Karlovy Vary

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
milstone
začátečník

Re: Karlovy Vary

Příspěvek od milstone »

Laura
604 949 017
https://www.sex.cz/261610
35let/170cm/58kg
1000 pul/h, 1500h, OB 500
Tuhle slecnu, pani, jsem navstivil na podzim v KV.Mel jsem tam sluzebni cestu a hledal, jak si ji zprijemnit.Vyber v KV nic moc, sama ruska nebo ukrajinka, zaujala me jeste Niki, ale ta nebrala telefon. U Laury me zaujal text v inzeratu : jen nad 30 let ( a ze nebere podnapile a romske spoluobcany 🤣). Dobre reaguje i na sms, ale prvni se hned pta na vek, nechce mladochy a kolousky.Fajn, prosel jsem....Sidli v nove bytovce, domluva u dveri trosku kostrbata, stal jsem u zadniho vchodu a ona me cekala u predniho (pekny dvojsmysl 😇). Holka odpovida fotce, co tady postuju, ale casto je meni za nemyslny, casto stazeny z netu - skoda.Byt pekny, otevrela mi v pruhlednych minsatech bez pradla.Pusa na tvar a uvitani, domluva ceny a sluzeb. Odpovida veku a tehle fotce, vysoka akorat, hubena blondyna, celkem pekna a vonava, ceska, maly prsa, ale DESNE ukecana!!!!Chtel jsem puvodne hodku za 1500, ale ona prisla s tim, ze stejne budeme sukat jen 30 minut a zbytek prokecame.Jako fakt, omg?!Tapina, co nechce penize? Sprcha, svlikacka, hlazeni, necha si lizat bradavky a picku, ale prsty dovnitr ne.Kouri me l - no mel jsem lepsi, ale i horsi, takovy prumer - prvni se ji udelam na prsa, takze ucel to splnilo.Ano, nechala se postrikat v ramci hodinove sazby.👍 5 min pauza, neco jako masaz zad, no spis hlazeni na zadech s nejakym telovym mlikem.Pokracujeme klasickym trojbojem.Na konicka - trosku mi vadi nulovy ocni kontakt a zavrene oci, pak zezadu - za me fakt pekna prdelka, pekny vyhled, skoda, ze nedela A, pak misio - zase kouka uplne jinam nebo zavreny oci.Muzu se udelat zase na ni, takze ji strikam na brisko, rukou si ji chrani, abych se nahodou netrefil, kam nemam.Docela dobre stravenych 30 min.Cas nehlidala. Dalsi sprcha a uz chci odejit a ted prislo,to vykecavani.Opravdu je tam byl dalsich 20-25min a povidali jsme si!!!!Ta by snad i rekla, kolik plati zalohy na vodu a jaky mela vysvedceni na zakladce!Opacko jedine pri dalsi sluzebce do KV, cilene jet cca 80km jen kvuli ni bych nedal.
i01.jpg
i01.jpg (11.09 KiB) Zobrazeno 1800 x

Nornikzacatecnik2
začátečník

Příspěvek od Nornikzacatecnik2 »

