PRIVATY V HK

Královehradecký Kraj, Pardubický Kraj
Odpovědět
dewil
zkušený norník

Re: PRIVATY V HK

Příspěvek od dewil »

James2201 píše:
26 říjen 2021 23:22
Cau, potrebuju poradit. Hledam slecnu, ktera to umi a ma trpelivost. Bude to moje prvni mrdacka. Zatim jen kurba atp., penize max do 3k.

Poradite a rovnou s odkazem na ni?

Diky!
A kdyby jsi nevěděl jak to vypadá když tě pořádně vykouří, tak nejlépe podle toho že máš prostěradlo vcuclý do zadku :lol: :lol: :lol:

nowacek
norník

Příspěvek od nowacek »

MonteCristo píše:
27 říjen 2021 21:21
James2201 píše:
26 říjen 2021 23:22
Cau, potrebuju poradit. Hledam slecnu, ktera to umi a ma trpelivost. Bude to moje prvni mrdacka. Zatim jen kurba atp., penize max do 3k.

Poradite a rovnou s odkazem na ni?

Diky!
Za mně jednoznačná preference, pro tebe na hradeckou lokaci je DIGI. Věř, že nebudeš zklamaný. Její oral, tj. symfonie z nového světa. Má to pulzující grády s připraveností na další level!!! A budeš právem :potom:

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-digi-hk-600
Mohu požádat o případnou další spolehlivou (aspoň trochu) v HK nebo okolí. Budu se tam nyní vyskytovat. Spíš mladší. Děkuji

Jirka33
norník závislák

Příspěvek od Jirka33 »

Byl jsem v týdnu u Katky studentky: https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... dentka-942
Pravděpodobně začala pendlovat mezi Pardubicemi a HK.
Za mě milé překvapení, velmi mazlivý a milenkovský přístup.
Cenovka bohužel vyšší - 1500 / 0,5 hod.
Jinak ale pěkná holka s pěkným tělem.
Pokud hledáš mladší něž DIGI, tak toto by třeba mohla být volba.

vdo
norník závislák

Příspěvek od vdo »

Podle fotek mi to nedalo a zašel jsem za Samirkou. Po tel.mi řekla 1200/2000 Vůbec se mi nechtělo akceptovat cenu a řekl si že se dohodneme osobně. Na sex nedošlo protože fotky nejsou vůbec její. Je vysoká, hubená a má nasteroidované rty. Prostě jsem chtěl tu na fotkách a né atrapu. Když jsem vstoupil do bytu, všiml jsem si že má v pokojíku bordel a na stole něco vyráběla z cigár a ležela tam skleněná baňka.
Miluju mladý hubený a tetovaný.

robertca
začátečník

Příspěvek od robertca »

Jirka33 píše:
31 říjen 2021 12:14
Byl jsem v týdnu u Katky studentky: https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... dentka-942
Pravděpodobně začala pendlovat mezi Pardubicemi a HK.
Za mě milé překvapení, velmi mazlivý a milenkovský přístup.
Cenovka bohužel vyšší - 1500 / 0,5 hod.
Jinak ale pěkná holka s pěkným tělem.
Pokud hledáš mladší něž DIGI, tak toto by třeba mohla být volba.
Mohu potvrdit, navstivil jsem v zari v Pardubicich. Ano, cena je vyssi, ale muzes mit vynikajici OB, a jak kolega pise velice mazlivy a milenkovsky pristup. Radsi si trosku priplatim za perfektni sluzbu nez vyhodit penize za navstevu u otravenych holek z vychodu.....

pepan111
norník závislák

Příspěvek od pepan111 »

V Hradci už nějakou dobu inzeruje tato Nikol: https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... privat-812
Byl jste u ní někdo?
Píše věk 20 let, což je docela lákavé.

Jirka33
norník závislák

Příspěvek od Jirka33 »

pepan111 píše:
08 listopad 2021 16:13
V Hradci už nějakou dobu inzeruje tato Nikol: https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... privat-812
Byl jste u ní někdo?
Píše věk 20 let, což je docela lákavé.
Je to cikánečka, ale kdyby mi to neřekla, tak bych řekl, že to je jenom opálenější holka. Fakt hezká a má nádherný prsa. Věk cca 25+.
Sídlí na S.K. Neumanna, ale je ti jenom na skok.
Akce samotná nic moc. Rychle postavit, nasadit gumu, 2 minuty pokouřit a hned zasunout. Po 2 minutách na koníčka otázka, jestli nechci jít nahoru. Což jsem kupodivu nechtěl :-)
Kdybych ji nechal, tak mě udělala za 5 minut a vykopla, několikrát jsem ji musel razantně zabrzdit.
Kdo chce opíchat hezkou mladou kočku za 1500 na půl hodiny, tak asi v pohodě, pro mě to na opáčko určitě není.

julian
začátečník

Příspěvek od julian »

Zdravím kolegové,
je tu někdo, kdo dokáže z vlastní zkušenosti porovnat "blondýnku Klárku" a "Digi" ?
Zajímá mě porovnání postavy, rozsahu služeb a přístupu.
Dík a noru zdar

taz
zkušený norník

Příspěvek od taz »

MonteCristo píše:
20 září 2021 19:12
Nina is back!!!

