Angels Erotické Masáže
Eva
Eva
Právě je středa 18. říj 2017, 8:08
Masáže Tisíc a jedna noc Říčany
Masáže Tisíc a jedna noc Říčany
Privát 69
Privát 69
Privat Kiki
Privat Kiki
Laufhaus Secret
Laufhaus Secret
Natálka
Natálka
Laura
Laura
Lilly
Lilly
Kačenka
Kačenka
Bianca
Bianca
Melanie
Melanie

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 76  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2014
PříspěvekNapsal: pondělí 15. zář 2014, 10:39 
pokročilý

Třeba se jí tam nedopatřením připletla nula navíc :-D

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2014-fór roku
PříspěvekNapsal: pondělí 15. zář 2014, 10:50 
norník závislák

goulash píše:
esox píše:
nazdar,
ty ženské už se asi definitivně zbláznily :roll: 100 litrů za měsíc???
to by člověk nestihl prohýřit, ani kdyby měl každý den jinou a drahou....

http://www.agama-seznamka.cz/usr?S=4&Rnd=60624465&UID=12458
zdar

Tak na tento exemplář bych si musel vzít bankovní úvěr... :). A když bych si ho bral, tak rozhodně alespoň dvě takové kočičky..... :).

Cely je to divny. Ten inzerovany telefon je taky zvlastni. Neresit, picovina.

PříspěvekNapsal: pondělí 15. zář 2014, 12:25 
začátečník

Ahoj. Zkoušel někdo ? http://www.sex.cz/?Loc=rse&EUID=91

PříspěvekNapsal: pondělí 15. zář 2014, 21:22 
norník

Dotaz: amateri.cz Samantha30, něco tu o ní je ale nic podstatného! Na fotkách vypadá moc dobře. Něáké info? Děkuji, chci zkusit a taky pak poreferuji. Noru zdar

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: pondělí 15. zář 2014, 22:51 
panic

Ahoj, Ví někdo nějaké děvče v Karlína, které nejsou z sex.cz?

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 2:41 
norník

ocar123 píše:
Zdravím norníci tentokrát jsem dostal chut na mladé masíčko .
Tak jsem vyrazil k mazlivkám a vybral si http://www.mazlivestudentky.cz/lolitka-pavlinka-1076.aspx holčina je to opravdu moc pěkná, má takovou mladou nevinou tvářičku že byste do ní vubec neřekli čím se živí .
Po spršce jdem na to je hodně nesmělá takže musím iniciativu převzít já .
Moc pěkně kouří a pohled na její pusinku mě brzo dostal .jdu na69 kundiču má pěkně ružovou vonavou radost do ní zabořit jazyk .ale hlasový projev jen velmi tiché vzdychání ,tak dem šukat jde jí to docela pěkně ale je na mě moc stydlivě neviné .
Možná se za čas vrátím abych vyděl co se přiučila. :potom:

Můžu to vše potvrdit. Opravdu čistokrevná lolitka. Kouř sem-tam trochu drhnul o zuby, ale jinak super. Taky se asi vrátím

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 2:46 
norník

Taky jsem si u Mazlivek vybral Denisu - byla tady hodně vychvalovaná jako perfekr GFE. Tak holka upovídaná, taková kamoška z baru, nebo z hospody. Obličej průměr, spíše horší a tělo hezké, štíhlé. Ale samotná akce dost katastrofa. Bolela ji huba od kouření, zablokovaný záda a i kunda ji bolela. Ze zadu je to hodně, zepřeu ať na ni nenaléhám, protože ji fakt všechno bolí. Tak jestli si nechci vyhonit …??? Takže nakonec dlouhý kouř dokonce tak že seděla, já stál. I tak se dá, ale opáčko u ní asi ne. Na pokec možná dobrá.

