OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
reaktor
začátečník

OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od reaktor »

Tak koukám, že nám ten rok pěkně začíná :-) I na chudáka co nechce utratit za volání nějaké milé slečně :-) Nooo, holt krize je krize...

PS: Ať se k něčemu dostanem... Víte o něčem novém, voňavém, nornikem.netem neposkvrněném (nic proti) ? :-) Nebo rok se s rokem sešel a budem zase dokola omílat starý dobrý známý? :-( (teď jsem nevěděl co dát za smajlíka... bad or good)

mysanda
panic

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY 2012

Příspěvek od mysanda »

Vidím,že ten příspěvek ten imbecil nechal odstranit,to je jedno budu to sem psát třeba každý den,dokud se nevzpamatuje zavčas jinak mu nechám při nejhorším zablokovat číslo!Vypadá to,že to bude zřejmě retardovaný člověk.Nebo tohle není normální,aby někoho pořád prozváněl například včera od 6h od rána až do půlnoci a pak jsem si musela vypnout mobil a dnes ráno to samé.

mysanda
panic

Příspěvek od mysanda »

mysanda píše:Vidím,že ten příspěvek ten imbecil nechal odstranit,to je jedno budu to sem psát třeba každý den,dokud se nevzpamatuje zavčas jinak mu nechám při nejhorším zablokovat číslo!Vypadá to,že to bude zřejmě retardovaný člověk.Nebo tohle není normální,aby někoho pořád prozváněl například včera od 6h od rána až do půlnoci a pak jsem si musela vypnout mobil a dnes ráno to samé.
Všechny varuji dávejte si pozor na toto číslo: 722 570 388,tenhle zaostalí dement pořád prozvání a ani mu nevadí,že jsem mu to hodněkrát zvedla,asi je pořádně praštěnej,že si to neuvědomuje!!Prozvání i ze skrytého čísla!!!No jo takový dement se vždycky najde!!Pokud to tady čteš idiote,tak ti nechám co nejdříve zablokovat číslo!!Pokud se nevzpamatuješ a budeš pořád prozvánět jak idiot.A pak můžeš prozvánět jak chceš až budeš mít číslo zablokované.

Robertto
norník závislák

Příspěvek od Robertto »

mysanda píše:
mysanda píše:Vidím,že ten příspěvek ten imbecil nechal odstranit,to je jedno budu to sem psát třeba každý den,dokud se nevzpamatuje zavčas jinak mu nechám při nejhorším zablokovat číslo!Vypadá to,že to bude zřejmě retardovaný člověk.Nebo tohle není normální,aby někoho pořád prozváněl například včera od 6h od rána až do půlnoci a pak jsem si musela vypnout mobil a dnes ráno to samé.
Všechny varuji dávejte si pozor na toto číslo: 722 570 388,tenhle zaostalí dement pořád prozvání a ani mu nevadí,že jsem mu to hodněkrát zvedla,asi je pořádně praštěnej,že si to neuvědomuje!!Prozvání i ze skrytého čísla!!!No jo takový dement se vždycky najde!!Pokud to tady čteš idiote,tak ti nechám co nejdříve zablokovat číslo!!Pokud se nevzpamatuješ a budeš pořád prozvánět jak idiot.A pak můžeš prozvánět jak chceš až budeš mít číslo zablokované.

Neznámý známý ještě není až tak známý...
http://www.kdovolal.net/722570388/

thrak
pokročilý

Příspěvek od thrak »

uz ste to nekdo zkousel na tu krystynu alias anetu na motoreste Q brest na roose sukala jak diva ted dela servirku

Ventura
začátečník

Příspěvek od Ventura »

Pánové, nově otevřený club HAREM Uherský Brod (Drslavice,vedle Benziny), úrověň slušná, diskrétní parkování, ceny smluvní, vlastní taxi služba, příjezd do podniku zdarma cca do 20km, tel: 773 79 00 00 od 8.1. otevřeno non stop .
Naposledy upravil(a) Ventura dne 09 leden 2012 00:10, celkem upraveno 1 x.

DEPE
pokročilý

Příspěvek od DEPE »

Zdravím norníky,
nemáte někdo zkušenost se slečnou SEXYGIRL z Olomouce,
inzeruje na seznamka 69 nebo na seznamce-cz.eu má nick pojd se pomazlit, podle fotky super kočka štíhlá s 5 kozama, zajímá mě jestli ta fotka je originál. Už jsem jí volal 1000 půl hodinky a 2000 hodinka a vše v ceně, teda kromě análu. Abych nedopadl jak v týdnu v Brně, jel jsem za Dominikou 23 let ze seznamky agama, podle fotky super kočka a když mi otevřela, tak byla hned otočka ve dveřích. Rád bych zde zanořil a pak se s Vámi podělil o recenzi.

montecinto
zkušený norník

Příspěvek od montecinto »