zlatý věk píše:
12 únor 2021 18:09
elbunda11 píše:
11 únor 2021 00:14
Čau norníci. Do teď jsem byl jen přihlížejícím. Teď sháním kontakt na Nuru maserku Boxerku. ( byl mi odcizen tel a tudiz jsem ztratil tel kontakt) klidne i do sz odpoveď.
Teď ať taky něčím přispěju. V Kv mam zkusenost je s Boxerkou. Byl jsem u ni 3 krat v minulem roce a vzdy naprosta spokojenost. Poprve to bylo takove profesionalni od ni. Nejdrive pokec, pak sprcha, kde si me udelala rukou a hlazenim. A pak sup na masaz. Pouzivala drahy nuru gel. ( v minulosti jsem tady cetl od nejakeho nornika tuto info) tak jen potvrzuju a masaz jak na houpacce. Mohl jsem ji hladit po kundicce. Kterou mela hladce oholenou a vonavou. Co me uplne dostalo byly jeji kozy. Krasne pevny. Boxerce je cca 35-45 neni hubena. Ale ani mi neprisla tlusta. Takova zenska krev a mliko. Je ji za co chytit.
Druha navsteva cca za mesic uz byla lepsi. Jeji klasika, pokec u kavy. Pak sprcha, kde se se mnou zacala libat a zase si me udelala ve sprse honkou a pak sup na masaz. Masaz umi. Pekne po me klouzala.
Hosi ale 3 navsteva to byla jizda. Pokec u kavy, kde byla jako vzdy v sexy pradle. A najednou se na me vrhla a zacala me kourit. Z niceho nic. Kdyz jsem se ji ptal zda to chce rekla ze me chce ochutnat. Tak jsem ji vycakal pusinku a vse krasne spolykala. Pak klasika do sprchy, kde me ale rukou neudelala jen hladila a libala. A pak sup na masaz. Masaz klasika. Zase po me nadherne jezdila a hladil jsem ji tu jeji kundicku. Kdyz najednou v tom otevrela skrinku vedle matrace a vymdala gumovyho curaka a ze chce abych ji to tim udelal. Zeptal jsem se ji zda nechce dovnitr myho curaka. Na to ze ne. Tak jsem ji to udelal tim jejim curak. Pekne u toho rvala a zaroven me kourila. Pocakala si celou matraci a me znova spolykala.
Boxerku hodnotim kladne. I kdyz mezi nama byl cca vekovy rozdil min 10 let. Uzil jsem si ji. Bylo to asi tim ze jsme si sedli. Masaz 1. Celkovy pristup milenecky. Cistota v byte 1. Rucnik, sprcha ok. Navsteva vzdy 2 hodky. Cena 1800 ale vzdy jsme nechal 2000. Odchazel jsem vzdy spokojenej.
Kdo jste docetli az sem, prosim kdyztak o kontakt jestli mate. Jinak v Kv zadna dalsi zkusenost neni. Jen Plzen a Praha. Noru zdar
Milý elbunda11 ,. Souhlasím s více věcmi co píšeš. Je milá a kontaktní. I u mě na první návštěvě byla víc profi, ale už jsem u ní byl víc než 10x tak je teď mazlivá ..kamarádská a i vášnivá. Poznal jsem tady víc lidí co u Boxerky bylo, a dva znám osobně.... Jo, gumáky má v levejch dvířkách.
Ale!!! U nikoho koho jsem se ptal tak nelíbá na pusu, na tvář jo. Sahat a hladit se dá všude.
Ale nechápu proč píšeš píčoviny že tě kouřila....tvl já ji nabízel za orál nebo sex další dva litry a řekla když budu naléhat tak mě vyhodí.

A proč to vím, byl jsem tam dneska, měl jsem poslední šanci než zavřou kraje. A byla pěkně nasraná a řekla že sex nedělá a nenabízí, tak proč prý tak lžeš.

Jo a číslo ti dám, jen ty hovádko musíš mít možnost číst SS. Se dvěma příspěvkama můžeš leda tak hovno a číslo sem nedám, protože je to tady jediná u který je fajn, čisto a bezpečno a nerad bych aby se na to vykašlala kvůli blbečkovy co žvástá. Nebo někomu co je tady.... dala?? vykouřila??

Zdar Norníci a honiči
:D proc ho osocujes, ze lze? Me boxerka kourila hned na poprvé a podruhé jsem se ani neptal, poprvé chvilku rikala, ze to nedělá, to jo, ale podruhé uz hned kouř, asi se ji nelibi tvoje pero, proto ho asi nechce do pusy, tak se s tim smir a nepis ze lze

bepo
pokročilý

Příspěvek od bepo »

Zdar norníci.
Chci se zeptat na Naty940, byl u ní někdo? Jen chci zjistit než tam pojedu, zda je vše ok. Píše že je K.Vary a že má byt. Jen jestli to není nějaká nová podelavka? Dík za odpověď. Jo a jinak ty rusky nebo UK nebrat. Otočka ve dveřích. Škoda času. Noru zdar

