silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Perlovka, Karlák, odpočívadlo Rudná směr Plzeň, E55...
Odpovědět
abxax
zkušený norník

Re: silnice Teplice, Most, KV, Cheb

Příspěvek od abxax »

ja chodim v Dubi kousek od kruhaku. Pokoj za 200 kc na hodinu.

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

ukrx6 píše:
15 říjen 2020 13:39
rreexx píše:
13 říjen 2020 14:08
Ahoj kamarádi norníci nezkoušel někdo tu ťapinu co stojí u benziny na výjezdu z Klášterce na Vary vyšší černé vlasy v obličeji poměrně hezká .chtěl bych ji vyzkoušet ale problém je že sem Klastereckej a tudíž mám obavy ,aby mě nikdo neviděl a neřekl to.moji starý nebo někomu koho znám..a kolik chce za šuk?
To bych neriskoval, za to to nestojí...já jsem sice svobodný, ale ve svém městě nelovim většinou se všichni známe
Já vím´..ale zajímá mě.

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

ja kolem ni casto jezdim a docela se mi taky libi. Celkem premyslim, ze bych ji nabral a ze by me nekdo videl me nejak nestve. Koneckoncu sukat holku neni nic spatneho. Hlavne at mi da na sebe potom cislo nebo fb.

nimrodtom
začátečník

Příspěvek od nimrodtom »

rreexx píše:
13 říjen 2020 14:03
nimrodtom píše:
11 září 2020 20:39
U Klášterce na kruhaku jak je na začátku naproti penzionu celkem pravidelně stojí starší tak 50 s brýlemi chtěla se mi nacpat do auta i za 300 ale bral jsem mladounkli cikorku jen kouření za 400 byl jsem nadrženej tak jsem byl rychle moc jí to ale nešlo spíše zoufalost! Stává tam i hubená na krátko střižené vlasy ale ta nechce do auta jen na hotel naproti nikam jinam takže nevím!
Ahoj kde si nabral mladý nebo mladou cigorku ..ty já prcam hrozně rád..máš nějakou šikovnou?Kde stojí?diky
Stála za kruhakem směrem na Vary naproti tomu hotelu nebo zámku co tam je! Byla pěkná hubená ale dlouno jsem ji tam nepotkal, co říkala tak je ze Sokolova tam jsem ji i vezl! Potkat ji tam znova tak ji naberu znovu
Naposledy upravil(a) nimrodtom dne 22 říjen 2020 15:23, celkem upraveno 1 x.

nimrodtom
začátečník

Příspěvek od nimrodtom »

Jinak pravidelně stojí už v tom stoupání od Kynšperka pod dálničním mostem starší cikorka trochu víc oplácaná! Mává na každé auto zkušenost nemám a asi ani nechci
Naposledy upravil(a) nimrodtom dne 22 říjen 2020 15:24, celkem upraveno 1 x.

Mbtin
panic

Příspěvek od Mbtin »

Zdravím,

Má někdo zkušenosti s kamerami z Lipské nebo Kadaňské v Chomutově?
Parkrát jsem tam nějaké slečně zastavil v rozmezí květen-říjen a dnes jsem našel na internetu články o tom, že MP posílá domů predvolání s fotografiemi.
Asi by mi to tolik nevadilo, když jsem tam většinou jezdil svým vozem. Jednou jsem ale jel služebním a jednou půjčeným od kamaráda. To už je horší, pokud by to přišlo do práce nebo kamarádovi. :D
Články jsou ale většinou z roku 2008-2012 a nic aktuálního. Ještě to posílají? Nemáte někdo aktuální informace?
Také se píše o nějaké stránce MP, kde jsou fotografie zveřejněny, ale nic jsem na Google ani stránkách MP nenašel. Nemáte někdo odkaz na tu stránku?

Děkuji.

