PRIVATY V HK

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
MonteCristo
norník závislák

Re: PRIVATY V HK

Příspěvek od MonteCristo »

@Joshuaa - samozřejmě myslel Ninu, ale proč to píšu nebo na to reaguji. A teď pro všechny, tato odpověď byla normálně pod zprávou o Nině, takže by to bylo logický, ale dost často se stává a už jsem si toho všiml a i v tomto případě k tomu došlo. Objevily se zprávy, které se vklínily mezi tuto konverzaci a došlo k posunu a tím pádem k tvému dotazu. Pak je to nepřehledný nebo se stane, že se dá přehlédnout něco důležitého, ale to bude chyba systému!!!!

Stalo se to už někomu????????????????
MonteCristo v.r. - "Nicméně každý máme rádi to svoje a úplně stačí, když si člověk vybere alespoň část, hlavně aby to stálo za to!" / "Co na srdci, to na jazyku!"

VilemPyjCz
norník

Příspěvek od VilemPyjCz »

Ano, stává se to, když nově registrovaný norník odešle příspěvek. Takový příspěvek poté čeká a ve fóru se viditelně zobrazí se zpožděním. To je buďto způsobené tím, že příspěvky kontroluje ručně admin nebo moderátor fóra a nebo je zde použito zmrazení na určitý čas, po registraci norníka. Následek toho všeho je, že se takový příspěvek zdá často vytržený z kontextu, protože ho ostatní norníci například den nevidí a nemohou ho vzít v potaz. Posléze se tyto nováčkovské příspěvky zobrazí veřejně a odsunou již napsané příspěvky níže. Ve výsledku jsou příspěvky seřazeny chronologicky správně, i když jejich logický sled je častokrát matoucí.
Líná děvka, holé neštěstí.

Soustalek07
panic

Příspěvek od Soustalek07 »

Co ta beata z Chlumce ? Nějaké delší povídání o ni ?

lllll1
začátečník

Příspěvek od lllll1 »

Zdravím nornictvo. Bohužel jsem nedal na zdejší recenze a zašel k Nataly HK. Všechno špatně, jedna z nejhorších kurev co jsem zažil. Nedoporučuji. :nenene: :nenene:

Banks88
začátečník

Příspěvek od Banks88 »

lllll1 píše:
23 únor 2021 14:16
Zdravím nornictvo. Bohužel jsem nedal na zdejší recenze a zašel k Nataly HK. Všechno špatně, jedna z nejhorších kurev co jsem zažil. Nedoporučuji. :nenene: :nenene:
Jojo, za ní jsem byl snad dva roky zpět, vyhozenej litr. Divím se, že za ní ještě někdo chodí. Dokud tady budou hňupové co za takovýhle ... budou platit bude to stát pořád za nic.

MonteCristo
norník závislák

lllll1 píše:
Kolego sorry jako, ale k tomu není co dodat, vybrat si tu jednu z nejhorších horizontálních pracovnic z archivního depozitáře na základě háfo negativních recenzí, nechápu. Tato osoba stála, stojí a bude stát a nic to nezmění za velký ho*no. Jak už tady bylo uvedeno, nepochopím že ještě funguje, na základě čeho?

Transfer peněz by měl být obrácený!!!
MonteCristo v.r. - "Nicméně každý máme rádi to svoje a úplně stačí, když si člověk vybere alespoň část, hlavně aby to stálo za to!" / "Co na srdci, to na jazyku!"

rybnicek
norník

Příspěvek od rybnicek »

MonteCristo píše:
23 únor 2021 17:51
lllll1 píše:
Kolego sorry jako, ale k tomu není co dodat, vybrat si tu jednu z nejhorších horizontálních pracovnic z archivního depozitáře na základě háfo negativních recenzí, nechápu. Tato osoba stála, stojí a bude stát a nic to nezmění za velký ho*no. Jak už tady bylo uvedeno, nepochopím že ještě funguje, na základě čeho?

