Karvinská ulice - Český Těšín

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
Sukalista1991
pokročilý

Re: Karvinská ulice - Český Těšín

Příspěvek od Sukalista1991 »

Já šukal Lucku hodnekrat a vždy za 400kc a zašukali jsme a dobře. Ale zase zkoušela na mne ať ji odvezu domu atd. Je fakt že tam půlka kurev lže.

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Antonio244 píše:
22 prosinec 2020 02:13
Dejte si pozor na tu Lucku je to obrovska špekulantka a Honzik to jsi ne byl u ní v doma jen asi u frajera s kterym bydli i mota jen by mit prostor i tachat love a myrda bez za doplatou ne ma s tim problem tak ze dejte si Pozor !!!!!!!!!
Ty vole, Řehoř se vrátil, takovej tu byl klid :D

Pavlus
pokročilý

Příspěvek od Pavlus »

Mi by pasovalo jak by ho povalila jen popř. vypadala asi se tam dneska projedu

Pavlus
pokročilý

Příspěvek od Pavlus »

Vypapala pardón

Pavlus
pokročilý

Příspěvek od Pavlus »

No teda chlopi tak dnes jsem to jel kouknout a ne nadarmo , v loukách docela šikovná u cesty kousek za tou restauraci než jsem zareagoval už ji nabralo PPL tak jsem jel dál a v Chotěbuzi trošku silnější ale jinak jako že jo tak jsem dal oral za 300 za 10 minut jsem cakal jak tenkrát kozičky fakt velké a pevné říkala že nemá ani 30 :

Honzing
začátečník

Příspěvek od Honzing »

Zdar tak neco noveho? Ja narazil na mladou ciganecku nahodou v karvine, lilien se pry jmenuje a ze ji je 20 byla svolna ke vsemu a za me spokojenost. Kour sex 400. Pak jsem ni potkal jeste jednou jeste za svetla a jako byl jsem trochu na pochybach s vekem vypadala zr ma min jak 18 neznate ji nekdo?

chtivy
začátečník

Příspěvek od chtivy »

A kde tam v Karvine jsi na ni natrefil

LukysXR
panic

Příspěvek od LukysXR »

Ahojte, popíšu zde mou zkušenost s Loukama, kvuli které jsem se i zaregistroval, abych se o ní mohl s váma podělit, spíš upozornit.
Ikdyž je Karvinská pro mně vzdálená 60 km, tak přesto když mám cestu směr OV tak se tama s chutí přetáhnu, abych za Nořil. Již dříve jsem měl pár zastávek na kuřku v Loukách ze Soňou, zkušenost dobrá 300kč za kuřku bez primky, bez spěchu, kozy venku, prostě na vyzřepání kulek Paráda.
Ovšem včera jsem přes Louky projížděl znova, zastavil u vlakáče, nikde nikdo, tak jsem se projel kolem kostela, tam taky mrtvo a po cestě zpět, vidím na chodníku mladší blondýnku, dojel sem zpět na vlakáč a přišla k autu, naložil jsem ji, říkám si přechutím... Domluvili jsme se na kuřce za 400, odjeli dost daleko do lesa, chtěla prachy předem, řikám si no tak tady mně neutečeš... Jen sem ji to hodil tak se brala do kalhot, řikám vytáhni aspoň kozy s toho kožichu. Pry ne a dpufám, že budeš rychle, což už mně znepokojilo, nakonec jednu kozu vytáhla a dala se do kuřky bez gumy, vcelku ji to šlo ovšem jen tak 3minutky a pak začly výmluvy o cikánech a že je hledaná, no nakonec nečekaně opustila vozidlo, že na mně už nemá čas, řikám m naval prachy zpět a odvezu tě, začla řvát ať jdu do piče, tak sem ji nadal do kurev a jel zpět k domovu akorád s ožužlaným ocasem bez výstřiku. 🙈
Jmenovala se údajně Verča 22let s Č. Těšína.
Takže bacha na ní a nic neplaťte předem te mrdce vyfetované!!! Vychcala i s 5minutovkou kurva sprostá.
Je tam krom Soňi něco slušného? Diky za typy

Sukalista1991
pokročilý

Je tam taká černovláska Světlana. Většinou stojí že Soňou a pak Lucka ta většinou u kostela taká drobná stihla holka. Jinak není už to co to byvalo

Pointgi
začátečník

Příspěvek od Pointgi »

Chalani, na karvinske u nadrazi potkavam tu tmavovlasou ciganku a posledne jsem s ni kecal chvili a rikala sex 500 anal 1000. Vypadala zajimave, jen ten nos....osukal jste ji nekdo?mate nejake reference????laka me ji protahnout..

Sukalista1991
pokročilý

Je tam víc ciganek. Popis kapku

Pointgi
začátečník

Příspěvek od Pointgi »

Stava tam s tou tlustou co svidra. Ona ma dlouhe cerne vlasy, vyraznou cervenou rtenku a je v cerne bunde az po kolena. Stoji vetsinou primo u odbocky k nadrazi. Ma velky krivy nos 😂🙈 lip uz to asi nepopisu. Tvrdi, ze makala v belgii..

Sukalista1991
pokročilý

Jo ta. No ta vypadá na tu co je vyhlášena úzkou kundickou. Není špatná. Ale hodně se to tam prostridalo už. Asi se budu muset projet a vokouknout to

Odpovědět