OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
vulcan
norník závislák

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od vulcan »

kocour1fous píše: privat kolem Hlavního vlakového nádraží?
Byl jsem po nějaké době vyzkoušet opět privát u nádraží "masáže šukézní kočky" a byl jsem zděšen. Chtěl jsem zkusit nakrátko ostříhanou "Ivanku" (tel 722 167 506) a to jsem si dal.... Již nikdy více a zrazuji každého od návštěvy této ťapiny. První co chtěla byly prachy předem, které jsem jí dal a pak jsem se bušil do hlavy. Za půl hoďky 1000 a ani se nepostavil. Znuděně mě dělala rukou a po 20 minutách funění výsledek žádný. Tvrdila, že to dělá jen jako "brigádu", ale když jsem po bezvýsledném honění chtěl aspoň polovinu taxy vrátit, vysmála se mi, že to nejde a prohlásila, že jsem jí viděl nahou, takže mám smůlu. Její fotky na netu privát.cz., sex.cz aj. nejsou prý její a je to moje chyba, že mi ho nepostavila, ONA PRÝ CHYBY NEDĚLÁ a vždy za to může chlap - když nemůže. Prostě ten nejotřesnější zážitek, jaký jsem zažil. Na závěr při odchodu jsem jí řekl, že tu práci šlapky nemá dělat, protože kazí jméno všem jiným snaživým holkám. Takže závěr je jasný NIKDY VÍCE !!!!
Tak jsou to neférovky, podvodnice..
ale může si za to i chlap. Nemá se dát. :nenene:
Zásadně by vše vyřešilo, kdyby se dávaly peníze až po. Určitě by se snažily o 1000% víc.
Anebo když nastane tato situace, chtít třeba účtenku, např. co mně napadá. :ass:
Zkrátka, nedat se, jinak to bude furt horší...
vulcan

Soptík
začátečník

Příspěvek od Soptík »

Doma opět na prd. Tak jsem sel za Misou privat Alex. Pekne líže anal. Asi ma hodně klientů ale 60 mi vadi

llap
norník

Příspěvek od llap »

Klientu ma asi dost, byla docela dlouhou dobu mimo provoz... tak se vraceji.

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

kocour1fous píše:
Tomik2410 píše:Zdravím všechny. Občas projíždím Olomoucí a při spolehlivosti ČD se občas stane, že nestíhám. Nezná někdo privat kolem Hlavního vlakového nádraží? Na šel jsem jen Janni, ale podle recenzí a ceny bych se raději vyhnul.
Byl jsem po nějaké době vyzkoušet opět privát u nádraží "masáže šukézní kočky" a byl jsem zděšen. Chtěl jsem zkusit nakrátko ostříhanou "Ivanku" (tel 722 167 506) a to jsem si dal.... Již nikdy více a zrazuji každého od návštěvy této ťapiny. První co chtěla byly prachy předem, které jsem jí dal a pak jsem se bušil do hlavy. Za půl hoďky 1000 a ani se nepostavil. Znuděně mě dělala rukou a po 20 minutách funění výsledek žádný. Tvrdila, že to dělá jen jako "brigádu", ale když jsem po bezvýsledném honění chtěl aspoň polovinu taxy vrátit, vysmála se mi, že to nejde a prohlásila, že jsem jí viděl nahou, takže mám smůlu. Její fotky na netu privát.cz., sex.cz aj. nejsou prý její a je to moje chyba, že mi ho nepostavila, ONA PRÝ CHYBY NEDĚLÁ a vždy za to může chlap - když nemůže. Prostě ten nejotřesnější zážitek, jaký jsem zažil. Na závěr při odchodu jsem jí řekl, že tu práci šlapky nemá dělat, protože kazí jméno všem jiným snaživým holkám. Takže závěr je jasný NIKDY VÍCE !!!!
:nenene: :evil: :hop: :nenene: :ass:
A nebyl jsi spis u Janni? Jeste jsem necetl zadnou recenzi na Ivanku a na tu druhou - Karinu. Nikdo je nikdy nevidel, pokud se nemylim. Janni ma stihlou sportovni sexy postavu a ma tam sve vlastni fotky. Je posedla inzerci, inzeruje na vsech serverech a inzercich v celem Cesku, snad nikdo jiny nema tolik inzerci. A ty druhe dve ji jen pridavaji vic klientu. Asi je potreba tohle porad dokola opakovat.

Norriega
pokročilý

Příspěvek od Norriega »

ngam píše: A nebyl jsi spis u Janni? Jeste jsem necetl zadnou recenzi na Ivanku a na tu druhou - Karinu. Nikdo je nikdy nevidel, pokud se nemylim.
No vidíš, to mě nenapadlo. Mě to potkalo už před lety, šel jsem za Karin, ale jak na potvoru zrovna “nemohla”, tak Janni to pohotově vzala za ni.
Že by se to obtěžovala řict předem do telefonu, to zase né..

PCila
zkušený norník

Příspěvek od PCila »

Máte někdo v Olomouci tip na něco nového co stojí za to co neni ofrkle a drzé a znuděne?