Nemate nekdo skušenisti s Miluse na privat Je to starsi zena .Soukromy byt.

rybnicek
norník

Příspěvek od rybnicek »

rybnicek píše:
24 únor 2021 17:52
MonteCristo píše:
lllll1 píše:

Omlouvam se je to Misule a je kousek od OD Futurum. Zda ma nekdo skušenosti.

kaňourek
norník závislák

Příspěvek od kaňourek »

rybnicek píše:
24 únor 2021 17:59
rybnicek píše:
24 únor 2021 17:52
MonteCristo píše:

Omlouvam se je to Misule a je kousek od OD Futurum. Zda ma nekdo skušenosti.
Nejlínější a nejprotivnější kurva, jakou jsem poznal. I šprcku jsem si musel nasadit sám.

Jirka33
norník závislák

Příspěvek od Jirka33 »

Asi už s křížkem po funuse ale přesto...
Probírala se tu Nina z Luxury. Ta holka měla v systému objednávek strašnej hokej. Já se jí dovolal po třech dnech. Ale objednávky den dopředu nebrala a dovolat se skoro nešlo. Nakonec jsem zvolil taktitu od rána po 10 minutách a klaplo to.
Holka pěkná, zkušená pracovnice (dělala někde v Praze), škoda těch menších prsou, ale jinak poctivý přístup. Byl jsem spokojený. Dal bych ji na stejný level jako Simonu.

Nicméně o víkendu se tam objevila Patricie. Za mě ještě o level výš, dračice. Bohužel už je pryč. Tu doporučuji.

Jinak kvituji, že děvčata na tomto privátu přišla s modelem, že jsou po sprše už při příchodu norníka, tzn. minimálně 5 minut k dobru. To by se mi líbilo jako standard ve všech podnicích.

MonteCristo
norník závislák

Jirka33 píše:
25 únor 2021 16:06
Asi už s křížkem po funuse ale přesto...
Probírala se tu Nina z Luxury. Ta holka měla v systému objednávek strašnej hokej. Já se jí dovolal po třech dnech. Ale objednávky den dopředu nebrala a dovolat se skoro nešlo. Nakonec jsem zvolil taktitu od rána po 10 minutách a klaplo to.
Holka pěkná, zkušená pracovnice (dělala někde v Praze), škoda těch menších prsou, ale jinak poctivý přístup. Byl jsem spokojený. Dal bych ji na stejný level jako Simonu.

Nicméně o víkendu se tam objevila Patricie. Za mě ještě o level výš, dračice. Bohužel už je pryč. Tu doporučuji.

Jinak kvituji, že děvčata na tomto privátu přišla s modelem, že jsou po sprše už při příchodu norníka, tzn. minimálně 5 minut k dobru. To by se mi líbilo jako standard ve všech podnicích.
Souhlasím, kdo nebyl a nezažil Niagarské vodopády se zemětřesením min. 5 stupeň (bez pukající zemské půdy) s Patricií, tak ví prd. Královna trůnu :hop: Hk, Pce a CR. Škoda, že se nezdržela déle. Těžko najdete luxusní GFE milenku, Laura, Simona i holčiny z No.1 ji jen tak nesesadí z tohoto pomyslného trůnu. Horská dráha hadr!!! :potom:

amaterjentak
začátečník

Příspěvek od amaterjentak »

Byl někdo u Sáry nebo Kiry z Hrubínovky? Viz "naplivat.cz"
Fotky vypadají velmi dobře.

RSL
zkušený norník

Příspěvek od RSL »

Něco mi říká, že už někde fungovala "LehkaDivka" inzeruje na modrém, někdo reálnou zkušenost?

kaňourek
norník závislák

Příspěvek od kaňourek »

RSL píše:
01 březen 2021 12:40
Něco mi říká, že už někde fungovala "LehkaDivka" inzeruje na modrém, někdo reálnou zkušenost?
Minulý měsíc jsem se dva dny snažil dovolat. Když se mi to konečně povedlo, byla nepříjemná.

kinor
norník závislák

Příspěvek od kinor »

Banks88 píše:
23 únor 2021 14:35
lllll1 píše:
Jojo, za ní jsem byl snad dva roky zpět, vyhozenej litr. Divím se, že za ní ještě někdo chodí. Dokud tady budou hňupové co za takovýhle ... budou platit bude to stát pořád za nic.
Já naposledy myslím v loni.... potvrzuji zde uvedené a navíc ještě zmacatěla....

Odpovědět