáží postavila tak se chtěla líbat, čemuž jsem statečně uhýbal, v nestřeženém okamžiku mi ho vzala na chvíli do pusy bez ochrany, ale neměl jsem z toho příjemný pocit vzhledem k jejímu zjevu.
Je fakt, že si to užívá, ale vše má své bezpečné hranice, takže jsem ji otočil na břicho, namazal ji kundu nějakým krémem a kdybych si neřekl o gumu, tak se snad nechala ojet i bez. Natáhl jsem gumu a za dodržení snad všech zásad bezpečného sexu, na které jsem si vzpomněl, jsem se na ní udělal zezadu.
Když jsem si orazil, zaplatil jsem za 30 minut 700,- a rychle vypadnul.
Takže kdo chcete tam jít za fotkama, máte smůlu a budete zklamaní, je to sice ona, ale dobře nafocená.
Kdo rád šukáte staré báby a líbí se vám když si to užijí, máte zelenou a vpřed.
Já osobně po tomto zážitku se budu nějaký čas kontrolovat a na nějakou delší dobu jsem od noření docela znechucený, možná s tím i opravdu seknu.

Vše co jsem napsal je pouze můj názor a nikoho neodrazuji, každý máme jiný vkus a hledáme něco jiného.

PříspěvekNapsal: středa 12. bře 2014, 23:09 
pokročilý

K předchozímu příspěvku vladsona dodávám z vlastní zkušenosti, že recenze je třeba brát se značnou rezervou. Jde o subjektivní názory, navíc vystihující momentální situaci.
Hnán naléhavou potřebou, zastavil jsem kdysi u nočního podniku, kde fakt nebylo z čeho vybírat. Vzal jsem buchtu co vypadala v ksichtě nejlíp i když její proporce byly hraniční. Na pokoji se ukázala aktivní, milá, sama mě líbala a nakonec vše dopadlo k mý spokojenosti. Zhruba o dva roky pozdějc jedu stejnou trasu, zastavím a hleďme - potkám starou známou. Stihla shodit dobrejch 15 kilo, vypadala dobře a o to víc jsem se těšil až se přesuneme z baru na pokoj. V posteli tentokrát vynikala pasivitou a navíc jí smrděla frnda. Tehdy žádnej Norník neexistoval a kdyby jo, musel bych jí pokaždý napsat zcela opačný hodnocení. Sám přikládám více váhu těm negativním recenzím, obzvláště věcným. Kladné, emotivní jsou dost zavádějící. Jakmile si přečtu dva blbý posudky, zmocňuje se mě silná skepse. Tenhle postoj jsem si vytvořil hlavně poslední dobou. Nějak jsem se dlouho nedostal ku psaní, ale oběhal jsem toho dost :) Příležitostně zase začnu referovat...

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: čtvrtek 13. bře 2014, 12:35 
norník závislák

turbomrkev píše:
Zdravím všechny. Obracím se na všechny norníky, ať už zběhlé v oboru, či právě začátečníky, zda-li byste mi doporučili nějakou slečnu na mou první návštěvu. Už dlouho obcházím kolem a sem chodím celkem pravidelně, ale jak to tak bejvá, pořád vyhlížím lepší a lepší recenzi, ale zatím jsem se nikam nedostal. :D Abych to shrnul, hledám nějakou milou, hezkou, pokud možno šťíhlou (prostě ne baculku) holku, která se nebude chovat jako chladná profesionálka ve stylu udělej se a vypadni atd. Klidně může být starší (tím myslím, že to nemusí být dvacítka - já 26). Mám totiž pocit, že když dotyčné bude třeba 40, bude mít přeci jen více zkušeností a bude to víc o sympatiích, než o profesionalite (opravte mě prosím, jestli se pletu). Doporučíte mi tedy prosím nějakou slečnu, která si mě zpracuje tak, že na to dlouho nezapomenu a ideálně to nebude privát ve stylu, kde mi dají vybrat z holek a já si ukážu, ale prostě se domluvim přímo s ní, přímo ona si mě vyzvedne a nikoho jinýho nepotkám? Přeci jen tam asi bude jistá míra nervozity :roll: Díky moc za doporučení

