Priváty v OSTRAVĚ

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
tester48
pokročilý

Re: Priváty v OSTRAVĚ

Příspěvek od tester48 »

swingman píše:
13 září 2020 17:16
tester48 píše:
09 září 2020 10:51
Inzerát bez fotky. "Kočka" je teda dost relativní pojem, nemyslíš :potom: Tak hlavně jí to plaťte. Jebe vám nebo co? Už fakt nevím, jak to napsat :roll: :nenene:

Právě proto by snad bylo lepší takové ceny nepsat... :D
Proč? Aspoň se nenapálí ti, kteří se pak neumí ve dveřích otočit a nesmyslné ceny odmítnout.
A tipuju, že jich je tady víc než dost.
[/quote]

Ten důvod je prostý... Aby to nenapadlo ostatní ťapky a nezacaly to zavádět tak taky, když vidí že je někdo za to ty prachy ochotný dát. A samozřejmě si řeknou že ony jsou samozřejmě taky skvělé.. ona přece není nějaká krava....

Xenya
panic

Příspěvek od Xenya »

tester48 píše:
16 září 2020 09:33
swingman píše:
tester48 píše:
09 září 2020 10:51
Inzerát bez fotky. "Kočka" je teda dost relativní pojem, nemyslíš :potom: Tak hlavně jí to plaťte. Jebe vám nebo co? Už fakt nevím, jak to napsat :roll: :nenene:

Proč? Aspoň se nenapálí ti, kteří se pak neumí ve dveřích otočit a nesmyslné ceny odmítnout.

Ten důvod je prostý... Aby to nenapadlo ostatní ťapky a nezacaly to zavádět tak taky, když vidí že je někdo za to ty prachy ochotný dát. A samozřejmě si řeknou že ony jsou samozřejmě taky skvělé.. ona přece není nějaká krava....
[/quote]

No s Vaším přístupem pánové, se nedivím tomu, jak to v Ostravě vypadá. Pícháte buď feťačky nebo maminy po třicítce s postavou Homera Simpsona, ale tak hlavně, že tam je všechno, pokud možno i orál bez (ať žijou pohlavní choroby) a je to max za litr. 😂 Ale na druhou stranu vrána k vráně sedá, rozumím tomu, že Vám to stačí. 🤷😀

HL149
začátečník

Příspěvek od HL149 »

Xenya píše:
17 září 2020 17:12
tester48 píše:
swingman píše:

No s Vaším přístupem pánové, se nedivím tomu, jak to v Ostravě vypadá. Pícháte buď feťačky nebo maminy po třicítce s postavou Homera Simpsona, ale tak hlavně, že tam je všechno, pokud možno i orál bez (ať žijou pohlavní choroby) a je to max za litr. 😂 Ale na druhou stranu vrána k vráně sedá, rozumím tomu, že Vám to stačí. 🤷😀
[/quote]

Nejak tak... To je furt "maximalne 800... Maximalne 1000" a pak se regulerne ptaj na kreatury 160cm 65kg. :lol: se pak nedivim, ze v Ove muze byt za hvezdu nekdo jako ta Sarlin z Ahepjukovy... to byla otocka okamzite. :puke:

burger007
začátečník

Příspěvek od burger007 »

Ja to beriem z tej stránky, keď idem do OV a dám dvojku, necelých 80€ a som spokojný tak neriešim a pridem aj nabuduce. Pozrite si amaterky.sk, čo sa ponuka v Žilinskom kraji, co mam najbližsie, 100€/hod + priplatky, takze ti cena vyskočí kludne aj na 160... a žeby nebol záujem, tak to sa mi nezdá... minule tu niekto riešil za "masáže"vysoké ceny, ale tiež chlapy chodia aj za tie ceny... a vela je aj o prístupe, keď sa chlap chová ako vôl, tak jasné že nebude preňho laň, ale krava... asi tak, chodím raz začas zrelaxovať, odpočinuť, idem s tým že miniem a neriešim to... nazdar

