silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
vulcan
norník závislák

silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Příspěvek od vulcan »

mám zde čerstvý popis této trasy ze dne 28/4
byl krásný den, jaro , slunečno, tak jsem očekával, že se dívky objeví v plné kráse, ale nic moc.

Teplice a Dubí viz vlákno E55.
přes Bílinu jsen 2 seschlotiny - jinak se to nedá nazvat.

Chomutov - viz vlákno.

Před Kláštercem asi 3 postávající, u jedné jsem zastavil, - asi 35-37 r, slušně vypadající brunetka, - hned říkala, že otázka je jasná, jasná je i odpověď - 500 za komplet.
Byla docela sympatická, ale slušně jsem odmítl , tušil jsem lepší kusy na trase..
před Ostrovem jen asi 2 děvčata, korpulentního zjevu.
KV a okolí nic. jako obvykle.
Sokolovsko - jedna blondýna cca 40 let.

Cheb - na kraji města cca 45 let blond - chtěla 500. Jsem spíš na mladší.
Ve městě byla dost aktivní policie, různě pojížděli 2 auta MP. Projel jsem hlavní trasu i starou. ve městě postávalo cca 7-8 děvčat věku 20 - 35, vesměs za 500.
Je vidět, že je v Chebu zákazána vyhláškou prostituce ( myslím, že s potrestáním odběratele služby), tak vždy s nabídkou byl i návod kam rychle jet. Asi nejpěknější z nich mně překvapila slovy, že jsem sice sympatický, ale jde jen s Germány, s Čechy to má zákazáno. Kontroval jsem, že jsem Moravák, ale jen se usmála... (Němci to mají s tou vyhláškou jinak ?)
Některé děvčata se tam nabízely značně aktivně, ale stále jsem tam viděl pozorující policajty, tak jsem musel dělat, že hledám něco na mapě.., tak mně děvky radily, a mezitím jsem zjišťoval poměry.
Do ničeho jsem nešel, tušil jsem problémy s MP.
Pak jsem se jen tak procházel po městě, a docela mne vzalo, když jsem se ptal 4 mladých holek u parkoviště na lavičce, na zcela odtažitou věc, hledal jsem v Chebu určitý objekt - tak se sami nabídly, zda bych něchtěl s nimi sex za 500. Ptal jsem se jich, kolik je jim roků, říkaly 19,18, 17 a 15.
Sice si většinou kurvy přidávají na věku, ale tady to mohlo být opačně a už by byl průser. navíc za peníze zde mohou jen nad 18 let, že ?
Tak jsem vzal zpátečku, dívkám doporučil sport a vzdělání - koukaly se na mne jako na zjevení - že jim toto nikdo neřekl.

směr na Sv. Kříž - 2 cigánky a opět policie.
Kam to ty Severní Čechy spějí..

hawkey1
pokročilý

Příspěvek od hawkey1 »

Tak to jsme dnes jeli podobnou trasu. Jel jsem z Chomutova do Teplic a domů do Práglu. Před Bílinou - odbočka na parkoviště v lese stála už z dálky viditelná bloncka. Zajel jsem se tam na ni kouknout blíž a nebyla marná. Blond mikádo, tak 30-35, ne moc vysoká (cca 160), sice pár kilo navíc, ale žádnej zásadní špek z ní netek. Vzal jsem ji na orál (300) s...v těchle končinách bez nejdu. Vlezli jsme do lesa, ještě že už je docela teplo. I na ten orál se svlíkla do pasu. Krásný kozy (4..na 35 krásně pevný). Kouř dobrej. Docela hluboko, rukou tomu moc nepomáhala, snažila se. Hezky na mě zespoda koukala. Přidal jsem ještě tři kila a šlijsme na sex. Svlíkla se do naha, opřela se o strom. Nádherně mazala. Myslím, že i jí se to líbilo. Udělal jsem se jí dovnitř. Kontrola gumy a rozchod. Příjemná zastávka...pokud budu mít cestu a kliku (není tam každej den) hodně rád zastavím. Na Prahu super cena i zážitek. Takovej jarní...:-)
tužme se!!! .-)

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

To myslis tu u toho mostu co stoji kousek od autobusove zastavky ? Vetsinou ve zlutym svetru.
Ta vypadala asi nejlip z tech co sem kolem Biliny zahlidl :D
God save the keg

hudyna
norník závislák

Příspěvek od hudyna »

hawkey1, Parkoviště v lese tam žádný není, asi myslíš to odpočívadlo před bílinou a zároveň vjezd nahoru na kopec k tý restauraci. Ale je mi to dost divný protože tam projíždím často a na tomhle místě už takovejch půl roku žádná holka nestála

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

Ta co myslim ja je ve smeru od Biliny na Most. Jak je prechodova lavka u Libesic.
Presne u te stava.
God save the keg

hudyna
norník závislák

Příspěvek od hudyna »

Tak to jo potom ale tu jsem netestoval, už za jízdy nic moc

hawkey1
pokročilý

Příspěvek od hawkey1 »

Pánové, jestli to byla ta ve žlutým svetru nevim. Na sobě ho neměla a zas tak často tam nejezdim. Byla před Bílinou ... je tam nějaká odbočka k restauraci, ale jména jsem si nevšim. Bylo to za nadchodem u nějaký vesnice, pak dlouhá levá zatáčka a to odpočívadlo. Do Bíliny tak ještě kilák??
tužme se!!! .-)

hudyna
norník závislák

Příspěvek od hudyna »

hawkey1, No tak to je fakt záhada, ta ve žlutým svetru stojí na druhý straně, na tom odpočívadle jsem nikoho nezaregistroval nejméně půl roku jak píšu.

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

zitra to zkontroluju :-D
God save the keg

rtep6640
pokročilý

Příspěvek od rtep6640 »

Já to kontroloval v neděli, myslím, že svetr měla zelený. Stála na svém místě v autobusové zastávce u lávky. Jinak na tom parkovišti pod Bořeněm už dlouho žádná nestála. Začíná se rozmáhat Klášterec, v neděli odpoledne jich tam bylo asi deset, i docela slušných.
Petr

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

vcera mela ruzovou sukynku, na prvni pohled nevypada spatne, schvalne sem jel pomalu a krome ni siroko daleko nikdo nikde
God save the keg

Raptor
zkušený norník

Příspěvek od Raptor »

Ve kterou denní (večerní) dobu tam tak stává? :?:

hudyna
norník závislák

Příspěvek od hudyna »

Já jí tam viděl odpoledne

hawkey1
pokročilý

Příspěvek od hawkey1 »

tak kam jste došli? Co ten Klášterec? Jak to vypadá?
tužme se!!! .-)

Patejl
norník závislák

Příspěvek od Patejl »

Ja nevim , ja jel vcera z rajchu pres Sebik, mezi 9 a 10 vecerni a nikde ani noha... nebo slapka ? :-D
God save the keg

Odpovědět