OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
Giacomo
zkušený norník

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od Giacomo »

Vážené nornictvo,mám dojem (bez vyzkoušení a kontaktování),že se v Olomouci opět ujala úřadu Lussy (sestra Romany), a sice privát Devil,s experience jako Samantha (797 627 625).Soudím tak podle fotek a příslušného textu,vše by tomu nasvědčovalo.Mýlím se nebo mi dáte za pravdu?

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

Giacomo píše:Vážené nornictvo,mám dojem (bez vyzkoušení a kontaktování),že se v Olomouci opět ujala úřadu Lussy (sestra Romany), a sice privát Devil,s experience jako Samantha (797 627 625).Soudím tak podle fotek a příslušného textu,vše by tomu nasvědčovalo.Mýlím se nebo mi dáte za pravdu?
Ano, je to temer na 100 procent ona, taktez podle referenci na plzenskem foru. Krasna divka, ovsem overovat nepujdu, nebot znacne preferuje masaz a sex znacne nepreferuje.

borecek82
norník

Příspěvek od borecek82 »

Čistě pro pořádek zkušenost z Prostějova... Může se hodit.

Denisa 773 881 335 https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... nisa-35146

Domluva ok, privát v těsné blízkosti železáren v PV. Musel jsem čekat cca do 10 minut než vylezl jiný norník. Denisa je pohledná, milá, fotky zhruba odpovídají. Prsa, obličej hezké, postava je pevná. Jediné, co mě překvapilo, a co fotky skrývají, jen poměrně velké tučné bříško (a k tomu i proporcionálně zadek a nohy). Když byla nahoře, skoro jsem se bál, jestli to není bříško těhotenské. Asi ne, ale moc sexy to není.
Orál s - nic, co bych si zapamatoval, ale dělala pusou. Lízat jsem nechtěl a dobře jsem udělal, při sexu jsem cítil mírný zápach, ale opravdu jen mírný. Co se týče sexu, nemůžu nic vytknout - aktivní, nechá se trochu zmáčknout, nechá si naložit. Konverzace odpovídá povolání a věku, ale je milá a v pohodě.
V pokoji byly zatažené závěsy a příšeří, ale i tak mi přišly zorničky dost velké. Navíc se kolikrát chichotala, i když nebylo čemu a při pokecu si pořád bezděčně upravovala vlasy, dotýkala se nosu nebo pusy. Buď si něčím práškovým zpříjemnila práci nebo jsem se zmýlil.
Při odchodu se ještě ptám, jestli nečeká venku za dveřmi nějaký norník (bylo cca xx:58)? Prý se nemám bát, že ona tohle hlídá, abychom nebyli rovnou za sebou. Leda hovno, přátelé. Za dveřmi tedy nestál, ale ve vratech do objektu už váhavě postával borec s telefonem, který když mě viděl, tak udělal váhavě dva kroky zpátky na ulici. Tak jsme se při mém východu z vrat trapně pozdravili a vyrazili každý opačným směrem.
Závěrem mohu říct, že opáčko spíš nedám (0.5h/1000Kč). Na druhou stranu je to mladá aktivní holka. Ale to bříško mi vadilo. Pendluje mezi PV, Brnem a Pardubicemi. V tomto privátu pracuje i Nika a Dianka (aktuálně inzerují naprivat).

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Jebat na kurvy. Majk jebal bez a kdaždý den deset jiných. :mrgreen:
Platil jim tak práškem do nosíka. :hop:
https://www.youtube.com/watch?v=e5XH0d1zDZc :mrgreen:
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

PCila
zkušený norník

Příspěvek od PCila »

Ahoj,
Máte někdo zkušenost s Monikou
Monika Olomouc privat tel. 702 750 530
Láká mně to ale nemohu se dovolat.
Díky za recenze

