České Budějovice 2021

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
Darnellbang
začátečník

Re: České Budějovice 2021

Příspěvek od Darnellbang »

O5 jeden krátký příspěvek. Před pár dny jsem konečně navštívil Isabel 666. Domluva probíhá celkem v klidu, občas v telefonu zní jako by byla právě vytočená, ale stejně jsem za ní jel.
Když jsem ji mezi dveřma viděl nějak mě to nutilo se otočit, ale nakonec jsem zůstal, protože jsem doufal v to že bude nakonec Ok. Isabel ve svém inzerátu nelže (věk celkem sedí i váha a výška).
Jediné s čím sem měl problém bylo, že totálně smrděla kouřem. Za me proste nejhůře vyhozené peníze za poslendi dobu.

Calafa
pokročilý

Příspěvek od Calafa »

Ahoj,
máte někdo zkušenost s maserkou Ester_masaze z modrého serveru?
Díky moc.

Belak
začátečník

Příspěvek od Belak »

Osmickazjihu píše:
21 únor 2021 14:46
fallgreen píše:
21 únor 2021 13:41
Osmickazjihu píše:
21 únor 2021 13:31

2 měsíce zpátky jsem se od ni nechal vykourit v aute. Neměl jsem problém.
Před 14 dny jsme se domlouvali na trojku s kamarádem a ona psala, ze je v karantene. Pak už jsem to neřešil. Ale zkusit pichat bych ji chtěl. To jako Jo
za kolik by šla do trojky?
Trojku, s tím, ze nedělá analek, ale dva do puliny jo
A kontakt? Foto ??

barny.barny
norník

Příspěvek od barny.barny »

Darnellbang píše:
22 únor 2021 07:18
O5 jeden krátký příspěvek. Před pár dny jsem konečně navštívil Isabel 666. Domluva probíhá celkem v klidu, občas v telefonu zní jako by byla právě vytočená, ale stejně jsem za ní jel.
Když jsem ji mezi dveřma viděl nějak mě to nutilo se otočit, ale nakonec jsem zůstal, protože jsem doufal v to že bude nakonec Ok. Isabel ve svém inzerátu nelže (věk celkem sedí i váha a výška).
Jediné s čím sem měl problém bylo, že totálně smrděla kouřem. Za me proste nejhůře vyhozené peníze za poslendi dobu.
Souhlasím.
Isabel 666 nemastný, neslaný.
Udělej se a vypadni.
Měla být otočka.

Člověk se pořád učí...
...po 15 letech nastal čas konce...stálice se staly kamarádkami a nové asi ani už neláká...
...a pánové, není to vůbec sranda...je to boj!
Nelituji, jen jsem smířen s tím, že skončím v pekle 😇

:hop:

barny.barny
norník

Příspěvek od barny.barny »

matrix píše:
20 únor 2021 18:41
Gia. Domluva v pohodě, byt pěkný, fotky jsou její, postava luxus, víc odměřená což při první schůzce chápu, já to na opačko nevidím, mám radši víc Gfe přístup ale na Budějovice je v lepší půlce.
Zkus jí dát ještě jednu šanci...a něčím alespoň trochu překvapit ;-)
Gia rozhodně umí být GFE. Jen musí chtít 😇
...po 15 letech nastal čas konce...stálice se staly kamarádkami a nové asi ani už neláká...
...a pánové, není to vůbec sranda...je to boj!
Nelituji, jen jsem smířen s tím, že skončím v pekle 😇

:hop:

Jannavarro
norník

Příspěvek od Jannavarro »

barny.barny píše:
23 únor 2021 03:07
matrix píše:
Gia. Domluva v pohodě, byt pěkný, fotky jsou její, postava luxus, víc odměřená což při první schůzce chápu, já to na opačko nevidím, mám radši víc Gfe přístup ale na Budějovice je v lepší půlce.
Naprostý souhlas. Stačí byt normální a milý a Gia je úplně v pohodě. Tohle platí na většinu holek. Jak se k nim chováte se odrazí v jejich chování 😉

honzakuper
pokročilý

Příspěvek od honzakuper »