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

swingman píše:
Aspoň se nenapálí ti, kteří se pak neumí ve dveřích otočit a nesmyslné ceny odmítnout.
... Aby to nenapadlo ostatní ťapky a nezacaly to zavádět tak taky, když vidí že je někdo za to ty prachy ochotný dát. A samozřejmě si řeknou že ony jsou samozřejmě taky skvělé.. ona přece není nějaká krava....
Xenya píše:
No s Vaším přístupem pánové, se nedivím tomu, jak to v Ostravě vypadá. Pícháte buď feťačky nebo maminy po třicítce s postavou Homera Simpsona, ale tak hlavně, že tam je všechno, pokud možno i orál bez (ať žijou pohlavní choroby) a je to max za litr. 😂 Ale na druhou stranu vrána k vráně sedá, rozumím tomu, že Vám to stačí.
Potrefená Xenya se ozvala. :shock:
tak obvykle píšou tapiny, co si za každou cenu chtějí obhájit vyšší ceny. Ona je něco víc.. a ty , co mají na Ostravu normální ceny jsou fetky nebo tlusté maminy, co navíc dělají bez.
:nenene:
V celé republice platí, že cena není v přímé úměře s kvalitou prožitku, někdy spíše naopak.
Nejsem Ostravák, jsem z Brna, občas se do OV dostanu a vždy tam byly poměrně dobré slečny i za ty běžné ostravské ceny. Což je 700 / 1000. I takové ceny nejsou žádná láce, kdo si v jiném oboru vydělá za hodinu 1000 Kč ?
Fandím Ostravákům, že budou tyto "ostravské" ceny držet, dá se čekat, bude-li krize, budou rády i za to.
swingman má naprostou pravdu :idea:
Nezvykejte je na vyšší ceny, jen tak podpoříte zlatokopky, kterým nejde o kvalitní výkon.
vulcan

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

burger007 píše:
18 září 2020 20:06
Ja to beriem z tej stránky, keď idem do OV a dám dvojku, necelých 80€ a som spokojný tak neriešim a pridem aj nabuduce. Pozrite si amaterky.sk, čo sa ponuka v Žilinskom kraji, co mam najbližsie, 100€/hod + priplatky, takze ti cena vyskočí kludne aj na 160... a žeby nebol záujem, tak to sa mi nezdá... minule tu niekto riešil za "masáže"vysoké ceny, ale tiež chlapy chodia aj za tie ceny... a vela je aj o prístupe, keď sa chlap chová ako vôl, tak jasné že nebude preňho laň, ale krava... asi tak, chodím raz začas zrelaxovať, odpočinuť, idem s tým že miniem a neriešim to... nazdar
hamburger,
to jsi vyplodil opravdu mimořádnou myšlenku - " vela je aj o prístupe, keď sa chlap chová" ,to by člověk fakt neřekl :shock:
Ale jako vůl se chlap může chovat i k žilinské tapce za 100 Euro.
Jasně, zlatokopce je milý přístup.. "neřeším ceny", podobně pasákům nejvíce vyhovuje, když nabudí představu, že ty holky s normální cenou jsou low cost fetky. Na čem by ti bačové vydělávali ?

Na Slovensku mají holky vyšší ceny, ale asi nemají tolik zárobkov, když jezdí k nám vydělávat, v Brně je Slovenek hafo, jsou v Olmiku, v Praze spousta. Pokud by si na Slovači vydělaly, tak tam zůstanou. Naše holky se na Slovensko nijak nehrnou.
To, že někteří zaplatí za masáž, honírnu stejné ceny, dává to obraz právě jen nornickému úpadku. :ass:

Vždycky platilo, že takový výběr, takový trh si norníci udělají, budou-li mít svou hranici peněz, kterou ještě dají, přeplácením nic nezískají, maximálně posměch té baby. A samozřejmé je slušné chování, i otočku lze udělat elegantně.
vulcan