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... rls-hk-718

Tak jaká bude cenovka? Samozřejmě si to mohu zjistit, ale nechám to na druhý :) , podělte se s jakoukoliv informací.

img0000.jpg
Nevíte, nezmiňovala se ,,Nina,, že by sloužila i v Praze? Byl to kus ženské :potom: a klidně bych ji bral i při návštěvě Prahy. Blíží se Vánoční svátky a ji bych si za Ježiškovu sekretařku vychutnal. :mrgreen:
Do bordelu nechodím. Za kurvama nechodím. Navštěvuju jen slušné holky, který potřebujou si nutně přivydělat. :-)

Jirka33
norník závislák

Příspěvek od Jirka33 »

julian píše:
16 listopad 2021 12:01
Zdravím kolegové,
je tu někdo, kdo dokáže z vlastní zkušenosti porovnat "blondýnku Klárku" a "Digi" ?
Zajímá mě porovnání postavy, rozsahu služeb a přístupu.
Dík a noru zdar
K oběma chodím rád, jsou ženy podobného typu. Komunikace i služby na dobré úrovni, v obou případech hodně dobrý OB (za příplatek).
Digi nosí brýle, což může někoho rajcovat, Klárka je asi hezčí v obličeji.
Ani v jednom případě neuděláš chybu.

martin.hradec.1976
panic

Příspěvek od martin.hradec.1976 »

Zdravím,
dosud jsem pouze sobecky sosal, tak píšu zkušenost z minulého týdne. Navštívena nová Katka 30/170/50, tel. 704412567. Doteď působila v Liberci, ale říkala, že začne zajíždět do HK. Cena 1500/2000, což je na prahu mé bolesti, ale v tomto případě nelituji. Fota i TTD sedí, snad jen věk je s privátovou konstantou. Má krásnou postavu, nádherné přírodní prsa, snad jen v obličeji je již znát věk, i když i obličej je nad průměr. Objednání bez problémů. Lokace ve Věkoších, panelák v ul. K Sokolovně. Byt i koupelna OK, jen ručník byl malý. Asi jsme si sedli, protože přístup byl GFE. Příplatkové služby nenabízí. Dbá na hygienu, lízání ani prstování nedovoleno, - dbá tedy na svoje zdraví. Neproběhl žádný ojeb udělej se a vypadni. Já byl dveře dveře přesně 30min. Byl jsem velmi spokojen. Doporučení ano a opakování nejpíš také ano. Vedle Niny, která zajíždí jen zřídka, top v HK. Nemohu ale porovnat s vychvalovanou Karin, ke které se už 2 roky snažím dostat. Neporadí mi někdo fígl, jak se ke Karin dostat (klidně na SZ)?

Baaart33
začátečník

Příspěvek od Baaart33 »

Zdar,
u Simony aka Niny aka jánevímjakseještěmůžejmenovat jsem byl loni. Nevím, všichni jste ji tady vychvalovali, ale stačilo napsat, že je z Brna a asi bych si to rozmyslel předem. Abych jí uplně nekřivdil, dojel jsem cca ve 23 hodin, takže mohla mít už ten den slušně naloženo. Ale za mě GFE ani v krizi, "tam je sprcha, co budeš chtít, 1500, a bodytalk jasně říkal "koukej se udělat a vyfič,troubo" :-). Nevím, nejsem v noření žádný mazák, spíš si radši ulovím amatérku, ale tohle mě na delší dobu odradilo.
Ať to maže :-).
robertca píše:
24 září 2021 11:28
MonteCristo píše:
Nina is back!!!