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

PCila píše:Ahoj,
Máte někdo zkušenost s Monikou
Monika Olomouc privat tel. 702 750 530
Láká mně to ale nemohu se dovolat.
Díky za recenze
To je asi ta stejna Monika, co byla drive v Prostejove (snad), potom na Roznavske a potom snad na Schweitzerove, delala jen tak jeden den v tydnu. Nerekl bych, ze je oskliva, ale fyzicky je to takova hodne prumerna tapka, nejlepsi na ni jsou asi prsa, ale zadna extra trida. Pamatuju, ze ackoliv me moc nerajcovala, je docela prijemna a da se s ni povidat. Ma rada lizani a celkem snadno se udela, takze pokud to mas rad, tak to ponekud vynahradi fyzicke nedostatky. Muze vsechny polohy, nedela anal. Poradne kourit spis neumi. Je multiorgasmicka, udelala se snad petkrat, jednu chvili to vypadalo na nepretrzity orgasmus, porad dokola. Pri 69 se me pokousela udusit, jak po me jezdila. Rikal jsem si, ze nekdy udelam opacko, ale zatim se nestalo.

Sony
panic

Příspěvek od Sony »

Zdar nornici, chci se zeptat jestli ještě klara z Olomouce nevím kde přesně sídlila ale nebyla na bytě sama. Inzerovala na sex.cz Loni jsem u ni byl a chtěl bych opacko. Dik za info.

PGM999
panic

Příspěvek od PGM999 »

