České Budějovice 2021

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
Maartin
pokročilý

Re: České Budějovice 2021

Příspěvek od Maartin »

zajdak píše:
06 září 2021 15:00
zajdak píše:
02 září 2021 06:32
Maartin píše:
27 srpen 2021 07:54

Tak to už asi musela být s prachama hodně v prdeli, mě tvrdila, že už to nedělá. Telefon na ni mám kdo chcete. třeba budete úspěšnější.
Třeba jo, dneska možná zkusím. Prachy , a zase jen ty. Na to slyší každá a tyhle holky mají velkou spotřebu.
Zkusil jsem o sobotním výjezdu do ČB, v autě za 1500, akce uspokojivá, oral 2-, sex tak 3+
znovu oslovuje, všechny svoje zákazníky, ale spolehlivost tradičně stejná, dohodnutá sobota večer, na poslední chvíli odvoláno, asi lepší rito

Bred
začátečník

Příspěvek od Bred »

Ahoj byl někdo na masážích u Míši euphoria? A top masáže Michel.?

Petřík
panic

Příspěvek od Petřík »

Ahoj norníci, doporučte nějakou dobrou rošťandu začátečníkovi.

twiks
pokročilý

Příspěvek od twiks »

duchodce píše:
05 srpen 2021 00:42
kuly píše:
12 červenec 2021 12:08
https://www.sex.cz/311570

nova Aniulka, fotky fake, jinak hezka sympaticka holka, mensi postava, mensi prsa, afro haro...za me otocka, bo nejsou kozy :) ale muze stat za to

Hotel Clarion, 1200/2000Kc

nechapu proc nefejkujou alespon podobny typ postavy

edit: tak Aniulka byla v tomto pripade Curly https://www.sex.cz/446265 :D

Viděl tu Aniulku z Gomelu někdo naživo, nebo jí dokonce šukal?
Curly? Aniulka? Atd? - K. Weise, asi i gomel – 777 541 171 – České Budějovice – link nefukcni, asi je na prazdninach. Holka taková exotická, polka? s parukou. Byt ok, ručník, malý a horko jak v sauně. Postava pěkná, pevná, kozičky roztomilý, tim plusy konci. Jazyk neumí, domluva v aj taky nic moc. Byli z ní cítit cigarety a alkohol. Unuděná až hrůza, přístup na hovno. Dole mi přišla úzká fajn. Polohy vymění, na koně, zezadu. Hlavně ať to má za sebou… Nebavilo ji nahonit natož šukat, zavřeny oci, udelej se a vypadni. Nespokojenost. Hodne premlouvani aby si clovek ulevil. Nakonec se povedlo, ale už nikdy víc. Za mne negativni zkusenost. Cena 1.200 pul, hodka 1.800. Jinak ma několik jmen, nebo problem s vice osobnostmi, tezko rict.
Přílohy
01.jpg
01.jpg (59.94 KiB) Zobrazeno 2697 x

Ředitel
panic

Příspěvek od Ředitel »

Bred píše:
13 září 2021 20:53
Byl jsem na všech masazich v CB tak si dovolím hodnotit.

TOP masáže Michel- moc pěkná a sympatická Holding s fakt parádní postavou. Masaz jako taková není špatná, hodně ji baví honit, takže to tam jde. Celkem si s tím umí vyhrát. Jen je to opravdu jen o tom. Ani kouř ani sex tam není možné hledat….cena 2000 hodina.

EUPHORIA — masáže na tantricke bázi, holky celkem umí, je to fakt na pohodu a relax. Rozhodne to není také o sexu a nemá cenu zkoušet. Nesetkali se to s nadšením. Některé na sebe nechají sáhnout, ale vždy je to s určitou hranicí…. Cena 2000 hodina s příplatky za body to body apod.

Andělské masáže - naprosto to samé jako euphoria, holky tam jsou také hodně v pohodě, řekl bych ze možná větší profesionalky co se masirovani týká. Je to relax bez sexu s masáži na konci a vystrikem.

Ll22
panic

Příspěvek od Ll22 »

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... yndy-42552
1500 30 min tělo dobrý ale všude Bobr podpaždí atd nohy chlupaté...malé pochybnosti jestli to je žena musí vyzkoušet každý 😀

Lumpík
norník

Příspěvek od Lumpík »

Ředitel píše:
14 září 2021 08:45
Bred píše:

TOP masáže Michel- moc pěkná a sympatická Holding s fakt parádní postavou. Masaz jako taková není špatná, hodně ji baví honit, takže to tam jde. Celkem si s tím umí vyhrát. Jen je to opravdu jen o tom. Ani kouř ani sex tam není možné hledat….cena 2000 hodina.

EUPHORIA — masáže na tantricke bázi, holky celkem umí, je to fakt na pohodu a relax. Rozhodne to není také o sexu a nemá cenu zkoušet. Nesetkali se to s nadšením. Některé na sebe nechají sáhnout, ale vždy je to s určitou hranicí…. Cena 2000 hodina s příplatky za body to body apod.

Andělské masáže - naprosto to samé jako euphoria, holky tam jsou také hodně v pohodě, řekl bych ze možná větší profesionalky co se masirovani týká. Je to relax bez sexu s masáži na konci a vystrikem.
Jenom takovej poznatek/dotaz ohledne Top masazi.

