Uherské hradiste

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
antonio22
zkušený norník

Uherské hradiste

Příspěvek od antonio22 »

Zdar. Žádné uh tu není, tak snad to pojede tady. Ted se tu par holek objevilo, tak si můžeme předat info.

mrone
pokročilý

Re: Uherské hradiste

Příspěvek od mrone »

Čau norníci,
máte někdo zkušenost se slečnou Aničkou z UH?

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat-anicka-uh-821

antonio22
zkušený norník

Příspěvek od antonio22 »

Lenka uh, 721 653 176
4.na seznamu, první tři mi to nevzaly:-)
Pozitivem je milý přístup, něžný hlásek, příjemná masáž údu s pomoci prsou.
Cena 800/1400.
Ma postavu věstonické venuše, opravdu hodně statná holka, ale není rozkydla, taková pevná. Prsa menší trojky, ale pevna. Spatne z zuby, záda jemne ojebakovana - tyhle věci se mi dycky písou tezko, ale prostě kdo je esteticky založený, tak tam nechodte, kdo se potrebuje vysypat s takovou kamarádkou s výhodami, hup na ni.
Já opakovat nebudu. Obecně vzato, platit za sex by se melo jen opravdu přitažlivým holkam, co chodí do fitka, solarka...ale taková je uspěchana doba, když si potřebuji ulevit, beru vše.

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Jsi si jist, ze je nutne udrzovat pri zivote tohle vlakno? Hradiste uz tu jednou je.

deepsmoke
začátečník

Příspěvek od deepsmoke »

antonio22 píše:Lenka uh, 721 653 176
Cena 800/1400.
Ma postavu věstonické venuše, opravdu hodně statná holka, ale není rozkydla, taková pevná. Prsa menší trojky, ale pevna. Spatne z zuby, záda jemne ojebakovana - tyhle věci se mi dycky písou tezko, ale prostě kdo je esteticky založený, tak tam nechodte, kdo se potrebuje vysypat s takovou kamarádkou s výhodami, hup na ni.
Já opakovat nebudu. Obecně vzato, platit za sex by se melo jen opravdu přitažlivým holkam, co chodí do fitka, solarka...ale taková je uspěchana doba, když si potřebuji ulevit, beru vše.
No za tou se chystám, jsou ty zuby taková hruza? A co se u ní dá vše zkusit, je přístupnější, nebo klasika a šupaj domu?

mirekroky
panic

Příspěvek od mirekroky »

deepsmoke píše:
Cena 800/1400.
No za tou se chystám, jsou ty zuby taková hruza? A co se u ní dá vše zkusit, je přístupnější, nebo klasika a šupaj domu?
Ach jo, komu není rady...
Záleží, čemu říkáš špatné zuby. Byl jsem u ní cca 6let nazpět vedle Moskavy a již v té době, žluté zuby smrad jen co promluvila. Tož tak. :nenene:

deepsmoke
začátečník

Příspěvek od deepsmoke »

mirekroky píše:
deepsmoke píše:
Cena 800/1400.
Ach jo, komu není rady...
Záleží, čemu říkáš špatné zuby. Byl jsem u ní cca 6let nazpět vedle Moskavy a již v té době, žluté zuby smrad jen co promluvila. Tož tak. :nenene:
Díky, tak to nebrat, brekeke...no je to tu teda bída vám povím...

antonio22
zkušený norník

Příspěvek od antonio22 »

Já nemyslím ze by byla bída. Jen se moc nepisou recenze.
Já chci zkusit Emu, Klaudií, sasu a Lucku tuším. Ve Zlíně jsou ty mlade Samantha a spol, a pak taky Stelinka :-)
Ty zuby...já takové u mladé holky ještě neviděl.

antonio22
zkušený norník

Příspěvek od antonio22 »

Další polo zkušenost: Ema, 773237742.
Ve zlínském vlákně ma dve pozitivní recenze.
Vzhled: mne otevřela mlada slečna, mírně obtloustle postavy, neupravena, rozcuchana, v teplakoch...celkove opravdu neatraktivni, a výsledkem byla ma první otočka v životě. Ale vylo to fakt snadne, nezavahal jsem ani sekundu. Ale vzala to sportovně.
Opět se opakují..tohle by nemělo dostávat zaplaceno za sex..navíc 1000kc za pul hodiny.
Dámy doprdele když už se nadstandardně zivite svým tělem, co takhle slovo FITCENTRUM? Protože toto je fakt spatne. Konkrétně Ema je ještě mlada holka, me neutahla, jiní do ni jdou..ale jak bude vypadat po třicítce, to si ani nedomyslet.. Je to ode me hnusne, ale když chce VIP poplatek, očekává se VIP zážitek.

tamtom
začátečník

Příspěvek od tamtom »

antonio22 píše:Já nemyslím ze by byla bída. Jen se moc nepisou recenze.
Já chci zkusit Emu, Klaudií, sasu a Lucku tuším. Ve Zlíně jsou ty mlade Samantha a spol, a pak taky Stelinka :-)
Ty zuby...já takové u mladé holky ještě neviděl.