Rada je prosta. Jdi do toho pudove. Bud to "pude nebo nepude " :wink: Zadny univerzalni navod neni, vyber si buchtu na www.sex.cz podivej se na recenze a bez tam. To ze si s danou sednes ti nikdo nezaruci. Tady plati jen pruzkum bojem. Kazdopadne univerzalne plati, chovat se slusne, zakladni hygienicke navyky a ty buchte klidne rekni, ze jsi na privatu poprve. Pokud to nebude totalni pica, tak se podle toho zaridi. Hlavne nad tim nepremyslej, abys nebyl premotivovany (tzn. strik za minutu nebo "pulsesty"). Da se ocekavat, ze buchta +-30let s vesmes kladnym hodnocenim se ukolu zhosti zodpovedne :wink:

PříspěvekNapsal: čtvrtek 13. bře 2014, 17:27 
zkušený norník

Včerejší návštěva SEX-No1:
Jak už jsem avizoval, byl jsem přes mail domluven na slečnu Kaludii. Tato se ale nekonala. To se stává a nikdo tohle rád nemá. Když už jsem byl před průchodem a bylo půl osmý, nikam jinam se mně nechtělo. Ono na mě je i tato hodina dost blbě pozdní. No a tak jsem se zeptal, kdo by to mohl zachránit. Když jednou z možností byla Anabel, věděl jsem, že blbě už dál nebude. Nezklamala. Je zajímavé, jaký k celému tomuto kšeftu má dobrý přístup. Prý ji to baví - ono se to ale kupodivu pozná, kdo kecá a kdo ne. Anabel podle mě nekecá. Protože jsem měl těsně před příchodem do lokálu docela dlouhý hovor, nevšiml jsem si, že mám od služby SEX-No1 e-mail s omluvou, že Klaudie má chřipku. Fakt to došlo dříve než byla domluvená schůzka. Co je nebo není pravda dále nevyšetřuju. Oceňuju hodně to, že se "nepříchodem" slečny někdo zajímal. To každý uzná se často nestává. Mně se tohle asi nestalo. Tentokráte byla i postel perfektní. Takže se mně zase nějakou dobu bude žít o něco lehčeji. Tradiční tatarák na rohu U Růžového sadu na Míráku chutnal dobře, a to indikuje dobrou akci. Na duben začínám sbírat síly na Hanku od Itala. Bude to zase hodinový tvrdý boj kdo z koho. Chodím teď jen na tyto dva priváty a pomalu se snažím poznávat vhodné kočičky a vracím se k těm prověřeným. Ono to v mém věku už moc rychle nepřibývá, inspirací ještě pár mám. :P

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pátek 14. bře 2014, 1:58 
pokročilý

a jak je to cenově? dík za info[/quote][/quote]
Cena je 800,-Kč , vanu tam nemá, pokud tedy je ještě na Pankráci. Je tam pouze sprcha, užívá si to, celkem to jde.[/quote]

