Brno/Morava

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
fidel.hero
norník

Re: Brno/Morava

Příspěvek od fidel.hero »

máš pravdu, di do toho, fotografuj a poustuj to sem, aspoň bude nějáká prdel.

fidel.hero
norník

danno píše:
23 srpen 2020 21:23
kde chodite sukat tie baby? mate nejake miesto?..minuly tyzden som zobral jednu ciganku, siel som na jej miesto..ale v okoli sa pohybovali same individua a ani prostredie mi neprislo ok. Namiesto suku som radsej zvolil fajku a siel prec.

Masná ulice dozadu za podjezdem doprava, a máš to i s ochrankou,
chodí tam pravidelně ne obchůzky vrátnej, a je už zvyklej že se tam na ten parking jezdí mrdat,
a tak nějak to toleruje.

montecinto
zkušený norník

Příspěvek od montecinto »

fidel.hero píše:
24 srpen 2020 10:03
máš pravdu, di do toho, fotografuj a poustuj to sem, aspoň bude nějáká prdel.
To není podnět jen pro mne, ale pro všechny, komu vadí ty pasmeni. :shock:

fidel.hero
norník

jo sou to zmrdi, ale fotit je, to fakt zavání průserem, za sebe říkám, že na to sem asi až moc připosranej,
většinou co sem tak pochopil to tam funguje tak, že holky šlapou a za vydělaný penízky se pak s těma svýma kamarádama-šmejdama hezky sjedou,
sou to dost divný vztahy, někdy nutí kluk svoji holku aby dělala čubku protože on potřebuje svůj fet, většinou ale fetujou oba nebo i celá menší skupinka,
tohle ale nevyřešíme, heroin je prostě king, kdo nezkusil, nepochopí, kdo zkusil, jinak nemůže. já nic zkoušet nebudu a zůstanu u svého neškodného mrdání.

Rafael
zkušený norník

Příspěvek od Rafael »

fidel.hero píše:
24 srpen 2020 13:34
jo sou to zmrdi, ale fotit je, to fakt zavání průserem, za sebe říkám, že na to sem asi až moc připosranej,
většinou co sem tak pochopil to tam funguje tak, že holky šlapou a za vydělaný penízky se pak s těma svýma kamarádama-šmejdama hezky sjedou,
sou to dost divný vztahy, někdy nutí kluk svoji holku aby dělala čubku protože on potřebuje svůj fet,
Souhlasím s montecinto.
Je jasné, že asi nevymýtíme fet nebo to, že je tu zmrdi nutí šlapat, ale aspoň by nemuseli tam okounět, vždyť je tam někdy více těch přismahlých borečků než šlapek. A někdy jsou vysloveně agresivní. Tak by trochu zkrotli, kdyby byli někde vyfoceni, a dány na net, vždyť mobil s foťákem mají skoro všichni z nás.
Pasáci by aspoň měli v paměti, že jsou trestně dohledatelní. :!:
Rafael, malíř

komiksovabublina
pokročilý

Příspěvek od komiksovabublina »

chris redfield píše:
14 srpen 2020 12:44
Tak doufám že jsi nemrdal tu Aničku feťacku co tam chodila pár let a která má žloutenku typu C,. :nenene:
Anička je toho času ve výkonu trestu za loupežné přepadení neboli jak říkají rómové el paso.

cortex.bm
zkušený norník

Příspěvek od cortex.bm »

Na Plynárenské je někdy více pasáků, cikánů než těch šlápot. Většinou Romky, ale i ta Betty, vysoká, mladá, bílá, ale hlídají ji tam na parkovišti 2 pasáci, kterým odevzdává peníze. A když jsem zastavil chtěla 1500 za komplet.
Asi za 10 minut k někomu nasedla, to ji fakt dáváte takové prachy, co jdou dál k hnusným pasákům ?
:nenene:

warg
panic

Příspěvek od warg »

dneska jsem jel do Alberta nakoupit, tak jsem zvědavě pokukoval, co všechno se tam dá najít; no, nebylo to nic moc. jedna veliká cikna s kudrnatejma dlouhejma vlasama se procházela po parkovišti, asi to ale nedělala dost dobře, protože ji po chvíli seřval plešatej bača. jinak ticho po pěšině, jen sem tam policajti...

Pavlik 50
začátečník

Příspěvek od Pavlik 50 »

A viděl jsem že tam namalovali modré pásy aby se nedalo zastavit a jen objíždějí polic.a kontrolují

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Pavlik 50 píše:
19 září 2020 07:57
A viděl jsem že tam namalovali modré pásy aby se nedalo zastavit a jen objíždějí polic.a kontrolují
Jestli to nebude tim, ze se jedna o oblast, kde se podle harmonogramu zavadi rezidentni parkovani. To nema se slapkama nic spolecneho. Nemluve o tom, ze modre pasy neznamenaji zakaz zastaveni.

Vwg
panic

Příspěvek od Vwg »

Chtěl bych poprosit všechny , kdo ví něco o te slovence Vivien, ať to sem napíše . Je 14 dnů nezvestna, hledá ji policie, její rodina, její přítel, a proste všechny které tam potkavate.... prosím o pomoc, kdo ji viděl , nebo o ni něco ví , ať napíše .... tady už konci veškerá sranda. Může být klidně i v nějakým pruseru ..... všem moc děkuji ...

cortex.bm
zkušený norník

Příspěvek od cortex.bm »

Vwg píše:
20 září 2020 13:22
.. slovence Vivien, ať to sem napíše . Je 14 dnů nezvestna, hledá ji policie, její rodina, její přítel, a proste všechny které tam potkavate.... prosím o pomoc,
Vwg, nešil :shock: :shock: odkud víš, že ji hledá policie ? nevěř těm fetkám, lžou, vymýšlejí si, kecají. :nenene:
Tady tu Vivien, prý 17letou, už hledala údajně policie několikrát, prý utekla od rodiny na Slovensku a pasou ji tam cigáni, to jsou divní "přátelé" :shock:
Říkala mně, že jim odevzdává všechny peníze. Já ji viděl nedávno, nevím, jestli to je 2 nebo 3 týdny, měla jiný účes, vypadala trochui jinak, ona se neztratí, myslím si, jen třeba někde trčí s některým tím cigánem. :ass:

Na Plynárenské je to stále větší panoptikum, fůra borců, cigánů, už více než těch ženských.

Rafael
zkušený norník

Příspěvek od Rafael »

Na parkovišti u Alberta zase ta uřvaná Natal, s odstátýma ušima, co prý má kapavku :puke: a ještě jedna tlustá romka.
Bylo pěkné počasí a tak se tam důležitě producírovaly.
Rafael, malíř

Odpovědět