masérka-salon

Hledám dívku z privátu XY, nevíte kam zmizela dívka A.B. atd.
Odpovědět
josephcarl
začátečník

masérka-salon

Příspěvek od josephcarl »

Zdravím Norníky,
Ve vláknu recenze privátů z roku 2019 mě navnadil tento příspěvek:
https://www.sex.cz/esotericamasaze?fbcl ... qxCcD-b0hc

Patřím mezi ty tzv. nevěřící Tomáše, takže když jsem si na jejím profilu přečetl prvně o celotělovém orgasmu měl jsem hubu od ucha k uchu, jako že to je pěkná blbost a nic takového neexistuje. Pak mi to nedalo nějakou dobu spát a stále jsem se na ten profil vracel, lákalo mě to, až jsem se rozhodl a zavolal. Ozval se příjemný hlas a netrvalo dlouho a byli jsme domluveni na čase, kdy to přijdu zkusit.

Jistě to znáte, trocha nervozity před příchodem, která rychle ustoupila, jakmile jsme začali povídat o tom, jak masáž probíhá a jak se při ní chovat. Následovala sprcha a potom už moje položení se na břicho, příjemná hudba. Slíbil jsem si, že budu dělat přesně to co mi Tanja řekla, že její masáž nebudu vědomě bojkotovat a prostě se položil a přestal myslet na okolí. Masáž byla cca na hodinu, zprvu se krom příjemných vjemů nedělo nic, jen jsem cítil jak se víc a víc uvolňuji. Od hlavy přes záda a nohy, mířila k hýždím, a to už jsem zcela v klidu spolupracoval, uvolnil se, otevřel a zažil neskutečnou masáž prostaty, která se neobešla bez mého „škemrání – ještě“, když její prsty vyšly ven.

Následovalo přetočení na záda, a opět postupně od hlavy dolu, jenomže to už jsem jasně cítil slabý třas zejména v nohách, ale postupně jsem jej rozpoznával i ve stehnech, hýždích, ale i v pase. Nevím, jak to dělala, a upřímně, bylo a je mi to úplně jedno, ale postupně rozeznívala každý sval v mém těle a třesení postupně přerostlo ve vyslovené škubání nohama a já měl pocit, že jsem se stal její loutkou, kterou vodí po jevišti za různá lanka a provázky. Přestal jsem vnímat čas a prostor a zjistil, že to třesení se ani neovládám a nedaří se mi jej zastavit. Netuším, jak dlouho to trvalo, ale pak už se to nedalo snést a opět jsem „škemral – dost“.

Jak se říká, kdo nevěří, ať tam běží …… a já dodám, že rozhodně neprohloupí.
Jenže link už nefunguje,kontakt na slečnu masérku nemám nebo alespoň na podnik,kde bych výše popisované mohl zažít.
Jistě je zde podkategorie masáže, jenže tam nejsou nornické recenze tam je jen inzerce masérských salonů a recenze majitelů/provozovatelů maséren,
které jsou logicky jen v superlativech.

Poraďte díky moc za pomoc

Odpovědět