Priváty v OSTRAVĚ

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
PetrVs50
začátečník

Re: Priváty v OSTRAVĚ

Příspěvek od PetrVs50 »

Ahoj, za mě nějaké další rcenze. Byl jsem spokojený.
1. 605318348, čínžák v ulici Na jízdárně, privát v přízemí. Horší je to zde s parkováním, samé zóny. Cena 700/1200. Domluva den předem v pohodě. Holka hezká, udávaný věk 20let plus mínus souhlasí. Tělo hezké, obličej taky hezký. Ťapina se nelíbá, ptal jsem se jestli ji můžu vymrdat. Že prej joo, tak jsem ji naložil. Za mě akce v pohodě. Sprcháč horší, dole odpadávají kachličky, ale kvůli tomu jsem tam nebyl. Za mě opáčko ještě bude.

2. Sabina 739718087, Mariánské hory, činžák na ulici Marie Pujmanové. Domluva den dopředu v pohodě. Cena 700/1200. Snažím se brát vždy celé hodiny, tady se to nepodařilo. Holky se tady střídají 2 v jedné šmajchlcimře. Nakonec jsem usmlouval kompromis 3/4 h za 1000Kč. Postava i obličej ťapky v pohodě. Někdo psal, že má horší břicho, to je pravda. Na fotkách to nejde poznat. Věk 25 let = tipoval bych + 5let.Nicméně holka je usměvavá, ve všem mě vyšla vstříc. Ty kozy jsou fakt asi pětky. Za mě sexuální zážitek dobrý, o to jde. Sprcháč s bavlněnými závěsy, to je síla. Opáčko někdy joo.

PetrVs50
začátečník

Příspěvek od PetrVs50 »

Ještě jedna recenze
Nicol 732574009, Poruba U Oblouku 511. Domluva 2 h předem, komunikace v pohodě. Ceny 700/1000. Holka věk tipuji cca 35 až 37 let. Tělo štíhlé, na noze modřina. V obličeji je holka už strhaná. Akce byla v pohodě, co jsme si domluvili, to holka splnila. Vadila mě přítomnost psa ve vedlejším pokoji, pořád štěkal. V bytě vana se sprchou. Sprcha měla netěsnou hadici, nicméně Nicol mě předem upozorňovala že rekonstruuje. Na opáčko to spíše nevidím.

Rugbyson
panic

Příspěvek od Rugbyson »

mladaduse píše:
06 leden 2021 20:34
Vizuálně TOP v OVě, je ale velmi vybíravá, má dost stálých, vyjímečně vezme někoho nového, jak mi řekla, tak dva-tři za rok. Musel by jsi mít hodně velké štěstí.
https://erotika.avizo.cz/dlouhovlaska-16031866.html
Já se tento tyden dovolal a vzala mě asi jsem měl štěstí a za mě spokojenost, ochotná, supr kouř klidně bych opakoval

mladejnornik
začátečník

Příspěvek od mladejnornik »

čus, má někdo zkušenost s touto? https://erotika.avizo.cz/lenka-20-2-uplne-nova-slecna-128521-sobota-non-stop-10756011.html
tuším že to je privát na jizdárně ale nikdy jsem tam nebyl, je mi jasné že fotky jsou fake ale vzhledem k tomu že jsem se dovolal a řekla mi že má plno tak bych čekal ňákou recenzi ale bohužel....dík za odpověď :)

Jason Voorhees
začátečník

Příspěvek od Jason Voorhees »

tt píše:
04 leden 2021 22:52
Lovesil píše:
02 leden 2021 11:47
Ahoj, masher padl, tak nějaké recenze za minulý rok.

Valerie - 732 327 066, štíhlá milfka se silikony. Ostrava na Rudné. Domluva vždy bez problému, prostory 8/10. Moje stálice a vždycky jdete na jistotu. Udělá co chcete. Orál bez v ceně. Zdražila teď na 800,- za 30 min, 1200/h.

Gabriela - 797 626 610, starší kousek z Havířova. Prostory panelák - nenadchne neurazí. Udržována ale už slabší prsa, hodně ukecaná a sex celkem nuda. Nevyplatí se jít na hodinu, prokecá. Placeno 1200/h a nestojí to za to. Orál s gumou. Bez opakování.

Jinak je to tady stále bída v nabídce. Posledně zaujala 739 949 112 https://erotika.avizo.cz/kocicka-16078740.html, ale chce 2000/h. Nebyl někdo? Nemáte tip na nějakou silikonku? Díky ;)

Sorry, jak muzes u Gabriely napsat slabsi prsa? Kozy ma naorosto super, celkove postava luxus a vek bych ji nehadal ani nahodou.
Minus je jeji silena ukecanost, to je masakr.
Za Gabrielou jsem jezdil na Nadrazni pak na Konevovou a i ted do Havirova. Na to ze ji tahne na 50 vypada luxusne a prsa ma krasna a svoje. Chodim na dve, tri hodiny, oral bez. uplne v klidu. Je mila a umi to. Jestli te to s ni v posteli nebavilo tak ti proste nesedla, stane se. Ale prsa v jejim veku, krasny. Udrzuje se, cvici, vzdy kdyz zmeni misto ma nove fotky.

