OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
vision1978
začátečník

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od vision1978 »

Máte někdo kontakt na Pavlu z Přerova? Má vypnutý telefon, tak nevím, jestli skončila.

waren
pokročilý

Příspěvek od waren »

Čau chlapi co harém Olomouc kočky vypadají dobře ale mám pocit že jste psali že chovaní nic moc?

Xander
pokročilý

Příspěvek od Xander »

waren píše:Čau chlapi co harém Olomouc kočky vypadají dobře ale mám pocit že jste psali že chovaní nic moc?
No moje poslední zkušenosti jsou takové, že se domluvíš na hodinu a holka ti řekne, že může jen půl... Jo, pěkné jsou, ale zaléží, jakou chytneš no, skrz přístup. Dost se tam střídají.

Giacomo
zkušený norník

Příspěvek od Giacomo »

Tomik2410 píše:Zdravím všechny. Občas projíždím Olomoucí a při spolehlivosti ČD se občas stane, že nestíhám. Nezná někdo privat kolem Hlavního vlakového nádraží? Na šel jsem jen Janni, ale podle recenzí a ceny bych se raději vyhnul.
No to se vyhni určitě,jinak si zkazíš den.Raději si dej na nádru kafe a ušetříš prachy,čas,náladu.Jinak co vím,v blízkosti nádraží teď nic není.

timtom
začátečník

Příspěvek od timtom »

gunner7 píše:Hezke Katko
přesně, dobře ty :D

timtom
začátečník

Příspěvek od timtom »

Auto123 píše:Po delší době, jsem se rozhodl někam zase zajít, pořád mě lákala slečna janni co inzeruje na naprivatu, udělal jsem velkou chybu, zážitek byl otřesný, slečna vůbec nemá inzerovaných 29 let ale o dost více. Takové arogantní a povýšené chování jsem ještě nezažil.Když jsem jí řekl za dveřmi, ať se nezlobí, že půjdu tak mě začala sprostě nadávat a urážet ale bez řečí jsem šel.
Vůbec nechápu jak nějaká žena může být tak sprostá.
Tohle fakt ne.

Po tomhle otřesném zážitku jsem si potřeboval zpravit trošku náladu pokud možno. Kdysi inzerovala na hellerově ulici(tuším že se tak jmenovala) mladá slečna Linda s Wendy.
Lindu jsem už nenašel nikde, bohužel:-( byla fain.
Wendy jsem našel na naprivatu nakonec tak jsem se jí ozval domluva v pohodě tak jako dříve.
Nyní je na schweitzerorove ulici.
Byla mě sympatická, starší paní ale hlavně dá se s ní normálně pokecat, což jsem ocenil vzhledem k předešlé zkušenosti s janni.
Co se týká akce tak naprosto v pohodě, je vidět že se o sebe stará a na svůj věk se udržuje. Postava se mě líbila. Orálek jsem si užil. Střídala polohy ochotně a dokonce u sexu byl i oční kontakt úplně v pohodě což některým prostě chybí, bohužel. Je jasné že to není žádná dvacítka ale postavu má pro mě hezkou a já si to užil.
Za sebe se rád vrátím.
Chci už si sex užít a hlavně v klidu.
Wendy je fajn, už jsou ty leta na ní znát ale je to pohodová ženská...souhlasím.
Linda to už nedělá, nabrkla si zpátky tak rok a půl nějakého žárlivého týpka a všechno odstřihla. Hodně jsem se s ní kamarádil, výlety, akce, večeře ve dvou a pravidelně jsem u ní přespával, dokonce jsem byl i u jejich rodičů. Svého času moc fajná holka - už jsem ji nebral jako ťapinu ale fajn kámošku ale příchodem toho týpka odstřihla i mě což mě celkem zdrtilo. Chvíli pak dělala v zoře a kde jí je dnes konec netuším. Asi pořád s tím žárlivcem. Takže nemá cenu ji hledat. Teda aspoň já ji za to jak se zachovala ji nehledám.

monty80
začátečník

Příspěvek od monty80 »

timtom píše: Linda to už nedělá, nabrkla si zpátky tak rok a půl nějakého žárlivého týpka a všechno odstřihla. Hodně jsem se s ní kamarádil, výlety, akce, večeře ve dvou a pravidelně jsem u ní přespával, dokonce jsem byl i u jejich rodičů. Svého času moc fajná holka - už jsem ji nebral jako ťapinu ale fajn kámošku ale příchodem toho týpka odstřihla i mě což mě celkem zdrtilo. Chvíli pak dělala v zoře a kde jí je dnes konec netuším. Asi pořád s tím žárlivcem. Takže nemá cenu ji hledat. Teda aspoň já ji za to jak se zachovala ji nehledám.
Bylo to opravdu akční děvče, podobné "kamarádství" měla s několika norníky. Jen moc nevěřim té práci v Zoře.Na to ona nebyla. Pořád mluvila o tom jak studuje.

Určitě se ještě objeví. Jednu ťapka, vžycky ťapka. Odhaduji jak bude po mateřské, znovu začne

timtom
začátečník

Příspěvek od timtom »

monty80 píše:
timtom píše: Linda to už nedělá, nabrkla si zpátky tak rok a půl nějakého žárlivého týpka a všechno odstřihla. Hodně jsem se s ní kamarádil, výlety, akce, večeře ve dvou a pravidelně jsem u ní přespával, dokonce jsem byl i u jejich rodičů. Svého času moc fajná holka - už jsem ji nebral jako ťapinu ale fajn kámošku ale příchodem toho týpka odstřihla i mě což mě celkem zdrtilo. Chvíli pak dělala v zoře a kde jí je dnes konec netuším. Asi pořád s tím žárlivcem. Takže nemá cenu ji hledat. Teda aspoň já ji za to jak se zachovala ji nehledám.
Bylo to opravdu akční děvče, podobné "kamarádství" měla s několika norníky. Jen moc nevěřim té práci v Zoře.Na to ona nebyla. Pořád mluvila o tom jak studuje.