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

abxax píše:
17 říjen 2020 21:24
ja kolem ni casto jezdim a docela se mi taky libi. Celkem premyslim, ze bych ji nabral a ze by me nekdo videl me nejak nestve. Koneckoncu sukat holku neni nic spatneho. Hlavne at mi da na sebe potom cislo nebo fb.
Tak už si ji měl?Mám teď volno chci ji taky vyzkoušet.diky za info

tom20
norník závislák

Příspěvek od tom20 »

Mbtin píše:
22 říjen 2020 19:46
Zdravím,

Má někdo zkušenosti s kamerami z Lipské nebo Kadaňské v Chomutově?
Parkrát jsem tam nějaké slečně zastavil v rozmezí květen-říjen a dnes jsem našel na internetu články o tom, že MP posílá domů predvolání s fotografiemi.
Asi by mi to tolik nevadilo, když jsem tam většinou jezdil svým vozem. Jednou jsem ale jel služebním a jednou půjčeným od kamaráda. To už je horší, pokud by to přišlo do práce nebo kamarádovi. :D
Články jsou ale většinou z roku 2008-2012 a nic aktuálního. Ještě to posílají? Nemáte někdo aktuální informace?
Také se píše o nějaké stránce MP, kde jsou fotografie zveřejněny, ale nic jsem na Google ani stránkách MP nenašel. Nemáte někdo odkaz na tu stránku?

Děkuji.
Nejsem si jistej,ale myslim si,že se to zrušilo a bylo to nějak v rozporu se zákonem,takže by mu nic přijít nemělo,ale nevim to na 100% :D Ovšem ty kamery tam viděj skoro všude až nahoru k těm kontejnerům na tříděnej odpad a policati stojej u Kadaňský v rohu na tom plácku vedle Rybářskýho svazu a někdy i u kina na Lipský.U toho bazaru už jakoby v lese zase stojej pasáci,tak bacha na to.

Ampliik
panic

Příspěvek od Ampliik »

Ahoj, tak přidávám to sem trochu se zpožděním, ale přeci... Na konci října jsem nabral jednu v Teplicích. Seděla ještě s jednou na výjezdu z Teplic směrem na Ústí nad Labem. Ještě je to ulice Masarykova za Shellkou. Jednalo se o celkem oplácanou cikánečku, kterou jsem tam moc často neviděl, nebo spíše teď někdy musela začít. Ta druhá, která tam s ní seděla se tam objevuje už celkem dlouho, mladší tak do 30, velký zadek, docela i prsa, trochu bříško a černé vlasy, jinak světlá pleť. Dvakrát jsem kolem nich projel a omrknul to, potom se zrovna sbalili a šli pryč, ale shodou okolností došli na autobusovou zastávku u Červeného kostela. Tak jsem zastavil přes silnici a jedna přišla. Přišla právě ta cikánka, vypadala celkem obstojně, sice dost při těle, ale zuby v pohodě, celkem lehký příjemný parfém a i upravená. Vzal jsem ji, ikdyz jsem původně chtěl tu černovlasou, která už mě hodně dlouho láká když kolem ní jezdím, ten kulatej velkej zadek mě prostě bere... No nic, sjeli jsme kousek za město, do takového menšího parku, kam se dá zajet autem. Flek docela dobrej, nikdo se tam neukázal. Řekla 500 komplet a to se ani nijak nekroutila, komunikace celkové v pohodě. Provedli jsme to venku, než jsem obešel auto tak se napůl vysvlékla, trochu mě pohonila nasadila gumu a začala kouřit, nikam nespěchala, sám jsem si řekl že už chci do ní. Nastavila zadek a nestačil jsem se divit, na to jak byla oplácaná, tak ten zadek byl pěkně pevný, takový kus ženský a navíc byla dost úzká, takže jsem se musel dost krotit. Příště snad naberu tu její kámošku a taky poreferuju. Číslo nemám, ale říkala, že bydlí na nějaké ubytovně v ulici Doubravská, hned kousek od Červeného kostela.

n.ornik
začátečník

Příspěvek od n.ornik »