Jason Voorhees
začátečník

aaaa píše:
05 říjen 2020 18:11
Zdravím, nějaké základní informace o této kozatce?

https://erotika.avizo.cz/patek-9-18h-cernovlaska-4ky-prsa-736-666-411-15824681.html
Recenze 6 : Monika - dříve Marika 736 666 411

Dříve dělala na Bendlově 12 a měla 1000 za hodinu a žádné příplatky, nedělá anál. Novou adresu a cenu neznám. Oral bez dělá automaticky, prý to má tak ráda, ráda i polyká. Oral je za mě za 1. Je hluboký, dráždivý a zároveň něžný. Kouření má fakt ráda, to nehraje. V sexu je dost aktivní, divoká, pořád se hýbá, vzdychá, líbá se. Věk je trochu vyšší, 33 jí není, skoro 40 ale nevypadá na to vůbec. Co se týče prsou, je po dvou dětech, takže nečekej velká a plná ňadra, ale je za co chytnou a hrát si. Brzy jí navštívím na nové adrese a bez problému budu akceptovat i vyšší cenu a možné příplatky. A ty vaše kecy o přeplacení si nechte. Já na to mám a nemusím hledat nejnižší cenu a půlku dne jezdit po městě a bejt nasranej.

PetrVs50
začátečník

Příspěvek od PetrVs50 »

Jason Voorhees píše:
09 leden 2021 23:35
aaaa píše:

https://erotika.avizo.cz/patek-9-18h-cernovlaska-4ky-prsa-736-666-411-15824681.html

.... A ty vaše kecy o přeplacení si nechte. Já na to mám a nemusím hledat nejnižší cenu a půlku dne jezdit po městě a bejt nasranej.
Nejsi jediný, kdo na to má a může přeplácet. Ale uvědom si tu podstatnou věc. Přeplácením kurev se zvýší nejen cena za službu, ale podstatnější je to, že se sníží kvalita služeb. Ťapka potom už nemusí poskytovat nadstandardní služby, nemusí se ani příliš snažit. Proč by to dělala, když bude mít přeplaceno? Ad absurdum to může skončit tak, že ťapka potom bude provozovat pouze honírnu a bude vlastně úplně spokojená. A všichni kteří přepláceli budou paradoxně tady nejvíc křičet, jak se ta kvalita služeb zase zhoršila.

Je to špatná cesta, je potřeba si přiznat ty chyby a nepřeplácet! Souhlasím s tím, že by člověk neměl jezdit půl dne a být nasranej. Jestli ale nejsi úplný začátečník a máš už kontakty, tak se můžeš vždycky vrátit k ověřeným a cenově přijatelným ťapinám a ty předražené nechat vyhladovět. U těch nových se na cenu a základní info můžeš zeptat telefonicky a když se nedohodneš zkusit jinou. Dát tomu max půl hoďky a když to neklapne vrátit se ten den k ověřeným. Takže nemusíš jezdit půl dne, to je blbost. Základ je potom napsat tu negativní recenzi na ťapku a varovat ostatní norníky. Toto fórum by mělo fungovat diverzifikovaně jako komunita.

Jason Voorhees
začátečník

PetrVs50 píše:
10 leden 2021 10:46
Jason Voorhees píše:
aaaa píše:

.... A ty vaše kecy o přeplacení si nechte. Já na to mám a nemusím hledat nejnižší cenu a půlku dne jezdit po městě a bejt nasranej.
Nejsi jediný, kdo na to má a může přeplácet. Ale uvědom si tu podstatnou věc. Přeplácením kurev se zvýší nejen cena za službu, ale podstatnější je to, že se sníží kvalita služeb. Ťapka potom už nemusí poskytovat nadstandardní služby, nemusí se ani příliš snažit. Proč by to dělala, když bude mít přeplaceno? Ad absurdum to může skončit tak, že ťapka potom bude provozovat pouze honírnu a bude vlastně úplně spokojená. A všichni kteří přepláceli budou paradoxně tady nejvíc křičet, jak se ta kvalita služeb zase zhoršila.

