Masáže na Moravě

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
amunsen2017
začátečník

Re: Masáže na Moravě

Příspěvek od amunsen2017 »

Ahoj Všem, rád bych zašel na masáž někde v Ostravě, ale moc si nevím rady kam. V minulosti jsem chodil k “jenrelax” ale ta už to nedělá. Párkrát jsem byl u Julky ve Fm a spokojenost, ale rád bych poznal novou slečnu/paní, která bude stejné šikovná. Naposledy jsem byl u Beauty1, ale to bylo velké zklamání. Děkuji předem za tip a radu. Ahoj

Rugbyson
panic

Příspěvek od Rugbyson »

enrique17 píše:
12 leden 2021 14:04
schuzkavip píše:
11 leden 2021 21:38
Nordrider píše:
24 červen 2020 17:58
Ahoj bol uz niekto skusit tieto holky?
https://erotika.avizo.cz/101-relax-15777241.html?vip=1
https://erotika.avizo.cz/elyn-masaz-body-to-body-15578073.html?vip=1
https://erotika.avizo.cz/olejova-body-masaz-po-pa-10-17-15183483.html
https://erotika.avizo.cz/smyslna-masaz-s-petrou-blondynka-pouze-24-6-15767473.html
https://erotika.avizo.cz/eroticke-masaze-s-kristynou-15523336.html
Bol by som rad keby ste poradili ci sa to oplati alebo to je len tak patlanie olejom rychlo sa urob a prec.
Dik za odporucania
:nenene: Byl jsem, je přestěhovaná z NJ do Ostravy. Byla v NJ pod jménem Evelyn, teď v Ostravě jako Elyn. Za mě drahá olejové šudlačka, tak jako každá takováto masérka. Píše o super přístupu, jak si zákazníků váží a přitom problém s domluvou. Když už se člověk dovolá tak se kroutí jako had ohledně termínu, jako by měla vedle sebe někoho kdo jí poslouchá telefon. Jednou stačilo, vážně volte jinde. Za 1500 Kč předražené a vůbec za to nestojí. Tento inzerát: https://erotika.avizo.cz/elyn-masaz-body-to-body-15578073.html?vip=1 pokud tedy nemá už zase jiný, protože co vím tak to stále mění, asi velká spokojenost že musí měnit inzeráty. :nenene:
Díky za info, inzerat stale aktualní, podle fotek to vypada vic nez dobre, dá se s ní domluvit i na něco víc?
Tak já si na tuhle zmiňovanou Elyn nemůžu stěžovat, cena je sice větší ale za mě mezi top v ove co jsem zkusil, řekl bych skoro přístup jako od milenky, masíruje nahá tělo na tělo takže super zazitek

amunsen2017
začátečník

Příspěvek od amunsen2017 »

manman123 píše:
12 leden 2021 15:39
enrique17 píše:
schuzkavip píše:

:nenene: Byl jsem, je přestěhovaná z NJ do Ostravy. Byla v NJ pod jménem Evelyn, teď v Ostravě jako Elyn. Za mě drahá olejové šudlačka, tak jako každá takováto masérka. Píše o super přístupu, jak si zákazníků váží a přitom problém s domluvou. Když už se člověk dovolá tak se kroutí jako had ohledně termínu, jako by měla vedle sebe někoho kdo jí poslouchá telefon. Jednou stačilo, vážně volte jinde. Za 1500 Kč předražené a vůbec za to nestojí. Tento inzerát: https://erotika.avizo.cz/elyn-masaz-body-to-body-15578073.html?vip=1 pokud tedy nemá už zase jiný, protože co vím tak to stále mění, asi velká spokojenost že musí měnit inzeráty. :nenene:
Díky za info, inzerat stale aktualní, podle fotek to vypada vic nez dobre, dá se s ní domluvit i na něco víc?
Uděl jsi si seznam? Vše máš kolem |Ostravy.
Byl jsem ve FM , z venku starší městský dům, jsou tam i sportovní masaže, kosmetika atd. Nebyla tam žádná co máš v seznamu. Střídá se tam víc holek, když budeš mít štěstí a budeš mít studentku z Ostravy , chodí si tam přivydělávat ke studiu, a nebudeš skoupý na kačku, tak paráda. Co já měl, tak holka vizáží ,no slabší průměr. Ale nakonec si to užila taky. Jen v tom opojení jsem si nevzal na ni číslo.
Hlavně nejezdi do Zlína, excelent neznamená excelentní masáže a můžeš taky trefit Ukrajinku Adrianu, nebo šmudly na Kvítkové.
Ahoj, můžeš, klidně do zpráv, upřesnit kde ve Fm jsi byl? Předem díky.

enrique17
začátečník

Příspěvek od enrique17 »

Rugbyson píše:
12 leden 2021 20:34
enrique17 píše:
schuzkavip píše:

Tak já si na tuhle zmiňovanou Elyn nemůžu stěžovat, cena je sice větší ale za mě mezi top v ove co jsem zkusil, řekl bych skoro přístup jako od milenky, masíruje nahá tělo na tělo takže super zazitek
A jednalo se jen o masaž nebo ti dovolila i něco víc?

rosssss
zkušený norník

Příspěvek od rosssss »

Tak bud jdu na masaz, nebo prcat....

rosssss
zkušený norník

Příspěvek od rosssss »

Kdo ted masiruje v Otrokovicich, Zline, Excelent?