Určitě se ještě objeví. Jednu ťapka, vžycky ťapka. Odhaduji jak bude po mateřské, znovu začne
Jako věřím tomu že jsem možná nebyl jediný, s tím se ani netajila že má nějaké stáláky ale já v té době s ní nespal. Přespával jsem u ní ale to vždycky protože uvařila večeři a popíjeli jsme spolu vínko a koukali na telku. Pak jsem vlastně nemohl řídit. Trvalo to nějaký rok a půl. V té době to ještě dělala ale mě to nijak nevadilo. Já měl totiž neštastný vztah s jednou normální krávou, co mě uplně zlomila a právě Linda (samozřejmě nebylo její pravé jméno) mi hodně pomohla... (ne sexuálně). Bylo to neuvěřitelné ale fakt jsme to dostali do dobré kamarádské úrovně. Aspoň jsem tomu věřil než mě podrazila. Nejsem žádný mladý naivák ale v tomhle mě fakt převezla i když chápu že se asi zamilovala a skákala jak on pískal. Co se týká toho jestli to bude ještě někdy dělat tak to nevím....ale myslím že ne v Olomouci. Samozřejmě že jak říkáš jednou ťapka navždy ťapka ale jí jsem celkem věřil že s tím chce seknou ale jak to s ní dopadne samozřejmě nevím. Pokud ano, tak spíš v Brně protože s tama byl ten maník. No nic pro mě je minulost a je mi šumák....zradou kámoše si to u mě posrala.

zelenyhad
norník

Příspěvek od zelenyhad »

timtom píše:
monty80 píše:

Jako věřím tomu že jsem možná nebyl jediný, s tím se ani netajila že má nějaké stáláky ale já v té době s ní nespal. Přespával jsem u ní ale to vždycky protože uvařila večeři a popíjeli jsme spolu vínko a koukali na telku. Pak jsem vlastně nemohl řídit. Trvalo to nějaký rok a půl. V té době to ještě dělala ale mě to nijak nevadilo. Já měl totiž neštastný vztah s jednou normální krávou, co mě uplně zlomila a právě Linda (samozřejmě nebylo její pravé jméno) mi hodně pomohla... (ne sexuálně). Bylo to neuvěřitelné ale fakt jsme to dostali do dobré kamarádské úrovně. Aspoň jsem tomu věřil než mě podrazila. Nejsem žádný mladý naivák ale v tomhle mě fakt převezla i když chápu že se asi zamilovala a skákala jak on pískal. Co se týká toho jestli to bude ještě někdy dělat tak to nevím....ale myslím že ne v Olomouci. Samozřejmě že jak říkáš jednou ťapka navždy ťapka ale jí jsem celkem věřil že s tím chce seknou ale jak to s ní dopadne samozřejmě nevím. Pokud ano, tak spíš v Brně protože s tama byl ten maník. No nic pro mě je minulost a je mi šumák....zradou kámoše si to u mě posrala.

Navraty tapek po letech malokdy naplni ocekavani....v tomhle oboru se rychle starne...a cca od 28 nahoru a zvlast po decku uz nabyvaji atraktivni (cest vzacnym vyjimkam :D )

toby
zkušený norník

Příspěvek od toby »

zelenyhad píše:
timtom píše:

Navraty tapek po letech malokdy naplni ocekavani....v tomhle oboru se rychle starne...a cca od 28 nahoru a zvlast po decku uz nabyvaji atraktivni (cest vzacnym vyjimkam :D )
Byla fajn, neměla konkurenci a žádná taková ani nebude (a nenazyval bych ji ani ťapkou, spíš holka odvedle). Veřím, že žije spořádaným životem a o návratu si tak můžem nechat leda zdát.Lindo obětovala si hodně, a taky popletla hlavu pár týpkům, ale i tak hodně štěstí přeji v nové karieře a životě vůbec.....

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

:roll: Je skvělý, že citujete všech 5 předřečníků
.... .. a pak přidáte jednu větu. :shock:
vulcan

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

Vysplouchla nas vsechny. Jeste v prosinci rikala, ze bude do kvetna a v lednu uz tam nebyla. Kdo z vas ji dal k vanocum toho plysoveho soba ci losa nebo co to bylo za zvire?

PCila
zkušený norník

Příspěvek od PCila »

Ahoj nemáte někdo její fotku na připomenutí jestli jsem u ní taky byl?

waren
pokročilý

Příspěvek od waren »

Tak vyzkouším harém a pak napíšu recenzi holky vypadají dobře, ale nějak se to tam střídá....... a co stevardky trojka mě láká, ale tohle vypadá na moc velký mašiny na mě :D
Jde i jinde domluvit trojka máte zkušenost chlapi?

Xander
pokročilý

Příspěvek od Xander »

waren píše:Tak vyzkouším harém a pak napíšu recenzi holky vypadají dobře, ale nějak se to tam střídá....... a co stevardky trojka mě láká, ale tohle vypadá na moc velký mašiny na mě :D
Jde i jinde domluvit trojka máte zkušenost chlapi?
V Harému dělá trojky jen někdo. Já měl v Mom Cheri a nic moc, ale možná to bylo mnou... Jinak se prý ještě dělají u Terinky a Simonky.

Odpovědět