PRIVATY PARDUBICE

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
MonteCristo
norník závislák

Re: PRIVATY PARDUBICE

Příspěvek od MonteCristo »

moulis píše:
07 květen 2021 18:12
Vison píše:
06 květen 2021 21:53
kaňourek píše:
05 květen 2021 08:29

Jako maximální cenu akceptuji 1000/1500 Kč, včetně OB. Když jsem začínal nořit, byla standardní cena 600/1000 Kč, a pouze některé dámy měly příplatek za anál.
To je jak moje babička, která přestala kupovat zeleninu, protože ji hrozně zdražily. Tomu se říká inflace kolego a pokud tvuj příjem nekopíruje min. inflaci, tak bych se nad sebou zamyslel. Muzes dat 1500 za kteroukoliv z tech co jsou v Pce, ale nevím jaky máš naroky.. nebo 3k za Týnku, záleží na tobě - kvantita x kvalita. Já jsem rád, že se oddělí zrno od plev.
Takovýho mudrlanta jsme tady potřebovali, to ses nám tady zaregistroval, abys mohl dávat ekonomický rady? Takhle tvoje rétorika je znakem pasáků a předraženejch kurev! Inflace je ročně 2-3% a za posledních 10 let to není ani 20% v průměru. Před 10 lety byla stabilní cena na normálním privátu v KHK 800/1200 Kč. Tak jestli dobře počítám, teď by měla být maximálka 1000/1500 po zaokrouhlení. Tak co tady vykládáš za cypoviny?!
Běž se radši oddělit, ty plevo! Nebo ty vyděláváš litr za půl hodiny? Pokud jo, tak jseš buď povoláním syn, nebo zloděj. Pokud nejseš ani jedno z toho, tak ses musel setsakramentsky dobře učit a nebo na sobě makat, abys ty prachy měl! A ony jen roztáhnou nohy do praku (v lepším případě!), na to žádný vzdělání a kvalifikaci nepotřebujou. Tak zpátky na zem pasáčku!
Nezbývá mi, nic jiného než říci, velmi trefný názorový komentář!!!
MonteCristo v.r. - "Nicméně každý máme rádi to svoje a úplně stačí, když si člověk vybere alespoň část, hlavně aby to stálo za to!" / "Co na srdci, to na jazyku!"

VilemPyjCz
zkušený norník

Příspěvek od VilemPyjCz »

Vison je ťapinka nebo pasák a myslí si, že jsme mladí nebo blbí :D
Inflace, co prosím? :lol: To, že ťapka zkouší, co jí ještě nějaký ňouma věnuje nená s inflací nic společného.
Zkušenosti mám takové, že v 99% případů s rostoucí cenou kvalita klesá. Čím vyšší cena, tím v tom bylo více háčků: nešahat na prsa, nešahat na pindu, nešahat nikam, prsty ne, jsi moc velký, trvá ti to dlouho, hluboké kouření až po žalud, počkej než si dočtu něco na telefonu, v ceně je jen jedno číslo, budu bezdůvodně protivná.
:hop:

Sukatel
norník závislák

Příspěvek od Sukatel »

Aouhlas.... Mimochodem kdyby nebyl/a z oboru, tak je pak vul, ze mu nevadi ceny nad 2k. Ale volu co nori za 2k a jeste priplaci je tady asi hodne

vdo
zkušený norník

Příspěvek od vdo »

VilemPyjCz píše:
08 květen 2021 08:28
Inflace, co prosím? :lol: To, že ťapka zkouší, co jí ještě nějaký ňouma věnuje nená s inflací nic společného.
Zkušenosti mám takové, že v 99% případů s rostoucí cenou kvalita klesá. Čím vyšší cena, tím v tom bylo více háčků: nešahat na prsa, nešahat na pindu, nešahat nikam, prsty ne, jsi moc velký, trvá ti to dlouho, hluboké kouření až po žalud, počkej než si dočtu něco na telefonu, v ceně je jen jedno číslo, budu bezdůvodně protivná.
A hlavně žádná tady nemá tělo a ani um na 2000.
Miluju mladý hubený a tetovaný.

MaMaMagooooor
pokročilý

Příspěvek od MaMaMagooooor »

Mno a taky zalezi na frekvenci, spis nez na prijmu:D pokud se nekdo zmuze dvakrat mesice tak tu trojku asi akceptovat bude. Ale kdyz ted byla v HK Alina tak jsem u ni byl petkrat tejdne za 1k, kdyby chtela 1300 tak je za ten tyden o 1500 vic :D

VilemPyjCz
zkušený norník

Příspěvek od VilemPyjCz »

vdo píše:
08 květen 2021 19:56
VilemPyjCz píše:
08 květen 2021 08:28
A hlavně žádná tady nemá tělo a ani um na 2000.
Přesně tak. Dokonce si myslím, že tu není žádná ani na 1500. Ty nejlepší a to ještě ve správný den bych ocenil tak na 1200. Ostatní tak od 500 do 1000.