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 2:53 
norník

A do třetice jsem zavítal do Top Privátu - slečna Lenka. Mladá, celkem hezká, velké kozy, štíhlá.Zaplatil jsem si full,překvapila mě, že se ke mně přivinula hned po sprše ještě oblečená. Všechno bylo super. Posvlékal jsem ji, líbání, pak hezký OB, lízání. Když mělo dojít na sex, začaly problémy. Guma v pohodě, pak na koníčka a pochopil jsem, že chudák slečna Lenka je úplně dřevo a celé to pak bylo dost trápení. Zbytek času jsem trávil tím, že jsem se do ní pokoušel dostat a ona se v každé poloze dokázala nastavit tak, abych tam zasunul je špičku žaludu. Nedbal jsem na obavy a nějakým způsobem jsem do ní pak pronikl a vydržel ak dlouho, až do konce. Její výraz byl totální znechucení, jakože je to fakt něco hnusnýho. Nevím, proč to ty holky dělají. No sex byl hotová katastrofa, ale nakonec to dobře dopadlo, ale asi bych se příště stavil za nějakou jinou.
Jinak ten systém, že nemusím čekat na lůžku nahatý až se holka osprchuje je dobrý. To se mi líbilo snad nejvíc. :D

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 13:22 
zkušený norník

Po delsi dobe se podelim o sve zkusenosti za posledni dobu.

Zacnu s hodne probiranou Monikou z Alpinu. Na zaklade zdejsich pochvalnych recenzi jsem zavital, ale cekalo me velke zklamani. Podle me je jedine dobre ze byla v podniku takova tma, protoze i v tom seru se dalo poznat ze oblicej bych ve svetle vazne videt nechtel, dale ponekud hodne chraplavy hlas. Muj salek kavy to nebyl, i kdyz v sexu byla aktivni, opakovani urcite ne.

Dal bych zminil privat Eva, byl na Butovicich na Suchym Vrsku, pak se slecna myslim prestehovala...fotky ji trochu pridavaly, ale sympaticka, mila slecna, pristup skvelej...potom tam mela na chvili kamaradku, tusim ze si rikala Nikol, fakt hezka slecna s hezkou postavou, evidentne si ale potrebovala nutne rychle vydelat a nechtela to delat dlouho, takze pristup nijakej, spis ji to vylozene sralo...

Jednou jsem se s kamosema ponekud podnapily objevil v Showparku, po zaplaceni nekrestanskeho vstupu jsme si sli vybrat slecny a byl jsem velmi mile prekvapen...bylo tam spoustu krasek (vetsinou Rumunsko apod.), vybral jsem si mladou blondynu a byl jsem 100% spokojeny, za litr pul hodky, pristup skvelej, sex skvelej, holka krasna ve vsech ohledech.

Jednou jsem z nouze zavital do Gutovky, do telefonu potvrdi slecnu, ve finale tam jsou ale uplne jine, prislo mi jich na pokoj asi 8, vsechny mely zkazeny zuby, otocka.

Podobne to bylo na privatu Iveta na Andelu, realita se s fotkama neda srovnat, 4 tak 40-50ti lety bacule u stolu....nastesti tam s nima byla jedna mlada hezka cernoska ktere jsem neodolal...

Navstivil jsem taky tusim privat Orlando na Zahradnaku, uz ale nejspis neexistuje...nicmene tam delala krasna brunetka s kterou se mi to moc libilo, kdyz byste nekdo vedel kam se presunula budu jedine rad..

Ted amaterky, nick.amateri.cz/azuro20 , realita naprosto odlisna od fotek, oskliva obtloustla holka, otocka

Hojne se tu diskotovala tehulka z Vrsovic, zmenila spoustu nicku, ted tusim denissska nebo tak nejak, nicmene jsem za ni jel na zacatku jejiho diskutovani zde na foru na zaklade docela kladnych referenci...panove, hnus, strasna sereda, pupek maximalne tak buckovej, nechapu jak tomuhle muze nekdo platit, otocka

