Východočeské "amatérky" (www.sex.cz, lide.cz atd.)

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
Enzo
norník

Re: Východočeské "amatérky" (www.sex.cz, lide.cz atd.)

Příspěvek od Enzo »

Údajně je to cikorka tak kdo na to není ani se nesnažte ☹️

tu1980
pokročilý

Příspěvek od tu1980 »

Ahoj, doporučí někdo nějakou z HK na samotný oralek, klidně i v autě. Můžete napsat do zpráv a předem děkuji.

děvkyavdanýtojemoje
norník závislák

Příspěvek od děvkyavdanýtojemoje »

Pánové, to je šílený jak hloupost některých z nás nezná hranic!
Koupíš jí nákup a pak tam čekáš, dokud nepřijde někdo jinej a tys vyhodil peníze oknem :shock: ?
Dobře ti tak!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak je to z Kostelce, tak ani nevytáčej mobil, ale utíkej dalekoooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Delwin
začátečník

Příspěvek od Delwin »

děvkyavdanýtojemoje píše:
18 listopad 2020 00:00
Koupíš jí nákup a pak tam čekáš, dokud nepřijde někdo jinej a tys vyhodil peníze oknem :shock: ?
Jak je to z Kostelce, tak ani nevytáčej mobil, ale utíkej dalekoooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co je s tou z Kostelce? Řekni o ní něco. Díky

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Delwin píše:
18 listopad 2020 09:55
děvkyavdanýtojemoje píše:
18 listopad 2020 00:00
Co je s tou z Kostelce? Řekni o ní něco. Díky
Vychcané cigánské kurvy z Kostelce se v minulých letech zapsaly přímo zlatým písmem do nornických letopisů. Co víc dodat ?!

Alesektek
panic

Příspěvek od Alesektek »

Čus draci, poradíte kam zajid v okolí Náchoda, díky moc

kaňourek
norník závislák

Příspěvek od kaňourek »

Až budou otevřené hospody, doporučuji Restauraci u Vlčků v Pavlišově, kde se výborně a levně najíš. :D

S kurvama to v této lokalitě stojí za hovno. :puke:

Georgec084
zkušený norník

Příspěvek od Georgec084 »

kaňourek píše:
20 listopad 2020 17:29
Až budou otevřené hospody, doporučuji Restauraci u Vlčků v Pavlišově, kde se výborně a levně najíš. :D

S kurvama to v této lokalitě stojí za hovno. :puke:
Jj na tu jsem slyšel jen chválu, narozdíl od místních kurtizán.

brkmen
panic

Příspěvek od brkmen »

Cavenagi píše:
01 listopad 2020 12:00
revengeboy píše:
31 říjen 2020 11:10
Erik85 píše:
29 říjen 2020 19:52
Ad Aletheia
https://www.sex.cz/548146?Kraj=pardubic ... 785672&S=0
Dnes jsem navstivil Aletheiu - maringotka vypada z venku nic moc, ale uvnitr je velice cisto a prijemne. Holka je mala, pekna, roztomila a je to spis takovy prirozeny typ ktery nemusi kazdemu sednout. Pro me ale uplna pecka (moc si nepotrpim na premalovany holky, umely kozy, rasy atd...). Nejdriv jsme daly kafe a pokecali a pak sukani uplne uzasny :twisted: . No mam to k ni kousek dal, ale za me urcite zopakuju.
Nečekáš, že tvůj první příspěvek budeme brát vážně, že ne... Podle toho "daly kafe", soudím, že jsi buď Aletheia osobně nebo nějaká její kámoška.
Jak píše revengeboy, určitě je to promo. Myslím si, že dokonce přímo její.
Prostředí zajímavé. Má tam útulno, čisto. Není nepříjemná, ale zvláštní. Na člověka to působí jako by se vrátil do jiného století. Takové bez šťávy, bez erotična, bez vzrušení. To prostředí, to jak je (ne)vyzývavě oblečená na atmosféře moc nepřidá...přesně jak to napsal kolega, emancipovaná, sečtělá...přesně taková jaká se chlapovi nehodí, když si chce pořádně a kvalitně zašukat, když už to stojí nemalé peníze. S příplatky mi to pocitově přijde předražené. Služby neodpovídají cenně...Ťapiny by si měly uvědomit, že pokud něco takového chtějí provozovat a chtějí adekvátní peníze tak musí nabídnou zákazníkovi adekvátní prostředí, přístup a v neposlední řadě vzhled, postavu a umění se sexy obléct...
Ahoj tys tam u ni byl? Ja se tam chystam 🙂

TTB
norník

Příspěvek od TTB »

MonikaBlond
Silná bloncka, masáž s kouřem bez za 1500 nic moc. Odrazovala mě rozkydla postava. Rimming děla dobře.

