A M A T É R K Y - HODONÍNSKO, HRADIŠŤSKO, BRODSKO

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
Zanorime
zkušený norník

Re: A M A T É R K Y - HODONÍNSKO, HRADIŠŤSKO, BRODSKO

Příspěvek od Zanorime »

zelenyhad píše:
11 leden 2021 08:58
Taky jsem na ten text ziral:) Dianka444 neni spatna, ale tohle me take znechutilo. Navic se tyden po tydnu stale vic horsila.....na zacatlku to byl aoutenticky sex, naposledy uz to vyrazne odflakla
Týden po týdnu zhoršovala :D
Taky by to chtělo občas nějakou pauzu, se pak nedivím tomu znechucení. Ještěže to tolik nehrotím a pak se o to víc na holku těším.

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Zanorime píše:
12 leden 2021 08:15
zelenyhad píše:
Taky jsem na ten text ziral:) Dianka444 neni spatna, ale tohle me take znechutilo. Navic se tyden po tydnu stale vic horsila.....na zacatlku to byl aoutenticky sex, naposledy uz to vyrazne odflakla
Taky by to chtělo občas nějakou pauzu, se pak nedivím tomu znechucení. Ještěže to tolik nehrotím a pak se o to víc na holku těším.

Se není čemu divit. Holka si nestačí vypláchnout od semena kundu a už jde do další akce. :mrgreen:
A ten hampejz v Ostrohu je jen obyčejný průchoďák. Polská kunda tam tomu dává korunu.
Ty jejich vyčvachtané popelníčky jsou stroje na peníze.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

andre42
pokročilý

Příspěvek od andre42 »

lichvarHarpagon píše:
12 leden 2021 09:58
Zanorime píše:
12 leden 2021 08:15
zelenyhad píše:

Se není čemu divit. Holka si nestačí vypláchnout od semena kundu a už jde do další akce. :mrgreen:
A ten hampejz v Ostrohu je jen obyčejný průchoďák. Polská kunda tam tomu dává korunu.
Ty jejich vyčvachtané popelníčky jsou stroje na peníze.
Zavítal jsem před pár dny do toho kutlochu v Uherském Ostrohu, mám to jen pár kilometrů, tak proč to nezkusit... Prostředí příšerné a Dianka se tvářila jako bych ji otravoval tak říkám že nemám zájem a byl jsem rád že jsem z tama vypadl. Vede to tam nějaký Michal, snědý, má asi 120 kg.

andre42
pokročilý

Příspěvek od andre42 »

Nejaky typ na vymenu?
Naposledy upravil(a) andre42 dne 15 leden 2021 19:17, celkem upraveno 5 x.

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Jen tak pro pobavení. Tohle mají v inzerátech holky z Ostrohu. To je už docela bizár... Klienti se jim jen pohrnou...

"Poslední dobou nestíháme odpovídat na všechny sms/hovory a odpovědět všem zájemcům tak jsme se rozhodly a zaplatily si operátora který to bude dělat za nás od 8:00-20:00, tak se nelekněte je to příjemný chlap a je s ním dobrá domluva a nebojte se ho na cokoli zeptat. Volejte na číslo : 776 648 901 (bývalé číslo Dianky) - ted na telefonu máme operátora který domlouvá nám domlouvá schůzky."

andre42
pokročilý

Příspěvek od andre42 »

revengeboy píše:
13 leden 2021 08:12
Jen tak pro pobavení. Tohle mají v inzerátech holky z Ostrohu. To je už docela bizár... Klienti se jim jen pohrnou...

"Poslední dobou nestíháme odpovídat na všechny sms/hovory a odpovědět všem zájemcům tak jsme se rozhodly a zaplatily si operátora který to bude dělat za nás od 8:00-20:00, tak se nelekněte je to příjemný chlap a je s ním dobrá domluva a nebojte se ho na cokoli zeptat. Volejte na číslo : 776 648 901 (bývalé číslo Dianky) - ted na telefonu máme operátora který domlouvá nám domlouvá schůzky."
Pasák Michal odpovídá na telefony...

martyyi
panic

Příspěvek od martyyi »

