Plzeň 2022

Karlovarský Kraj, Plzeňský Kraj, Jihočeský Kraj
Odpovědět
pavel_hojda
začátečník

Re: Plzeň 2022

Příspěvek od pavel_hojda »

sexovac píše:
13 leden 2022 16:00
Drobeczech píše:
13 leden 2022 10:42
pavel_hojda píše:
12 leden 2022 22:16
Prubnul jsem Ellenu fotky vypadají skvěle, ale v reálu je holka sice i dost malá a trochu vic při těle a ty jeji silikony jí tak nějak nesednou, za mě se nepovedly :)
Jinak přístup celkově dobrej, ale na opáčko to není, chci vždy hodinu a dávat 2000/h je prostě moc, jsou zde lepší holky za menší peníz.
Ono který holce silikony sedí. Většina má jedničky a dá si trojky či čtyřky. I na Inne se mi moc nelíbí.

Elena je fajn, ale ceny jsou opravdu mimo. Ale očividně zájem je, když je drží.
Jestli myslíš Božskou Elenu, tak to teda zlevnila, když chtěla 2500/h. Jestli má teď 2k, tak musí mít spíš nouzi.
Myslim tu, nouzi asi jo, protože časově mohla prakticky kdykoliv...
2500 to by ji dal jen blázen, taková krasavice to rozhodně neni, to je jinde cena za dvě slečny
:nenene:

Mojmir85
začátečník

Příspěvek od Mojmir85 »

A urco ma ted 2000/h? Za tu cenu bych ji zopaknul,pristup ma nejlepsi….

Energizer9
panic

Příspěvek od Energizer9 »

Mojmir85 píše:
10 leden 2022 16:03
patolízal píše:
10 leden 2022 15:22
Energizer9 píše:
10 leden 2022 13:20
plzenIVA - dnes jsem prubnul Alej Svobody 30 Plzen celkem přijemná vyběhla samička jen honí nahatá můžeš sahat 500kč na 1/2h a když chceš kuřbu další 100kč navíc ... Jak říkam nuda :wink: :wink:
A měl bys prosím kontakt? Klidně Sz... Na amatech neni... Diky
Zajimavy,ja ji na a m a t e r e c h normalne nasel…asi jsem hacker bo co….
603 323 143 a na www.sex.cz je tam jsem jí našel ... plzenIVA to je její nick

Drobeczech
zkušený norník

Příspěvek od Drobeczech »

pavel_hojda píše:
13 leden 2022 16:34
sexovac píše:
Drobeczech píše:
13 leden 2022 10:42

Ono který holce silikony sedí. Většina má jedničky a dá si trojky či čtyřky. I na Inne se mi moc nelíbí.

Elena je fajn, ale ceny jsou opravdu mimo. Ale očividně zájem je, když je drží.
Jestli myslíš Božskou Elenu, tak to teda zlevnila, když chtěla 2500/h. Jestli má teď 2k, tak musí mít spíš nouzi.
2500 to by ji dal jen blázen, taková krasavice to rozhodně neni, to je jinde cena za dvě slečny

Jo a jaké slečny. Nevšiml jsem si že bys tu dával moc recenzí...

pavel_hojda
začátečník

Drobeczech píše:
14 leden 2022 08:54
pavel_hojda píše:
sexovac píše:

třeba MIA na Slovanech mi nabízela připojení kamarádky za podobný peníz

patolízal
norník

Příspěvek od patolízal »

Tak jsem vyzkoušel tu Alisu z Touzimsky.... No... Najít jsem to našel a dokonce mě ani nenechala čekat... Asi s ohledem na své chování má už taky nouzi. Ale hned jak mi ta kočka fakt pěkná otevřela... Protivná jak prdel. Tak jsem to otočil.

patolízal
norník

Příspěvek od patolízal »

Nezkoušel jste nekdo masaz u Lucky? https://www.sex.cz/304397?Kraj=plzensky&S=36

Drobeczech
zkušený norník

Příspěvek od Drobeczech »

pavel_hojda píše:
14 leden 2022 09:47
Drobeczech píše:
14 leden 2022 08:54
pavel_hojda píše:

třeba MIA na Slovanech mi nabízela připojení kamarádky za podobný peníz
Tak zrovna MIA je docela nic moc.

zdenda_86
norník

Příspěvek od zdenda_86 »

Právě proto to mohla zachránit ta kamarádka 😆

pavel_hojda
začátečník

patolízal píše:
14 leden 2022 12:07
Nezkoušel jste nekdo masaz u Lucky? https://www.sex.cz/304397?Kraj=plzensky&S=36
Zkoušel, nic moc. Holka sice štíhlá ale taková šmudla, obličej jak puberťačka.
Je to taková ta alternativní, rádoby duchovno a tantra apod. , masáž zakončená ručně.
Prostory v suterénu, nevytopeno, oknem koukají lidi ze dvora přímo na tebe :)
Můžeš se ji lehce dotknout, ale ne na intimních místech.
Ma teď tmavý vlasy a cenově docela drahá.
Cenik dole, dělá min. 1,5h.

https://www.lucy-energy.cz/

Dexter
pokročilý

Příspěvek od Dexter »

pavel_hojda píše:
14 leden 2022 16:30
patolízal píše:
Je to taková ta alternativní, rádoby duchovno a tantra apod. , masáž zakončená ručně.

