AMATÉRKY Ostrava a okolí

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
Buffy
začátečník

Re: AMATÉRKY Ostrava a okolí

Příspěvek od Buffy »

Mitho25 píše:
21 listopad 2021 12:57
Zdravím hoši, myslíte že mi můžete doporučit nějakou mladou hubenou slečnu okolí frydek nebo Ostrava ? Budu moc rad 😈
Takovou slečnu v MS kraji těžko najdeš. Horko těžko ti ji někdo dohodí, když ani nejsou.

R.K
panic

Příspěvek od R.K »

Zdravím pánové… Nějaký tip na slečnu max 30let která fakt stojí za návštěvu…?? A které naopak nebrat i kdybych měl zlomené obě ruce a neměl si to jak udělat..?? Předem všem dík za odpověď…

Meverik
norník

Příspěvek od Meverik »

Chlapi, nevite kam se poděla Sandra z Amiků?
Přílohy
Screenshot_20211124-221632_Chrome.jpg
Screenshot_20211124-221632_Chrome.jpg (36.52 KiB) Zobrazeno 1204 x

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

To si děláš kozy? Takové strašidlo nám tu ukazovat. :lol:
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.
HNUSÁCI a VŘEDI HOLD MUSÍ PLATIT :mrgreen:

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Tipuju, že buď do pekla nebo na jinou planetu. TVL, já teď budu mít noční můry...

agostini
zkušený norník

Příspěvek od agostini »

Meverik píše:
24 listopad 2021 22:19
Udajne sla sedet.

Buffy
začátečník

Příspěvek od Buffy »

xMalickax z modrého webu - zlatokopka
:nenene:
Špatná komunikace
Jen za oral chce 2000
Oral+sex 4000

Ony si fakt myslí, že jsou ze zlata nebo profi.
Nevím kde na ty ceny chodí, ale tohle je fakt drzost. Vyhladovět!

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

agostini píše:
25 listopad 2021 15:21
Meverik píše:
Udajne sla sedet.
Seděla až zčernala. :idea:
vulcan

dacani
pokročilý

Příspěvek od dacani »

vulcan píše:
26 listopad 2021 15:34
agostini píše:
25 listopad 2021 15:21
Meverik píše:
Udajne sla sedet.
Seděla až zčernala. :idea:
Byl jsem u ní tak tři roky zpátky, a byla docela v pohodě, atraktivní. Asi to začala přehánět, byla pokerovaná až moc....no asi fet, nebo co. Ale brdala a kouřila celkem slušně. Snažila se :)

bembajs
pokročilý

Příspěvek od bembajs »

Mrdal někdo tuhle kurvičku z modreho webu? https://www.a….i.com/cs/lide/2165117/Harley-pinky. Jen jestli to neni zase ta co zbali prachy dole v panelaku ze musi zaplatit za byt a zmizi zadnim vychodem?

Pofi
začátečník

Příspěvek od Pofi »

bembajs píše:
26 listopad 2021 19:00
Mrdal někdo tuhle kurvičku z modreho webu? https://www.a….i.com/cs/lide/2165117/Harley-pinky. Jen jestli to neni zase ta co zbali prachy dole v panelaku ze musi zaplatit za byt a zmizi zadnim vychodem?
Byl jsem u ní hodně dávno. Jak jsem jí viděl, dal jsem se na útěk. Nedoporučuju. Fotky má tak 15 let staré.

ooooo
norník

Příspěvek od ooooo »