Xenya
panic

Příspěvek od Xenya »

vulcan píše:
19 září 2020 00:21
swingman píše:
Aspoň se nenapálí ti, kteří se pak neumí ve dveřích otočit a nesmyslné ceny odmítnout.
... Aby to nenapadlo ostatní ťapky a nezacaly to zavádět tak taky, když vidí že je někdo za to ty prachy ochotný dát. A samozřejmě si řeknou že ony jsou samozřejmě taky skvělé.. ona přece není nějaká krava....
Xenya píše:
No s Vaším přístupem pánové, se nedivím tomu, jak to v Ostravě vypadá. Pícháte buď feťačky nebo maminy po třicítce s postavou Homera Simpsona, ale tak hlavně, že tam je všechno, pokud možno i orál bez (ať žijou pohlavní choroby) a je to max za litr. 😂 Ale na druhou stranu vrána k vráně sedá, rozumím tomu, že Vám to stačí.
tak obvykle píšou tapiny, co si za každou cenu chtějí obhájit vyšší ceny. Ona je něco víc.. a ty , co mají na Ostravu normální ceny jsou fetky nebo tlusté maminy, co navíc dělají bez.
V celé republice platí, že cena není v přímé úměře s kvalitou prožitku, někdy spíše naopak.
Nejsem Ostravák, jsem z Brna, občas se do OV dostanu a vždy tam byly poměrně dobré slečny i za ty běžné ostravské ceny. Což je 700 / 1000. I takové ceny nejsou žádná láce, kdo si v jiném oboru vydělá za hodinu 1000 Kč ?
Fandím Ostravákům, že budou tyto "ostravské" ceny držet, dá se čekat, bude-li krize, budou rády i za to.
Nezvykejte je na vyšší ceny, jen tak podpoříte zlatokopky, kterým nejde o kvalitní výkon.
Vulcane, rozumím Ti, jak to myslíš, ale navzdory tomu Ti musím lehce oponovat. Dovolím si tvrdit, že toho vím o ostravské "scéně" dost a vím co se tam pohybuje za slečny, znám je, vím jak vypadají, jak fungují a mnohdy jsou to slečny, o které by normální muž ani pohledem nezavadil. Ty, které jsou vizáží a projevem nadprůměrné a poskytují fajn servis, to většinou dělají jen na začátku své "kariéry", pak jdou buď pryč z OV, seknou s tím, nebo jsou otrávené a to nadšení tam už není. Je pravdou, že někteří pasáci hrotí ceny a holkám z toho zbyde podstatně méně, viz slavná Jugoslávská atp (z 1500 holce zbyde 900), ale to už je pak na rozhodnutí každé. Jen pro upřesnění, v tomto businessu se v Ostravě nepohybuji, nenabízím své služby, ale opravdu se skromně domnívám, že ťapkou by měla být holka, která je vzhledově, schopnostmi a přístupem nadstandardní a to co ty nazýváš "poměrně dobrou slečnou", je z nouze ctnost, která je dobrá tak na použití zadarmo. Když jsem pracovala, ceny odpovídaly službám a nikdo nikdy nic nenamítal a klientelu jsem měla stálou, dost ji to totiž vyselektuje...
Každopádně se vám nebudu už míchat do chlapských záležitostí, dělejte jak uznáte za vhodné. 😊

sarchenn
panic

Příspěvek od sarchenn »

HL149 píše:
18 září 2020 13:16
Xenya píše:
tester48 píše:

Nejak tak... To je furt "maximalne 800... Maximalne 1000" a pak se regulerne ptaj na kreatury 160cm 65kg. :lol: se pak nedivim, ze v Ove muze byt za hvezdu nekdo jako ta Sarlin z Ahepjukovy... to byla otocka okamzite. :puke:
[/quote]

Neházel bych Sarlin do jednoho pytle s tím, co se v Ově masově nabízí. Na Masheru na ni byli názory i kladné i negativní. Chodím za ní pravidelně, naposledy někdy minulý měsíc, a nesetkal jsem se u ní nikdy ani s nekorektním chováním, ani s fyzickými nedostatky. Pro mě je, v rámci milfek jednička. Byl jsem jednou za Gabrielou, dřív v Ově na Koněvově, momentálně v Hawru, ale nesedla mi. Mám rád starší holky. Třeba Veroniku z Hrabůvky, ale i mladší, Julka z Hollywoodu. Sarlin je, řekněme, moje srdcovka. A když je možnost, vracím se k ní. A komu se nelíbí, tak otočkou nic nezkazí. Nicméně co jí znám, tak si aspoň se mnou standart drží.

or
pokročilý

Příspěvek od or »