Tak jaká bude cenovka? Samozřejmě si to mohu zjistit, ale nechám to na druhý :) , podělte se s jakoukoliv informací.

img0000.jpg
Dobry den,

tak jsem navstivil Ninu z Luxury girls a musim rict, ze jsem byl nadseny. Domluva bez problemu, misto cinu je asi hradecakum zname. Nina je mlada, stihla symptaicka holka. Postavu ma stiihlou a pevnou a nestydi se ji predvest. Prsa jsou drobnejsi ale to mi nevadi, jsou tak akorat do ruky.
Sice se netaji tim, ze tu praci dela pro penize, ale jeji pristup je skvely. Na zacatku v klidu vysvetli co poskytuje a za jakou cenu, co nema rada a co neni mozne. Ceny 1000/30min, 1500/hod a ma priplatky (500 libani a 500 OB). I dkyz mi prislo byt zvlastni priplati si za libani, priplatil jsem si a nelitoval. Nina nikam nespecha, snazi se vytvorit prijemnou atmosferu a umi to. Myslim ze by dokazala postavit jakykoliv penis :D. Jeji oral je pravdepodobne jeden z nejlepsi jaky lze v Hradci poridit. Sama se necha lizat a zda se ze si to uziva. Vlastni sex velice dobry, meni ochotne polohy podle situace, je vstricna. Umi i pekne masirovat a da se s ni pekne popovidat.
Jedine minus je, ze kdyz jsem se chtel domluvit na pristi mesic, kdy zase budu v Hradci tak mi rekla ze tu je jen na tyden a pak ze asi jeste prijede v listopadu. Skdoa, ze se nehodla v Hradci usadit.

taz
zkušený norník

Příspěvek od taz »

Baaart33 píše:
24 listopad 2021 22:21
Zdar,
u Simony aka Niny aka jánevímjakseještěmůžejmenovat jsem byl loni. Nevím, všichni jste ji tady vychvalovali, ale stačilo napsat, že je z Brna a asi bych si to rozmyslel předem. Abych jí uplně nekřivdil, dojel jsem cca ve 23 hodin, takže mohla mít už ten den slušně naloženo. Ale za mě GFE ani v krizi, "tam je sprcha, co budeš chtít, 1500, a bodytalk jasně říkal "koukej se udělat a vyfič,troubo" :-). Nevím, nejsem v noření žádný mazák, spíš si radši ulovím amatérku, ale tohle mě na delší dobu odradilo.
Simona a Nina je úplně jiná. Luxury jsou dva byty dvě mista. Nina už neinzeruje.
Do bordelu nechodím. Za kurvama nechodím. Navštěvuju jen slušné holky, který potřebujou si nutně přivydělat. :-)

nornikpardubice
zkušený norník

Příspěvek od nornikpardubice »

Baaart33 píše:
24 listopad 2021 22:21
Zdar,
robertca píše:
24 září 2021 11:28
MonteCristo píše:
Nina is back!!!

img0000.jpg
Dobry den,

tak jsem navstivil Ninu z Luxury girls a musim rict, ze jsem byl nadseny. Domluva bez problemu, misto cinu je asi hradecakum zname. Nina je mlada, stihla symptaicka holka. Postavu ma stiihlou a pevnou a nestydi se ji predvest. Prsa jsou drobnejsi ale to mi nevadi, jsou tak akorat do ruky.
Sice se netaji tim, ze tu praci dela pro penize, ale jeji pristup je skvely. Na zacatku v klidu vysvetli co poskytuje a za jakou cenu, co nema rada a co neni mozne. Ceny 1000/30min, 1500/hod a ma priplatky (500 libani a 500 OB). I dkyz mi prislo byt zvlastni priplati si za libani, priplatil jsem si a nelitoval. Nina nikam nespecha, snazi se vytvorit prijemnou atmosferu a umi to. Myslim ze by dokazala postavit jakykoliv penis :D. Jeji oral je pravdepodobne jeden z nejlepsi jaky lze v Hradci poridit. Sama se necha lizat a zda se ze si to uziva. Vlastni sex velice dobry, meni ochotne polohy podle situace, je vstricna. Umi i pekne masirovat a da se s ni pekne popovidat.
Jedine minus je, ze kdyz jsem se chtel domluvit na pristi mesic, kdy zase budu v Hradci tak mi rekla ze tu je jen na tyden a pak ze asi jeste prijede v listopadu. Skdoa, ze se nehodla v Hradci usadit.
Zcela jistě nešlo o Ninu, ta je božská. A hlavně tady už dlouho nebyla. To jsi asi trefil Simonu.

gurman01
panic

Příspěvek od gurman01 »

Dlouho jsem tu jen pozorovatel, ale také přispěji.
Tento týden jsem navštívil v HK vychvalovanou Karin a musím opravdu konstatovat, že je to to nejlepší, co v HK je. Sice mi trvalo více než rok, než jsem se k ní dostal, ale vytrvalost se vyplatila. Od teď už nemá cenu chodit jinam :) :)

Odpovědět