silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
Dummy
začátečník

Re: silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Příspěvek od Dummy »

akosed688 píše:
05 listopad 2020 20:24
No zrovna trefa do všech holek které už jsem měl. Chtěl bych zkusit něco nového a preferuju vychrtlé holky tak kdyby měl někdo nějakou bombu z KV kraje :D
Když já na ty hubený moc nejsem. Šupka z Ostrova je vysoká, hubená. Ale to taky neni žádná elévka. :D

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

akosed688 píše:
05 listopad 2020 20:24
No zrovna trefa do všech holek které už jsem měl. Chtěl bych zkusit něco nového a preferuju vychrtlé holky tak kdyby měl někdo nějakou bombu z KV kraje :D
Ahoj ty si měl nick Nicoletta26 ?Jaká byla?Co sis zaplatil za službu?a kolik díky cikorky se mi líbí.

akosed688
panic

Příspěvek od akosed688 »

Byla dobrá umí luxusně kouřit chtěla za to 400 bez gumy a další den šukání nakonec jsem ji ukecal na 600 kouř bez gumy šukání s gumou můžeš se ji udelat na kozy. Je trochu silnější ale prcat umí takže za mě tak 7/10

nimrodtom
panic

Příspěvek od nimrodtom »

akosed688 píše:
07 listopad 2020 14:07
Byla dobrá umí luxusně kouřit chtěla za to 400 bez gumy a další den šukání nakonec jsem ji ukecal na 600 kouř bez gumy šukání s gumou můžeš se ji udelat na kozy. Je trochu silnější ale prcat umí takže za mě tak 7/10
Teď jsem ji psal cena 500 kouření 800 komplet

nimrodtom
panic

Příspěvek od nimrodtom »

Tak včerejší zkušenost s Nicoletta26 je taková jak bych to řekl divná, domluva rychlá čekala tam kde jsme se domluvili ale fotka hodně máte, zmalovaná jak omalovánky hrůza! Kdybi stála u silnice tak asi dobrý ale hrát si na topku jen z inzerátu je dost chabé! Kouření by celkem šlo za 500 s gumou ale měl jsem šikovnější od silnice! Tělo no je celá taková vytahaná asi po děcku! Bydlí na ubytovně v Chebu za mě o ničem ale to je věc názoru

řehoř
norník

Příspěvek od řehoř »

ja chodim do teplic k ONO jsou tam mlade hezke cikanky nechaji mi sahnout na zadecek a kozicky za 400 kc

Miros86
zkušený norník

Příspěvek od Miros86 »

řehoř píše:
16 listopad 2020 22:11
ja chodim do teplic k ONO jsou tam mlade hezke cikanky nechaji mi sahnout na zadecek a kozicky za 400 kc

Nejses ty ten polobezdomackej dedek co tam od těch slapek obcas somruje cigaro? :))))

Augusto
zkušený norník

Příspěvek od Augusto »

Včera docela přeQápko v TP. Naložil jsem mladou a na ulici fakt hodně udržovanou polomáčenou. Bylo to jak je zastávka, když se sjíždí z Dubí ze 4-proudovky na TP. Delší černé vlasy, výška odhaduji tak 165, ani hubená ani tlustá, tak akorát. Pěkný zuby a všechny což je na tuto destinaci taky nevídaný jev. Kouř za 400, bez keců se u toho vyslekla. Má moc pěkný mladý kozy. Během kuřby mě požádala jestli si může u mě v autě trochu dobít mobil. Po akci jestli počkám, že se potřebuje vychcat. Tak se vyhrčela u pravého předního. Mobil, tašku a hadry nechala u mě v autě. Docela odvážná
:-D ....konec hlášení 8)

Mbtin
panic

Příspěvek od Mbtin »

Chomutov, úplně nahoře nad Křimovem, jak se odbočuje na hlavní na Německo, jak je ten rozpadlej barák. Včera (17.11.) stála nějaká celkem mladá slečna, světlejší vlasy, schovávala obličej za vlasy, asi aby ji někdo nepoznal. Nikdy predtim jsem ji neviděl, ale nejezdim tam tak často. Nevíte něco o ni? Jestli tam stává častěji a třeba kdy? Popř co je to zač? :D
Neměl jsem včera čas zastavit, ale zaujala mě.