Fotky se temer shodoujou s fotkama tehdejsi maserky "Marcy". Byl jsem naposledy na podzim lonskeho roku. Jedna se o tu samou a prejmenovanou maserku, nebo je to nekdo jiny? Diky za odpoved

KlukzCB
začátečník

Příspěvek od KlukzCB »

https://www.sex.cz/178451?Kraj=jihocesky&S=29

Dnes vyzkoušeno, Hradení ulice potom Vás pošlou přes parkoviště zezadu baráku (nedávno jsem psal, že holky odtud nebrat). Otevřela celkem pohledná černovláska menší postavy. Fotky odpovídají. Cena 1500/30min rychla domluva na rychlovce za 1000kč. Akce super, baví ji to, hezky oblečená v podvazkách vše s gumou. Opáčko by jsem asi doporučil.

Bred
začátečník

Příspěvek od Bred »

Lumpík píše:
14 září 2021 14:02
Ředitel píše:
Bred píše:

Fotky se temer shodoujou s fotkama tehdejsi maserky "Marcy". Byl jsem naposledy na podzim lonskeho roku. Jedna se o tu samou a prejmenovanou maserku, nebo je to nekdo jiny? Diky za odpoved
Děkuji uju za odpověď. Jinak ta Marcy je teď Michel vím to psal sem si sní a říkala ka mi to. Jinak by mě zajímalo jaké to u ní je protože vypadá fakt moc hezky ake nedokážu si představit že používá jen ruce protože já byl na nuru u Míši euphoria a celým tělem je prostě mnohem lepší je aspoň ta marcy nahá, nebo nechá na sebe sáhnout?? Nebo jen hladí opravdu? Můžeš se jí dotknout třeba aspoň?

Lumpík
norník

Příspěvek od Lumpík »

Bred píše:
14 září 2021 21:23
Lumpík píše:
14 září 2021 14:02
Ředitel píše:

Děkuji uju za odpověď. Jinak ta Marcy je teď Michel vím to psal sem si sní a říkala ka mi to. Jinak by mě zajímalo jaké to u ní je protože vypadá fakt moc hezky ake nedokážu si představit že používá jen ruce protože já byl na nuru u Míši euphoria a celým tělem je prostě mnohem lepší je aspoň ta marcy nahá, nebo nechá na sebe sáhnout?? Nebo jen hladí opravdu? Můžeš se jí dotknout třeba aspoň?
Hele kdyz jsem tam byl pred tim rokem tak pouzivala ze zacatku jen ruce a byla jeste oblecena. Pak jsem ji prekecal na b2b. Nebylo to s ni spatny, ale masaz samotna byla takova co neurazi ani nenadchne... Treba se za ten rok neco zmenilo. Zkus ji a napis potom 😉

jardaxyz
norník

Příspěvek od jardaxyz »

Tak vyzkoušena Nella
https://www.sex.cz/178451?Kraj=jihocesk ... ovice&S=32 tel. 603 473 566

Foto její ve skutečnosti je hezčí ... opravdu hezká holčina krásný kozy i frnda, milá, usměvavá, za mne nyní top. Bohužel zítra odjíždí . Opáčko pokud se sem někdy vrátí 100% ano. Ceny 1500/2000 rychlovka 1000 oral bez +500

Dris01
pokročilý

Příspěvek od Dris01 »

Chlapi doporučí někdo v ČB nějaký milenecký azyl za pár stovek? Díky moc. Klidně do SZ

Belak
norník

Příspěvek od Belak »

Maartin píše:
13 září 2021 09:16
zajdak píše:
zajdak píše:
02 září 2021 06:32

Třeba jo, dneska možná zkusím. Prachy , a zase jen ty. Na to slyší každá a tyhle holky mají velkou spotřebu.
Zkusil jsem o sobotním výjezdu do ČB, v autě za 1500, akce uspokojivá, oral 2-, sex tak 3+
znovu oslovuje, všechny svoje zákazníky, ale spolehlivost tradičně stejná, dohodnutá sobota večer, na poslední chvíli odvoláno, asi lepší rito
sisi7 Zkusil jsem jen oral, litr, nic moc.cas 2x změněny, dle mne jen nouzovka

Multitalent94
panic

Příspěvek od Multitalent94 »

Ahoj, tak se s vámi podělim o par mojich zkušenosti.V čb to jak všichni ví nestojí za úplný zlato

Jak píše kolega par příspěvku přede mnou, taky jsem zkusil Nellu už je pryč byla na Hradební

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... ovice-1010

A já jsem neměl co vytknout inzeruje 33, ale je ji trochu víc jenže vypadá opravdu na 30 krásný tělo žádný špeky akce fakt za poslední půl rok co jsem měl nejlepší! Fotky jsou opravdu její a ve skutečnosti je snad ještě hezčí a to je po dlouhý době co sedí inzerát, jinak víte všichni jak to je

Pak taková stálice Sandra za perlou

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... dra-cb-197

Tam chodím docela pravidelně, mám rad starší a já jsem se Sandrou spokojen jak chováním přístupem je vždy hezky oblečená a oralek ji jde skvěle, za mě strčí do kapsy kde jakou mladou

Lenka také Hradebni, fotky docela sedí přístup nebyl špatný ale na opačko to asi nevidím

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... privat-725

Suzi fotky jsou hodně staré, není to ještě úplně hrůza, ale moc povídá, ale fakt moc o totálních kravinach, kouř udělá bez ale pak si lehne u lízani se udělá a jinak aktivita nic moc, zase punčošky a boty má vždy byl jsem asi 2x

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... jovice-526

Mecek
panic

Příspěvek od Mecek »

Belak píše:
17 září 2021 19:45
Maartin píše:
13 září 2021 09:16
zajdak píše:

Zkusil jsem jen oral, litr, nic moc.cas 2x změněny, dle mne jen nouzovka
Ahoj máš na ni prosím kontakt fb nebo tel.cislo? Do zprávy kdyžtak díky.

Odpovědět