Topnornik
zkušený norník

Příspěvek od Topnornik »

Nornikzacatecnik2 píše:
23 únor 2021 11:46
zlatý věk píše:
elbunda11 píše:
11 únor 2021 00:14
Čau norníci. Do teď jsem byl jen přihlížejícím. Teď sháním kontakt na Nuru maserku Boxerku. ( byl mi odcizen tel a tudiz jsem ztratil tel kontakt) klidne i do sz odpoveď.
Teď ať taky něčím přispěju. V Kv mam zkusenost je s Boxerkou. Byl jsem u ni 3 krat v minulem roce a vzdy naprosta spokojenost. Poprve to bylo takove profesionalni od ni. Nejdrive pokec, pak sprcha, kde si me udelala rukou a hlazenim. A pak sup na masaz. Pouzivala drahy nuru gel. ( v minulosti jsem tady cetl od nejakeho nornika tuto info) tak jen potvrzuju a masaz jak na houpacce. Mohl jsem ji hladit po kundicce. Kterou mela hladce oholenou a vonavou. Co me uplne dostalo byly jeji kozy. Krasne pevny. Boxerce je cca 35-45 neni hubena. Ale ani mi neprisla tlusta. Takova zenska krev a mliko. Je ji za co chytit.
Druha navsteva cca za mesic uz byla lepsi. Jeji klasika, pokec u kavy. Pak sprcha, kde se se mnou zacala libat a zase si me udelala ve sprse honkou a pak sup na masaz. Masaz umi. Pekne po me klouzala.
Hosi ale 3 navsteva to byla jizda. Pokec u kavy, kde byla jako vzdy v sexy pradle. A najednou se na me vrhla a zacala me kourit. Z niceho nic. Kdyz jsem se ji ptal zda to chce rekla ze me chce ochutnat. Tak jsem ji vycakal pusinku a vse krasne spolykala. Pak klasika do sprchy, kde me ale rukou neudelala jen hladila a libala. A pak sup na masaz. Masaz klasika. Zase po me nadherne jezdila a hladil jsem ji tu jeji kundicku. Kdyz najednou v tom otevrela skrinku vedle matrace a vymdala gumovyho curaka a ze chce abych ji to tim udelal. Zeptal jsem se ji zda nechce dovnitr myho curaka. Na to ze ne. Tak jsem ji to udelal tim jejim curak. Pekne u toho rvala a zaroven me kourila. Pocakala si celou matraci a me znova spolykala.
Boxerku hodnotim kladne. I kdyz mezi nama byl cca vekovy rozdil min 10 let. Uzil jsem si ji. Bylo to asi tim ze jsme si sedli. Masaz 1. Celkovy pristup milenecky. Cistota v byte 1. Rucnik, sprcha ok. Navsteva vzdy 2 hodky. Cena 1800 ale vzdy jsme nechal 2000. Odchazel jsem vzdy spokojenej.
Kdo jste docetli az sem, prosim kdyztak o kontakt jestli mate. Jinak v Kv zadna dalsi zkusenost neni. Jen Plzen a Praha. Noru zdar
Milý elbunda11 ,. Souhlasím s více věcmi co píšeš. Je milá a kontaktní. I u mě na první návštěvě byla víc profi, ale už jsem u ní byl víc než 10x tak je teď mazlivá ..kamarádská a i vášnivá. Poznal jsem tady víc lidí co u Boxerky bylo, a dva znám osobně.... Jo, gumáky má v levejch dvířkách.
Ale!!! U nikoho koho jsem se ptal tak nelíbá na pusu, na tvář jo. Sahat a hladit se dá všude.
Ale nechápu proč píšeš píčoviny že tě kouřila....tvl já ji nabízel za orál nebo sex další dva litry a řekla když budu naléhat tak mě vyhodí.