Sl. Lenka za mě děs znám ji dlouho poprvé jsem za ní byl cca 12 let zpátky v Otrokovicích to měla v inzerátu 23let to ještě šlo vypadale docela dobře i sex byl ok
Poté jsem za ní byl před asi 5 lety u Moskvy to " měla" 24let ,o dost horší vzhled dost přibrala tak 75kg+ a ty zuby už dost děs , ale snažila se sex ještě ucházející
Po tvojí recenzi jsem ji prubnul nedávno a Fakt HRŮZA má tak 90-100kg ve tváři doost sešlá zuby katastrofa, (osobně jí hádám ke 40 letům) , ale chová se jak hvězda tenký hlásek nosí se jak modelka no trapné . Mrzí mě že jsem nedal otočku už ve dveřích zkásla 800 a proběhla půlhodina děsně nudného sexu byl pro mě problem se udělat ,těšil sem se až to bude za mnou,prostě leklá ryba děs děs děs

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

antonio22 píše: Ema, 773237742.
slečna, mírně obtloustle postavy, neupravena, rozcuchana, v teplakoch...celkove opravdu neatraktivni, a výsledkem byla ma první otočka v životě. Ale vylo to fakt snadne, nezavahal jsem ani sekundu. Ale vzala to sportovně.

Opět se opakují..tohle by nemělo dostávat zaplaceno za sex..navíc 1000kc za pul hodiny.
Dámy doprdele když už se nadstandardně zivite svým tělem, co takhle slovo FITCENTRUM? Protože toto je fakt spatne.

.. Je to ode me hnusne, ale když chce VIP poplatek, očekává se VIP zážitek.
antonio22,
naprosto správná poznámka. :idea: (hledám emotikon palec nahoru)

je smutné, že holky, ženské chtějí hodně nadstandardní odměny, a nemají často ani sebekritický náhled. :nenene:
I ta cena třeba 1500 za hodinu je za to, co se obvykle dává zadarmo, za sex (pominu ty vazby, že nikdo nemá nic gratis)

Často jsou děvčata průměrného vzhledu, neupravená, a nezřídka s arogantním projevem.
Norníci, nemusíme přece šukat za každou cenu, dělejte otočky, vyžadujte sexy chování, jak v telefonu, tak na místě.
vulcan

revengeboy
norník závislák

Příspěvek od revengeboy »

Vulcane, souhlas. Problem je v tom, ze velka cast norniku neumi otocku udelat. Casto tady ctu argument, ci spis vymluvu, ze "potreboval jsem vysypat", nebo "kdyz uz jsem tam byl" apod. Ne, sakra chlapi, takhle fakt ne, ty holky s tim pocitaji. Copak jsme fakt takovy zvirata nadrzeny, ze se neumime ovladnout a otocit se ve dverich? To si ho radeji zadarmo nekde po ceste vyhonim, nez dat premrstenou cenu nejake fuchtli, ktera vubec neodpovida profilu ci inzeratu. Ty holky s nama vydrbavaji, jak se jim zlibi. A muzeme si za to sami, resp. velka cast z nas za to muze a my ostatni to odnasime...

Jan80
norník

Příspěvek od Jan80 »

revengeboy píše:Vulcane, souhlas. Problem je v tom, ze velka cast norniku neumi otocku udelat. Casto tady ctu argument, ci spis vymluvu, ze "potreboval jsem vysypat", nebo "kdyz uz jsem tam byl" apod. Ne, sakra chlapi, takhle fakt ne, ty holky s tim pocitaji. Copak jsme fakt takovy zvirata nadrzeny, ze se neumime ovladnout a otocit se ve dverich? To si ho radeji zadarmo nekde po ceste vyhonim, nez dat premrstenou cenu nejake fuchtli, ktera vubec neodpovida profilu ci inzeratu. Ty holky s nama vydrbavaji, jak se jim zlibi. A muzeme si za to sami, resp. velka cast z nas za to muze a my ostatni to odnasime...

Svatá pravda...ale když ony na to jdou čím dál tím víc vychcaněji.normálně dávám otočku,když se mi něco nezdá.ale taky se mi podařilo,že se mnou naposledy vymrdala Karolina z Rosic.To jsem si říkal,že Zlín je o ničem...ale Brno není asi o moc lepší.Není nad to mít svoji nějakou ověřenou...Ale dobrého chleba se taky přejíš.. :D :D takže to jde pořád a pořád dokola. :D

sagon
panic

Příspěvek od sagon »

V Hradišti je asi nej Renymenka z www.sex.cz. Byl sem párkrát. Potetovaná bloncka, postava štíhlá, prsa 2, na nich už je poznat věk (tipuju tak 37). Akce je dobrá.

Sukater13
panic

Příspěvek od Sukater13 »

.
Naposledy upravil(a) Sukater13 dne 02 květen 2019 18:14, celkem upraveno 2 x.

Odpovědět