řehoř
norník

Příspěvek od řehoř »

kolik ti kurvicce bylo kde ji najdu mam rad male mlade kurvicky i pochcat se necha jo

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

Já našel včera na Kadaňský v CV jednu tak kolem 25,černovlasou,bílou na tý zastávce u školy. No chtěl jsem s ní jít,než jsem si všimli,že na tý zastávce seděli nějaký socky,co jí asi pásly,bacha na to. Pak tam postává jedna tlustá blondýna,co u ní taky stojí pasák.

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

dneska kolem pul 7 vecer jsem pesky prochazel Kadanskou tam i zpet, abych mrknul co tam je za holky. Sel jsem od globu k zeleznicnimu prejezdu a pak zase zpatky. Pri ceste k prejezdu u skoly jsem videl akorat pasaka s kurvickou jak spolu debatuji. Slysel jsem akorat jak ji rika, ze tam jsou casto policiste. Nasledne kurvicka zacla cekat u busove zastavky a pasak sel pres ulici ke vchodu a zacal ji hlidat. U prejezdu blondata bila zenska cca 50 let, trochu oplacana. Taky cekala na zakazniky. Po ceste zpet kurvicka i pasak na stejnym miste, nicmene musim dodat, ze holcina mela cerne leginy, brunetka, cca 22 let, 170 cm, bila, celkem hezka. U obchodu pro psy stala cernovlasa cikanka v teplakach cca 20 let, 160 cm, hezky zadecek, celkove se mi libila. Konec hlaseni.

Miros86
zkušený norník

Příspěvek od Miros86 »

abxax píše:
19 listopad 2020 19:43
dneska kolem pul 7 vecer jsem pesky prochazel Kadanskou tam i zpet, abych mrknul co tam je za holky. Sel jsem od globu k zeleznicnimu prejezdu a pak zase zpatky. Pri ceste k prejezdu u skoly jsem videl akorat pasaka s kurvickou jak spolu debatuji. Slysel jsem akorat jak ji rika, ze tam jsou casto policiste. Nasledne kurvicka zacla cekat u busove zastavky a pasak sel pres ulici ke vchodu a zacal ji hlidat. U prejezdu blondata bila zenska cca 50 let, trochu oplacana. Taky cekala na zakazniky. Po ceste zpet kurvicka i pasak na stejnym miste, nicmene musim dodat, ze holcina mela cerne leginy, brunetka, cca 22 let, 170 cm, bila, celkem hezka. U obchodu pro psy stala cernovlasa cikanka v teplakach cca 20 let, 160 cm, hezky zadecek, celkove se mi libila. Konec hlaseni.
Chlapi, dostanu se do té kadanske a zároveň i ven s tirakem? Nezaseknu se tam nekde? :))

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

Miros86 píše:
20 listopad 2020 00:59
abxax píše:
19 listopad 2020 19:43
Chlapi, dostanu se do té kadanske a zároveň i ven s tirakem? Nezaseknu se tam nekde? :))
No myslím že ne,nejde se nikde otočit,leda bočníma ulicema najet pak na opačnej směr,ale v tý ulici se neotočíš :D Můj názor je,že není takový terno tam jezdit,hodně šlapek hlídaj pasáci,málokdy je tam nějaká dobrá a do půlky ulice kamery...

alejandroangel
panic

Příspěvek od alejandroangel »

Čau hoši, parkrat jsem byl u ONO v Teplicich a moc mladych jsem tam nevidel. V kolik hodin je tam nejcasteji vídate a jake dny? Dikes

Odpovědět