OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
gud_baj
panic

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od gud_baj »

HanáckéNorníček píše:
30 srpen 2021 08:50
ydl píše:
29 srpen 2021 21:08
Byl uz nekdo za https://www.sex.cz.com/cs/lide/2441275/Nathalia000 ? Je to ta spelunka v Brodku nebo ne?
Je to Brodek, ale u tehle sem ještě nebyl. Jestli půjdeš poreferuj hlavně jaký byl přístup.
Jo, u téhle jsem byl a už nikdy víc. Tady si lehni, moc mi tam nesahej, při suku lezela jak prkno, pak dodelavka rukou, to uz mi tam nesahej vubec.. Hrozny..

petrz8
začátečník

Příspěvek od petrz8 »

Ta Věra je bruneta nebo blondýnka?
Kelach píše:
11 září 2021 15:57
Tak přátelé....
byl jsem teď u nějaké Věry.Inzeruje v Profitu,,masáž s orálem",ale můžu říct,že na masáž jaksi zapomíná.
Má byt v Pavlovičkách přímo naproti TOYOTY.Čistý,voňavý,hezká,čistá,velká postel,klimatizace.Výborný parkování.
Paní tvrdí, že má 50,no já bych tak 5-8let přidal.Postavu má....no,řekněme dobrou,váha cca 60kg.Menší,i když vyrahaný prsa,ale nádherně stojící bradavky.Piču měla na strníště,a to já mám rád,když při píchání píchá🍻🤣.Bez keců jsme šli hned na věc,chtěla kouřit bez gumy,to já ne,tak bez keců mi dala gumu a šla na to.Hlubokej nedělá,nebo mě ne,protože ho prý mám strašně tvrdýho a nedostala ho tam ani se zakloněnou hlavou vleže na zádech...No,není první,které se to nepovedlo....🥴.
Ať to neprotahuju.
MOC AKTIVITY neprojevuje,(spíše žádnou),ale poslouchá ma slovo.Líže kulky i prdel,když jsem to viděl, tak jsem ji chtěl vyzkoušet, tak jí říkám,ať mi pořádně strčí jazyk do prdele.Hned mi roztáhla prdel,a dobré 3cm hluboko jsem ji cítil...🤣👍
Jinak šuk jako každá jiná,neprojevuje vůbec žádný pocity,nevzdychá,nic...To bylo divný,ale podobně to mám doma...🥴,nevadí.
Když viděla, že se nemůžu udělat,tak ať se prý aspoň vyhoním,že do pusy...(to doma nemám,tak OK)🤣.
SHRNU: Za cenu 550kč dost dobrý pro ty,co mají fantazii a řeknou si,co chtějí.
Pokud chceš aktivní kurvu,sem rozhodně nelez.
Za mě dobrý,pokud mě vezne,zopakuju. :potom:
JO A NEDĚLÁ ANÁL!!!

soustalista
začátečník

Příspěvek od soustalista »

Zdarec,

Co aneta v neredine na jilove? Byli jste ted nedavno někdo? Zajímá mě jestli je porad tak dobrá jako tenkrát před rokem.

Děkuji za případné info.

soustalista
začátečník

lolitak píše:
13 září 2021 09:19
AvrilLavigne alias Krystýna, alias Blanka. Začínala velmi brzy, řemeslo převzala po matce. Mrdala na bytě v UH. Na modrém webu měla spoustu fotek, akty i anál. Poprvé jsem ji měl v Brně Žabovřeskách 2014, měla 20let. Make-up, podvazky, silonky, vysoké podpatky, velmi pěkná dívka. Sprostá jak dlaždič, jednoduchá, povídala jak se pohádala z vyhazovači na diskotéce. Do mrdaní se ji moc nechtělo, nechala si nastříkat do pusy. Po druhé jsem ji potkal v clubu Piraňa, bylo ji 22let, taková bezprostřední, milá holka, pořád stejně sprostá mluva. Mrdání super, šukala dobře, skákala na mě, nechala si pořádně naložit do své úzke kudny. Po třetí na bytě v Lišní, zmalovaná jak mimozemšťan, nezdravá pleť, hubenější než předtím, bez zájmu, zajímal ji jenom makeup a televize, dal jsem otačku, stala se z ní troska. Fotila i profi akty, ale nikde jsem je nenašel. Má mladší sestru, také pokračovala v rodinné tradici, také začala velmi brzy. Donedávna pracovala v Háremu v Oloumouci u sestry o víkendech. Nadherná slečna, milá, malé prsa, GFE, jedno z nejlepších mrdaní.
Je ta jeji ségra porad dobra? Kde bych ji ted nasel?

1vulkan1
panic

Příspěvek od 1vulkan1 »

soustalista píše:
15 září 2021 10:15
Zdarec,

Co aneta v neredine na jilove? Byli jste ted nedavno někdo? Zajímá mě jestli je porad tak dobrá jako tenkrát před rokem.

