OLOMOUC - PRIVÁTY

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
tester48
pokročilý

Re: OLOMOUC - PRIVÁTY

Příspěvek od tester48 »

Tvl to si to raději udělám rukou než dat pipce a jejímu pasakovi 4 tis.

bushmills
norník

Příspěvek od bushmills »

tester48 píše:
23 leden 2021 10:47
Tvl to si to raději udělám rukou než dat pipce a jejímu pasakovi 4 tis.
Co vis, treba pred kazdym cislem da i sve partnerce 4k :D A protoze ta se musi delit s pasakem, minimalne pulka se mu zase vrati :lol:
Naposledy upravil(a) bushmills dne 24 leden 2021 09:13, celkem upraveno 1 x.

koresik
norník

Příspěvek od koresik »

VINCAK77 píše:
22 leden 2021 21:52
koresik píše:
22 leden 2021 15:25
VINCAK77 píše:
21 leden 2021 23:13

Je to extrazbozi a nevymenim jen tak za něco. Rada lidi tu dělá extra zkušené norniky a jezdíte na fichtlech oproti Ducati. Tahle bere 4000 hodina, půl 2000. Žádný lowcost jako smartwings do hehe 5 hvězd v ..
...
...
Ksuflandaku. Jo a jasně, krom parku a decku dělám ještě reklamu a pr zmíněným řetězcum. Mám vám do sz posílat aktuální letáky?
Co to meles ty matlo??? Kde mas jistotu, ze kdyz ty davas kunde 4t, tak ona s jinyma nesuka levneji a neojizdi ji 10 ukrajincu?? :D omg. Dalsi naivka.
Třeba proto, že tam jsem pořád i když to dela, ty curaku? Třeba proto, že je to náš kšeft? 😂😂😂 Ty jsi kavka😂😂😂
Ty jsi fakt marny, jsem cekal,co z tebe vypadne .. :D. Co ted, hledas tu dalsi manzelku? :D Ty sve zvasty si nech pro pasacky, ti to mozna budou zrat. Za 4ku zadna nestoji .. vyhozene love. Za me zkusenost cim drazsi,tim rozezranejsi a vic mimo realitu.

PetrVs50
začátečník

Příspěvek od PetrVs50 »

koresik píše:
24 leden 2021 02:07
VINCAK77 píše:
22 leden 2021 21:52
koresik píše:
22 leden 2021 15:25

Co to meles ty matlo??? Kde mas jistotu, ze kdyz ty davas kunde 4t, tak ona s jinyma nesuka levneji a neojizdi ji 10 ukrajincu?? :D omg. Dalsi naivka.
Třeba proto, že tam jsem pořád i když to dela, ty curaku? Třeba proto, že je to náš kšeft? 😂😂😂 Ty jsi kavka😂😂😂
Ty jsi fakt marny, jsem cekal,co z tebe vypadne .. :D. Co ted, hledas tu dalsi manzelku? :D Ty sve zvasty si nech pro pasacky, ti to mozna budou zrat. Za 4ku zadna nestoji .. vyhozene love. Za me zkusenost cim drazsi,tim rozezranejsi a vic mimo realitu.
Přesně tak, za čtyřku na hodinu žádná nestojí = vyhozené love. Je potřeba si tu realitu přiznat a nepřeplácet.
Max 1,5 k/ hodinu, jak už tu bylo mnohokrát řečeno = mladým, krásným s perfektním GFE. :idea:

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Ty štětky nestojí za žádné love ani těch 1,5T.
Ti co dávají 4T by si kalašnikovem měli vpálit gulu do hlavy. :mrgreen:
Jinak štětky neumí číst psát (ne SMS) a ani počítat, takže nečekej, že ti vezmou 1,5T to je myslím Smetana + Němcová a to ty štětky nikdy nesečtou. :hop:

Když se jim podaří najít práce, tak to je, že škubou v Raciole kuřata nebo myjou někde v kuchyni nádobí. :lol:
Ony by nemohly ani zastávat práci u pokladny v Lídlu :lol: .