Po 2 dobrých recenzích jsem Privát Růže a Růženku navštívil, ale měl jsem spíše dát na recenzi co jsem o ní četl asi před 3 roky.
To je katastrofa!!! Po této návštěvě zvažuji vážně že skončím s nořením.
Té "bábě" je minimálně 55+, je malá 160-165, pihatá a vrásčitá kůže v obličeji a tělo není jako na fotkách, kde vypadá štíhle a jako vyšší ženská. Je to jen hezky nafocený. Jediný plus je snad příjemně nově vybavený byt. Kdybych tuhle ženskou potkal na ulici, tak mě myšlenka na nějaké noření s ní určitě ani nenapadne. Pro mě prostě katastrofa!!!
Jelikož už jsem tam ale byl a hučelo mi v kládě, tak jsem se s ní dohodnul na masáži se zakončením. Jediné co se mi líbilo byly ty hadry co měla na sobě, jinak mi připadá docela střelená. Když mi ho masáží postavila tak se chtěla líbat, čemuž jsem statečně uhýbal, v nestřeženém okamžiku mi ho vzala na chvíli do pusy bez ochrany, ale neměl jsem z toho příjemný pocit vzhledem k jejímu zjevu.
Je fakt, že si to užívá, ale vše má své bezpečné hranice, takže jsem ji otočil na břicho, namazal ji kundu nějakým krémem a kdybych si neřekl o gumu, tak se snad nechala ojet i bez. Natáhl jsem gumu a za dodržení snad všech zásad bezpečného sexu, na které jsem si vzpomněl, jsem se na ní udělal zezadu.
Když jsem si orazil, zaplatil jsem za 30 minut 700,- a rychle vypadnul.
Takže kdo chcete tam jít za fotkama, máte smůlu a budete zklamaní, je to sice ona, ale dobře nafocená.
Kdo rád šukáte staré báby a líbí se vám když si to užijí, máte zelenou a vpřed.
Já osobně po tomto zážitku se budu nějaký čas kontrolovat a na nějakou delší dobu jsem od noření docela znechucený, možná s tím i opravdu seknu.

Vše co jsem napsal je pouze můj názor a nikoho neodrazuji, každý máme jiný vkus a hledáme něco jiného.[/quote]

Bohužel, nedá se než souhlasit, byl jsem ještě na námku Bří Synků č.p. 6, kde inzerovala růžouvou pracovní část a fota, kde se dalo najít cokoli, co člověka napružilo. Po prozkoumání bojem, jsem zjistil, že fota vpravdě umělecké, pihovatost romské menšiny, též zajímavá, sex bez....normálka, prsa po dědovi a věk v roce 2010, udávaných 40 let, pouze zbožné přání. Leč, jak zde bylo uvedeno, přístup více než dobrý, starost o spokojenost norníka super, tak jen opatrně, nákaza de šíří rychle :roll: byť bylo krom orálku vše S, tak vidím, že se vše opakuje, úžasná past na sex bez. Vzhledem k tomu, co mě říkala a to prosím s humorem, tak je jí 52 let a to je v pravdě o znalcích. Také nic neznechucuji jiným, ale rozum do hrsti, při dnešní nabídce

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pátek 14. bře 2014, 16:13 
zkušený norník

Zdar pánové,

neměl jste někdo tuhle slečnu ? Vypadá zajímavě a jsem s ní dohodnut na setkání....tak jen jestli stojí za to....

http://nick.amateri.cz/lotta

Díky za info

PříspěvekNapsal: pátek 14. bře 2014, 22:33 
norník

je to asi měsî co jsem navštîvil z amateru mrchaknepoznani.za mě spokojenost.holka simpatická,milá,mazlivá a baví ji to.sice je to holka krev a mlíko,ale to já rád.orálek bez a hlubokej.lezela na zádech a já ji do ty pusy šukal.dávám za jedna.neberte to jako reklamu,prostě jsem byl spokojenej,tak se o to s váma musím podělit

PříspěvekNapsal: sobota 15. bře 2014, 23:20 
pokročilý

slif píše:
Vážení přátelé,

po několika měsících finančních, zdravotních a vztahových peripetií jsem zpátky. A začínám tam kde jsem skončil, v denním klubu Domeček http://www.privatdomecek.cz http://www.sex.cz/domecek tel. 603 387 410. Jenže v Domečku se mezitím důkladně vyvětralo a průvan odnesl nejen staré pořádky, ale i všechny bývalé slečny. Z loňské sestavy zůstala jediná, mladá Ukrajinka Erika, která mezitím dospěla a zkrásněla.