A proč to vím, byl jsem tam dneska, měl jsem poslední šanci než zavřou kraje. A byla pěkně nasraná a řekla že sex nedělá a nenabízí, tak proč prý tak lžeš.

Jo a číslo ti dám, jen ty hovádko musíš mít možnost číst SS. Se dvěma příspěvkama můžeš leda tak hovno a číslo sem nedám, protože je to tady jediná u který je fajn, čisto a bezpečno a nerad bych aby se na to vykašlala kvůli blbečkovy co žvástá. Nebo někomu co je tady.... dala?? vykouřila??

Zdar Norníci a honiči
:D proc ho osocujes, ze lze? Me boxerka kourila hned na poprvé a podruhé jsem se ani neptal, poprvé chvilku rikala, ze to nedělá, to jo, ale podruhé uz hned kouř, asi se ji nelibi tvoje pero, proto ho asi nechce do pusy, tak se s tim smir a nepis ze lze
Chtěl bych si tady taky trosku vylít srdíčko a objasnit vám ty vase hádky. Za prvé netýká se to boxerky protože ji neznám, je to myšleno obecně. Když vam tapka řekne nedělám anal, myslí tím ty me doprdele sukat nebudeš, když ti řekne nepolykam, znamená to, tebe nechci polykat. Neplatí tady vzorec, ze kdyz něco neudělá jednomu, neudělá to nikomu. Každá holka to dělá s každým jinak. Proto úplně ztrácí smysl psát nějaký recenze, ja uz sem to dávno vzdal. Napíšu jenom, znám je v pohodě,ale rozepisovat jaký sem zažil rodeo je nesmysl,protože jak sem výše napsal, každá to dělá s každým jinak.
Děvka je povolání, kurva to je nátura

Barsharan
panic

Příspěvek od Barsharan »

Topnornik píše:
23 únor 2021 13:57
Nornikzacatecnik2 píše:
23 únor 2021 11:46
zlatý věk píše:

Zdar Norníci a honiči
Chtěl bych si tady taky trosku vylít srdíčko a objasnit vám ty vase hádky. Za prvé netýká se to boxerky protože ji neznám, je to myšleno obecně. Když vam tapka řekne nedělám anal, myslí tím ty me doprdele sukat nebudeš, když ti řekne nepolykam, znamená to, tebe nechci polykat. Neplatí tady vzorec, ze kdyz něco neudělá jednomu, neudělá to nikomu. Každá holka to dělá s každým jinak. Proto úplně ztrácí smysl psát nějaký recenze, ja uz sem to dávno vzdal. Napíšu jenom, znám je v pohodě,ale rozepisovat jaký sem zažil rodeo je nesmysl,protože jak sem výše napsal, každá to dělá s každým jinak.
Zdar norníci
Konečně to někdo vystihnul,tak to prostě je,pak už to je jen o egu komu co vadí.Porad někdo jen poskytuje služby.Kazda holka na ulici se na tebe také neusmiva,to je život.

mrdorat
panic

Příspěvek od mrdorat »

Dummy píše:
30 leden 2021 16:30
mrdorat píše:
27 leden 2021 21:22
Ahoj pánové, měl jste někdo tu prdelatou cikánku na sjezdu na Citice? Jak jste byli spokojeni... nějaké hodnocení?
Jestli myslíš Marušku, malou prdelatou, tak ta neni špatná. Stává občas u nájezdu na dálnici na Černym mlejně.
Nevím jak se jmenuje, ale stávala na sjezdu Citice...šukal jste ji někdo bez a nechala se vystříkat?

Denysek18
panic

Příspěvek od Denysek18 »

Ahoj. Muzu poprosit o kontakt na boxerku? Diky

Dummy
pokročilý

Příspěvek od Dummy »

Jestli myslíš Marušku, malou prdelatou, tak ta neni špatná. Stává občas u nájezdu na dálnici na Černym mlejně.
[/quote]

Nevím jak se jmenuje, ale stávala na sjezdu Citice...šukal jste ji někdo bez a nechala se vystříkat?
[/quote]

Já jen s gumou. Oral myslim bez.