DEPE píše:Zdravím norníky,
inzeruje na seznamka 69 nebo na seznamce-cz.eu má nick pojd se pomazlit, podle fotky super kočka štíhlá s 5 kozama, zajímá mě jestli ta fotka je originál. Už jsem jí volal 1000 půl hodinky a 2000 hodinka a vše v ceně, teda kromě análu. Abych nedopadl jak v týdnu v Brně, jel jsem za Dominikou 23 let ze seznamky agama, podle fotky super kočka a když mi otevřela, tak byla hned otočka ve dveřích. Rád bych zde zanořil a pak se s Vámi podělil o recenzi.
DEPE
to ta Dominika na Kotlářské je určitě lepší. :idea:

prrdik
začátečník

Příspěvek od prrdik »

Zdravím, nevíte někdo, jak to vypadá s Danielou z Roosy?

kralevic
norník závislák

Příspěvek od kralevic »

...tloustne, prasnička :D

pantau111
zkušený norník

Příspěvek od pantau111 »

kralevic píše:...tloustne, prasnička :D
přesně tak,už rok to za ty prachy nestojí.10 kg je na ní poznat,je totiž malá

DEPE
pokročilý

Příspěvek od DEPE »

montecinto píše:
DEPE
to ta Dominika na Kotlářské je určitě lepší. :idea:
No nevím je to věc názoru, ale na moje gusto má dosti velkej podvozek, já mám radši štíhlejší a pěkně vyvinutý. Ta Dominika má na Agamě super fotku, ale ne svoji. Pro mě je to jasná volba, akorát ta cena 2000 za hoďku je šílená, pokud to nevyjde za méně, tak určitě zajdu na půl hodinky za litr.

Pulcik
začátečník

Příspěvek od Pulcik »

inzeruje na seznamka 69 nebo na seznamce-cz.eu má nick pojd se pomazlit, podle fotky super kočka štíhlá s 5 kozama, zajímá mě jestli ta fotka je originál. Už jsem jí volal 1000 půl hodinky a 2000 hodinka a vše v ceně, teda kromě análu.
Na tuhle slecnu je tu i na *** recenzi kupa. Povetsinou teda spatnych, ale rekl bych, ze uz trochu "out of date". Aktualne je v Brne na Purkynove. Vyzkousel jsem a nelitoval. Ceny tak jak pises. ja jen pridam, ze cela noc mela vysla na pro me prijatelnych 5000. Smlouvat jsem zatim nezkousel. Fotky jsou prave a slecna sikovna a moc mila. Domluva uplne bez problemu, bytecek hezky, cisty a utulny. Vic kdyz tak na:

Kód: Vybrat vše

http://www.nornik.net/debata/viewtopic.php?f=18&t=18059
Jen bych podotknul, ze krom nove lokality si slecna taky nove rika Laura (drive Sandra), tak at te to v komentech nezmate :shock:

Rafael
zkušený norník

Příspěvek od Rafael »

Pulcik píše:
Na tuhle slecnu je tu i na *** recenzi kupa. Povetsinou teda spatnych, ... Aktualne je v Brne na Purkynove. .... cela noc mela vysla na pro me prijatelnych 5000. Smlouvat jsem zatim nezkousel. nove lokality si slecna taky nove rika Laura (drive Sandra), :
Pulcik
všiml jsem si, že z Tvých 5 příspěvků se této dívky týkaly všechny. Podobně i na brněnském fóru. :shock:

Tak buď Tě tak učarovala nebo si nevím , co si mám o tom myslet.

Nemáš nějaké podobné doporučení na jinou ?
Rafael, malíř

kralevic
norník závislák

Příspěvek od kralevic »

pro DEPE

Jo, je to orig. ! v reálu je ještě lepší....štíhlá, pěknej zadek,nohy.. kozy umělý. Nosí ráda botičky....je sexy rajda, ale typická děvka.Obličej, . 2 - , ( průměr) Tuším ale, že v OL na ul. Handkeho (tak nějak ta ulice byla) už nepůsobí. Byl jsem tam loni začátkem října. Ráda polyká, do mrdu je " línější "....Taky je cenově dražší, asi ty kozy splácí :mrgreen: :D
JInak typicky ulhaná...tvrdila, jak je byt její...a takové kecy..no. Jasně, to už známe. :D
Inzeráty typu, příjdi do mého bytečku, do mého soukromí....tomu už se směji. :D Ale mohou být vyjímky, i když ani tomu " nevěřím " Ale to je poznámka mimo mísu.
Když na ni narazíš, určitě ji zkus. Je to trošku jiná dimenze. " Hraje " si na takovou luxusní děvku a docela se jí to daří.Tělo...má fakt OK.mazec. Pokud máš ok výdrž, vymrdej ji do němoty. Me se to povedlo tak napůl. :D
Zepředu, z boku to šlo... :D , zazadu, když jsem viděl ty boky, tu prdelku a houpající se kozy...óoh, no, taky ještě. Pak jsem ji téměř ukecal na koníčka ( je docela líná) asi jak kdy....ale šla. No tak to jak vidíš ty křivky, nádherný cecky, ty boky......a začně přirážet, tak to pak už cákáš..... :D
Akorád se mi zdálo, že má " menší bradavky"..prostě mám rád větší..výraznější.... Ale taky ji ještě navštívím... :twisted:

Odpovědět