Analnice na Ostravsku.

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Glumcum
pokročilý

Re: Analnice na Ostravsku.

Příspěvek od Glumcum »

Kluci napište nějaké dobré análnice. Díky :foun:

Lukas0202
začátečník

Příspěvek od Lukas0202 »

Glumcum píše:
06 květen 2021 16:23
Zdravím vespolek. Byl někdo nikillie27 z modrého webu? Psala, že análek má ráda. :potom:
Byl jsem. 7/10. Nechá si anál i lízat.

Glumcum
pokročilý

Příspěvek od Glumcum »

Tak to by stálo za návštěvu. Chtěl bych nějakou, která se nechá píchat hlavně do zadku. :miska:

Glumcum
pokročilý

Příspěvek od Glumcum »

Lukas0202 píše:
09 květen 2021 22:12
Glumcum píše:
06 květen 2021 16:23
Zdravím vespolek. Byl někdo nikillie27 z modrého webu? Psala, že análek má ráda. :potom:
Byl jsem. 7/10. Nechá si anál i lízat.
Navštívím a poreferuji. Musíme tohle vlákno pořádně rozjet :potom:

Glumcum
pokročilý

Příspěvek od Glumcum »

na modrém webu inzeruje i natal23.
dělám anal,oral, klasiku a lízání ,
preferuji starši muže kdo nechce real nepište. Muj muž se muže i zapojit pokud by byl zajem o 3ku muže byt i BI muž. mužu i dva muže nebo vic mužu.Dělam i sama pokud nemaš zajem o real a chceš si jen psat je to strata času
hodina 1200kč oral domluva, Pro rychlejši a lepši domluvu tel. 704154855 :foun:

jahve
začátečník

Příspěvek od jahve »

Nikilie27 je tady na ní recenze v amaterkach nebo privátech na ostravsku. Byl jsem taky, ale je fakt, že jsem měl plné koule, takže jsem toho moc nevydržel. Jde o vilku v Hrabůvce, netuším, jestli je tam více holek nebo je sama, žádnou jinou jsem neviděl.
K vybavení - ručník čistý, velký, koupelna po rekonstrukci, čistá, v pohodě. Ceny jestli si dobře vzpomínám, tak s análem 1200/1500, jestli je to moc nebo málo nehodnotím, já bral 30 minut. Na modrém webu jde najít fotka jejího obličeje, taky nehodnotím, ve finále vypadá o dost lépe. Holka je milá, vstřícná, pokec nehodnotím, kvůli toho jsem tam nebyl. Věk tipuju 30 - 33 let, bříško asi po porodu volnější, prsa taky, ale není to žádná hrůza. K akci, umí za to vzít, fakt dobře kouří a do zadku si ho nechá našroubovat docela tvrdě bez připomínek, asi se jí to i líbí. Za mě je to klidně na opakování.

Glumcum
pokročilý

Příspěvek od Glumcum »

Zdravím. Tak to je skvělý příspěvek. Je to dobrá zpráva. Díky :hop:

ThrowRock
norník

Příspěvek od ThrowRock »

No, přidám trochu svých zážitků, spíše starší, některé novější, snad si někdo vybere.

Katty2 - modrá stránka - hodně cestuje po ČR, chodíval sem k ní ještě jak bydlela v Hrabůvce, fotky upravene/velice ale velice dobře nafocené. Kdysi se celkem dala, teď určitě ne. Velké břicho, nohy, prsa rozteklé a všechno prostě, ukázková prasnice. Poslední cca rok jsem s ním byl 2x a to samé, kouř průměr, čas se snaží co nejvíce zkrátit. Samotný anál bez problému, ale vzhledem k všemu ostatnímu nedoporučuji. Placeno 1500/h. Ty fotky její fotky strašně svádí ale prostě děs.

Nikilie27 - modrá stránka - amatérka to opravdu není, celkem zkušená baba, která má pár privátů za sebou. Věk cca 35, celkem milá, všechno trochu volné . Kouř 7.5 /10, samotná akce není co vytknout, nechá se prcat do zadku dost tvrdě. Placeno 1300/h.

Šarlin - asi není třeba moc představovat, Ahepjukova- Recenzí je tu dost, dost oceňuji její nonstop přístup. Ať už v jakémkoliv stavu vždycky prdel nastavila bez žádných problémů. Za ty roky je už dost jetá, ale málokde vám nastaví prdel ve tři ráno za 1000/h.

Zara - na slezské, taková milf. Byl jsem jen jednou takže nemám nic jiného než pozitivní reakci. Bez problému, užívá si to. Placenou 1200/h. Určitě se zkusím ještě stavit.

agostini
zkušený norník

Příspěvek od agostini »

ThrowRock píše:
14 květen 2021 01:34
No, přidám trochu svých zážitků, spíše starší, některé novější, snad si někdo vybere.