Tož tak. :ass:
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

HL149
norník

Příspěvek od HL149 »

lichvarHarpagon píše:
24 leden 2021 14:47
Ty štětky nestojí za žádné love ani těch 1,5T.
Ti co dávají 4T by si kalašnikovem měli vpálit gulu do hlavy. :mrgreen:
Jinak štětky neumí číst psát (ne SMS) a ani počítat, takže nečekej, že ti vezmou 1,5T to je myslím Smetana + Němcová a to ty štětky nikdy nesečtou. :hop:

Když se jim podaří najít práce, tak to je, že škubou v Raciole kuřata nebo myjou někde v kuchyni nádobí. :lol:
Ony by nemohly ani zastávat práci u pokladny v Lídlu :lol: .

Tož tak. :ass:
No, nepravda to neni... :D

ObchodniCestujici
začátečník

Příspěvek od ObchodniCestujici »

ngam píše:
30 duben 2019 14:15
DASPIN629 píše:Malý zázrak,propracoval jsem se k Romaně. Pořád OK,ale už nám taky stárne,není se co divit při tom provozu.Minimálně šest chlapú denně,pěkný fofr.Opakovat nebudu,stojí majlant jen se k ní protelefonovat,ale je fakt,že pořád je třída.A jeden postřeh který se mi moc nezamlouval,tedy spíše mému malému,kapesnímu přístroji,který se přímo vyděsil.Je totiž zvyklý mi hlásit skryté kamery a mikrofony,ale chci věřit že to byl šum z ulice!?
To je zajimave, co pises. Uz dlouho si rikam, ze by bylo divne, kdyby na privatech nejake kamery nebyly. Predpokladam, ze to holky muzou pouzivat na svou ochranu aniz by to potom zneuzily. I kdyz motivace mohou byt ruzne. Jaky typ pristroje pouzivas? Treba do SZ, pokud nechces tady. To jen abych si udelal predstavu o schopnostech pristroje a tudiz jak realne je tve podezreni. Zajima me to spis z technickeho hlediska. Ze nekdo na prijimaci strane studuje moji holou prdel me az tak moc netrapi.
Detekovat dnešní kamery je zhola nemožné. Jsou to pasivní snímače světla, a pokud něco někam bezdrátově vysílají, je to dnes přes WiFi, takže nejspíš šifrovaný stream. Jedině že by měly IR přísvit, ten by potom šlo zachytit na starou kameru bez IR filtru.

koresik
norník

Příspěvek od koresik »

PetrVs50 píše:
24 leden 2021 13:53

Přesně tak, za čtyřku na hodinu žádná nestojí = vyhozené love. Je potřeba si tu realitu přiznat a nepřeplácet.
Max 1,5 k/ hodinu, jak už tu bylo mnohokrát řečeno = mladým, krásným s perfektním GFE. :idea:
Souhlas, třeba obcas jsem to dal za Lussy na Jílové .... ta za to stála, krásné tělo, skvělý kouř až do konce i sex fajn. Ta alespoň pro mě byla GFE, asi jsme si sedli nebo super hrečka :D. Mmch, nevíte náhodou, kde je jí konec, klidně si za ni zajedu i na jih ... klidně do SZ.

Giacomo
zkušený norník

Příspěvek od Giacomo »

Zdar nornictvo,kdo shání Lussy alias Samanthu (mladší sestru Romany),tak vězte,že inzeruje na Amících pod nickem BabeDoll.

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Giacomo píše:
25 leden 2021 18:02
Zdar nornictvo,kdo shání Lussy alias Samanthu (mladší sestru Romany),tak vězte,že inzeruje na Amících pod nickem BabeDoll.
Co tím soudruh pasák chtěl říci??? To se máme posadit na zadek s tuctové kurvy.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

lichvarHarpagon píše:
25 leden 2021 19:14
Giacomo píše:
Miloši, ta Lucka není tuctová, určitě ne, vzpomínám, že jsem s ní byl poprvé 2008, tehdy v Praze, pak v Plzni párkrát.., , a nebyla tehdy mladistvá, a tak s tím věkem klame.
Bohužel toho má asi odšukáno spoustu kilometrů, a tak se ji nechce píchat , ale penízky by brala. :wink:
Proto ty masáže a když sex, tak bleskový. :D
Nemyslím si, že by byl Giacomo pasák, zkrátka to oznámil a díky za to. Já osobně ale za Lussy už nepůjdu.
Bohužel je škoda, že ty celkem přirozeně sexy holky na sebe toho nechají tolik namalovat a ještě se propíchat železem. U té Lussy je to vysloveně škoda.
vulcan