Aneta, centrum, Nádražní ( i když píše Stodolní ) 605 917 695. Stárnoucí zrzka, dost po čtyřicítce, s hubenými stehny a vadnoucími kozami, která klame už tím, jak působí v telefonu mateřsky a vlídně, přitom je to cynická obchodnice pro kterou dané slovo nic neznamená, když se jí zrovna zdá výhodné ho porušit. Takže ani její cenový útok na konkurenci pak není žádná "sleva", když zejména přespolní za ní váží cestu a stejně zbytečně...
"V branži" je už spoustu let, takže je jen otázka času, než chytne něco opravdu drsného, pokud už to nemá ( ! ), protože se na ní vystřídalo, bez přehánění, takových 15 tisíc chlapů, spíš více. Nechte si chutnat, při olizování otvoru do kterého naplivala půlka Přívozu... Taky je s ní příšerná domluva, kdy mi několikrát zrušila najisto domluvené schůzky, které jsem přitom, na její přání, objednával i s velkým předstihem a ještě znovu potvrzoval. Četl jsem tu, že jí dost často "mění bojler"... Mě zas ponižovala tím, že pár minut před mým příchodem najednou vzala někoho jiného... O pár dní později znovu a znovu. Proč opakovaně potvrzuje schůzky, které opakovaně ruší ? Asi je taky jen otázka času, než někoho z podvedených chlapů vytočí tak, že jí udělá něco hodně nepříjemného. Při jediné akci, kterou se mi s ní podařilo absolvovat, se sice snažila běžným nápadům pasivně vyhovět, ale třeba dominantní není ani omylem, nebaví ji to, neumí to, takže část služeb, o kterých v inzerátu píše, nedělá. Žádné nápoje "gratis" se taky nekonaly. A to je tedy stoprocentní. :cry:

Šarlin, Fifejdy, Ahepjukova, 603 529 908. Inzeruje 29, ale má minimálně 39 ( a to je ještě odhad gentlemana ) a "pětky" podepřené silikonem. Trochu šišlá a některé zuby měla i divně tmavé. Dal jsem jí 600 za to, že jsem jí 20 minut v různých pozicích lízal prdel, kundu i poštěvák. Pak jsem jí dal pár pus na zplihlé bradavky a chvíli prstil ( byla úplně suchá ), ona mi u toho asi za 3 minuty vyhonila a ... běž do sprchy, čeká další... A to jsem i já, i když jsme byli domluveni na přesný čas, musel čekat, než budu "na řadě"... Hrozný pocit... :(
Na druhou stranu, chvílemi působila hrozně křehce. Zraněně a zranitelně... Nechala se muckat na rty, jak malá holka ( a opětovala to ), hladil jsem jí spánky, zdála se být z toho až naměko... Popraskaskané břicho, asi z porodu... Chlapa už nemá a nechce. Pak připustila, že vlastně chce, ale nikomu nevěří... Nabídl jsem jí mail, kdyby si někdy chtěla vyměnit pár vět, ale ona tvrdila, že žádný nemá, což je pitomost, bez mailu by nemohla podat inzerát... Ženskou, která nelže jsem ještě nepotkal :?

Zuzka, Opava, Vojanova, 605 876 478. Věk kolem čtyřicítky snad sedí, prsa spíš trojky, ale váhově má minimálně o deset kilo víc, než na fotkách. Vestoje už jí to dělá až převislé břicho. Začíná se jí krabatit i kůže nad horním rtem, jak mívají ženské po padesátce. Má jakoby přátelský, ale přitom velmi pragmatický a strohý přístup. V hlase byla celou dobu cítit neupřímnost a křeč, ať už říkala cokoli. Nedával jsem to na sobě znát, ale mrzelo mě to. Ale to nejhorší byl naprosto nedodržený čas i služby. Měl jsem zaplacených 30 minut, ale akce trvala max.15 minut a hned, jak jsem vystříkl, tak si najednou chtěla povídat ( kecy typu "co jsi dělal o víkendu" ) a pak "už končíme, sluníčko, je půl hodiny". Teprve venku jsem si všiml, že jsem před vchodem přesně 27 minut poté, co jsem jí předtím, zvenku volal, že už jsem na místě a ptal se, který je to zvonek. Takže když si odečtu ztrátové časy ( hledání, domluvu, svlíkání, oblíkání, atd. plus to její "povídání" ihned po mém výstřiku ), tak "akce" trvala necelou polovinu zaplaceného času. A to jsem se jí během toho klábosení 2x lehce připomínal, že bych ji mohl ještě chvíli aspoň hladit ( i když by to byla služba spíš pro ni, než pro mě ), ale nechtěla... Taky její "dominance" byla spíš k smíchu, takže jsem to raději přežil na klasice. Čili za mě, Zuzka z Opavy = podvod ve vzhledu, službách i času. Nikdy více. :oops:
Děsivé je, že mnohé z těch kurev to vlastně baví a zašukají ( nebo "zadominují" ) si rády, ale místo aby za to platily, tak za to dostávají zaplaceno... Mužská nadrženost a ženská vychcanost nebes se dotýká...