Panove z modreho webu Sofi*98. (*=e)
Popis na uvodni strance jejiho profilu.
Sex 2500kč
Oral 1500kč
Fotku jsem vytahal (zjistil i jmeno a prijemni i kde bydli, cislo se mi nepodarilo ziskat) a chtel jsem zkusit jestli ji nepresvedcim o jine cene.
Tak takhle arogantni kurvu jsem dlouho nezazil.
Prostory nema a psala mi jedine v autě.
Načež jsem psal, že ok když v autě tak sex a jedine za 1200kč věděl jsem že cenu odmítne (byl jsem ochoten pak napsat ok 1500kc) nicmene jsem to chtel zkusit a odepsala mi sex nedelam. Na profilu mas jasne napsano ze sex delas mas to tam napsano i s cenou (ji píšu) a ona odepise jedine oral a za 1500kc.
Tak jsem ji napsal jestli se nezblaznila, ze jen projedu 2az 3 kila za benzín a jedna kurba by me vysla na cca
1 800kč a i kdyz jsem vedel ze to ani nahodou , napsal jsem ok a vykouris me vicekrat?
A ona na to. Pouze vystrik jeden a konec.
Ma s ni nekdo zkusenosti?
Jako panove. DELATE SI PRDEL TO JI NEKDO ZAPLATI S NAFTOU ZHRUBA 1 800KC ZA JEDNU KURBU? Nekterym vam asi fakt mrda (nekterym podotykam), jelikoz to ocividne nekdo zaplati protoze cenu neslevila ani o petnik (nevidela ani mou fotku takze kdyby to byl 200kg prasak tak ok pochopim ze nabidne absurdni sumu za oral ta kurva).
Fakt kurva neblaznete chlapi. Obycejna mlada stetka, co dela servirku v Opavě a ani hezka extra není tak vymrdate z penezenky 1500kc za oral anebo sex za skoro 3000kc v aute s posranou kurvou z restaurace?
Kurvite ceny a tyhle stetiny rozmlsavate opravdu nepravem.
Tahle mi zvedla mandle.
Chování absolutní svině. Doufám, že od tehle existence odradim a zkurví se ji kseft aspon o par lidi.

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Sorry, ale píšeš tu o kurvení cen a sám jsi byl ochoten kývnou na 1500 za sex v autě? Pokud to teda chápu dobře, tvůj příspěvek není zrovna čtivý...

ooooo
norník

Příspěvek od ooooo »

revengeboy píše:
27 listopad 2021 13:02
Sorry, ale píšeš tu o kurvení cen a sám jsi byl ochoten kývnou na 1500 za sex v autě? Pokud to teda chápu dobře, tvůj příspěvek není zrovna čtivý...
Načež jsem psal, že ok když v autě tak sex a jedine za 1200kč věděl jsem že cenu odmítne (byl jsem ochoten pak napsat ok 1500kc) nicmene jsem to chtel zkusit a odepsala mi sex nedelam/

Byl jsem OCHOTEN NAPSAT takže jsem chtěl vidět pouze reakci já myslel ze to je pochopitelne dosti.

V autě byl zatim muj strop 1000kc (ano mam tam napsano 1200kc ale na miste bych ji dal litr a ze 200kc musim vyzvednout a dost zenskych na tuhle fintu rekne ze uz chce domu nebo ze to nechaj tak) za hodinu sexu a smytec. A to musi byt jeste faaakt hezka (nutno podotknout ze v aute jsem to za prachy delal no zhruba petkrat ja radsi uz postel ale ne vzdy to jde).
Nicmene o mně to neni.
Je to o kurvičích co davaji takovym stetkam nesmyslne hordy penez jako vazne? Podivej se kdy tu mam registraci. V roce 2007. To znaci skoro 15 let nořím. Odkdy mas profil ty? A na modrych od roku 2008 a prici se mi vubec platit za sex ja si na modrych ulovil tolik zadarmo zenskych amaterek, milenek a i normalni vztah (ale to zde urcite kvantum lidi taky), ale ne vzdy se podari, nekdy je clovek na chlastacce a ma chut na rychlovku tak jsem celkem platil za svuj zivot tak dvacetkrát. Ja jeste zazil oral v aute za 200kc z modrych tesne po registraci a to byla totalni kunda a po spolecne cigarete a pokecu mi ho vyhulila podruhe. No ale jako sorry ale 1500kc za oral v aute? Jebe ? 2500kc za sex v aute? Kurva chlapi proberte se.

Sexydama z modrych.
Delate si prdel 3000kc za hodinu uplne normalni pitka se silikonama.... a za kazdou vec priplatek ze cena se vysplha i na 5000kc to uz preci neni normalni. To jak jsem si s ni psal tak to jsem se ji musel vysmat a poslat do prdele.

ooooo
norník

Příspěvek od ooooo »

revengeboy píše:
27 listopad 2021 13:02
Jo a nezlob se na mě nepisu často a nehadam se zde ale s dovolením jsem si dovolil zapičovat cca 15letech zde.

Odpovědět