Jannavarro píše:
23 únor 2021 07:00
barny.barny píše:
23 únor 2021 03:07
matrix píše:
Naprostý souhlas. Stačí byt normální a milý a Gia je úplně v pohodě. Tohle platí na většinu holek. Jak se k nim chováte se odrazí v jejich chování 😉
Za mě taky. U mě přístup super. Na nic mi neřekla ne. Velká vstřícnost. Ale máš pravdu....když nechce, nebo nemá náladu....tak nic není.
Tělo super, Konverzace trošku slabší..... :lol:

Sumavak35
pokročilý

Příspěvek od Sumavak35 »

Včera se mi podařilo dovolat Mia51. Podle fotek a věku jsem si říkal že to zkusím. Do telefonu tak nepříjemná kráva že mě to přešlo 😁

Sumavak35
pokročilý

Příspěvek od Sumavak35 »

Nemá někdo kontakt na slečnu v Dlouhé ul.? Někde za fitnes Pouzar. Párkrát jsem u ní byl a pokaždé to bylo jenom lepší. Jako s milenkou. Mladá,pěkná. Byt jenom taková garsonka. Nevím přesně jestli se jmenuje Šárka nebo Verča. Ztratil jsem kontakt a nemůžu nikde najít inz. Děkuji

abecesar
pokročilý

Příspěvek od abecesar »

Sumavak35 píše:
23 únor 2021 14:28
Včera se mi podařilo dovolat Mia51. Podle fotek a věku jsem si říkal že to zkusím. Do telefonu tak nepříjemná kráva že mě to přešlo 😁
Mě řekla 4000 Kč za hodinu. Tak jsem ji řekl že může ochudit jiného norníka :D

petromas1
pokročilý

Příspěvek od petromas1 »

Sumavak35 píše:
23 únor 2021 14:38
Nemá někdo kontakt na slečnu v Dlouhé ul.? Někde za fitnes Pouzar. Párkrát jsem u ní byl a pokaždé to bylo jenom lepší. Jako s milenkou. Mladá,pěkná. Byt jenom taková garsonka. Nevím přesně jestli se jmenuje Šárka nebo Verča. Ztratil jsem kontakt a nemůžu nikde najít inz. Děkuji
Byla to Verča už to nedělá hraje si na podnikatelku

mrdakZjihu
panic

Příspěvek od mrdakZjihu »

abecesar píše:
23 únor 2021 15:19
Sumavak35 píše:
23 únor 2021 14:28
Mě řekla 4000 Kč za hodinu. Tak jsem ji řekl že může ochudit jiného norníka :D
to je dobrý, mě odepsala na modrým, a chtela za hoďku 5tis. v autě a že mužu dělat vše. No nvm ale tahle slečna je asi fetka, stačí se kouknout na recenze pod jejím albem na modrým serveru...

Belak
začátečník

Příspěvek od Belak »

fallgreen píše:
21 únor 2021 14:52
Osmickazjihu píše:
21 únor 2021 14:46
fallgreen píše:
21 únor 2021 13:41

za kolik by šla do trojky?
Trojku, s tím, ze nedělá analek, ale dva do puliny jo
a to všechno bez?

je možný se s ní domluvit na trojku? někdo kdo by se přidal? bych to rád zkusil

Jannavarro
norník

Příspěvek od Jannavarro »

Mate někdo tip na nějakou na Vltavě a blízkým okolí?

Belak
začátečník

Příspěvek od Belak »

fallgreen píše:
03 únor 2021 11:12
zajdak píše:
27 leden 2021 11:59
venda benda píše:
25 leden 2021 21:14

Jak píše, "není kurva" Vybírá si podle fotek kdo ji může zaplatit. Tak se předvedte pánové, možná budete připuštění a můžete ji zaplatit. 😃😃 za mne poslat kam slunce nezasviti
uplně stejná zkušenost, jestli jí to obtěžuje, tak ať se na to vysere, ozývat se holce, co pak vykládá, jak to vlastně dělat nechce a jak si může vybírat...
tak to jsem ještě nezažil, po dohodnuté schůzce - "já dělám jen když chci..." další komentovat nebudu, tolik sprostých slov ani neznám , takže to je úroveň služeb v ČB
Musim se připojit, tohle jsem ještě nezažil, takové chování a dokonce pokus o vydírání, přijeď nebo té bloknu! Nechat bez kšeftů!! Důrazně žádám, takový nechat vyhladovět! Foto mám, do sz

Odpovědět