Dale babyblond ze zakulisi, na amaterech tusim angelblue nebo neco tslakovyho...velice zvlastni navsteva, holka je typicka vysolarkovana barbina s ponekud zvlastnim hlasem, na suk proste hezka slecna...ale ten pristup? Zapne si a zesili televizi a pri cely akci se na ni diva, dela jako byste tam nebyli a tlemi se spatnejm forum americkej serialu...nebyt toho obcasneho zasmani do televize, bylo by to snad jako nekrofilie

Navstivil jsem taky Cherries-lola, tou dobou jeste nemela galerii ktera ji podle me hodne skodi...byl jsem prijemne prekvapen, z holky uplne cisi sexualita, sex paradni...jednou jsem opakoval

Navstivil jsem taktez Daniela1405 z Butovic, ted ma jiny nick a sidli myslim v Mecholupech, byl jsem vzdy dvakrat na rychlovku, holka hezka, oral super, sex usel...

Bylo toho urcite vic, ale v tuhle chvili me nic nenapada, pozdeji opet necim prispeju...

Ted me laka nnavstivit Nikita79 z amateru a slecna Natalka z Andela, kdyz byste mel nekdo reference budu vam vdecny...

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 13:56 
norník závislák

Kolik si dal ty cherries-lola?

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 14:06 
zkušený norník

xpavel píše:
Kolik si dal ty cherries-lola?

1000,-

Profil Poslat e-mail  

Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2014-SLEČNA PATRICIE z amaterů
PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 16:25 
pokročilý

mardede píše:
DOBRÝ DEN BYL JSEM ZA SLEČNOU PATRICIJÍ Z AMATERŮ NICK VEVERKAZRZKA JE HODNÁ MILÁ,POSTAVU MÁ KRASNOU,PĚKNÁ VELKÁ PRSA.PŘÍJEMNÁ,PŘÍJDE VŽDY V PUNČOŠKÁCH V ŠATIČKÁCH A MÁ RÁDA LÍZÍNÍ,NEDĚLÁ TEDA HLUBOKEJ ORÁL ALE NORMÁLNÍ ALE ZAS KRÁSNĚ .KRÁSNEJ ZADEK PĚKNEJ ANÁLEK ,RŮZNÉ POLOHY DĚLALALI JSME TO NA STOLE NA POSTELI RŮZNÉ POLOHY.JE NA PRAZE 10 VRŠOVICE A OBJEDNÁVKY VŽDY BERE PUL HODINY DO PŘEDU.TEL:722 612 296 JÁ DOPORUČIJI ALE NENÍ FAKT SUBINA ANI DOMINA JEN NORMÁLNÍ HOLKA CO MÁ RÁDA SEX . :potom: :D :oops: JE ANDĚL S DÁBLEM V TĚLE.

Prej ma tri kozy a lita na koberci! Pane boze.

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 19:40 
norník závislák

ohledně tý samanthy30, co chceš ještě víc? jsou tu popsaný její nicky, že je to malá cikánka. tak jestli chceš cikánku a vyhovuje ti jejich způsob jednání a jejich pižmo tak šup za ní.. :D
Taktéž jestli věříš víc "uměleckým" fotkám než hodnocení tak taky doporučuji běžet za ní.. Maximálně to otočíš :-)

jinak tohle vlákno se jmenuje recenze, ne dotazy..

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: úterý 16. zář 2014, 20:00 
norník

Jo všiml jsem si toho až po odeslání. Tímto se omlouvám a zkoušet to nebudu. Dík :)

Profil Poslat e-mail  

PříspěvekNapsal: středa 17. zář 2014, 13:42 
začátečník

faustus69 píše:
Po delsi dobe se podelim o sve zkusenosti za posledni dobu.

Zacnu s hodne probiranou Monikou z Alpinu. Na zaklade zdejsich pochvalnych recenzi jsem zavital, ale cekalo me velke zklamani. Podle me je jedine dobre ze byla v podniku takova tma, protoze i v tom seru se dalo poznat ze oblicej bych ve svetle vazne videt nechtel, dale ponekud hodne chraplavy hlas. Muj salek kavy to nebyl, i kdyz v sexu byla aktivni, opakovani urcite ne.

