OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
jarva
začátečník

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od jarva »

Zdravím, neví někdo jestli dělá/bude dělat někde prsatá silikonová Sofie? Naposledy jsem se jí dovolal cca 1,5 roku zpět. Díky.

PCila
zkušený norník

Příspěvek od PCila »

Zkus holky v Mon Cherry, asi nebudeš zklamaný.
Za mně je nejlepší Megan, pak Lussy, Aneta mně trochu zklamala tím,že furt cosi nechtěla, trochu jsem ji chytil a hned že ji to bolí a tak.
stanice35 píše:Mám teď volno, tak jsem se konečně odhodlal napsat své zážitky z letošního podzimu.
Nejdřív se mi nedařilo 3 dny nikam dovolat, až jsem se domluvil s Nikolou - 608 076 884, Peškova ul.
V telefonu milá, domluven konkrétní čas a taxa 1500,- za hodinu. Trošku moc, ale byl to můj vůbec první zálet,
takže jsem to skousnul. V daný čas mě čekala, přivítala mě v rajcovním body (či jak se tomu říká).
Malý ale moderní byteček, pěkná koupelna se sprchovým koutem.
Postavu má štíhlou, malá prsa, v obličeji už není moc fotogenická.
Akce začala sundáním svršku a mazlením, pak kuřba "s", potom klasika zepředu, zezadu a na koníčka. Ochotně mění polohy,
ale výdrž moc nemá (jak sama předem naznačila). Ikdyž je celkem štíhlá, hmatem jde cítit po těle a na zadku takové
"blátíčko" - možná by měla začít trochu sportovat. No nikdo nejsme dokonalý :-)
Nakonec jsem se udělal při klasické poloze zepředu. Protože byl ještě čas, kecali jsme o všem možném, byl to příjemný
pokec, jako bychom byli dávní kámoši. Pak zase sprcha a při rozloučení pusa na tvář.
Celkově dávám dobré hodnocení, hlavně za přístup, asi jsem ovlivněn tím svým "poprvé" :-)
Minusy jsou malá výdrž a ten "ksichtík". Opakovat asi nebudu.

2. zkušenost byla Kristýna 704 537 914, ul. Kosmonautů.
V telefonu malinko unavený hlas, domluvili jsme čas, ale přesnou adresu neřekla, prý ať přijdu k supermarketu
a pak ať zavolám. Trošku nelogické, ale budiž. Otevřela mi v županu a šíleně vysokých podpatcích (snad 20cm) - byla tak
pomalu větší než já. Domluvili jsme 3/4 hod. za 1000,- Kč. Byt je starší, stejně tak koupelna s vanou, v pokoji pořád
hrála televize, kterou zpočátku sledovala víc než mě. Ještě se tam procházela velká chlupatá kočka, prý má ráda zvířata.
Akci začala kouřením "s" docela suprově, pak klasická poloha, ostatní polohy nebyly možné, protože měla zalepené koleno
a každou chvíli sykla, že ji to bolí a furt se jí něco nelíbilo. Naštěstí jsem se brzy udělal.
Postavu má pěknou, prsa taky. Po těle měla světlé skvrny - větší než ve velikosti mexického dolaru :-) - jako když
se někdo loupe po spálení na slunci.
Neosobní odtažitý přístup, když jsem chtěl po akci pokecat, jen odsekla, že o tom a o tom se bavit nebude, tak jsem
dal sprchu a rychle vypadnul. Myslím, že podobnou zkušenost měl už někdo přede mnou.
Tuto holku tedy rozhodně už nechci potkat. Snad ani zadarmo.

3. holka byla Klára (Katka) 721 234 467, Schweizerova.
Domluva po telefonu v pohodě, milý hlas, cena 1300,- za hodinu.
Byt celkem luxusní, pěkná moderní koupelna s vanou a sprchovým koutem a dokonce vyhřívanou podlahou.
Postavičku má pěknou i v obličeji je sympatická. Má malá prsa a na to, že už má dítě, je celkově šikovná.
Akci jsem si užil, ochotně střídá polohy a má výdrž. Na líbání a nějaké "větší důvěrnosti" moc není, ikdyž to inzeruje.
Po akci jsme ještě pokecali, s některými jejími názory nesouhlasím, ale tak už to bývá.
Celkové hodnocení je velmi dobré, tj. pěkná dvojka :-)

4. zkušenost je Natálka 704 128 860, Kmochova.
Telefonická domluva trochu kostrbatá - nejdřív domluveno, že můžu teďka přijet, ale když jsem za 10 min dorazil, tak
že prý už někoho má a mám počkat půl hodiny. Zhruba po 35 minutách mě teda pustila do baráku a že může jen na půl hoďky
za 1000,- Kč. Sice v obličeji nic extra, ale postavu měla pěknou, tak jsem souhlasil. Následovala rychlá sprcha
v malinké koupelně s vanou, typická pro starší paneláky. Pak mi udělala krátkou masáž zad a šup do akce zezadu a zepředu.
Pořád měla nějaké připomínky, ať ji moc netisknu a kdesi cosi, občas se někam ohlížela (možná na hodiny na zdi, to jsem
si nevšiml). Sice inzeruje např. mazlení, ale v reálu se spíš soustředí na techniku a o nějakém "souznění", které bych
aspoň v nějaké míře očekával, ani nemůže být řeč. Ještě říkala, že klienty má jak na běžicím pásu (pokud nekecala),
takže šup šup, udělej se a mazej, a to ani nevypršel daný čas. Někomu to třeba nevadí, ale mně tento přístup
nevyhovuje. Zkrátka a dobře - příště se jí vyhýbám obloukem.