Giacomo
zkušený norník

Příspěvek od Giacomo »

lichvarHarpagon píše:
25 leden 2021 19:14
Giacomo píše:
Soudruhu lichváři,ty bys mne rozesmál.Já a pasák??!! Já norničím už od roku 2002,to by už opravdu bylo velké stádo.Mimochodem,já za Lussy (tehdá si říkala Katka a byla na Roosveltové)chodil už od roku 2003,takže ji znám hóódně dobře.Sem jsem ten oznam dal proto,že inzeruje na Amících.Ona a amatérka? Velmi úsměvné.Takže propříště zklidni hormony. A Vulcanovi děkuji,že se mne zastal.

JulesVerne
panic

Příspěvek od JulesVerne »

XDXD píše:
21 leden 2021 07:22
montecinto píše:
19 leden 2021 21:54
Já taky volal do Harému, zmatky, neochota,a tak jsem se na to vy.. :puke:
To ta jejich pokérovaná, sprostá Kristýna nemá trochu rozum? Divím se, že jim tam někdo chodí. Raději jsem šel jinam,
Harem je zakazama a pristupem prosnuly. I kdyz se tam jednou za cas objevi nejaka nova krev a ma ze zacatku snahu tak ji tam ty hyjeny stahnou a za chvilku jede to stejny :( Nejlepsi reseni tam prestat chodit
Ta Kristýna, bachařka v harému, je kráva jordánská. :puke:
Volám tam, snažím se v telefonu vyjádřit, za kým bych chtěl jít, ptám se, jestli bude volná, a ta kráva Kristýna buchne s telefonem uprostřed věty. :nenene:
Že by byly přepracované ? Nedávno kolega z práce se tam dobýval asi půl hodiny, když přijel přesbě na termín. Nikdo to nebral, čekal tam před domem, a pak přijela milostivá Kristýna s Nelou a že byly na svačině. Kde to jsme ? :ass:
Když mají domluvenou návštěvu, tak snad je sprosté jít se někam nadlábnout. :nenene:

Volibear
začátečník

Příspěvek od Volibear »

Zdravím kolegy norníky :)

Poslední dobou jsem navštívil tři slečny:
Sofie - (neinzeruje pod harémem, ale sídlí tam, stejně jako Laura občas) - nicméně, holka je to divná, asi něco bere, semtam modřinka, v obličeji taky žádná sláva, kouř dost podprůměr, šuk normální, kundička dost úzká. 3/10.

Vyzkoušena Paula na Jílové, pěkná holka, dobrej pokec, OB > kouř ucházející, šuk super. Rozumnější ceny. Byt moc pěkný, sama je hezčí než na fotkách, má vše krásně pevné, od prdelky po kozičky, doporučil bych ale je tady možnost, že jsem si odnesl něco domů :oops:
Erika- harém- recenzi už jsem psal, dal jsem opáčko s OB.
Buď Paula nebo Erika mi dala nehezký dáreček :D Hodně lítání a dvoje ANTB. Pánové tak pozor :foun: :nenene:
Na nějakou dobu bych byl na Olomoucku s OB opatrný,
ale kdo se bojí, nesmí do lesa :D
Víš, jak poznáš hezkou ťapku v obličeji podle fotek?
Pokud se fotí s ksichtem a pak ho vyretušuje, je to kočka :evil:
Pokud tam nemá hlavu nebo ji má otočenou tak, aby to nebylo vidět, je to ošklivka :D

kalvados
zkušený norník

Příspěvek od kalvados »

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... privat-524

Nemá někdo reference ? Ty fotky v civilu jsou z netu nebo skutečné ?

Odpovědět