Katty2 - modrá stránka - hodně cestuje po ČR, chodíval sem k ní ještě jak bydlela v Hrabůvce, fotky upravene/velice ale velice dobře nafocené. Kdysi se celkem dala, teď určitě ne. Velké břicho, nohy, prsa rozteklé a všechno prostě, ukázková prasnice. Poslední cca rok jsem s ním byl 2x a to samé, kouř průměr, čas se snaží co nejvíce zkrátit. Samotný anál bez problému, ale vzhledem k všemu ostatnímu nedoporučuji. Placeno 1500/h. Ty fotky její fotky strašně svádí ale prostě děs.

Nikilie27 - modrá stránka - amatérka to opravdu není, celkem zkušená baba, která má pár privátů za sebou. Věk cca 35, celkem milá, všechno trochu volné . Kouř 7.5 /10, samotná akce není co vytknout, nechá se prcat do zadku dost tvrdě. Placeno 1300/h.

Šarlin - asi není třeba moc představovat, Ahepjukova- Recenzí je tu dost, dost oceňuji její nonstop přístup. Ať už v jakémkoliv stavu vždycky prdel nastavila bez žádných problémů. Za ty roky je už dost jetá, ale málokde vám nastaví prdel ve tři ráno za 1000/h.

Zara - na slezské, taková milf. Byl jsem jen jednou takže nemám nic jiného než pozitivní reakci. Bez problému, užívá si to. Placenou 1200/h. Určitě se zkusím ještě stavit.
Nepletes se u te ZARY ? Byl jsem sni dvakrat a anal ani nahodou uz kdyz se ji dotknes prstem tak se cuka.Nebyla to spis Monika ta tam dela take.Ta anal snasi vpohode.

zofre
začátečník

Příspěvek od zofre »

Kdo si chce užít do análu, tak ať si zajede do Karviné za Milujsex96. Vzhledově nic moc, ale nádherně kouří až po kořen, můžeš se udělat do pusy. Do análu bez problémů a bez jakéhokoliv gelu. Můžeš do ní bušit jak chceš. Cena 600,- Kč. Bohužel se mi zdálo, že na něčem jede. Vše bylo s ochranou až na orál. Je problém se s ní ale domluvit.

Jirik29
norník

Příspěvek od Jirik29 »

agostini píše:
14 květen 2021 12:11
ThrowRock píše:
14 květen 2021 01:34

Nepletes se u te ZARY ? Byl jsem sni dvakrat a anal ani nahodou uz kdyz se ji dotknes prstem tak se cuka.Nebyla to spis Monika ta tam dela take.Ta anal snasi vpohode.
Taky by mě zajímalo ohledně zara a jejího analku.

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Šarlin - asi není třeba moc představovat, Ahepjukova- Recenzí je tu dost, dost oceňuji její nonstop přístup. Ať už v jakémkoliv stavu vždycky prdel nastavila bez žádných problémů. Za ty roky je už dost jetá, ale málokde vám nastaví prdel ve tři ráno za 1000/h
Tak to jde né. Má prostory a ještě můžeš bušit do análku bez příplatku. :mrgreen:
Některé chcou 500 příplatek, že vůbec nastaví.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.
HNUSÁCI a VŘEDI HOLD MUSÍ PLATIT :mrgreen:

josif1
začátečník

Příspěvek od josif1 »

Pánové, na Dubině úřadovala taková vysoká štíhlá análnice, Jiříkovského 32, svého času byla výborná, prdel si nechala protáhnout automaticky. nevíte kde skončila?

Kluk79
panic

Příspěvek od Kluk79 »

zofre píše:
14 květen 2021 12:26
Kdo si chce užít do análu, tak ať si zajede do Karviné za Milujsex96. Vzhledově nic moc, ale nádherně kouří až po kořen, můžeš se udělat do pusy. Do análu bez problémů a bez jakéhokoliv gelu. Můžeš do ní bušit jak chceš. Cena 600,- Kč. Bohužel se mi zdálo, že na něčem jede. Vše bylo s ochranou až na orál. Je problém se s ní ale domluvit.
Zdar.jsem tu nový....slo by získat kontakt? Na amicich nic neni . Kdysi jsem s ní byl ale kontakt už nemám.

Lulínek
pokročilý

Příspěvek od Lulínek »

Glumcum píše:
10 květen 2021 13:10
na modrém webu inzeruje i natal23.
dělám anal,oral, klasiku a lízání ,
preferuji starši muže kdo nechce real nepište. Muj muž se muže i zapojit pokud by byl zajem o 3ku muže byt i BI muž. mužu i dva muže nebo vic mužu.Dělam i sama pokud nemaš zajem o real a chceš si jen psat je to strata času
hodina 1200kč oral domluva, Pro rychlejši a lepši domluvu tel. 704154855 :foun:
Zdravím, už u ní někdo byl?Zatím jsem se jí nedovolal.

Odpovědět