Plzeň 2021

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
Sam
norník závislák

Re: Plzeň 2021

Příspěvek od Sam »

To je nesmysl Kanwutan je ze svetaku, ma tam vic recenzi.
[/quote]

nadarmo se neříká: .... v hejnu husí kamenem potrefená se ozve..... :D

kanwutan
začátečník

Příspěvek od kanwutan »

Same, mysli si co chceš. Nemám chuť ani čas se zde pouštět do žabomyších sporů.

Alguien
panic

Příspěvek od Alguien »

Noru zdar,
zase je v Plzni Jennifer. má někdo zkušenosti? https://www.sex.cz/869923?Kraj=plzensky ... =plzen&S=0
Vypadá celkem pěkně. Nevíte kolik případně bere za eskort?

Pilsnerman
zkušený norník

Příspěvek od Pilsnerman »

kanwutan píše:
10 květen 2021 13:49
To není žabomyší spor. :nenene: Vždyť ten Sam má pravdu. Podle stylu psaní a provařování tu stále stejných Tániček a Viktorií nemusí být člověk jaderným inženýrem, aby poznal, že ty jako kanwutan = abc1243 nebo cos to tam měl za číslovky.

Abc3123
zkušený norník

Příspěvek od Abc3123 »

Pilsnerman píše:
10 květen 2021 18:47
kanwutan píše:
To není žabomyší spor. :nenene: Vždyť ten Sam má pravdu. Podle stylu psaní a provařování tu stále stejných Tániček a Viktorií nemusí být člověk jaderným inženýrem, aby poznal, že ty jako kanwutan = abc1243 nebo cos to tam měl za číslovky.
Co to tady melete za sracky. Kanwutan ma na svetacich 5 recenzi, asi je chtel skopirovat vsechny, ale kdyz videl tady ty prudice tak si to rozmyslel. Proc hazet perly svinim. Ta jeho recenze ma format jako vsechny na svetacich. Jinak na svetacich je vic recenzi i od dalsich lidi, ktery nejsou tady, takze doporucuju sosakum zkouknout to tam, abyste tam videli fotky tak se musite zaregistrovat.

Sam a Pilserman by meli by vdecny, ze nekdo ty recenze sem pise a ne prudit. Za posledni mesice tady zadna pozitivni recenze nebyla, krome snad tech dvou Courtney a Amber.
Mych 20+ recenzi s fotkami je od strany 33 v Plzen 2020 a dalsi v Plzen 2021

200lukas
norník

Příspěvek od 200lukas »

:lol:

kanwutan
začátečník

Příspěvek od kanwutan »

Pilsnerman píše:
10 květen 2021 18:47
kanwutan píše:
Hele, přesvědčovat tě nebudu. Přeji ti mír v duši a štěstí při noření. :)

Pilsnerman
zkušený norník

Příspěvek od Pilsnerman »

Abc3123 píše:
11 květen 2021 00:32
Sam a Pilserman by meli by vdecny, ze nekdo ty recenze sem pise a ne prudit. Za posledni mesice tady zadna pozitivni recenze nebyla, krome snad tech dvou Courtney a Amber.

Tak vděčnej za recenzi bych měl být? :lol: Tvl, tak teda dík. Jsem si vděčnej. Za ty dvě, Cortney a Amber. Např. :lol: :lol: :lol: Jinak je tu na týden Viktorie, ale tu zase znova nerecenzuj, znáš se, co tvůj příspěvek, to "nenápadná" zmínka. Ona to má v inzerci celkem polopaticky napsáno, to docvakne i blbovi.. Jo a recenze se nepíšou jen ty pozitivní, piš i ty ostatní, máš-li na některou. Díky, vděčnej předem. :lol:
Jinak v Železniční je od včerejška Jasmína, prý jako že z Peru. Celkem sympatyčka, 1,2/1,7, ale to je asi tak vše. Šukání naprosto o ničem, to nebude její silná stránka, ale povídat si by jí asi bavilo. Jako kdybych ty groše hodil do kanálu. Stane se.Takže rychle pryč, tohle je průser a lepší to nebude, trochu už na to mám čich. 8)
Přílohy
Jasmína Železniční 702 862 401.jpg
Jasmína Železniční 702 862 401.jpg (23.34 KiB) Zobrazeno 2283 x