Aneta-774274073

Tak vás zdravím i já, do dnešního dne pozorovatel tohoto fóra. Že přijdou i špatné zkušenosti se víceméně dá očekávat. Ale že narazím takto mě zarazilo. Po přečtení pár recenzí zde na fóru ( ne moc kladných ) jsem vyrazil. První schůzka proběhla v klidu. Domluva na čas, žádné problémy. Vyjedu výtahem do v telefonátu určeného patra, vejdu pootevřenými dveřmi, za kterými stála pro mě krásná holka-Aneta. Nejsem žádný krasavec a to já vím. Kdybych věděl, že takovou holku můžu sbalit na diskotéce či kdekoliv jinde, nepolezu někde na privát za hodinovou sazbu 1500,-/hod. (Aneta má 800/1000/1300) Ale příroda ke mě štědrá nebyla a platit musím. Proto jsem se hned zeptal jestli jí nevadím s odpovědí že ne, proč se ptáš? Usměvavá, klidná atmosféra,nic co by nasvědčovalo tomu že si (já jí) vadím(e). Jelikož to byla první návštěva po akci jsem se zeptal na případnou další návštěvu s tím, že když už jsem u ní jednou byl, jestli stačí napsat SMS a ozve se sama ať zbytečně neprozvaním. Odpovědí si nejsem jistý, ale to je nepodstatné. Týden na to jsem se s ní chtěl opět sejít. Po 2-3 marných telefonátech jsem to zkusil právě tou formou SMS ve stylu až bude mít čas mezi klienty ať prozvoní, a že jí teda zavolám. Tak se tedy stalo, prozvonila a domluvili se na další schůzce. Opět a znovu. Domluva na jedničku, volám v čase určenému ke schůzce. Aneta zvedá telefon a otevírá hlavní vchod. Stejně jako v prvním případě. Přivítání-ručník-sprcha-akce-klábosení-sprcha-odchod. Říkám si, paráda. Na SMS reaguje, tady už je ruka v rukávu pro další návštěvy. Omyl. Zkouším to opět po týdnu s jednodenním předstihem ( i na tuto variantu jsem se ptal jestli je to možné ). SMS odpověď celkem rychlá s tím, že zítra může až od dvanácti. Obratem jsem ji zavolal jestli by to přeci jen nebylo možné dřív. Rázná odpověď ne, že může až od dvanácti byla tedy dána. Neřešil jsem to dál a domluvil se s předstihem jednoho dne na 12 hod. V daný den už se chystám vyrážet. Zatím komunikace excelentní, ale pro jistotu píšu SMS jestli to platí. Hodinu před schůzkou odepíše že NESTÍHÁ na 12 hodin. Z mojí strany okamžitá reakce ve formě telefonátu s úmyslem se domluvit tedy na dobu kdy bude k dispozici. Vyzváněl jsem bohužel už jen naprázdno. V duchu jsem si říkal proč to nezvedla, zatím problémy s komunikací nebyly. Nechtělo se mi věřit, že se mnou takhle "vyjebala" a tak jsem si v rámci "dobrých" vztahů s ní namluvil, že si na mě vzpomněla a zavolala kolegyní ať mi z jejího čísla napíše právě tuto zprávu a proto to nezvedla.(Hodně naivní, vím to) Ale zatím jsem neměl důvod nevěřit. Tak tedy s informací, že na dvanáct to nestíhá a marném pokusu se jí dovolat jsem nabyl dojmu, že nejspíš měla nějaké vyřizování, které se protáhlo a v pátek už pracovat nebude. Pravděpodobně ale pracovala a na schůzku se vys...Když to nevyšlo v pátek zkusil jsem to tedy hned v pondělí s voláním do prázdna a SMS bez odezvy. Tady už jsem začínal mít tušení, že je něco špatně ale pořád se mi tomu nechtelo věřit po prvních dvou schůzkách. Když jsem se v úterý na první pokus dovolal a s klidným svědomím mi sdělila, že v pondělí pracovala, ale na zprávu a na telefon mi nereagovala bylo vše jasné. Pojistkou bylo, když jsem s ní ještě mluvil, bylo deset hodin, jestli se můžu stavit, odpověděla "dnes už mám plno". A bylo hotovo. Pokládal jsem si otázku, kde jsem udělal chybu!? Ta otočka o 180 stupňů v komunikaci a přístupu byla až neuvěřitelná. Upřímně musím uznat, že žádný podraz neudělala, v pátek se omluvila a v pondělí ten telefón brát, když nechtěla, nemusela.Nejspíš nečekala z mé strany takovou četnost návštěv a třetí už prostě nechtěla podstoupit. I když se stalo co se stalo, nemám jí to ale vůbec za zlé. Tak jako každý z nás si vybírá kam půjde, tak i ona si vybírá koho přijme podruhé,potřetí... Aneta klienty měla, má a mít bude. Ať chceš nebo ne, je to v dnešní nabídce jedna z pěti, které jako první budeš volat i přes tyto recenze. A když se dokázala ke mě chovat na prvních dvou schůzkách skvěle a to jí jsem jí byl evidentně proti srsti, tak ti kteří jí sympatičtí jsou musí být nadmíru spokojeni. Pro ty, kteří tu netrpělivě vyhlížejí recenzi na akci tak vás zklamu. Jak jsem už na začátku psal, žádný krasavec nejsem a od toho se odvíjí i sexuální život. Já mám hotovo do deseti minut, takže žádné střídání několika po sobě jdoucích poloh u mě nehrozí. Klasika na koně, misionář, ze zadu. S žádnou z těchto poloh nebyl u Anety problém. Jako prkno a dělej si se mnou co chceš se nechovala. Byla milá a vyhověla. O to víc stále nechápu tuhle reakci. Ale taková už ona asi je. Když to teda celé shrnu tak pokud už se s ní domluvíte v den schůzky, před vchodem vás stát nenechá. V prvních dvou případech to bylo na minutu přesně (10/10) Ve třetím případě už to nebyla komunikace, ale ignorace. Čas na pokoji- nejspíš nepočítá sprchu. Byl jsem poprvé na půl hodiny a odcházel po 45 minutach. Podruhé na 45 minut a odcházel po hodině v obou případech bez nějakého vyhazování! (10/10) Co se týče dovádění v posteli, tohle je individuální. To proč jsem tam přišel, bylo splněno. Známkovat nebudu. Tim, že jsem s ní měl v plánu častější návštěvy, jsem si nejspíš zabouchl dveře. Možná by mě po měsíci opět přijala s úsměvem na tváři, ale dnes vím, že by to byla jen přetvářka. Další pokus je tedy zbytečný. Do užšího výběru jsem se u ní nedostal, nejsem vítán. Udělal jsem řadu chyb, kterých jsem si vědom a Aneta to vyřešila po svém - tedy třetí naplánovanou schůzkou o které už předem věděla, že se neuskuteční s následnou ignorací. Od Anety se mi tímto způsobem dostalo řádné vyškolení, že ne vždy bude vše tak jednoduché.