Je to špatná cesta, je potřeba si přiznat ty chyby a nepřeplácet! Souhlasím s tím, že by člověk neměl jezdit půl dne a být nasranej. Jestli ale nejsi úplný začátečník a máš už kontakty, tak se můžeš vždycky vrátit k ověřeným a cenově přijatelným ťapinám a ty předražené nechat vyhladovět. U těch nových se na cenu a základní info můžeš zeptat telefonicky a když se nedohodneš zkusit jinou. Dát tomu max půl hoďky a když to neklapne vrátit se ten den k ověřeným. Takže nemusíš jezdit půl dne, to je blbost. Základ je potom napsat tu negativní recenzi na ťapku a varovat ostatní norníky. Toto fórum by mělo fungovat diverzifikovaně jako komunita.
Zalezi co je preplaceni a ne vzdy musi jit kvalita dolu. Navic holka si rekne, proc tim padem mela delat nadstandardní sluzby za malo penez. Jestli mi za to stoji a libi se mi to, dam ji ty prachy. Pul hodky nedavam, pro me je to malo. S novou hodinu, kdyz se mi libi a ma cas tak si pridam dalsi hodinu nebo dve. Kontakty mam, ale rad zkusim novou. To s tim jezdenim a nasranim nebylo o me, ale nekteri si na to stezuji. Kdyz mi holka rekne do telefonu 1500 za hodku, plus priplatek, zkusim a uvidim. Bud se budu vracet nebo ne. Zkusim, vracim se nebo ne.

Jason Voorhees
začátečník

martin.platil píše:
13 listopad 2020 10:23
https://erotika.avizo.cz/niki-nova-sexy-stihla-blondynka-27-let-8-15-15345185.html
Niki, tel. 721 935 258, Bendlova 12 Ostrava. Milý hlásek, dělá dopoledne.
1000 Kč za půl hod. Měl jsem dvoulitr nebo 900, tak se spokojila s 900 Kč.

Extra hubená, mini prsa, tetování nad zdkem. Hezká, 69 fajn, oral S, vytřídali jsme pár poloh, nakonec mě vyhonila s gelem. Má i hezký obličej, ale není nijak sympatická a moc nekouká do očí.

Po tom, co jsem jí lízal jsem dostal strašnou chuť na jahodovou koblihu, tak je fajn, že je hned vedle Billa (kde jsem parkoval). Celkově doporučuji.

Říkám si, že je to zoufalá doba, když se člověk spokojí s šukem za 900 na půl hod. jen pro to, že je holka hubená. Měl by to být standart (že když se někomu líbí hubené, tak si vybere hubenou, přijde a je fakt hubená), ale zdaleka není.
Recenze 7 : Nikola 721 935 258
Potvrzuji Bendlova 12. Věk by seděl, fotky které tenkrát měla evidentní fejk. Holka je fakt štíhlá, tetování nad zadkem. Byl jsem hodinu, oral bez dohromady myslím, že 1200. Kouřila dobře, střídala polohy, byla celkem živá. Ale po obličeji mě moc neupoutala. Na opáčko asi ne. Byl jsem v létě a nevrátil. To, že se mi moc nelíbila je moje věc, jinak čas, služby a přístup v pohodě.

Jason Voorhees
začátečník

Nutri píše:
30 listopad 2020 21:41
https://erotika.avizo.cz/lucka-737-164-899-v-pondeli-8-21h-15815205.html
Foto není její, ale velmi podobné, tělo pěkné, prsíčka menší. Holka pěkná, příjemná, ale na mě moc potetovaná. Trochu spěchala, no nemuseli jsme si sednout, ale snažila se. Hodnotit nebudu jsem začátečník.
Recenze 8 : Lucie 737 164 899
Bendlova 12. Cenu si nepamatuji, ale byl jsem hodinu tam berou většinou 1200 možná 1500 plus 300 oral bez. Když mi otevřela dveře, zajásal jsem. Holka mladá, štíhlá, hezká v obličeji. No, ale spěchala, chtěla to mít za sebou, hned se chtěla svléknout, zarazil jsem jí, že to chci pomalu a mazlím se. Nelíbá se, to beru. Některé to nedělají nebo jsem jí nebyl sympatický, v pohodě. Jenže jí vadilo, že jsem jí lízal bradavky a šahal na prsa. Nevím jestli dovolila lízání. Během sexu jsem požádal znovu o oral bez, v pohodě, pak jsem chtěl pokračovat v sexu. Když mi nasazovala druhou gumu tak říkala něco, že gumy jsou drahé nebo tak. Holka je potetovaná, má hezké motýlky, prý to má osobní význam a nechce se o tom bavit. I další tetování se mi na ní líbilo, mám rád potetované holky, klidně i hodně, tak kdyby jste měli kontakt na nějakou hodně potetovanou budu rád. Jinak Lucku nevím jestli bych zopáknul, možná kdybych se nacházel blízko a byla volná, kvůli tetování.

