Písek

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
Berr
pokročilý

Re: Písek

Příspěvek od Berr »

ferider píše:
31 srpen 2020 09:16
Zdravím, dnes jdu zkusit Pulinka1993, prý je z Písku, byl někdo?
Naka recenze ?

ferider
začátečník

Příspěvek od ferider »

Kouř bez, šuká s, Alšovo náměstí, docela šukézní, drahá 4-5K podle toho co chceš

petr1984
pokročilý

Příspěvek od petr1984 »

Pulinka1993
Nabízená půlhoďka za dvojku, ovšem domluva totálně vázne, za celý týden nebyla schopná určit čas a když konečne dneska, tak se neozývá. Nedoporučuju, potřebovala by vyhladovět :)

ratamata
norník

Příspěvek od ratamata »

Chlapi neblbněte, za 4-5 tis. máte 2-3 standardní návštěvy na privátu..

ratamata
norník

Příspěvek od ratamata »

Chlapi neblbněte, za 4-5 tis. máte 2-3 standardní návštěvy na privátu..

villain
začátečník

Příspěvek od villain »

Na ama se zase objevila Kllaris.. ale pise ze CB.. nevite jestli bude i v Pisku? Tu me fakt sukat bavilo a chtel bych ji znovu 🤪

petr1984
pokročilý

Příspěvek od petr1984 »

Pulinka 1993 - domluva totalni katastrofa a kdyz se konecne po tydnu uracila mi rict cas a misto, hrozny problem s navadenim atd, nakonec schuzka z jeji strany zrusena. DO FABRIKY S TAKOVYMA KURVAMA!!!

Mari17
začátečník

Příspěvek od Mari17 »

villain píše:
09 září 2020 14:10
Na ama se zase objevila Kllaris.. ale pise ze CB.. nevite jestli bude i v Pisku? Tu me fakt sukat bavilo a chtel bych ji znovu 🤪
Co to slyšim co to slyšim !!!Kllaris!!! Co?kde?jak? kdy? V ČB? Že by zase fungovala? To by bylo super! Také jsem k ní chodil rád byla moje oblíbená snad si troufnu říct nejlepší v okolý. Také budu doufat že se oběví zase v Písku do ČB to mam trochu z ruky:-( v Písku je to teď mrtvý byla by oživením nás kteří jsme k ní rádi a dlouho chodily. V ČB je spousty holek v Písku málo logické by bylo že by se mohla vrátit do Písku to by bylo super.

Kdo o ní ví více napište nějaké info díky.

zajdak
zkušený norník

Příspěvek od zajdak »

ratamata píše:
27 červenec 2020 11:55
a ty jsi jí měl? máš fotku? kontakt?
odkud teda je?
Podle FB Milevsko? a spíš asi 40[/quote]

Nikde na CSC1981 nemohu najít kontakt ani FB???
[/quote]

Na modrým serveru už neinzeruje, jedině asi FB, dohoda na nic, vše slibuje a pak nic

villain
začátečník

Příspěvek od villain »

Mari17 píše:
21 září 2020 20:11
villain píše:
Co to slyšim co to slyšim !!!Kllaris!!! Co?kde?jak? kdy? V ČB? Že by zase fungovala? To by bylo super! Také jsem k ní chodil rád byla moje oblíbená snad si troufnu říct nejlepší v okolý. Také budu doufat že se oběví zase v Písku do ČB to mam trochu z ruky:-( v Písku je to teď mrtvý byla by oživením nás kteří jsme k ní rádi a dlouho chodily. V ČB je spousty holek v Písku málo logické by bylo že by se mohla vrátit do Písku to by bylo super.

Inzeruje:
Ahojky prijed si ve stredu 23.9 a v sobotu 26.9 od 13h pěkně zamrdat na penzion v českých budějovicích :)více info v profilu...moc se na tebe těším

776 820 621

Taky mě sere, že je v CB.. tam za ní nejedu. Skoda pisecko, strakonicko je zabity.

Mari17
začátečník

Příspěvek od Mari17 »

villain píše:
22 září 2020 14:40
Mari17 píše:
21 září 2020 20:11
villain píše:

Inzeruje:
Ahojky prijed si ve stredu 23.9 a v sobotu 26.9 od 13h pěkně zamrdat na penzion v českých budějovicích :)více info v profilu...moc se na tebe těším

776 820 621

Taky mě sere, že je v CB.. tam za ní nejedu. Skoda pisecko, strakonicko je zabity.
Čau díky za info. No je sice hezký že znova funguje ale do Budějek to mam daleko to za ní nejedu stejně jako ty. Jak píšeš okolý Písecko a Strakonicko nic prázdno mrtvola škoda ale díky čus.

venda benda
zkušený norník

Příspěvek od venda benda »

Anca2002 zdravotní riziko, bezgumka, navíc značně nespolehlivá. Příjemný pobyt na infekci či veneroligii

Odpovědět