Děkuji za případné info.
Aneta není Aneta, ale Karolína. Polohy ochotně mění, kouř 1-, kozy luxusní, voňavá, milá.
Jen se tam teď nedá dovolat když se vrátila Lussi

Bruno35
začátečník

Příspěvek od Bruno35 »

Pristi tyden budu mit cestu do OL, da se jeste sehnat nekde Romana? Naposledy jsem u ni byl parkrat naproti nemocnice a pak uz nic-nedalo se dovolat. Co Lussy, lepsi jak Romana? Podle recenzi nevypada vubec spatne😋

soustalista
začátečník

1vulkan1 píše:
15 září 2021 21:50
soustalista píše:
15 září 2021 10:15
Zdarec,

Děkuji za případné info.
Aneta není Aneta, ale Karolína. Polohy ochotně mění, kouř 1-, kozy luxusní, voňavá, milá.
Jen se tam teď nedá dovolat když se vrátila Lussi
Jj ona mi nikdy svoje jméno neřekla. Ja jsem volal včera a v.pohode to zvedla.

lolitak
začátečník

Příspěvek od lolitak »

soustalista píše:
15 září 2021 10:56
lolitak píše:
AvrilLavigne alias Krystýna, alias Blanka.
Segru jsem měl v květnu, je ji 22let. Už neinzeruje, škoda. V byznysu je s přestávkami již několik let, Brno, UH, Olomouc, snad se ještě objeví.

HanáckéNorníček
zkušený norník

Příspěvek od HanáckéNorníček »

Bruno35 píše:
16 září 2021 09:14
Pristi tyden budu mit cestu do OL, da se jeste sehnat nekde Romana? Naposledy jsem u ni byl parkrat naproti nemocnice a pak uz nic-nedalo se dovolat. Co Lussy, lepsi jak Romana? Podle recenzi nevypada vubec spatne😋

Romana už nedělá, Lussy jestli myslíš její ségru tak ta aktuálně dělá jen masáž a orál. Do sexu se jí už nechce. Uvidíme jak dlouho jí to vydrží

beach.boy
začátečník

Příspěvek od beach.boy »

lolitak píše:
16 září 2021 11:10
soustalista píše:
15 září 2021 10:56
lolitak píše:
AvrilLavigne alias Krystýna, alias Blanka.
Segru jsem měl v květnu, je ji 22let. Už neinzeruje, škoda. V byznysu je s přestávkami již několik let, Brno, UH, Olomouc, snad se ještě objeví.
Nela je v Pardubicích, od Blanky odešla.jako většina holek :?

Tommy Gun
zkušený norník

Příspěvek od Tommy Gun »

Chlapi,chystám se do Olmiku a zaujala mě tato kočka/y měl jí někdo nebo je to tradiční FAKE

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-775

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-841

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... stejov-250

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-601

Kdyžtak vyměnim čerstvé recenze na Ostravsku,kde těd hodně nořím.

Díky a šuku zdar.

beach.boy
začátečník

Příspěvek od beach.boy »

Tommy Gun píše:
16 září 2021 12:05
Chlapi,chystám se do Olmiku a zaujala mě tato kočka/y měl jí někdo nebo je to tradiční FAKE

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-775

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-841

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... stejov-250

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-601

Díky a šuku zdar.
všechny jsou z Harému, u Suzi je to jistota, pěkná mladá, trochu pasivní, ale budeš spokojený.
Natalka fake neni, Sára cestovatelka a Terezka nevypadá tak jak na fotkách, dal jsem otočku. 8)
jo a ceny jsou teda libový, 1500 za 30min, proto už tam nechodim.

lolitak
začátečník

Příspěvek od lolitak »

Tommy Gun píše:
16 září 2021 12:05

Díky a šuku zdar.
A pan kšeftuje

HL149
zkušený norník

Příspěvek od HL149 »

HanáckéNorníček píše:
16 září 2021 11:20
Bruno35 píše:

Romana už nedělá, Lussy jestli myslíš její ségru tak ta aktuálně dělá jen masáž a orál. Do sexu se jí už nechce. Uvidíme jak dlouho jí to vydrží
Coz je logicky nasledek toho preplaceni plus zoufalosti norniku: nejdriv mi zaplati jen za mrd, pak za "masaz" s mrdem, pak jedno zakonceni kratkym mrdem a nakonec uz jen honirna, tam mi nesahej a cau.

HanáckéNorníček
zkušený norník

Příspěvek od HanáckéNorníček »

HL149 píše:
16 září 2021 16:59
HanáckéNorníček píše:
16 září 2021 11:20
Bruno35 píše:

Coz je logicky nasledek toho preplaceni plus zoufalosti norniku: nejdriv mi zaplati jen za mrd, pak za "masaz" s mrdem, pak jedno zakonceni kratkym mrdem a nakonec uz jen honirna, tam mi nesahej a cau.
Dokud šukala chodil sem k ní často a vše bylo o domluvě a možná sympatiích. Vzal se půl hodinku 15 mě masírovala pokecali jsme a zbylí čas sem jí šukal. Čas vetšinou přešvihnutý když nikoho dalšího nečekala nehnala mě hned do sprchy a ven. Ale určitě se jí nechci nijak zastávat. Jakmile utnula sex utnul já sem návštěvy. Asi je třeba jí nechat vyhladovět. Uvidíme.

Odpovědět