Pořád, ale věřím, že jednou navšťívím ťapinu, která mi ukáže co je umění šukaní, u které půjdu do kolen a zážitek s ní budu rozdýchávat dlouhé týdny :lol:
:hop:

muckjardaa
pokročilý

Příspěvek od muckjardaa »

Za mě nevadí mě dát slečně 2 až 2500 za hodinu ale musí opravdu stát zato! 95% slečen co mají ceny 1200-1500 za hodinu nestojí za nic mají za den 10klientu a odpoledne už nestojí za nic!

Aladinv85
začátečník

Příspěvek od Aladinv85 »

Někdo kontakt ,byla dřív po privatech v pce .slovena Petra adamcova
IMG_20210509_221911.jpg
IMG_20210509_221911.jpg (59.66 KiB) Zobrazeno 2385 x

Podrouž
pokročilý

Příspěvek od Podrouž »

Aladinv85 píše:
09 květen 2021 22:24
Někdo kontakt ,byla dřív po privatech v pce .slovena Petra adamcovaIMG_20210509_221911.jpg
Proč jí naháníš po tolika letech?
A to ti poslala foto z nemocnice?

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Aladinv85 píše:
09 květen 2021 22:24
Někdo kontakt ,byla dřív po privatech v pce .slovena Petra adamcovaIMG_20210509_221911.jpg
To je vidět na první pohled !
Její nejoblíbenější kapelou je bezpochyby Druhá tráva.
A v mládí si zajisté ráda hrála s PIKO vláčky :puke:

PaťoBoss7
panic

Příspěvek od PaťoBoss7 »

Zdravím vás norníci. Muže mě někdo něco doporučit nějakou ověřenou co za to stojí.
Už z těch dnesknci slečen začínám být teochu otrávený.
Díky

MonteCristo
norník závislák

img00031.jpg
img00031.jpg (96.31 KiB) Zobrazeno 1387 x
Tak se nám ty holky rozutekly :( zpátky do bývalého působiště. Věřím, že se vrátí, byl dán menší příslib.....
Vím, že to sem nepatří, jelikož nejsme v soutěžním pořadu, :) ale přesto.

Tipne si někdo o koho jde?
MonteCristo v.r. - "Nicméně každý máme rádi to svoje a úplně stačí, když si člověk vybere alespoň část, hlavně aby to stálo za to!" / "Co na srdci, to na jazyku!"

INFOPARDUBICE
pokročilý

Příspěvek od INFOPARDUBICE »

MonteCristo píše:
12 květen 2021 18:14
img00031.jpg

Tak se nám ty holky rozutekly :( zpátky do bývalého působiště. Věřím, že se vrátí, byl dán menší příslib.....

Jo :) Skvělé holky . Kristýnka a Karolínka z No.1 ...vrátěj se na 100% a když ne ,tak z nich budou počestné ženy a ti kteří je nenavštívili ,tak mohou jen litovat :wink:

JimBeam
zkušený norník

Příspěvek od JimBeam »

INFOPARDUBICE píše:
12 květen 2021 20:10
MonteCristo píše:
12 květen 2021 18:14
img00031.jpg

Jo :) Skvělé holky . Kristýnka a Karolínka z No.1 ...vrátěj se na 100% a když ne ,tak z nich budou počestné ženy a ti kteří je nenavštívili ,tak mohou jen litovat :wink:
No měl jsem obě, a spokojenost, holky jsou milé, hezké i šikovné, akorát by mě zajímalo, jestli někdo zkusil avizovanou lesbi show a trojku. Při povídání po sexu to obě holky nadhodily jako možnost, ovšem když jsem Kristýnce volal (dopoledne), jestli se domluvíme na trojce, řekla, že se musí domluvit, ať zavolám cca po třetí hodině, tak potom už mi ani jedna nebrala telefon. Přitom sólo v následných týdnech ani u jedné nebyl problém, absolvováno bez výtek :) :wink:
měl jsem velké jmění - ale něco jsem utratil za děvky, něco prochlastal a ten zbytek nerozumně utratil...

MonteCristo
norník závislák

@JimBeam - vsadím svoje nové boty :), že určitě někdo byl a musel být nadmíru spokojený :hop: , k tomu jedna velká nepřekonatelná cena....Řekněme s FULL SERVCE se pohybujeme někde kolem hranice cca 4600,-. Velmi hlodající.....ale ta cena :(, sice bude podložena kvantitou i kvalitou....ale přesto, neodsuzuji, nepoučuji, laťka je hodně vysoko nastavena :( :( :( Vždy velká škoda, že je to součet jednotlivých položek, kde kdyby došlo na konci ke korekci směrem DOWN, tak pak by to byla okouzlující paráda :hop:

Odpovědět