OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
toby
zkušený norník

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od toby »

mohl by mi někdo podat recenzi o http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... privat-664
uvažuju o návštěvě a nevim jakého zacházení by se mi dostalo.

Sony
panic

Příspěvek od Sony »

Zdravím nápisu taky něco z návštěvy jedné slečny inzeruje na sex.cz pod jménem pussinecka je to mladá stihla holčina 19 let to odpovídalo.Pracujev rd v Brodku u Přerova po telefonu byla příjemná domluvili jsme se ze ji kde ji budu čekat pry do 5 minut přijde uběhlo 15 minut nic po 20 minutách volám a měla obsazené říkám si tak asi nějaký vydrb už jsem se chystal odejít když se objevila . Vypadala dobre ale pořad zvedala tel. A někam chodila až po 10 min.prisla ze teda se budem věnovat Tomu kvuli čemu sem tam byl když zjistila ze nemá gumy tak se oblékla a šla je koupit naproti do obchodu už jsem chtěl odejít ale zas když už jsem tam tak počkám. Přišla a já ji říkám ať mi ho vykouri bez prý to nedělá . V popise má ze kouři a rada polyká ale nic s toho nedělá.na způsob udělej se a vypadni.drbacka slabota ležela jak prkno a ještě ji trochu zavanela . Postel vrzala já prase . Opakovat rozhodne už ne i když postava pěkná ale už nikdy více.Zdar
Naposledy upravil(a) Sony dne 20 listopad 2019 11:05, celkem upraveno 1 x.

Kaloww
norník

Příspěvek od Kaloww »

Nazdárek chtěl bych se zeptat zda-li se nachazi nějaký slečny okolo náměstí v Olomouci,budu tam mít chvili volno takže max 5 min pěšky. Nějaké doporučení?

Paull
norník

Příspěvek od Paull »

Megan Mon Cherri - má spíše kladné reakce..., ale na postavu rozporuplné komentáře... I ty fotky jsou různé - asi její - ale od štíhlé až po plnoštíhlou a silnější... Jak je na tom aktuálně?

toby
zkušený norník

Příspěvek od toby »

vulcan píše::roll: Je skvělý, že citujete všech 5 předřečníků
.... .. a pak přidáte jednu větu. :shock:
V zásadě je to pravda, ale přesněji je to souvětí :D

PCila
zkušený norník

Příspěvek od PCila »

U Megan ti dělá to, že je malá, proto vypadá tlustá. Tak hrozné to není. Vynahradí to vlídným přístupem. Já to vyzkoušel. Chválím ji, suka dobře a s úsměvem

timtom
začátečník

Příspěvek od timtom »

Sony píše:Zdravím nápisu taky něco z návštěvy jedné slečny inzeruje na sex.cz pod jménem pussinecka je to mladá stihla holčina 19 let to odpovídalo.Pracujev rd v Brodku u Přerova po telefonu byla příjemná domluvili jsme se ze ji kde ji budu čekat pry do 5 minut přijde uběhlo 15 minut nic po 20 minutách volám a měla obsazené říkám si tak asi nějaký vydrb už jsem se chystal odejít když se objevila . Vypadala dobre ale pořad zvedala tel. A někam chodila až po 10 min.prisla ze teda se budem věnovat Tomu kvuli čemu sem tam byl když zjistila ze nemá gumy tak se oblékla a šla je koupit naproti do obchodu už jsem chtěl odejít ale zas když už jsem tam tak počkám. Přišla a já ji říkám ať mi ho vykouri bez prý to nedělá . V popise má ze kouři a rada polyká ale nic s toho nedělá.na způsob udělej se a vypadni.drbacka slabota ležela jak prkno a ještě ji trochu zavanela . Postel vrzala já prase . Opakovat rozhodne už ne i když postava pěkná ale už nikdy více.Zdar
odkaz by nebyl? nemůžu ji najít.....abych věděl před kým udělat otočku až se přesune...

kamarad0000
zkušený norník

Příspěvek od kamarad0000 »

Sony píše:Zdravím nápisu taky něco z návštěvy jedné slečny inzeruje na sex.cz pod jménem pussinecka je to mladá stihla holčina 19 let to odpovídalo.Pracujev rd v Brodku u Přerova po telefonu byla příjemná domluvili jsme se ze ji kde ji budu čekat pry do 5 minut přijde uběhlo 15 minut nic po 20 minutách volám a měla obsazené říkám si tak asi nějaký vydrb už jsem se chystal odejít když se objevila . Vypadala dobre ale pořad zvedala tel. A někam chodila až po 10 min.prisla ze teda se budem věnovat Tomu kvuli čemu sem tam byl když zjistila ze nemá gumy tak se oblékla a šla je koupit naproti do obchodu už jsem chtěl odejít ale zas když už jsem tam tak počkám. Přišla a já ji říkám ať mi ho vykouri bez prý to nedělá . V popise má ze kouři a rada polyká ale nic s toho nedělá.na způsob udělej se a vypadni.drbacka slabota ležela jak prkno a ještě ji trochu zavanela . Postel vrzala já prase . Opakovat rozhodne už ne i když postava pěkná ale už nikdy více.Zdar
Inzeruje tady....dle mého názoru všechny tři patří k jednomu pasákovi, dříve Pod Hvězdárnou v Přerově nebo na Kozlovské, byl jsem jednou jedinkrát, ty holky mnohdy ani neví co v inzerátu je a ani neví, že mají fotogalerie´, kde jim je vidět i tvář.....i na www.sex.cz vypisuje on, nikdy si nepíšete s nějakou z nich

https://www.sex.cz.com/cs/lide/2071568/pussinecka
https://www.sex.cz.com/cs/lide/2041206/mulatinkaa
https://www.sex.cz.com/cs/lide/1943475/leniskaa

monty80
začátečník

Příspěvek od monty80 »

