Prcinky v Prostějově

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
LaFree
pokročilý

Re: Prcinky v Prostějově

Příspěvek od LaFree »

Alenasexbohyne píše:
07 září 2020 09:39
La Free já píšu pravdivý názor a nestojím o muže co píšou trapně a nemají inteligentní úroveň ,, takové výrazy kejhaji nebo vorvaň - může vyslovit jen nesolidní blázen ,, nabízím služby na úrovni a zajímám se jen o solidní klienty kteří mají slušně vychování

Alena Prostějov
Tak to přeji hodně štěstí v dalším podnikání :lol:

pozoruji
pokročilý

Příspěvek od pozoruji »

Po delší době jsem se podíval na Amatery a paní Alena zdražila na 1800 za hodinu. To už mi připadá přes limit, tak se podívám jinde. Ale jinak já osobně jsem byl spokojený. Tedy je to škoda.

Alenasexbohyne
začátečník

Příspěvek od Alenasexbohyne »

vážení pánové
nic jsem nezdražila , ceny mám stále stejné
vykouření bez sexu 500kc
20min 600kc
30min 1000kc
45min 1200kc
hodina 1500kc

těším se na vás Alena Prostějov
606981475

pozoruji
pokročilý

Příspěvek od pozoruji »

Děkuji za info, asi jsem se špatně podíval. Ozvu se a přeji hezký den

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

Ahoj Pozoruji, ctu tady tve reference na Alenu a nemuzu dostat z hlavy tu jednu fotku Aleny v jakemsi cervenem hadru, stojici na jedne noze a opirajici se loktem o nabytek. Koukam na ni uz nekolik let a ta jedna fotka je duvodem, proc jsem za Alenou nikdy nesel. Nechci byt hruby a hodnotit zeny podle zevnejsku, kdyz jsem je v realu ani nevidel, ale na druhou stranu by tyto zeny mely take dbat na sebeprezentaci. Tim samozrejme nemyslim, ze by mely inzerovat fake fotky. Pokud Alena tuto fotku stahne, tak na to mozna za rok zapomenu a navstivim ji.
Sam chodim za dvacitkama i za starsima holkama a ze zkusenosti muzu rici, ze pokud dopredu tu holku neznam, neda se predvidat, jestli bude lepsi dvacitka nebo petactyricitka. Takze se do urcite miry ridim tim, co vidim v inzerci.

Alenasexbohyne
začátečník

komentář k mužovi mgam , muži moje fotky jsou originální a nejsou žádné face fotky ,, a nechápu proč koukáš na jednu fotku , v mém albu mám přes 200 fotek a chlapům se mé fotky líbí ,,,. nevím proč píšeš o hadru , když je to erotické body a k mé reprezentaci už jsem psala , že si vydělám přes 70 tisíc za měsíc a chlapi jsou se mnou spokojeni ,,,, každý má jiný vkus a hlavně že se stále koukáš ,, kdyby jsi přišel na real , tak věř , že budeš spokojený ,, a klientovi který psal pěkný komentář před tímto komentářem , děkuji že byl spokojen a budu se těšit na další setkání

pěkný den Alena Prostějov

Alenasexbohyne
začátečník

ngam muži pro tebe odpověď - ještě jednou zdůrazňuji že fotka je originální - není žádná fake - tudíž nechápu , proč bych ji měla smazat ,,, jsem to já , a kdo chce přijít ten přijde ,,svoje fotky rozhodně mazat nebudu

Carlos00
zkušený norník

Příspěvek od Carlos00 »

Zdar má někdo zkušenost s Krystyna? Je vidět že hodně cestuje. Tak jestli jste někdo byl? Dík za info

stonys
panic

Příspěvek od stonys »

Carlos00 píše:
06 říjen 2020 20:56
Zdar má někdo zkušenost s Krystyna? Je vidět že hodně cestuje. Tak jestli jste někdo byl? Dík za info
Jestli myslíš privát, který inzeruje jako Kristýnka soukromí Brno - tak ano, byl jsem nedávno a už bych neopakoval.
Naposledy upravil(a) stonys dne 08 říjen 2020 08:42, celkem upraveno 2 x.

Carlos00
zkušený norník

Příspěvek od Carlos00 »

stonys píše:
07 říjen 2020 22:48
Carlos00 píše:
06 říjen 2020 20:56
Jestli myslíš privát, který inzeruje jako Kristýnka soukromí Brno - tak ano, byl jsem nedávno a už bych neopakoval.
Pošli sz ať vím vic prosím

yuras
norník

Příspěvek od yuras »

to je fakt už síla, co (v PV) některé ***** zkouší...:

TantrickeMasaze

na "amících"

Ceny začínají na "Bez vzájemných doteků a oblečená cena za 60min 2.000, - Kč". Dále jen pro silné povahy..

Odpovědět