Stefdu617
panic

Příspěvek od Stefdu617 »

Zdar norníci, tak jsem zkusil Jasmínu musím podotknout že slečna je velice sympatická a sexy. Otevřela mi naprosto krásná slečna ve spodním prádle,prsíčka libové :P krásné trojky silikony! Užil jsem si to velice slušně, a svůj pytel jsem vyprazdnil ještě dřív než bych měl ale vůbec mi to nevadilo užil jsem si to! Pokec byl taky, nikam mě nevyhazovala takže určitě dám opáčko. Noru zdar.
Naposledy upravil(a) Stefdu617 dne 13 květen 2021 15:34, celkem upraveno 1 x.

Experiment
panic

Příspěvek od Experiment »

Zdar všem horníkům,
přidávám svojí první recenzi a to na holku z modrých Andreazwelness.
Domluva v pohodě přes chat, vyzvednutí na chodském náměstí. Přišla přesně, podle fotky na profilu a údajů 18 let, realita tak 30 nebo šílený množství perníku. Původní domluva na sex a OB za 1500, nakonec po tom překvapení jsem to přehodnotil jenom na orál s, ten byl kvalitní. S cenou se dá hodně hýbat.

milstone
začátečník

Příspěvek od milstone »

Tak jak jsme tady taky chvalil Viktorii, tak dneska obrovske zklamani a u me timto skoncila....Domluvili jsme se na urcity cas, pul hodky pred potrvzuji pres sms, coz po me chtela.Dorazim na misto, pred vchodem nejaky nornik, tak volam a ze pry jestli muzu jeste 10 min pockat....ok, 10 min me nezabije....po 10 min volam a nikdo nezveda...po 15 min volam a nikdo nezveda....po 20 min volam a nikdo nezveda....odchazim...konec baby 👎

Berner
panic

Příspěvek od Berner »

Pilsnerman píše:
11 květen 2021 22:20
Abc3123 píše:
11 květen 2021 00:32

Tak vděčnej za recenzi bych měl být? :lol: Tvl, tak teda dík. Jsem si vděčnej. Za ty dvě, Cortney a Amber. Např. :lol: :lol: :lol: Jinak je tu na týden Viktorie, ale tu zase znova nerecenzuj, znáš se, co tvůj příspěvek, to "nenápadná" zmínka. Ona to má v inzerci celkem polopaticky napsáno, to docvakne i blbovi.. Jo a recenze se nepíšou jen ty pozitivní, piš i ty ostatní, máš-li na některou. Díky, vděčnej předem. :lol:
Jinak v Železniční je od včerejška Jasmína, prý jako že z Peru. Celkem sympatyčka, 1,2/1,7, ale to je asi tak vše. Šukání naprosto o ničem, to nebude její silná stránka, ale povídat si by jí asi bavilo. Jako kdybych ty groše hodil do kanálu. Stane se.Takže rychle pryč, tohle je průser a lepší to nebude, trochu už na to mám čich. 8)
Ahoj, Jasmína, hezká holka s hodně zvláštním přístupem... Rozhodně velké zklamání..
Naposledy upravil(a) Berner dne 13 květen 2021 23:50, celkem upraveno 1 x.

200lukas
norník

Příspěvek od 200lukas »

Ono si to chce uvědomit jednu skutečnost- jsou to kurvy.
Nepřišly nás spasit, daj nám jenom zamrdat a to za prachy...

turbiktk
pokročilý

Příspěvek od turbiktk »

milstone píše:
13 květen 2021 19:07
Tak jak jsme tady taky chvalil Viktorii, tak dneska obrovske zklamani a u me timto skoncila....Domluvili jsme se na urcity cas, pul hodky pred potrvzuji pres sms, coz po me chtela.Dorazim na misto, pred vchodem nejaky nornik, tak volam a ze pry jestli muzu jeste 10 min pockat....ok, 10 min me nezabije....po 10 min volam a nikdo nezveda...po 15 min volam a nikdo nezveda....po 20 min volam a nikdo nezveda....odchazim...konec baby 👎
Stalo se mi to stejný, je to běžná praxe...

200lukas
norník

Příspěvek od 200lukas »

Ono se to stane skoro u každý, já o ted zažil z pohledu toho kdo mrdal u CaA, když nejakej typek musel čekat než se udělám...

Odpovědět