Jaroměř,Náchod dá někdo tip?

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
Joshuaa
zkušený norník

Re: Jaroměř,Náchod dá někdo tip?

Příspěvek od Joshuaa »

jackdan píše:
10 leden 2021 21:46
Ahoj náhodou někdo informace o nicku Prculinka z modrého serveru?
Zatím jsem neměl štěstí, ale domluvit se podle mě dá. Hodně drahá.

REX
zkušený norník

Příspěvek od REX »

Někdo ji znáte že je v tomto vlákně? Odkud je?
Dovolal jsem se, ale nedomluvil, připadá mi jako arogantní píča, co si o sobě myslí bůh ví co, hned že nemá čas a položila to....
Má někdo nějakou její civil fotku jinou než má na WhatsAppu?
Myslím že je to jen ztráta času i jenom se snažit domluvit, ale byl bych rád kdybych se pletl.

born
norník

Příspěvek od born »

Na fotkách vypadá vážně dobře. Pokud se ti podaří se sni domluvit pošli reference.

moulis
pokročilý

Příspěvek od moulis »

Domluva je složitá, mně se to zatím nepovedlo. Ale na modrém serveru jsou zvláštní komenty, těžko říct :(

Joshuaa
zkušený norník

Příspěvek od Joshuaa »

moulis píše:
12 leden 2021 17:29
Domluva je složitá, mně se to zatím nepovedlo. Ale na modrém serveru jsou zvláštní komenty, těžko říct :(
Schůzka 2500, může v podstatě jen v autě, občas má prostory v Jaroměři. Za 3000 bez gumy, za 4000 s výstřikem do ní. Mám její fota i videa (Nepošlu nikomu). Obličej takový zvláštní, ale ošklivá není. Tělo má perfektní, stejně jako pičku. Nebyl jsem u ní, ale domluvit se s ní stoprocentně dá. Jen je to hodně složitý. Já zkoušet nebudu, mám jen jedny nervy.

Rumcajs60
norník

Příspěvek od Rumcajs60 »

A kolik jí je ti napsala? A je z Jaroměře nebo tady má jen ty prostory?

moulis
pokročilý

Příspěvek od moulis »

Joshuaa píše:
12 leden 2021 18:28
moulis píše:
Schůzka 2500, může v podstatě jen v autě, občas má prostory v Jaroměři. Za 3000 bez gumy, za 4000 s výstřikem do ní. Mám její fota i videa (Nepošlu nikomu). Obličej takový zvláštní, ale ošklivá není. Tělo má perfektní, stejně jako pičku. Nebyl jsem u ní, ale domluvit se s ní stoprocentně dá. Jen je to hodně složitý. Já zkoušet nebudu, mám jen jedny nervy.
Tak to budou mít místní bezgumáci rej. Já mám jen jedno zdraví, takže s holkou co chodí bez fakt nepůjdu ani s gumou.

Joshuaa
zkušený norník

Příspěvek od Joshuaa »

Rumcajs60 píše:
12 leden 2021 20:14
Nevím kolik jí je, odhaduji mezi 20-25. Jednou mi nabízela možnost sejít se v Jaroměři, podle mě u někoho známého. Z Jaroměře není.

Rumcajs60
norník

Příspěvek od Rumcajs60 »

Joshuaa píše:
13 leden 2021 16:07
Rumcajs60 píše:
Nevím kolik jí je, odhaduji mezi 20-25. Jednou mi nabízela možnost sejít se v Jaroměři, podle mě u někoho známého. Z Jaroměře není.
Díkes. Mně právě taky psala, že může mít občas prostory v Jaráku, ale že jinak je někde z okolí. A 20-25? Tak to je hezky mladý řezivo. Nevím proč, ale myslel jsem, že je jí o dost víc, ale mládě mi určitě neva. Zkusím se s ní nějak dohodnout a dám vědět. Nějaký další foto se mi z ní vytáhnout nepodařilo :(

moulis
pokročilý

Příspěvek od moulis »

Rumcajs60 píše:
13 leden 2021 16:18
Joshuaa píše:
13 leden 2021 16:07
Rumcajs60 píše:
Díkes. Mně právě taky psala, že může mít občas prostory v Jaráku, ale že jinak je někde z okolí. A 20-25? Tak to je hezky mladý řezivo. Nevím proč, ale myslel jsem, že je jí o dost víc, ale mládě mi určitě neva. Zkusím se s ní nějak dohodnout a dám vědět. Nějaký další foto se mi z ní vytáhnout nepodařilo :(
Na modrém serveru má 2 galerie, což není zrovna málo, aby bylo vidět, že postavu má super.

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Joshuaa píše:
12 leden 2021 18:28
moulis píše:
To jako vážně? Trojku za sex bez a čtyřku za vykropení Macochy? Tohle pořídíš v Pardubicích do 1500... pár místních zoufalek + početné stádo balkánských tanečnic z Foxconnu a Panasonicu, adresa hotel Hůrka, Hůrka 1039, 530 02 Pardubice III - Bílé Předměstí. A další svoloč z hotelu Harmony, Bělehradská 458, 530 09 Pardubice II - Polabiny. Když to tam každé ráno vidím cestou do zaměstnání, chce se mi vážně zvracet. Zastávka MHD plná pochybných existencí, čekajících na lowcost bus směr asijské montovny. A každou chvíli cizinecká policie na rekognoskaci terénu...

Odpovědět