Nornikzacatecnik2
začátečník

Příspěvek od Nornikzacatecnik2 »

ne.zmar píše:
28 leden 2021 11:59
Privát Nika KV
tel.: 608 949 543
https://www.sex.cz/532153

zaujaly mě fotky krásný ženský, tak jsem neodolal a zavolal si o cenu. Postrarší ženský silně ruský (ukrajinský) hlas mi řekl, že bere 2.500 za hodinu a 1500 za půl. To mi přijde na ženskou udávající 34 let (plus tedy privátová konstanta 5 let) hodně. Za ty prachy je v Chebu mladá holka Adrianasex69 z modrejch včetně análu.

takže za mě :nenene: a nechat je vyhladovět

kdybyste měli tip na hezkou štíhlou za rozumný peníze, tak klidně do SZ

nikaKV.jpg
Dneska jsem u ni byl, původně jsem byl domluveny s Eliškou, ale ta mi nakonec nezvedala telefon, tak jsem jako nouzovku zavolal Niku, počítal jsem s tim ze to je Krymská ale za zkoušku nic nedam, takze jsem zavolal a za 5 minut jsem byl u baraku, seděly tam dvě, Tahle Nika a pak jeste druhá, poslala me do sprchy a sel jsem do pokoje. To co se dělo pak byla pecka... holka nevim jestli je nova v tomhle průmyslu, nebo jsem se ji fakt líbil, ale takovéhle GFE jsem jeste u zadne tapiny nezažil, kousani do rtu, líbala mi ucho, nechala se mrdat na všechny strany, ani jsme nepoužívali gel, jak byla vlhka sama od sebe a bez kecu a bez drzek ( jako jiné mile dámy ), jeste jsem ji rekl at se mi u toho divá do oci a to bylo naprosto uzasny, pipka dobra, celkem úzká... nakonec sprcha a jeste mi rikala, ze na Čecha jsem dost obdareny a pochvalila mi zadek... za me super pul hodinka a tech 1500 jsem ji s radosti dal a budu opakovat. Noru zdar

řehoř
norník

Příspěvek od řehoř »

co nejaka ruska mrdincicka najdu tam nejakou

BukwaBukwaTir
pokročilý

Příspěvek od BukwaBukwaTir »

Další podělávka Chodov - jak jinak

miri777 z modrejch, prachy předem, jak jinak
nejdřív slíbí sex pak výmluvy že sex nedělá a že ani vlastně oral ne.
Nakonec pošle 3 rozmazaný fotky, který snad ani nejsou její...

Miri
panic

Příspěvek od Miri »

Tak pan Bukwa, nevím o co mu jde, proč se chová jako psychicky narušený človek ale já mám svědomí čisté. :) A kdo mě zná, tak ví.:)

Topnornik
zkušený norník

Příspěvek od Topnornik »

Miri píše:
25 únor 2021 16:33
Tak pan Bukwa, nevím o co mu jde, proč se chová jako psychicky narušený človek ale já mám svědomí čisté. :) A kdo mě zná, tak ví.:)
Psychicky narušena jsi ty, když somrujes penízky předem a jen mluvíš, pero nebo varecku do ruky a val odsud si dal zebrat předem za nic.
Děvka je povolání, kurva to je nátura

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Miri píše:
25 únor 2021 16:33
Může mi to být úplně fuk, ale pokud někdo provozuje sexuální služby v režimu OSVČ a požaduje zaslání civilní fotky předem, měl by začít nejprve u sebe a pak se rozčilovat na druhé !!!

darkveider
začátečník

Příspěvek od darkveider »

Nicoletta26, neskutečný dobytek. Slečna nejenže nezná pojem ochrana, ale zřejmě ani pojem osobní hygiena. A ještě ke všemu s dalšíma z Habartova u Sokolova okrádá zákazníky. Takže pozor na zdraví a na peněženku. Nejlépe se tomu praseti vyhnout obloukem. :nenene:

Odpovědět