Z nových slečen jsem nejprve navštívil Dianu http://www.privatdomecek.cz/divky/25-diana. Ta již ale recenze má a já se mohu jen přidat k jejich pozitivnímu vyznění.

Další byla Katka http://www.privatdomecek.cz/divky/34-katka1. Katka chodí na privát jen občas a je hodně žádaná. Není snadné se k ní dostat. Mně se podařilo bez objednání se jí vmáčknout do rozpisu, bohužel jsem ale dostal jen půlhodinku. Takže žádné zdržování a šup na pokoj.
Na pokoji obvyklý úvod, koupelna a chvíli po mně se ze sprchy vrací slečna v hezkém prádle. Chemie divoce zabublá a je jasné, že TUHLE tedy opravdu CHCI a že půlhodina bude zatraceně málo. Je to urostlá, krásná mladá žena. Žádný drobeček, žádná vyhublina. Ale, chraň Bůh, ani ne tučná. Postava je statná a pevná, takový typ, který je za co vzít. Nahoře i dole :D . Skvělé dlouhé nohy. Příjemný obličej. Katka je ženou činu, takže prádélko jde rychle dolů, slečna do postele a „Co kdyby sis tak lehl ke mně“ a hned se chápe kuřby. Další průběh nebudu detailně popisovat, všichni to dobře známe.
Obecně Katka je aktivní a iniciativní, ne však dominantní. Když je požádána, vyhoví, jinak se sama chápe aktivity. Jde do toho s vervou, přirážení a rajtování koníčka je při její urostlé postavě řádně cítit. Chvílemi jsem poněkud ztrácel přehled, kdo koho tady vlastně šuká :D
Ještě jedna věc. Katka je … poněkud hubatá :D . Dělá čest své jmenovkyni ze známé pohádky. Není zlá, ani protivná, ani hloupá, naopak je velice bystrá a všímavá, jen někdy mluví dřív, než si stihne rozmyslet, jestli je to vhodné. Kdo hledá submisivní puťku, mohl by být rozčarován. Mně to nevadilo vůbec, naopak si takový slovní pingpong s chytrou holkou rád zahraji.
Celkově mohu doporučit. Pro mne je Katka na opakování, a ne jedno. Minimálně ale na hodinu, takovou holku bych si chtěl i pořádně pomazlit a vymyslet nějakou zábavu, ne jenom narychlo ošukat.
Fotky na webu jsou pravé, ale umělecké a moc ji na nich není poznat. Jako jediná z Domečku si fotky přinesla, nejsou focené přímo v interiéru klubu.

Fakta:
Ťapinometrie: 28/169/59/4 (údaje z inzerce)
Čas: 1/2 hod. poctivě dodrženo
Cena: 1500 (1000/půlhod + 500/OB)
Prováděné činnosti: OB, lízání, 69, klasika
Nepovolené činnosti: pro krátkost času jsem nestihl nic zvláštního žádat
Prostředí: čistý, pěkně zařízený pokoj s velkou pevnou postelí, zrcadlo, dole klubové prostory
Pozitiva: parkování, prostředí, možnost si slečnu v klidu prohlédnout a pobavit se s ní dříve než dojde k placené akci.
Negativa: malé ručníky, krátký čas

Pises to za prachy? nebo sukas za recenze? Nebo jsi tam nejak zainteresovany?
Pokazdy kdyz si od tebe prectu recenzi jsem presvedcen ze tam opravdu nikdy nepachnu.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: neděle 16. bře 2014, 12:41 
panic

Zdravim, nic jsem nenašel nebo neumím hledat.

Máte někdo nějakou zkušenost?
http://masazeirena.escortweb.cz

Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 76  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
SEXNO1_PRIVAT
SEXNO1_PRIVAT
ELISKAALPIN1
ELISKAALPIN1
ZUZANKA
ZUZANKA
PARAGATE
PARAGATE
MASSAGEGENTL
MASSAGEGENTL
AKCNI_PAVLA_23