tester48
pokročilý

Příspěvek od tester48 »

Nechápu ten komentář k mému přístupu. Já jen říkal že je lepší ty ceny co někdo dal raději neříkal kvůli tomu aby se toho nechtly ty ostatní které si to jen o sobě myslí že jsou taky něco jiného extra.... Linda na Ostravu je super to nepopírám .. .než něco ženský komentuje tak si to přečtete dvakrát.

vasil12345
panic

Příspěvek od vasil12345 »

Pánové, míň kecaní, víc recenzi.

Petra z ulice Bendlova.
Cena 800 půl hodiny, 1200 hodina.
Věk 28
Tel: 733 406 392
https://erotika.avizo.cz/streda-13-18-sexy-zadecek-24let-733-406-392-15911505.html?vip=1

Co k tomu říct. Nořím už pár let, ale dneska poprvé jsem se s nějakou cítil fakt dobře. Holka upovídaná, subjektivně moc pěkná (můj typ) hnědé vlasy, krásný zadek, menší prsa akorát do ruky, štíhlá...

Čekal jsem klasika Bendlova...oral s, příplatky za bez atd, ale opak byl pravdou. V ceně za půl hoďku byla 69, orál bez, líbání (prý dle sympatií) sama chtěla měnit polohy ať jich vyzkoušíme co nejvíc, no nebudu kecat, za 10 minut bylo po všem, když nepočítám lízání ...(btw naprosto čistá a voňavá kunda) .

Po akci jsme kecali a kdybych nevěděl, že je to lehká holka, fakt bych ji snad pozval i na rande. Každopádně budu opakovat...

Jen jedno negativům. Je extrémně složité se ji dovolat. Zkoušel jsem to snad 20x, sama říkala, že se občas sebere a jde domů třeba o 5 hodin dřív než ma v inzerátu. Takže buďte vytrvalí a noru zdar.
Naposledy upravil(a) vasil12345 dne 22 září 2020 17:45, celkem upraveno 1 x.

varok
zkušený norník

Příspěvek od varok »

No taky se klaním spíše k názoru Vulcana. Když je ženská na privátu alespoň trošku v pohodě, umí se chovat jak by měla a je alespoň průměrného vzhledu, tak ty vyšší ceny ani nepotřebuje. Co z toho že některá chce třeba 2000/hod. když má jednoho zákazníka za týden, protože je arogantní, neumí se chovat a lže. Jiná žena co je přátelská, už od pohledu sympatická a splní vám co chcete stojí třeba 1000/hod., Ale má třeba 3 zákazníky za den. Samozřejmě jste cizí a ona neví co od vás může čekat. Třeba co jsem naposledy byl u Evy ve Frýdku-Místku na náměstí, tak jsem s ní byl velice spokojen. Paní sice typuju kolem 50, i když inzeruje myslím 44 let. Ale chováním milá, usměvavá, uvařila mi čaj. Vzhledově se mi taky docela líbila, jak po tváři tak postavou, stará se o sebe. A to chtěla jen 1000/hod., tedy klasika.