Jooo tahle holcina je fakt dobra, zajimalo by me, na cem ujizdi 😂 ale k tematu, ptal jsem se ji, zda je mozny tu tzv. tantru ukoncit klasikou, tak nechtela, tak jsem ji nabidl vaginalni mapovani zdarma a taky nechtela😂 takze co ja vim, co chce...
Kazdpopadne kdyz masaz tak poradnou, da se sehnat 5-800na hodinu od certifikovanyho cloveka, no a za zbylych 1500 taky snad neco sezenes :-))

petr.kohout
panic

Příspěvek od petr.kohout »

Zdravím všechny. Jsem v noření nezkušený. Je mi 21. Poradili by jste mi nějakou fakt pěknou a s dobrým přístupem. Předem díky.

Fanticc
začátečník

Příspěvek od Fanticc »

Dlouho jsem sem nic nepsal, asi že to za moc nestojí. Všechny zdražují a když si tady pak člověk přečte o falešných fotkách a mizerném přístupu...nikam se mu ani nechce. Vrchol tomu nasazují ty, co chtějí za 1500-2000 sex v autě. To už je úplná katastrofa.
A tak jsem několikrát navštívil Le Cabaret, kde těch 1200 za půl hodky je přijatelných i vzhledem k tomu že to má nějakou úroveň - minimálně se před a po můžete oba umýt. Vždycky to nějak ušlo, ale nic k opakování.
To jsem se nějak rozepsal...ted k věci :-)
Dnes po dlouhé době byl čas, vyrazil jsem do LC. Na fotkách zaujala Tiffany, volám ji a OK, čas měla. Akorát její fotky nejsou pravý, což je trapný ale co už. Ve skutečnosti je má totiž ještě větší !
Už jsem tu na ni četl pochvalnou recenzi, kterou můžu jen potvrdit. Holka mladá, příjemná, milá, pěkná postava (ty kozy!!!), hezká v obličeji, pěkný zuby i vlasy, nesmrdela kouřem a žádný tetování. Ano, jsem náročnej :-)
Ale hlavně ten přístup ! Namazala mě i sebe kokosovým olejem, pohonila, pokourila, nakonec se i nastavila, ale nějak jsem se nechal unést a půl hodina byla skoro málo, příště musím na hodinu. Hlavně celou dobu přístup jak u milenky, žádný udělej se a vypadni. Pěkně pomalu si se mnou hrála a pak i já s ní. Kupodivu nechtela ani příplatek za lítání jak je občas v LC zvykem. Akorát říkala, že není zdejší a nebývá tam často, takže doporučuji sledovat a pokud tam bude, nevahal bych. Za mě 10 z 10.

Dyk
zkušený norník

Příspěvek od Dyk »

pavel_hojda píše:
14 leden 2022 16:30
patolízal píše:

Krerej topič za 1,5 hod. masáž 2 300 Kč tohle může vytopit nechápu. Už ten pohled s tím koněm :puke: to nemá s erotičnem nic společnýho.

Dyk
zkušený norník

Příspěvek od Dyk »

Fanticc píše:
15 leden 2022 19:39
Všechny zdražují a Vrchol tomu nasazují ty, co chtějí za 1500-2000 sex v autě. To už je úplná katastrofa.
A tak jsem několikrát navštívil Le Cabaret, kde je 1200 za půl hodky...
Dnes po dlouhé době byl čas, vyrazil jsem do LC. Na fotkách zaujala Tiffany, volám ji a OK, čas měla. Akorát její fotky nejsou pravý, což je trapný ale co už. Ve skutečnosti je má totiž ještě větší !
Už jsem tu na ni četl pochvalnou recenzi, kterou můžu jen potvrdit. Holka mladá, příjemná, milá, pěkná postava (ty kozy!!!), hezká v obličeji, pěkný zuby i vlasy, nesmrdela kouřem a žádný tetování. Ano, jsem náročnej :-)
Ale hlavně ten přístup ! Namazala mě i sebe kokosovým olejem, pohonila, pokourila, nakonec se i nastavila, ale nějak jsem se nechal unést a půl hodina byla skoro málo, příště musím na hodinu. Hlavně celou dobu přístup jak u milenky, žádný udělej se a vypadni. Pěkně pomalu si se mnou hrála a pak i já s ní.Za mě 10 z 10.
Dnes mi přijde, že každá by chtěla na začátku hlavně masírovat, aby o to mín musela šukat. Je pravda, že se dá v Le Cabaret občas najít pěknou holku s dobrým přístupem. Taky se to tam dost střídá jak na běžícím pásu. Já jsem byl třikrát, z toho jednou nic moc, jednou slušný a jednou exelentní. Ani jedna z nich se tam pravidelně neobjevuje.

Odpovědět