Karvinská ulice - Český Těšín

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
Honzing
začátečník

Re: Karvinská ulice - Český Těšín

Příspěvek od Honzing »

A ktera je ta vyhlasena uzka? Jak se jmenuje a nejaky popis? Kde bych ji nasel?

Pointgi
začátečník

Příspěvek od Pointgi »

mpitdi píše:
20 leden 2021 12:23
Ahoj, byl už někdo za touhle? https://erotika.avizo.cz/chces-si-uzit-sexik-s-sexy-prdelkou-nikol-129321-nevahej-a-volej-736-423-507-15706420.html

Nějaká smysluplná recenze na tento inzerát?

Díky
Cus ja za ni byl...kurba luxusni, je jak vysavac, a to kurbu s gumou nemam rad, ale u ni je to uplne jedno 😂..ale vek nesedi, po obliceji ma tak o 10let vic...kundicku ma uzkou, cela je drobunka a kdyz ji das 4kilca za kurbu, tak ji ani na kozy nesmis sahat...

Pointgi
začátečník

Příspěvek od Pointgi »

Honzing píše:
21 leden 2021 11:47
Zdarec, tak co se tyce karvine tak se vyskytuji holky taky u nemocnice na parkovisti, pak u univerzity na zastavkach ( naproti domu na kurich nozkach) a taky se da sehnat holku na tride osvobozeni v karvine 6, od krizovatky u policajtu po urad prace. Neni den kdy bych na nejakou nenarazil. Jezdim tamma denne z prace
Ja tam jezdil hodinu od 18-19 a uplne chcipl pes...nakonec jsem musel na louky a tam si zaplatil nejakou bloncku stihlou co mi nabizela lesbi a sex s kamoskou cigankou, blondyna mi ho malem urvala u kurbu 🤦‍♂️..

Skoca
panic

Příspěvek od Skoca »

Pointgi píše:
21 leden 2021 19:30
Honzing píše:
Zdarec, tak co se tyce karvine tak se vyskytuji holky taky u nemocnice na parkovisti, pak u univerzity na zastavkach ( naproti domu na kurich nozkach) a taky se da sehnat holku na tride osvobozeni v karvine 6, od krizovatky u policajtu po urad prace. Neni den kdy bych na nejakou nenarazil. Jezdim tamma denne z prace
Ja tam jezdil hodinu od 18-19 a uplne chcipl pes...nakonec jsem musel na louky a tam si zaplatil nejakou bloncku stihlou co mi nabizela lesbi a sex s kamoskou cigankou, blondyna mi ho malem urvala u kurbu 🤦‍♂️..

To jsi tam byl brzo, u nemocnice tak okolo 20-21.

Honzing
začátečník

Příspěvek od Honzing »

Tak já většinou mám štěstí, ono záleží jak kdy . . . někdy tam ta mladá příjde už vva v 17:30 někdy tam je jiná zase až tak po osmé večer . . . no v loukách bývali holky zase od té půl šesté ale tam jsem byl naposledy už delší čas tomu.

Chtěl jsem zkusit nějaké getho neco nějakou ostravskou část sociálně slabších jestli tam nebudu mít štěstí na nějakou co uvidíprachy a rozda si to s tebou :-D ale je fakt že ty lokality tam neznám

nor
pokročilý

Příspěvek od nor »

Skoca píše:
24 leden 2021 17:19
Pointgi píše:
21 leden 2021 19:30
Honzing píše:

To jsi tam byl brzo, u nemocnice tak okolo 20-21.
Zdravím kolego, prozradil bys pro ne-místní o které nemocnici je řeč? Dle mapy tam jsou 2, nějaká hornická a pak nemocnice s poliklinikou Ráj.

Díky

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

nor píše:
30 leden 2021 12:32
prozradil bys pro ne-místní o které nemocnici je řeč? Dle mapy tam jsou 2, nějaká hornická a pak nemocnice s poliklinikou Ráj.
Zkus se zeptat na vrátnici. :D
vulcan

nor
pokročilý

Příspěvek od nor »

vulcan píše:
30 leden 2021 12:56
nor píše:
prozradil bys pro ne-místní o které nemocnici je řeč? Dle mapy tam jsou 2, nějaká hornická a pak nemocnice s poliklinikou Ráj.
Zkus se zeptat na vrátnici. :D
Diky za odpověď. Přesně s podobnou rádoby vtipnou hláškou jsem - místo opravdové pomoci - počítal. Ostatně ve stejném duchu je celé toto fórum.