Mulatinkaa je z tech 3 asi nejsukavejsi....ochotne kouri bez v zakladni cene...ale zas neni moc pohledna

Zanorime
zkušený norník

Příspěvek od Zanorime »

Mě se v obličeji líbila! Myslíš tu exotickou, menší trochu silnější postava a řetěz kolem krku...?

Spider76
pokročilý

Příspěvek od Spider76 »

Privát Renča Bacherova ul. Byl někdo??? Díky za info. KLIDNĚ DO SZ

Nornik088
panic

Příspěvek od Nornik088 »

Nevíte kde skončila Kamila(rebelka Kamila) ? Chvíli byla v Prostějově a pak zpět v olmiku.....

aznoh03
začátečník

Příspěvek od aznoh03 »

Nornik088 píše:Nevíte kde skončila Kamila(rebelka Kamila) ? Chvíli byla v Prostějově a pak zpět v olmiku.....

Kamila určitě nikomu nechybí! Měla jen a pouze negativní recenze!

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

aznoh03 píše:
Nornik088 píše:Nevíte kde skončila Kamila(rebelka Kamila) ? Chvíli byla v Prostějově a pak zpět v olmiku.....
Kamila určitě nikomu nechybí! Měla jen a pouze negativní recenze!
V zasade se s tim da souhlasit, ale Kamila je pro me trochu zahada. V Olomouci jsem u ni byl na navsi Svobody, potom sla do Prostejova a v posledni dobe byla stridave v Prostejove a v Olomouci u Globusu. Poprve v Olomouci me dost zaujala postavou, dal jsem ji najevo, ze se mi libi a tak se asi snazila nebyt neprijemna. Byla krasne oplacana, ale zadne speky.

Podruhe jsem u ni byl v lete u Globusu, protoze jsem ji chtel dat druhou sanci. Neda se rici, ze jsem ji uplne poznal. Byla priblizne stejne vysoka, ale stihlejsi. Hned jsem se zminil o tom, ze ji znam z drivejska a to jsem narazil. Pry nikdy driv v Olmiku nebyla, a zacala byt neprijemna. Divil jsem se, proc takove tajnosti. Podle obliceje bych ji uz nepoznal, ale jednoznacne jsem ji poznal podle jejich koz a bradavek. Kozy ma takove zvlastni, moc nevystupuji z hrudniku, ale plosne jsou spis vetsi. Pritom ted byly cele jakoby vypustene a ne moc hezke. Cela mi pripadala stejna, jen jakoby vypustena. Byla to ale urcite ona, jen trochu jina. Treba prosla drastickou dietou nebo bere hormony, kdo vi. Kazdopadne byla neprijemna jak cert, takze jsme si moc nezasukali. Pritom na ni bylo videt, ze si zasukat chce. Delala ale vsechno proto, aby se nepostavil, tak si udelejte obrazek.

Kam se podela, to nevim, ale jak rikas, sotva nekomu bude schazet.

kocour1fous
panic

Příspěvek od kocour1fous »

Tomik2410 píše:Zdravím všechny. Občas projíždím Olomoucí a při spolehlivosti ČD se občas stane, že nestíhám. Nezná někdo privat kolem Hlavního vlakového nádraží? Na šel jsem jen Janni, ale podle recenzí a ceny bych se raději vyhnul.
Byl jsem po nějaké době vyzkoušet opět privát u nádraží "masáže šukézní kočky" a byl jsem zděšen. Chtěl jsem zkusit nakrátko ostříhanou "Ivanku" (tel 722 167 506) a to jsem si dal.... Již nikdy více a zrazuji každého od návštěvy této ťapiny. První co chtěla byly prachy předem, které jsem jí dal a pak jsem se bušil do hlavy. Za půl hoďky 1000 a ani se nepostavil. Znuděně mě dělala rukou a po 20 minutách funění výsledek žádný. Tvrdila, že to dělá jen jako "brigádu", ale když jsem po bezvýsledném honění chtěl aspoň polovinu taxy vrátit, vysmála se mi, že to nejde a prohlásila, že jsem jí viděl nahou, takže mám smůlu. Její fotky na netu privát.cz., sex.cz aj. nejsou prý její a je to moje chyba, že mi ho nepostavila, ONA PRÝ CHYBY NEDĚLÁ a vždy za to může chlap - když nemůže. Prostě ten nejotřesnější zážitek, jaký jsem zažil. Na závěr při odchodu jsem jí řekl, že tu práci šlapky nemá dělat, protože kazí jméno všem jiným snaživým holkám. Takže závěr je jasný NIKDY VÍCE !!!!
:nenene: :evil: :hop: :nenene: :ass:

Odpovědět