ngam
norník

Příspěvek od ngam »

PGM999 píše:Aneta-774274073
Od Anety se mi tímto způsobem dostalo řádné vyškolení, že ne vždy bude vše tak jednoduché.
Az tak moc ses tu vypisovat nemusel, je to cele spatne. Problem je jednoduchy, tapky nemaji rady, kdyz se k nim klient snazi hned od zacatku prilnout. Nejsou tu od toho, aby rozdavaly city, pouze prodavaji sve telo. Spousta z nich ma spatne zkusenosti se stalkovanim, tak jsou nervozni, kdyz je klient moc prichylny. Ale ty duvody, proc se ti nepovedlo domluvit si schuzku jsou bezne, s tim se setka kazdy, takze si treba jen neco domyslis. Jestli se ti zda, ze jsi neatraktivni, tak to nema smysl resit, tapky maji jine vnimani, nez si pravdepodobne predstavujes. Staci kdyz jim vonis, pak v podstate oslepnou. Takze o tom nema smysl premyslet. Lepsi je vyzkouset par tapek (aspon dvacet) a stridat ty, se kterymi si vic sednes. Teprve casem zjistis, se kterou to jde a se kterou ne. Proste netlac na pilu.

burger007
začátečník

Příspěvek od burger007 »

[quote="PGM999"]Aneta-774274073

Tak vás zdravím i já...

Bohača, si sa riadne opustil :o, kašli na ňu, budú ďaľšie. Ja sa tiež "zamilujem" na prvej návšteve, ale to aj tak omrzí po 3-4 krát tu istú, tak idem k inej...

Miloš
norník

Příspěvek od Miloš »

ngam píše:
Od Anety se mi tímto způsobem dostalo řádné vyškolení, že ne vždy bude vše tak jednoduché.
Az tak moc ses tu vypisovat nemusel, je to cele spatne. Problem je jednoduchy, tapky nemaji rady, kdyz se k nim klient snazi hned od zacatku prilnout. Nejsou tu od toho, aby rozdavaly city, pouze prodavaji sve telo. Spousta z nich ma spatne zkusenosti se stalkovanim, tak jsou nervozni, kdyz je klient moc prichylny. Ale ty duvody, proc se ti nepovedlo domluvit si schuzku jsou bezne, s tim se setka kazdy, takze si treba jen neco domyslis. Jestli se ti zda, ze jsi neatraktivni, tak to nema smysl resit, tapky maji jine vnimani, nez si pravdepodobne predstavujes. Staci kdyz jim vonis, pak v podstate oslepnou. Takze o tom nema smysl premyslet. Lepsi je vyzkouset par tapek (aspon dvacet) a stridat ty, se kterymi si vic sednes. Teprve casem zjistis, se kterou to jde a se kterou ne. Proste netlac na pilu.
Druhy extrem je, kdyz se holka prilepi na chlapa.To je taky ulet.

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Tak vás zdravím i já, do dnešního dne pozorovatel tohoto fóra.
Mozna bylo lepsi, kdybys pozorovatelem zustal. To je tak dlouhy, ze to odmitam cist.

Soptík
začátečník

Příspěvek od Soptík »

revengeboy píše:

Mozna bylo lepsi, kdybys pozorovatelem zustal. To je tak dlouhy, ze to odmitam cist.
Taky už nemám chuť přispívat ani ty neustálý diskuse číst. Přesto Kačko všechno jen něj k narozeninam vrat fotky a zapni se. Neřeš věk takových je tak málo!!!!

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Soptík píše:
revengeboy píše:

Taky už nemám chuť přispívat ani ty neustálý diskuse číst. Přesto Kačko všechno jen něj k narozeninam vrat fotky a zapni se. Neřeš věk takových je tak málo!!!!
...
Naposledy upravil(a) revengeboy dne 07 únor 2020 05:43, celkem upraveno 2 x.

Zanorime
zkušený norník

Příspěvek od Zanorime »

Takovou dlouhou slohovku o hovne může napsat fakt blázen! Asi už odtušila kdo jsi a proč se s tebou nechce vídat :)

Odpovědět