Tak ze srandy zkusím zavolat a hle číslo nexistuje žabky své inzeráty všude smazaly. Že by padla kosa na kámen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

martyyi píše:
04 únor 2021 14:27
Tak ze srandy zkusím zavolat a hle číslo nexistuje žabky své inzeráty všude smazaly. Že by padla kosa na kámen 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
To jsi si všiml tedy brzo. Já už registruju pár měsíců hlášky od těch co tedy na tom poskytovat služby nejsou plně závislé si dávají pauzu v poskytování.
Ono ví co dělají. Kámošovi umřel na covid spolužák kamioňák. TA situace nevypadá růžově a spoustu náhodných úmrtí nikdo zatím neprošetřuje.
U nás se jeden pán, co vypadal zdravě už neprobral. Zabila ho mozková krevní sraženina. Doktoři už vědí, že to má na svědomí covid přesto to zůstává zatím tabu. Další po prodělaném kovidu si skoro každý den stěžuje že se mu hůř dýchá a to měl jen něco lehkého, kdy ho nevezli ani do špitálu.

tady např. něco od slovenek
!!!!!!!!!Keď sa chcete snami stretnúť požadujem od vás aby ste mali platný covid test pre antigen Max starý 24 hodin a pre PCR starý Max 74 hodín. Testy musia byť negatívne !!!!!!!!!
Tak isto aj my si dame spravit testy.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

Kirk2
pokročilý

Příspěvek od Kirk2 »

Borci co ta adele z uh. Brodu? Mel nekdo? Dik

andre42
pokročilý

Příspěvek od andre42 »

martyyi píše:
04 únor 2021 14:27
Uz jsem videl dalsi inzerat z toho uherskeho ostrohu... Je to nejaky byvaly autoservis, naproti hospody pod lipami a vede to tam nejaky Michal. Uz jsem o tom psal, bordel vsude, spolecny dvur kde vas uvidi dalsi lidi. V ostrohu uz o tom vedi vsichni. Tehdy jsem dal otocku.

Tony28
norník závislák

Příspěvek od Tony28 »

Kirk2 píše:
06 únor 2021 16:34
To by mě taky zajímalo, inzertuje už nějakou dobu a nikde ani řádek. Kdyby k ní nikdo nechodil tak by neinzertovala. Někdo se podělit o zážitky.

fusma
začátečník

Příspěvek od fusma »

Tony28 píše:
07 únor 2021 12:35
Kirk2 píše:
To by mě taky zajímalo, inzertuje už nějakou dobu a nikde ani řádek. Kdyby k ní nikdo nechodil tak by neinzertovala. Někdo se podělit o zážitky.
Já za ní jednou byl. Má prý i normální práci, tak tohle nedělá denně. Jinak ženská celkem pěkná, ale drobná. Víc se jí chtělo kecat, než šukat. A celkově mě to moc nebavilo. Když byla nahoře, tak nic moc. Pak lehla na záda a ležela jak mrtvola.

Tony28
norník závislák

Příspěvek od Tony28 »

fusma píše:
08 únor 2021 07:01
Tony28 píše:
Kirk2 píše:
Já za ní jednou byl. Má prý i normální práci, tak tohle nedělá denně. Jinak ženská celkem pěkná, ale drobná. Víc se jí chtělo kecat, než šukat. A celkově mě to moc nebavilo. Když byla nahoře, tak nic moc. Pak lehla na záda a ležela jak mrtvola.
Tak to tam nema cenu ani jezdit, pokud to tu holku nebaví

fusma
začátečník

Příspěvek od fusma »

Tony28 píše:
08 únor 2021 12:40
fusma píše:
Tony28 píše:

Když si rozklikneš inzerát na seznamka69, tak má nick berynka. Podle toho tady najdeš i starší recenze, které odpovídají tomu, co jsem napsal.

Tony28
norník závislák

Příspěvek od Tony28 »

fusma píše:
08 únor 2021 15:43
Tony28 píše:
08 únor 2021 12:40
fusma píše:

Když si rozklikneš inzerát na seznamka69, tak má nick berynka. Podle toho tady najdeš i starší recenze, které odpovídají tomu, co jsem napsal.
Nedělala v kunovicich na proti Fialky v novych domech? Tam byla takova jedna myslim ze Lucie, mebo tak inzertovala tak pted rokem a půl. Podle popisu,ala a moc ji to nebavilo. Nebo se pletu?

Odpovědět