HL149
norník

Příspěvek od HL149 »

PetrVs50 píše:
10 leden 2021 10:46
Jason Voorhees píše:
aaaa píše:

Hlavně ceny jako 1500-1800 jsou ceny pražské, kde jsou jiné možnosti, životní úroveň a hlavně průtok a výběr ťapin. V Ově i ty vyšší peníze nové ženské do branže zjevně netáhnou (reálně je schopno živit se tímhle jen do 2-3% žen, což je fakt), takže ve výsledku se jen platí víc babám, co tohle dělají už roky a roky. V 25ti brala 800-1000 a o 10 let později pomalu jednou tolik. Absolutní nesmysl. A u ženské, jejíž krása a přístup uvadá, fakt inflaci netahejte.

Jason Voorhees
začátečník

pulina píše:
06 listopad 2020 11:42
Leetadlo píše:
06 listopad 2020 11:22
Adam78 píše:
06 listopad 2020 10:12
Zdravím kolegy norníky z Ostravska.Nevíte někdo kam se poděla prsatá Ella z F-M?Nedá se jí dovolat a inzerce taky žádná.Děkuji za případné info.Všem přeji pevné zdraví.Noru zdar👍
Ella v srpnu umřela.

Jj,muzu potvrdit prej ji prejel vlastni nornik....
Moment to byla ktera? Je mozne treba i do posty preposlat nejaky odkaz nebo tak nebo proc ji prejel?

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Jason Voorhees píše:
10 leden 2021 13:33
Moment to byla ktera? Je mozne treba i do posty preposlat nejaky odkaz nebo tak nebo proc ji prejel?
Prsatá ELLA z Frýdku neznáš (měla své fotky - originál). Panelákový byt, cena 1000/h a 600 za půl.
To vypadá na popravu. Jo mafiánská konkurence je svině. :wink: Původně se psalo, že sama skončila
a né že ji někdo sejmul. :mrgreen:
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

Jason Voorhees
začátečník

lichvarHarpagon píše:
10 leden 2021 15:00
Jason Voorhees píše:
10 leden 2021 13:33
Prsatá ELLA z Frýdku neznáš (měla své fotky - originál). Panelákový byt, cena 1000/h a 600 za půl.
To vypadá na popravu. Jo mafiánská konkurence je svině. :wink: Původně se psalo, že sama skončila
a né že ji někdo sejmul. :mrgreen:

Tak to je mi lito sice jsem ji neznal ale je mi lito ze umrela. Jako kazdeho cloveka je mi to lito. Nebyly ty smajlici trochu nevhodni?

Jason Voorhees
začátečník

mladaduse píše:
12 listopad 2020 12:05
Martina 36, byla v Hrabůvce s Veronikou. Za 1000/h. Asi nejhezčí Ťapina v Ově, fotky jsou její a nelžou. Krásné erotické prádlo a na vysokých botách neskutečně sexy ! Nádherná, jemná, ale trochu profesorský přístup, emoce poněkud chybí. Ochotná, roztažitelná. Když má ovulaci, je to mnohem lepší, je možné ji udělat. Jinak to je za peníze. Ale, největší problém je se k ní dostat, mi to trvalo 3 roky, nabírá tak 2-3 nové klienty ročně. Skvělé a hladké tělo, pěkná prsa a skvostná micina (výrazná), kouř 1-, akce 1-2, Má poněkud plechový hlas, který nesedí k jejímu zjevu. Hodně vybíravá a asi dost rozmazlená. Byl jsem vícekrát, stojí za to, klidně by si mohla říci 1300/h !
https://erotika.avizo.cz/m-14190861.html

Rezavá střecha30, za 1200/h, jméno nevzpomínám, na Mariánskohorské. Štíhlejší postava, je možné ji udělat, někdy poněkud nevrlá, na svůj věk tělo trochu horší. Fotky podobné, mohla by to být ona. Kouř za 2-, akce za 2. Byl jsem 3x.
https://erotika.avizo.cz/cim-rezavejsi-strecha-ctvrtek-12-20-hod-605486617-15781779.html

Ivet 38+-, za 1200/h. Bývala na Plzeňské. Fotky hodně podobné, malá, pohledná a akurát oplácaná. Prsa velké a poměrně pevné. Ukecaná, chce si to spíš řídit sama, poněkud neohebná. Emoce nic moc, ale je vstřícná, na sexy prádlo při vstupu si moc nepotrpí, přijde rovnou jen v tangách a bez bot, což dost degraduje pohled. Kouř za 2 a akce za 2. Je možné ji udělat. Byl jsem 3x a stačí.
https://erotika.avizo.cz/malinkata-prsata-sexy-bonbonek-pro-hornaky-dnes-14-18h-foto-orginal-me-16027102.html
Adell je 38.let.

Odpovědět