5. a zatím poslední holčina je Bára - zhruba před měsícem, opět Peškova.
Při telefonickém kontaktu chtěla, ať zavolám půl hodiny předem - volal jsem 3 hodiny předem, asi měla strach, že si to
do té doby rozmyslím :-) Co se týká ceny, tak bere 1000,- za půl hodiny.
Šli jsme do takového malého pokojíku s "letištěm", přes chodbičku celkem luxusní koupelna, vana měla snad 300 litrů!
Postavou je malinká, ale šikovná :-) prsa zhruba 2, možná trochu větší zadek.
Vlastní akce proběhla docela rychle. bo jsem byl hodně nadržený :-) takže rychlé vystřídání 3 poloh a bylo hotovo.
Pak jsme ještě chvilku pokecali.
S celkovým hodnocením si nejsem jistý, ale když teda budou ty Vánoce, tak dávám za dva :-)

Dále zkouším volat nějaké nové kočky, ale zatím bezvýsledně. Tož kvalitní erotice zdar!

Norriega
pokročilý

Příspěvek od Norriega »

No ještě, že jsi celý příspěvek odcitoval... :roll:

toby
zkušený norník

Příspěvek od toby »

PCila píše:Zkus holky v Mon Cherry, asi nebudeš zklamaný.
Za mně je nejlepší Megan, pak Lussy, Aneta mně trochu zklamala tím,že furt cosi nechtěla, trochu jsem ji chytil a hned že ji to bolí a tak.
tak nějak jsem to měl taky

timtom
začátečník

Příspěvek od timtom »

2. zkušenost byla Kristýna 704 537 914, ul. Kosmonautů.
V telefonu malinko unavený hlas, domluvili jsme čas, ale přesnou adresu neřekla, prý ať přijdu k supermarketu
a pak ať zavolám. Trošku nelogické, ale budiž. Otevřela mi v županu a šíleně vysokých podpatcích (snad 20cm) - byla tak
pomalu větší než já. Domluvili jsme 3/4 hod. za 1000,- Kč. Byt je starší, stejně tak koupelna s vanou, v pokoji pořád
hrála televize, kterou zpočátku sledovala víc než mě. Ještě se tam procházela velká chlupatá kočka, prý má ráda zvířata.
Akci začala kouřením "s" docela suprově, pak klasická poloha, ostatní polohy nebyly možné, protože měla zalepené koleno
a každou chvíli sykla, že ji to bolí a furt se jí něco nelíbilo. Naštěstí jsem se brzy udělal.
Postavu má pěknou, prsa taky. Po těle měla světlé skvrny - větší než ve velikosti mexického dolaru :-) - jako když
Neosobní odtažitý přístup, když jsem chtěl po akci pokecat, jen odsekla, že o tom a o tom se bavit nebude, tak jsem
dal sprchu a rychle vypadnul. Myslím, že podobnou zkušenost měl už někdo přede mnou.

uplně nejhorší v Olmíku

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

stanice35 píše:5. a zatím poslední holčina je Bára - zhruba před měsícem, opět Peškova.
Při telefonickém kontaktu chtěla, ať zavolám půl hodiny předem - volal jsem 3 hodiny předem, asi měla strach, že si to
do té doby rozmyslím :-) Co se týká ceny, tak bere 1000,- za půl hodiny.
Šli jsme do takového malého pokojíku s "letištěm", přes chodbičku celkem luxusní koupelna, vana měla snad 300 litrů!
Postavou je malinká, ale šikovná :-) prsa zhruba 2, možná trochu větší zadek.
A to je ktera ta Bara na Peškove? Zadnou takovou inzerci nevidim...

ripperJack
pokročilý

Příspěvek od ripperJack »

timtom píše:2. zkušenost byla Kristýna 704 537 914, ul. Kosmonautů.

uplně nejhorší v Olmíku
Kristyna by potřebovala dovolenou, třeba by bylo pak vše lepší. Tahle prace dava zabrat

timtom
začátečník

Příspěvek od timtom »

uplně nejhorší v Olmíku[/quote]
Kristyna by potřebovala dovolenou, třeba by bylo pak vše lepší. Tahle prace dava zabrat[/quote]

ta by potřebovala dovolenou ale navždy z tohoto oboru....ta holka podle mně nešuká dobře ani někoho koho miluje.....ta se těžce minula profesí!!!!

