Brno

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
čertovokolo
panic

Re: Brno

Příspěvek od čertovokolo »

Krista
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-krista-brno-93
Je to panička okolo 50, už jsem u ní byl všeho všudy 3x, poslední návštěva ale stála za to. Vzal jsem hoďku za 2500 trojku s její kamarádkou. Původně jsem nevěděl že její kamarádka je paní v důchodovém věku, tipuju tak 65-70 let, což jsem málem psychicky neunesl ale jelikož jsem byl piclý ze dvou piv a půlky jointa, tak jsem do toho šel. Celkový výkon obou ženských naprostá hrůza, ferda stávkoval, tak jsem po 40ti minutách vypadl s tím že na tuto zkušenost zapomenu a budu vyléčeným norníkem.

čertovokolo
panic

Natálka
Privátek Brno 4
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... alka-39782
Po vpuštění paní domácí do budovy a uvedení do bytu, kde na mě čekala holka tak o 5- 7 let starší, na první pohled milá ale ve skutečnosti úplná pča.
Při rozhovoru prozradila že tuto práci dělá dva roky a že jezdila do DE. Samotná akce úplně na nic, samé to nedělám, jsem spíš na SM, měl jses zeptat operátorky doporučila by ti jinou slečnu. Samé otřepané fráze jak s někým vyjebat. Placena hodina 1500, žádné příplatky. S tímto přístupem se k ní nikdo nikdy nevrátí, stejně jako já. Vyhozené peníze a projebaný čas. Nebrat!

čertovokolo
panic

Loan
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat-loan-brno-125
Testována v loni, pravděpodobně to bude pořád to samé i po roce. V bytě jsem se prostřídal s druhým norníkem, který uměl aspoň hezky pozdravit kolegu. Loan asi neví co je diskrétnost. Samotná akce hrůza, udělěj se a vypadni, masáž na nic, kouřová jen cucání, Tato paní ani nevypadá jak na fotce, je to fake. NEBRAT a nepodporovat!

čertovokolo
panic

Nela
http://www.naprivat.cz/eroticky-privat- ... -brno--161
Milá, snaživá, příjemná, má i něco v hlavě. Bohužel mi nesedla vzhledově ale jinak jsem si akci užil, musím se zase někdy zastavit. Má hezký prostorný byt. Pokud chcete malou milou milfku tak doporučuji.

Fajnšmekr122
norník závislák

Příspěvek od Fajnšmekr122 »

Na hloupýho vola čeká naše Lola :-)

Vystřikej mi zadeček a pusinku
Mam prostory v zabovreskach
Těším se Lola
Přílohy
1280x1280.jpg
1280x1280.jpg (139.09 KiB) Zobrazeno 2641 x

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Lola výše smradlavá pouliční cikánka. Dělala se známou z Cejlu. Marcelou. :puke:
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

lichvarHarpagon píše:
21 leden 2021 13:50
Lola výše smradlavá pouliční cikánka. Dělala se známou z Cejlu. Marcelou.
Ke zvracení ta sebranka společně s bačou cigánem to je.

Nicméně , ta "Lola- " není romka, je to vysloveně blond narezlo evropská holka. Byla docela milá echt amatérka. Před ca 7-8 lety.
vulcan

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Tak to tam ta Marcela pase ještě jiné štětky. Ta co jsem ji předloni nakládal do auta byla cikánka určitě.
Jo fotku měla ta holka jako blond, ale přišla taková Olašská cikánka no nebyla to žádná Romagerka, ale cikánka to byla.
I cikánky mají světlou kůži.
Marcela ji pak volala a pořád ji instruovala, prostě opruz.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

datlafous
pokročilý

Příspěvek od datlafous »

Má někdo zkušenost Nick malinka77 z a.m.i.k.u..? Podle fotky celkem pekna mladá holka,ale ta cena i když prý hodinky nesleduje je nad brněnské poměry
.. Byl někdo,muze někdo doporučit..

Che_
panic

Příspěvek od Che_ »

S "Malinka77" mám pouze tu zkušenost, že zatím čekám na její odpověď na otázku, co si představuje pod pojmem "vyšší odměna".
Obecně však mám tu zkušenost, že děvčata požadující za své služby ceny vyšší než obvyklé, mi nikdy neposkytla servis vyšší úrovně než je standard, ba spíše naopak. Uznávám, že vzorek těchto mých zkušeností není reprezentativní, protože velmi záhy jsem dospěl k závěru, že zlatokopky nebudu podporovat.
Není bez zajímavosti, že dívky s taxami nižšími než je obvyklé, mi většinou připravily nevšední erotický zážitek (v tom dobrém slova smyslu).

Tak děvčátko už mi odpovědělo. Chce 3500! Přátelé, snad jen úplný blázen o ní může vůbec uvažovat!
Naposledy upravil(a) Che_ dne 23 leden 2021 18:01, celkem upraveno 1 x.