Dal bych zminil privat Eva, byl na Butovicich na Suchym Vrsku, pak se slecna myslim prestehovala...fotky ji trochu pridavaly, ale sympaticka, mila slecna, pristup skvelej...potom tam mela na chvili kamaradku, tusim ze si rikala Nikol, fakt hezka slecna s hezkou postavou, evidentne si ale potrebovala nutne rychle vydelat a nechtela to delat dlouho, takze pristup nijakej, spis ji to vylozene sralo...

Jednou jsem se s kamosema ponekud podnapily objevil v Showparku, po zaplaceni nekrestanskeho vstupu jsme si sli vybrat slecny a byl jsem velmi mile prekvapen...bylo tam spoustu krasek (vetsinou Rumunsko apod.), vybral jsem si mladou blondynu a byl jsem 100% spokojeny, za litr pul hodky, pristup skvelej, sex skvelej, holka krasna ve vsech ohledech.

Jednou jsem z nouze zavital do Gutovky, do telefonu potvrdi slecnu, ve finale tam jsou ale uplne jine, prislo mi jich na pokoj asi 8, vsechny mely zkazeny zuby, otocka.

Podobne to bylo na privatu Iveta na Andelu, realita se s fotkama neda srovnat, 4 tak 40-50ti lety bacule u stolu....nastesti tam s nima byla jedna mlada hezka cernoska ktere jsem neodolal...

Navstivil jsem taky tusim privat Orlando na Zahradnaku, uz ale nejspis neexistuje...nicmene tam delala krasna brunetka s kterou se mi to moc libilo, kdyz byste nekdo vedel kam se presunula budu jedine rad..

Ted amaterky, nick.amateri.cz/azuro20 , realita naprosto odlisna od fotek, oskliva obtloustla holka, otocka

Hojne se tu diskotovala tehulka z Vrsovic, zmenila spoustu nicku, ted tusim denissska nebo tak nejak, nicmene jsem za ni jel na zacatku jejiho diskutovani zde na foru na zaklade docela kladnych referenci...panove, hnus, strasna sereda, pupek maximalne tak buckovej, nechapu jak tomuhle muze nekdo platit, otocka

Dale babyblond ze zakulisi, na amaterech tusim angelblue nebo neco tslakovyho...velice zvlastni navsteva, holka je typicka vysolarkovana barbina s ponekud zvlastnim hlasem, na suk proste hezka slecna...ale ten pristup? Zapne si a zesili televizi a pri cely akci se na ni diva, dela jako byste tam nebyli a tlemi se spatnejm forum americkej serialu...nebyt toho obcasneho zasmani do televize, bylo by to snad jako nekrofilie

Navstivil jsem taky Cherries-lola, tou dobou jeste nemela galerii ktera ji podle me hodne skodi...byl jsem prijemne prekvapen, z holky uplne cisi sexualita, sex paradni...jednou jsem opakoval

Navstivil jsem taktez Daniela1405 z Butovic, ted ma jiny nick a sidli myslim v Mecholupech, byl jsem vzdy dvakrat na rychlovku, holka hezka, oral super, sex usel...

Bylo toho urcite vic, ale v tuhle chvili me nic nenapada, pozdeji opet necim prispeju...

Ted me laka nnavstivit Nikita79 z amateru a slecna Natalka z Andela, kdyz byste mel nekdo reference budu vam vdecny...

ahoj nemáte někdo kontakt na Danielu1405

Profil Poslat e-mail  

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 1127 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 76  Další
Dnešní TOP profily z Agama-seznamka.cz
NURUMASAZE
NURUMASAZE
SWEETKLARA
SWEETKLARA
MASAZEPRINCESS5
MASAZEPRINCESS5
SEXNO1_PRIVAT
SEXNO1_PRIVAT
SEXYKOCICKY
SEXYKOCICKY
MATAHARISALON