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

nor píše:
30 leden 2021 15:34
vulcan píše:
30 leden 2021 12:56
nor píše:
Zkus se zeptat na vrátnici.
Diky za odpověď. Přesně s podobnou rádoby vtipnou hláškou jsem - místo opravdové pomoci - počítal. Ostatně ve stejném duchu je celé toto fórum.
milý nor, :wink:
celé forum norník vypadá tak, jak si jej norníci udělají, zda dávají nějaké info a ne jen otázky. Je to o vzájemné pomoci.
Trochu jsem se podíval na tvé příspěvky a zrovna ty neoplýváš příliš nějakou schopností, empatií, zjistit si něco, podívat atd a předevší dát své informace.. Většinou se jen ptáš, a pak ještě napíšeš, že na Plynárenské (Brno) vyšukal bez za 1500 tu vysokou, o které tady psalo už víc lidí, že je nakažená. Nejenže je to dost velké riziko, ale je to i ukázka přeplácení pouličních. Tak se moc nediv, že se nikdo moc nepřetrhne ti poradit.
Buď si jist, že věrohodní norníci si navzájem poradí.
Když si trochu přečteš tady to vlákno a dáš si 1+1 dohromady , tak pochopíš, která je to ta nemocnice. Aspoň já to pochopil, i když jsem až z jižní Moravy.
Kdyby ty ne, tak je to Karviná Ráj, chodí se tam nyní testovat.
vulcan

Skoca
panic

Příspěvek od Skoca »

Noru zdar.
Byl jsem mrknout v Loukách.
V Chotěbuzi jsem narazil na jednu macatější, tak jsem ani nezastavoval. V Loukách pak stála jedna tmavší holka v červené bundě, říkala že je jí 27, (tipoval bych tak 34) v obličeji slabší průměr, ale postava docela dobrá. Kouř 300, akce 500. Sice hodně ukecaná, ale za mě lepší, než aby byla ticho. 3 polohy, 15 minut a byl jsem hotov. Opáčko možná.

Jinak jedna taková poznámka. Když jsem tama projížděl poprvé, abych omrknul vše co je zrovna k mání, stál v Loukách tak debilně u cesty Passat, že hned upoutal moji pozornost. Uvnitř dva chlapíci v civilu, 50/50 jestli cajti, ale zas tak slepý nejsem, nic bych za to nedal že tam nestáli jen tak, příp. bačové? Když jsem se otočil a jel na zpět, už byli fuč. Borci setkali jste se tady s cajtama za poslední rok, nebo je to v klidu a je klid?
Dík

pulina
norník

Příspěvek od pulina »

Cs,pls ma nekdo info k holcine stoji za CT na rovince takova asi tmavsi pleti celkem pohledna vaha cca 70kg mela velke kruhy.dikes

Pavlus
pokročilý

Příspěvek od Pavlus »

Jakože velké prsní dvorce měla? :

ostrausex
norník

Příspěvek od ostrausex »

Pavlus píše:
06 únor 2021 13:23
Jakože velké prsní dvorce měla? :
Ne jako že velké kruhy na břichu, 70kg prasnice je totiž ve skutečnosti špek s nohama :puke:

Sukalista1991
pokročilý

Příspěvek od Sukalista1991 »

Čus Nornici. Tak jsem včera kolem 17:30 zajel na výlet do Karviné a nic moc. Za mostem u Rybího domu stála Soňa a dal až ke kostelů v loukách nikdo. Tak jsem to otočil a jel na Těšín. Ani Soňa už nestála tak jsem si řekl že to projedu až do Karviné. No všude mrtvo. Když jsem jel z Karviné tak pod kostelem v loukách na parkovišti stala jedna taká ne pěkná po ksichtu a průměrněvypadajici. Tak jsem ji nabral protože Soňu fakt ne. Za 500 sex a domů. No Nornici je to čím dál horší s těma babama. Bude třeba asi hledat jiný revír. Noru zdar

davidoff
norník

Příspěvek od davidoff »

pulina píše:
03 únor 2021 16:10
Cs,pls ma nekdo info k holcine stoji za CT na rovince takova asi tmavsi pleti celkem pohledna vaha cca 70kg mela velke kruhy.dikes
Že by Veronika M.? Taková ceckatá černovláska, ta vždycky nosila náušnice s velkými kruhy. Má mít už děcko, tak ani nevím, jestli tam ještě chodí, dlouho jsem tam neprojížděl.

Nějaký influencer s palubní autokamerou by tady mohl podat podrobné hlášení :gravidka:

Odpovědět