Soptík
začátečník

Příspěvek od Soptík »

PCila píše:Máte někdo v Olomouci tip na něco nového co stojí za to co neni ofrkle a drzé a znuděne?
Chodím celkem často, ale mladou a neznudenou jsem nenašel. Ale i já někdy měním názor. Že lžou všechny je asi normální. Po další zkušenosti měním názor a pokud Míša na ty roky bude vypadat stejně dobře, vrátím se rád. Služby fakt skvělý!

kocour1fous
panic

Příspěvek od kocour1fous »

Norriega píše:
ngam píše: A nebyl jsi spis u Janni? Jeste jsem necetl zadnou recenzi na Ivanku a na tu druhou - Karinu. Nikdo je nikdy nevidel, pokud se nemylim.
No vidíš, to mě nenapadlo. Mě to potkalo už před lety, šel jsem za Karin, ale jak na potvoru zrovna “nemohla”, tak Janni to pohotově vzala za ni.
Že by se to obtěžovala řict předem do telefonu, to zase né..
Nevím, ale Karin jsem nikdy neměl a Ivanka je jí dost podle fotek podobná, ne-li totožná. Ale Ivanka má na zádech nad pasem tetování a to není na žádné fotce. Ale je to opravdu "vyčůraná děvka až na půdu", ještě teď mě to "sere", ale jak se říká "každá zkušenost něco stojí". Takže aspoň varování pro následovníky (norníky) - "gatě hore a davaj pryč" !!!
:nenene: :twisted: :puke:

Hungarian88
začátečník

Příspěvek od Hungarian88 »

Noru zdar, objevila se slečna Agáta a nejde mi se k ni dovolat. Měl už někdo tu čest? Proběhl průzkum bojem popř. byl by ochoten se někdo podělit o zkušenosti sni?

kamos203
začátečník

Příspěvek od kamos203 »

Zdravim,

pred nedavnem jsem byl u slecny Veroniky 737137104
S navstevou jsem byl spokojeny. Vypada dobre, mile, mlade. Uzasne velka a pevna prsa, zadek akorat do ruky. Mirne se rysujici brisko, ale nic co by odrazovalo.
Komunikacne prijemna, na urovni.
V akci vyhovi. Oral hodnotim z celeho styku nejlepe. Velice prijemne, naznak hlubokace. Samotna akce uz mirne horsi, slo videt, ze uz jsem nebyl ten den prvni... takze aktivita mirne uvadala.
Cas dodrzen. Cena 1500/h, priplatky jsem nechtel.
8/10.

Nicitelvseho
panic

Příspěvek od Nicitelvseho »

Ahoj chystám se do olomouce a už předem se zeptám jestli máte zkušenost s nějakou co posílám v odkaze ještě než zavolám... zajímá mě jestli sedí fotky popis etc.
1. http://www.erotika.cz/spolecnice/232800-nelinka
2. http://www.erotika.cz/spolecnice/378941-ester
3. https://www.sex.cz/625602
Ta 3. Mě zajímá asi nejvíc!? Má někdo zkušenost?!
4. https://www.sex.cz/480941

Děkuju za recenze.

aznoh03
začátečník

Příspěvek od aznoh03 »

Informací, na tebou dotazované pracovnice,je tady poměrně dost.
Když se ti znovu napíšou, budeš ochoten si je sám aspoň přečíst??

Paulie88
zkušený norník

Příspěvek od Paulie88 »

Já teda taky nejsem z Olomouce, konkrétně dost daleko ale do konce roku taky budu mít cestu a rád bych vyzkoušel ěnco místního a na našel jsem na jednom zde cenzurovaném webu dvě holky - Anicka_kocicka a Ellen1576 , nějaké recenze se dají najít a veskrze pozitivní a holky na fotkách vypadají skvěle , až proto je mi podezřelé že se tu o nich nepíše víc a neustále se tu dotazuje na jiné neprověřené a divné kousky ... tak jestli budou pracovat před Vánoci tak asi jednu vyzkouším, nebo obě? :D údajně nabízejí i trojky a takový mladý koťátka to by stálo za hřích až se divím že to taky nikdo zde nevyzkoušel :roll:

ydl
zkušený norník

Příspěvek od ydl »

Paulie88 píše:Já teda taky nejsem z Olomouce, konkrétně dost daleko ale do konce roku taky budu mít cestu a rád bych vyzkoušel ěnco místního a na našel jsem na jednom zde cenzurovaném webu dvě holky - Anicka_kocicka a Ellen1576 , nějaké recenze se dají najít a veskrze pozitivní a holky na fotkách vypadají skvěle , až proto je mi podezřelé že se tu o nich nepíše víc a neustále se tu dotazuje na jiné neprověřené a divné kousky ... tak jestli budou pracovat před Vánoci tak asi jednu vyzkouším, nebo obě? :D údajně nabízejí i trojky a takový mladý koťátka to by stálo za hřích až se divím že to taky nikdo zde nevyzkoušel :roll:
Ani s jednou z nich neudelas chybu. Osobne davam prednost Ellen...ale to muze byt subjektivni.Jsou ted v podstate v Olomouci spolecne s Lussy z Mon Cherri jedine sukatelne...
Pokud nejaka rika ze ze prachy nikdy, tak to nejspis ceka na nabidku

PCila
zkušený norník

Příspěvek od PCila »

Já měl Ellen, vpodstate spokojen, ale radost ze sexu neměla, prostě udělala co se chtělo a ahoj.
Za mně momentálně nejlepší Lussy ( mladší), ale i Megan, ta je třicátnice, ale moc milá a usměvavá. To je nejlepší hodnota při sexu.

Odpovědět