stifler
norník

Příspěvek od stifler »

Rok 2019 za nama malý ohled za privátníma hrátkama
Mon cherri
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... lomouc-701
Privátova garsonka, kde se střídají 3 holky.
Osobně jsem zkusil
Anet
Domluva a navigace ok. pohledná holčina s hezkou postavou, platil jsem 1100,-45 minut
Vše s gumou, příplatky jsem nezjistoval.
V sexu aktivní, polohy meni na přání, žádné to se mě nechce ap. příjemné strávené chvilky, žádne negativní body nemam, určitě na Olomouc privát, který řadím k tomu nej co lze navštívit
Lussy podobné hodnocení jako u Anet nic nemůžu vytknout cana stejná, oral s,samotna akce stejně příjemná, jako u Anet, holky mají krásně hebké a tvarované těla..
Megan nemůžu hodnotit, ale snad navštívím tenhle rok :)

Privát terinka a Simoka
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... nka-ol-871
Zkušenost s terinkou
Tehdy ještě za tusim1500,-hodina pak co jsem slyšel zdrazila na 2000,- má nějaké příplatky za OB
Vzhledově něco přes 40 ale komu se líbí hezké ženy v letech s fajn postavou a atraktivní face, tak lze doporučit +v sexu hodně dobrá, ráda polohy jak ze zadu, klasiku, z boku nakone, není problém nic určitě taky hodnotím pozitivně i když teď někdo může namítat že 2000 hodina je moc, tak nemám co vytknout až na vyšší cenu, odcházel jsem s prijemnym pocitem.

Další zkušenost a to privát na tylove ulici, který vede známá krystina
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... alka-35692
Natálka hodně příjemná holka krev a mléko, milá v akci nemám co vytknout polohy mění na přání cenove 1000, - 30 minut příplatky jsem nezjistoval, prostory příjemné jen, když je na priváte víc holek, možnost potkani s dalším klientem i když se holky snaží koupelnu korigovat,, Natalku hodnotím pozitivně, pokud ovšem si na twigy holky tak 90/60/90 ,hledej jinde.

Amaaater
panic

Příspěvek od Amaaater »

Ahoj Nornici, přidám zde taky zkušenost špatnou.
1)Privat Veronika 737137104 byla to ulice peskova teď už je jinde a navíc patří pod Harem byt a holka je hezký, ale to je tak všechno do telefonu milí hlas domluva byla ok tak jsem se dohodl.No při příchodu mi otevřela hezká holka pozdravili jsem se vzala mě do místnosti chtěla vědět na jak dlouho řekl jsem a zaplatil pak jsem si dal sprchu a šel za ní no skratim to Oral nic moc sem tam ho pokourila a to bylo vše a lehce honila no tak si říkám vyzkouším sex když byla na mě tak to se jen lehce hybala delala to tak, že to predstirala no nic tak jsem ji vzal ze zadu a jak jsem ji chtěl mrdat pořádně tak hned řekla, že chce jinak tak jsem šel ze předu na ni a když jsem ji sukal tak zase dávala nohy tak aby ji moc sukat nešlo tak jsem se rychle udělal a šel jsem a čas co jsem měl zaplacen nedodrzen co se zdržovat když je takoví přístup zbytečně prachy fuč nedoporucuji a ještě ty příplatky no děs mělo by se platit až po akci aby si peněz vážili a ne nával prachy udělej se a tahni.A je jen na Vás jestli za ní budete chodit, ale za mě ne!!!

Tomik2410
panic

Příspěvek od Tomik2410 »

Přeji všem hezký večer. Nemá někdo zkušenosti s https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lomouc-901 ? Nejsem z Olomouce, takže bych uvítal, přibližnou adresu. Nezná ji někdo? Díky.

ripperJack
pokročilý

Tak se mi teda podařilo spatřit bývalou Lindu z Hellerovy ul. a to jako někoho úplně jineho :lol:

zelenyhad
norník

Příspěvek od zelenyhad »

A kdepak a pod jakym jmenem ze jsi to tuto zaslouzilou privatovou pracovnici potkal? Docela bych zase zasel.

ripperJack
pokročilý

zelenyhad píše:A kdepak a pod jakym jmenem ze jsi to tuto zaslouzilou privatovou pracovnici potkal? Docela bych zase zasel.
Nebyl to žádnej privát, viděl jsem ji ve Zlíně. O detajlech se veřejně raději nechci rozpovídávat, aby norníci které si opečovávala a se kterými stále něco má nezačali tady řádit.

Brett.johnson
panic

Příspěvek od Brett.johnson »

Dnesni navsteva https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... ucie-35325
Navigace pres mobil fajn. Byt je slusny a cisty, zklamalo me ze fotky neodpovidaji realite, urcite ma vice nez 69kg spis 80 a vic.
Pise o sobe andel s dablem v tele a ze neni zadne prkno v posteli, opak je pravdou, chladny pristup. To me dost odradilo, no dal jsem pul hodinky ale uz ne vice.

Odpovědět