Ta mimoza, ktera zveda telefony je neschopna sdelit, kde, kdy a kdo masiruje....

manman123
začátečník

Příspěvek od manman123 »

rosssss píše:
13 leden 2021 14:17

Ta mimoza, ktera zveda telefony je neschopna sdelit, kde, kdy a kdo masiruje....
Zkoušel jsem v neděli Excelent v Otrokovicích, dohodnul jsem si "dispečerkou - mimozou" nabízenou masáž, cenu, čas i masérku. Po příchodu s omluvou, že masérka je obsazena, mně byla nabídnuta jiná. Když se předvedla odmítl jsem a řekl, že si na domluvenou počkám. Že to prý není možné, že má zase dalšího klienta. Předpokládám, že tam domluvená masérka vůbec nebyla. Ta dispečerka byla , řekněme slušná, tak jim dám ještě jednou šanci.
Naposledy upravil(a) manman123 dne 22 leden 2021 22:13, celkem upraveno 1 x.

schuzkavip
panic

Příspěvek od schuzkavip »

amunsen2017 píše:
13 leden 2021 10:27
manman123 píše:
12 leden 2021 15:39
enrique17 píše:

Uděl jsi si seznam? Vše máš kolem |Ostravy.
Byl jsem ve FM , z venku starší městský dům, jsou tam i sportovní masaže, kosmetika atd. Nebyla tam žádná co máš v seznamu. Střídá se tam víc holek, když budeš mít štěstí a budeš mít studentku z Ostravy , chodí si tam přivydělávat ke studiu, a nebudeš skoupý na kačku, tak paráda. Co já měl, tak holka vizáží ,no slabší průměr. Ale nakonec si to užila taky. Jen v tom opojení jsem si nevzal na ni číslo.
Hlavně nejezdi do Zlína, excelent neznamená excelentní masáže a můžeš taky trefit Ukrajinku Adrianu, nebo šmudly na Kvítkové.
Ahoj, můžeš, klidně do zpráv, upřesnit kde ve Fm jsi byl? Předem díky.
Ahoj, ten Frýdek mě zajímá také, dej nám info :) Díky

Rugbyson
panic

Příspěvek od Rugbyson »

enrique17 píše:
13 leden 2021 14:08
Rugbyson píše:
12 leden 2021 20:34
enrique17 píše:

A jednalo se jen o masaž nebo ti dovolila i něco víc?
Na víc jsem neukecal, ale i tak mi to extra nevadilo klouzání po těle bylo skoro jako sex 🤣 a zakončeno prsama

Carlos00
zkušený norník

Příspěvek od Carlos00 »

rosssss píše:

Za sama zkušenost, paní vůbec neví co a jak. Je to šílené. Volal jsem několik dní a vždy mě řekla že je vše obsazene. Tak sem řekl ať mě objedná na další den. Odpověď to nejde zavolejte zítra. Druhý den jsem volal hned brzo ráno a řekla mě že je. Jeden čas a ještě u maserky ke které jsem nechtěl.. Prej sem se měl objednat dřív nebo předešli den.

rosssss
zkušený norník

Příspěvek od rosssss »

Jak jsem psal proste mimoza.

milos345
zkušený norník

Příspěvek od milos345 »

Staci se podivat na nynejsi team Excelentu, a vsem je jasne, ze uroven je tristni. Nehlede na to, ze nektere maserky uz roztahuji sve telni otvory pod jinym jmenem.

Carlos00 píše:
14 leden 2021 22:33
rosssss píše:

Za sama zkušenost, paní vůbec neví co a jak. Je to šílené. Volal jsem několik dní a vždy mě řekla že je vše obsazene. Tak sem řekl ať mě objedná na další den. Odpověď to nejde zavolejte zítra. Druhý den jsem volal hned brzo ráno a řekla mě že je. Jeden čas a ještě u maserky ke které jsem nechtěl.. Prej sem se měl objednat dřív nebo předešli den.
Muj původni ucet Milos, registrovan v roce 2008, prestal existovat.Za tu dobu skoncilo spoustu penez v pici nebo v blizkosti.Doslova.

Kostit
pokročilý

Příspěvek od Kostit »

milos345 píše:
16 leden 2021 08:07
Staci se podivat na nynejsi team Excelentu, a vsem je jasne, ze uroven je tristni. Nehlede na to, ze nektere maserky uz roztahuji sve telni otvory pod jinym jmenem.

Fakt ? To slyším prvně . Kde se na ně dá narazit kromě Excellentu ? 🤔
Carlos00 píše:
rosssss píše:

milos345
zkušený norník

Příspěvek od milos345 »

http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... ro-tebe-54

NIKY
Kostit píše:
16 leden 2021 14:53
milos345 píše:

Carlos00 píše:

Muj původni ucet Milos, registrovan v roce 2008, prestal existovat.Za tu dobu skoncilo spoustu penez v pici nebo v blizkosti.Doslova.

Kostit
pokročilý

Příspěvek od Kostit »

milos345 píše:
16 leden 2021 15:26
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... ro-tebe-54

NIKY
Kostit píše:
16 leden 2021 14:53
milos345 píše:

Díky za info , za tou jsem nechodil ani na masáž, fakt mě neláká 😁

Odpovědět