Usti-Teplice

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Jenjeden
začátečník

Re: Usti-Teplice

Příspěvek od Jenjeden »

Spagat píše:Cus, daji se v tyhle lokalite sehnat hodne mladý?
Zdar, rozhodně se dají sehnat mladý,zase ne tak mladý jako po otevření hranic,to jsem tam potkával i 15.letý děti.
Trasa E442 , úsek 65km
Ovšem vše je o počasí, předminulý týden pařáky +33"c ,mezi 12.-13.hodin , ani jedna ťapina, minulý týden +27"c mezi 13-14,30hod jen jedna na mostě za Bílinou. Ale takovou opici jsem dlouho neviděl :puke:
Noru zdar :potom:
Svět řídí blbci, nesnažte se patřit mezi ně

Spagat
začátečník

Příspěvek od Spagat »

V Predlicich chodi docela pekna blondyna. Drive mela velky kozy, ted je hubenejsi ale ma je porad hezky. Cista a moc hezka kundicka. Napoprve byla fajn a sympaticka. Podruhy byla dost unavena a furt ji nekdo volal, jestli uz ma prachy a kdy prijde.
V tech mistech kde stali kamiony je to ted nic moc, mesto tam dalo zakazy parkovani. Ale holky stavaj u firmy izolace beran a pak v tech ulickach jak je Suzuki atd.
Nedavno jsme videl dve mlady cikanky jak jdou do tech mist, ale jak jsem zastavil tak utekly. Asi to byli zacatecnice, vypadaly tak na patnact.

sandokan11
panic

Příspěvek od sandokan11 »

Ahoj chlapy jel jsem přes Dubí.celkem asi 8 tapin tak u 5 ani jsem nestavěl .blond cigi u Lidlu ujde ale 800,- to můžu na privát.silnejši mladá u pumpy také ujde .trochu se ofouní kozičky dobrý.

pavel6
norník

Příspěvek od pavel6 »

Včerejší den byl blbec..v Ústí jsem potkal malou, asi 20 letou holku, romku, dlouhé vlasy, hezky oblečená, byla v Tmicích u pumpy..sedla do auta a povídám, za kolik mě vykouří...prý se nechce dohadovat, at ji něco nabídnu...pomalu jsem se rozjel a znovu říkám, za kolik...opět stejná odpověd..tak jsme popojeli k jezeru a dávám ji 500 za i s polknutím...prachy vzala a začla kouřit..no spíše žužlat..tak ji říkám, že takhle ne..a ona že ji kouření nebaví....vidím, vrat 500 a odvezu tě...no měla řeči ale po chvilce prachy vrátila ale že chce alespon 100, že ,,mě měla v hubě"..nedal jsem ji nic a odvezl zpět k pumpě..v Ústí bylo mrtvo, tedy ,mimo černých důchodkyn, tak jsem jel na Teplice...první semafor červená a k autu přišla malá, drobná, hubenuá, dlouhovlasá romka,20 let cca, zda bych ji nesvezl do centra na autobusovou zastávku..já blbec ji naložil...po 4 minutách jsme za kruhákem byli na zastávce a zastavuju..prý kdybych měl zájem, nabídne mi společnost, otevřela si dveře a levačkou mi z tunelu u řadicí páky vzala mobil a zdrhla..na mé nohy byla krátká, ale já jak vystoupil z auta ona mobil odhodila do trávy, strachy, což já neviděl...lidi ze zastávky slyšeli můj řev na ní a přišli k nám..pane, ona se tady potkala s mladým cikánem a něco mu předávala..ano, cikán už tam nebyl, ona dělala scény, at si ji prohledám, at zavolám poldy, že ona nic mého nemá a tedy nic neukradla..no nedalo mi to a hledal jsem ve tmě v autě a já jí držel za ruku aby nezdrhla..telefon nebyl...tak jedna paní začala volat policii z jejího mobilu, když k nám přišla celkem pohledná bílá blondýna, cca 30 let,tu romku vzala za ruku a chtěla ji odtáhnou a do mě se pustila, at neotravuju slušné romky..no nevěřil jsem svým očím...ale v tom přišel chlap jako hora a podal mi můj mobil, ležel asi deset metrů od nás v trávě...poděkoval jsem jemu i paní a nasedl, s úlevou, ale nasranej...odjel jsem a před přechodem zastavil..po přechodu šla blondýnka, dlouhé vlasy, cca 170 cm, kratasy, hezké nohy i postava..koukala na mě a šla, tak jsem probliknul dálkovejma, ona se vrátila a otevřela dveře..,,ahoj fešáku"...no nešlo brzdit provoz tak jsme se rozjeli směrem k mekáči..prý slovenka, irenka..vše s gumou..tak mě v postranní ulici vykouřila s gumou za 500 a dala mi na sebe telefon,at se ozvu na šuk....mluvila celkem rozumně, prsa má fakt hezký, vztyčený bradavky, ale kundičku uzoučkou..tělo hezké, prádlo čisté..no asi ji zkusím zavolat..tedy z blbého večera díky dvěma blbejm tapinám jsem měl alespon trochu dobrého potěšení... má někdo s ,,Irenkou" zkušenost???

Odpovědět