Na půl hodiny bych už nešel. I když ženská na privátě dodrží čas přesně nebo pár minut přetáhnou, umí s tím vyj...t i jinak. Už tady bylo psáno, že některé vylezou ze sprchy třeba až za 10 minut, já ve sprše třeba 5-6minut. A na akci potom moc nezbude. 5 minut před koncem vám už většina naznačuje, že by jste se měli pomalu oblékat, že už čekají další zákazníci. A beztak už týden nikdo nepřijde.
Jsem jenom sukaci amater

swingman
pokročilý

Příspěvek od swingman »

or píše:
19 září 2020 16:27
Aneta, centrum, Nádražní ( i když píše Stodolní ) 605 917 695. Stárnoucí zrzka, dost po čtyřicítce, s hubenými stehny a vadnoucími kozami, která klame už tím, jak působí v telefonu mateřsky a vlídně, přitom je to cynická obchodnice ............................................................... Žádné nápoje "gratis" se taky nekonaly. A to je tedy stoprocentní. :cry:

Šarlin, Fifejdy, Ahepjukova, 603 529 908. Inzeruje 29, ale má minimálně 39 ( a to je ještě odhad gentlemana ) a "pětky" podepřené silikonem. Trochu šišlá a některé zuby měla i divně tmavé. .......................................................... Nabídl jsem jí mail, kdyby si někdy chtěla vyměnit pár vět, ale ona tvrdila, že žádný nemá, což je pitomost, bez mailu by nemohla podat inzerát... Ženskou, která nelže jsem ještě nepotkal :?

Zuzka, Opava, Vojanova, 605 876 478. Věk kolem čtyřicítky snad sedí, prsa spíš trojky, ale váhově má minimálně o deset kilo víc, než na fotkách. ....................................... Čili za mě, Zuzka z Opavy = podvod ve vzhledu, službách i času. Nikdy více. :oops:
ORe, díky za pobavení, které si sepsal. :lol:
Napsat u jedná šlapky, že ""Nechte si chutnat, při olizování otvoru do kterého naplivala půlka Přívozu...""
a u druhé vzápětí ""Dal jsem jí 600 za to, že jsem jí 20 minut v různých pozicích lízal prdel, kundu i poštěvák.""
To jsem fakt vybuchl smíchy. Víc takových slohovek. :D

swingman
pokročilý

Příspěvek od swingman »

vulcan píše:
swingman píše:
Xenya píše:
Tato situace dosáhuje vrcholu ve chvíli, kdy zdražily na 800,- za půl hodinu i takové zoufalé veteránky, jako je Iva z Frýdku Místku (ta ze stáje swingrklubu Bravantice). Této paní je 60, i když možná vypadá na 58. A tady vy volové končí sranda. :nenene: :nenene: :nenene:

swingman
pokročilý

Příspěvek od swingman »

Xenya píše:
19 září 2020 00:58
vulcan píše:
swingman píše:
Xenya píše:
Vulcane, rozumím Ti, jak to myslíš, ale navzdory tomu Ti musím lehce oponovat. Dovolím si tvrdit, že toho vím o ostravské "scéně" dost a vím co se tam pohybuje za slečny, znám je, vím jak vypadají, jak fungují a mnohdy jsou to slečny, o které by normální muž ani pohledem nezavadil. Ty, které jsou vizáží a projevem nadprůměrné a poskytují fajn servis, to většinou dělají jen na začátku své "kariéry", pak jdou buď pryč z OV, seknou s tím, nebo jsou otrávené a to nadšení tam už není. Je pravdou, že někteří pasáci hrotí ceny a holkám z toho zbyde podstatně méně, viz slavná Jugoslávská atp (z 1500 holce zbyde 900), ale to už je pak na rozhodnutí každé. Jen pro upřesnění, v tomto businessu se v Ostravě nepohybuji, nenabízím své služby, ale opravdu se skromně domnívám, že ťapkou by měla být holka, která je vzhledově, schopnostmi a přístupem nadstandardní a to co ty nazýváš "poměrně dobrou slečnou", je z nouze ctnost, která je dobrá tak na použití zadarmo. Když jsem pracovala, ceny odpovídaly službám a nikdo nikdy nic nenamítal a klientelu jsem měla stálou, dost ji to totiž vyselektuje...
Každopádně se vám nebudu už míchat do chlapských záležitostí, dělejte jak uznáte za vhodné. 😊
Díky Xeni. :miska:

Odpovědět