Ahoj, znáte někdo Moniku (alespoň si tak říká)? Loni stávala hodně u Shellky v Teplicích na Masarykově třídě. Čekal tam s ní vždycky jeden známej - dědek cca 65-70 let. Je původem ze Slovenska, ale už mluví česky. Má asi 40 let a není cikánka. Díky za odpověď borci!

rreexx
norník závislák

Příspěvek od rreexx »

Ampliik píše:
28 říjen 2020 07:09
Ahoj, tak přidávám to sem trochu se zpožděním, ale přeci... Na konci října jsem nabral jednu v Teplicích. Seděla ještě s jednou na výjezdu z Teplic směrem na Ústí nad Labem. Ještě je to ulice Masarykova za Shellkou. Jednalo se o celkem oplácanou cikánečku, kterou jsem tam moc často neviděl, nebo spíše teď někdy musela začít. Ta druhá, která tam s ní seděla se tam objevuje už celkem dlouho, mladší tak do 30, velký zadek, docela i prsa, trochu bříško a černé vlasy, jinak světlá pleť. Dvakrát jsem kolem nich projel a omrknul to, potom se zrovna sbalili a šli pryč, ale shodou okolností došli na autobusovou zastávku u Červeného kostela. Tak jsem zastavil přes silnici a jedna přišla. Přišla právě ta cikánka, vypadala celkem obstojně, sice dost při těle, ale zuby v pohodě, celkem lehký příjemný parfém a i upravená. Vzal jsem ji, ikdyz jsem původně chtěl tu černovlasou, která už mě hodně dlouho láká když kolem ní jezdím, ten kulatej velkej zadek mě prostě bere... No nic, sjeli jsme kousek za město, do takového menšího parku, kam se dá zajet autem. Flek docela dobrej, nikdo se tam neukázal. Řekla 500 komplet a to se ani nijak nekroutila, komunikace celkové v pohodě. Provedli jsme to venku, než jsem obešel auto tak se napůl vysvlékla, trochu mě pohonila nasadila gumu a začala kouřit, nikam nespěchala, sám jsem si řekl že už chci do ní. Nastavila zadek a nestačil jsem se divit, na to jak byla oplácaná, tak ten zadek byl pěkně pevný, takový kus ženský a navíc byla dost úzká, takže jsem se musel dost krotit. Příště snad naberu tu její kámošku a taky poreferuju. Číslo nemám, ale říkala, že bydlí na nějaké ubytovně v ulici Doubravská, hned kousek od Červeného kostela.
Hezká recenze ..díky moc .cikánky taky rád .zkoušel si ještě něco jinýho než holku z ulice ,třeba modrý stránky nebo tak.díky klidně SZ.

ROMAN22
začátečník

Příspěvek od ROMAN22 »

Chlapi vlízt na špinavou cigánku si děláte srandu ? Tím bych se ani nechlubil ! To si radši počkám na ulici na nějakou Češku ..... :puke: :puke: :puke:

akosed688
začátečník

Příspěvek od akosed688 »

Nemáte někdo kontakt na nějaký holky z Chebu? Kdyžtak napište i sz

Dummy
pokročilý

Příspěvek od Dummy »

akosed688 píše:
02 listopad 2020 23:05
Nemáte někdo kontakt na nějaký holky z Chebu? Kdyžtak napište i sz
Ale jo. Na amat.e.r.e.ch Nicoletta26 malá ale šikovná, reaguje rychle a neni špatná. Vivien69 je z Frantových čerstvá mamina a ma hezký kozy, horší domluva. No a třeba v Sokolově Evickalubni. Fakt stojí za hřích. Dračice a domlouvá se dobře.

akosed688
začátečník

Příspěvek od akosed688 »

No zrovna trefa do všech holek které už jsem měl. Chtěl bych zkusit něco nového a preferuju vychrtlé holky tak kdyby měl někdo nějakou bombu z KV kraje :D

Odpovědět