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

datlafous píše:
23 leden 2021 13:16
Má někdo zkušenost Nick malinka77 z a.m.i.k.u..? Podle fotky celkem pekna mladá holka,ale ta cena i když prý hodinky nesleduje je nad brněnské poměry .. Byl někdo,muze někdo doporučit..
Nebyl jsem, ani to neplánuji.. doporučit snad ani není co, stačí když si přečteš její profil :puke: :puke:
malinka77 na amících píše: Vim co hledam..a to schuzku,za vyssi odmenu. Nejsem profesionalka a zdravi by mělo byt dulezite pro tebe stejne,tak jako pro me.navzajem musi probehnout sympatie
Schuzka probehne u MĚ! Realne setkani,s fajn pristupem a FER JEDNANI.Na tom si zakladam.
FOTKA je zaklad cele domluvy.Je mi 29,hezka a mila. Nedelam anal a nepolykam:)
sex pouze s ochranou a libani dle velkych sympatii..Uprednostnuji -milenecky pristup.Domluva pritomne ne za tyden prosim
Ví, co hledá.. nějakého topiče, kterému bude stačit se na ni jen podívat , a jen vyšší odměnu, aby se nemusela zdržovat počítáním drobných.... Protože je hezká a milá, podle její úvahy. :shock:
Fotka je základ (předpokládám, že její, protože ona přece chce peníze, anebo je to naopak ?) , sama tam dala fotku jakési skleničky se sektem.
Místo , aby tam dala svoje reálné, neretušované fotky.
Zdraví je pro ni důležité, takže snad nebude kýchat a bude mít v pořádku zdravotní dokumentaci.
Nějakými základními údaji o sobě se taky nezdržuje.. třeba výška, váha, prsa jestli vůbec má nějaké. :ass:
A když asi není po jejim, tak to není FER jednaní a vylepí si ty kluky na černou listinu.

nechci tu holku nějak hanit, ale je to dekadence, co si některé ty děvčata představují. :nenene:
A nejspíš i takové inzeráty osloví pár kolegů, co jsou schopni souhlasit i s takovou káčou, jen aby si zapíchali. :puke:
vulcan

bronek
začátečník

Příspěvek od bronek »

datlafous píše:
23 leden 2021 13:16
Má někdo zkušenost Nick malinka77 z a.m.i.k.u..? Podle fotky celkem pekna mladá holka,ale ta cena i když prý hodinky nesleduje je nad brněnské poměry
.. Byl někdo,muze někdo doporučit..
Hlavně má asi rozdílný sazebník, mě psala 2500,-setkání, není to prý hodina, čas nehlida, ale
max 2 hodiny,). Dle fotky celkem hezká, ale v Brne je holek hezkých hodně i za min, nechat vyhladovet a bude ráda za 1500, -

DeepFallenAngel
panic

Příspěvek od DeepFallenAngel »

Nikol 604561237 (privát Mia)
Reálně vypadá jako Arya z GoT, což nemyslím úplně v dobrém, takže pokud někdo má rád tento typ...ale radši po ní nic nechtějte - první dvě věty v pohodě, ale při domluvě na pokoji otrávenej xicht a všechno je problém a že tam není aby skákala jak kdo píská, sice jsem jí už podával peníze, ale včas jsem udělal otočku, takže její jiné skilly dál nemůžu soudit.

Klaudinka 723665256 (líšeň)
Naštěstí jsem si hned spravil chuť. Příjemná studentka, tělo pěkné, obličej poďobané holky odvedle, ale bylo vidět že ji práce baví. Hodiny ani nemá, peníze si vzala až když jsem po hodině sám odcházel, a zaslouženě.

Patrik319
začátečník

Příspěvek od Patrik319 »

Zdravím zdejší osazenstvo,
postupem času jsem se naučil že než vyrazím nořit měl bych si slečnu ve zdejší databázi zkusit najít. A ejhle můj výlet do Brna za povyražením s černoškou (očividně i zdejší celebritou) byl zhacem. Tudíž se přicházím ptát za vámi znalci na nějakou alternativu.

Zanorime
zkušený norník

Příspěvek od Zanorime »

Patrik319 píše:
01 únor 2021 01:25
Zdravím zdejší osazenstvo,
postupem času jsem se naučil že než vyrazím nořit měl bych si slečnu ve zdejší databázi zkusit najít. A ejhle můj výlet do Brna za povyražením s černoškou (očividně i zdejší celebritou) byl zhacem. Tudíž se přicházím ptát za vámi znalci na nějakou alternativu.
Stačí projít přes místní nádraží a věř mi, že takový výběr černošek jsi ještě neměl :lol: málem jsem si ukroutil krk a možná i něco jiného :mrgreen:

Odpovědět