Andileknezbedny
Dost zvláštní postava. Prý je po autonehodě. Má strašně milý přístup, který jsem u kurvy nezažil. Za litr masaz suk kouř bez. Je moc uzoučka - spokojenost.

Janaprdubice
Nasedla do auta a hned vysedla... :D

Rumcajs60
norník

Příspěvek od Rumcajs60 »

TTB

Andileknezbedny

Ale ten litr dala ona tobě, né? Protože za takhle hnusnou postavu(tím nemyslím případnou nehodu, ale vana, kozy) si nedovedu představit, že bych platil...

Delwin
začátečník

Příspěvek od Delwin »

TTB píše:
21 listopad 2020 20:34
MonikaBlond
Silná bloncka, masáž s kouřem bez za 1500 nic moc. Odrazovala mě rozkydla postava. Rimming děla dobře.

Andileknezbedny
Dost zvláštní postava. Prý je po autonehodě. Má strašně milý přístup, který jsem u kurvy nezažil. Za litr masaz suk kouř bez. Je moc uzoučka - spokojenost.

Janaprdubice
Nasedla do auta a hned vysedla... :D

Co ta Janapardubice? Taky jsem na ni myslel, že bych navštívil.. Napiš o ní něco prosím.. klidně sz

Franki231993
panic

Příspěvek od Franki231993 »

Ahoj, máte někdo zkušenost s JENNIFERR z sex.cz?

Folowdream
panic

Příspěvek od Folowdream »

sj413 píše:
07 listopad 2020 22:44
Opět se hlásím.. Za dobu, kdy jsem nerecenzoval se mnoho událo a snad se vrátím a popíšu, kde a jak bylo dobře.. Teď chci spíš varovat.. A to před amatérkou Daniela445.. Dvě návštěvy naprosto ok.. Sice domluva složitější, ale tak nějak to dopadlo.. Výkon/cena v pořádku.. Poslední třetí domluva probíhala asi takhle.. Po konverzaci na Am domluven čas, doba, a co by mělo probíhat..Následná zpráva o tom, jestli bych za domluvený prachy nechtěl udělat nákup..Po předchozích zkušenostech si říkám, proč ne.. Jedu nakoupit redbully, coly, fanty, cigára...Nechala mě dole čekat pět minut.. Příchod (v prádle byla) s omluvou, že se jí nechtělo na nákup..V tý obývákoložnici mi řekla, ať chvíli počkám, že za moment přijde... Po 15ti minutách koukání na růžovku otevře cizí ženská a civí na mě, prej co tam dělám.. Tvl, si představ tu situaci, kdy seš v cizím bytě.. :roll: a co tam dělám.. Že jí za chvíli přijde kluk a já , že jsem tam... Jistěže se bavíme o tom jistém etniku, což situaci umocňuje.. Co dodat, sbalil jsem svý saky páky, v chodbě zjistil, že nákup zmizel a já zmizel stejně jako on... Kluci, varuju i přes počáteční důvěru před Daniela445 z Klášterce nad Orlicí... (Jistě opět změní nick?) :nenene:
Jen teď do mě, doplatil jsem na svou důvěru, ale i tak přes tu mou blbost to pomůže Vám.. :cry:
Ahoj taky jsem tam byl a marné, pořád odbíhala vedle a působila na mne tak rychle se udělej a vypadni. Neudělal jsem se a vypadl. Za mne nebrat.

Folowdream
panic

Příspěvek od Folowdream »

:mrgreen:Zdravím a díky za přijetí, doporučujte mi slečnu co umí luxusně kouřit a nechá si vystříkat pusu, Pardubický i Královéhradecký kraj rád se projedu, když bude proč. Noru zdar
Naposledy upravil(a) Folowdream dne 24 listopad 2020 23:35, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět