Uherské hradiste

Jihomoravský Kraj, Olomoucký Kraj, Moravskoslezský Kraj, Zlínský Kraj, Kraj Vysočina
Odpovědět
Tony28
norník závislák

Re: Uherské hradiste

Příspěvek od Tony28 »

mrone píše:
06 leden 2021 13:58
Ahoj,
máte někdo nějakou zkušenost s holkou jménem Nicolle, tel 723 127 761

Web:
http://www.sex.cz/672879

Díky za odpovědi a noru zdar! ;)
Mila holka, hezke telo i prsa. Kolem 34 bych typnul let. Holka prijemna usmevava da se s ni dobre i pokecat. Klasika kour s gumou v sexu aktivni. Koupelna cista i byt luxusni. Byl jsem nekolikrat a rad se zase vrátím.

manman123
pokročilý

Příspěvek od manman123 »

Tony28 píše:
06 leden 2021 14:03
mrone píše:
06 leden 2021 13:58
Ahoj,
máte někdo nějakou zkušenost s holkou jménem Nicolle, tel 723 127 761

Web:
http://www.sex.cz/672879

Díky za odpovědi a noru zdar! ;)
Mila holka, hezke telo i prsa. Kolem 34 bych typnul let. Holka prijemna usmevava da se s ni dobre i pokecat. Klasika kour s gumou v sexu aktivni. Koupelna cista i byt luxusni. Byl jsem nekolikrat a rad se zase vrátím.
NICOLLE je fajn, neuděláš chybu. Příjemná ženská, na můj vkus trochu ukecaná, ale dobrý. Pak napiš jsem zvědavý i na tvůj názor.

Zanorime
zkušený norník

Příspěvek od Zanorime »

:shock: https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... lara-40328
Před Vánoci prý: končím s tímhle a začínám nový život!
Leden......jsem zpět! :mrgreen:
To je hnedka nový a lepší život s o pětikilčo dražšíma cenama. :lol: tomu věřím.

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Kdo zkoušel mladou promrdanou špinavou Polku z Ostrohu a její údajně exklusivní :puke: kamarádky?

/SexUzka1998

Hlaste se kdo ty prachy dal za takový opotřebený matroš.
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

Can88
začátečník

Příspěvek od Can88 »

Ahoj, byl někdo za Romanou? Na fotkach vypadá na cvaldu...Je to tak nebo se pletu??

tigerone
norník

Příspěvek od tigerone »

Tento týden se objevila na inzercích Nella UH - 603 473 566.

https://www.sex.cz/178451?SFI=1010&Kraj ... 732854&S=0

Nemá někdo zkušenost? Věk 31 (sedí?), malá, sice podle fotek pokérovaná, ale vypadá udržovaně... nebo další pendlerka z kategorie zdražila jsem a kočuju? Díky.

vulcan
norník závislák

Příspěvek od vulcan »

tigerone píše:
28 leden 2021 10:18
Nella UH - 603 473 566.
... nebo další pendlerka z kategorie zdražila jsem a kočuju?
ano, další pendlerka, co se snaží utáhnou na vyšší ceně.
Byla v Brně, PV.. atd.
vulcan

Tony28
norník závislák

Příspěvek od Tony28 »

Zdravim pánové, v Hradišti máme nové slečny. Líbí se mě prsate byl někdo u Lenky a nebo u Lea? Nějaké info ohledně přístupu, kvality služeb? Určitě nejsou žádné začátečnice a někdo má s nimi zkušenost.

Zanorime
zkušený norník

Příspěvek od Zanorime »

Ještě pomalu nezačaly inzerovat a ty už chceš asi že ti tady napíše hned první zákazník info :roll: od čeho máš u jména napsané závislák :mrgreen:? Vyzkoušej a uvidíš... Jinak nic proti ale baby vypadají tak na pade! Hodně štěstí :lol:

Tony28
norník závislák

Příspěvek od Tony28 »

Zanorime píše:
01 únor 2021 14:52
Ještě pomalu nezačaly inzerovat a ty už chceš asi že ti tady napíše hned první zákazník info :roll: od čeho máš u jména napsané závislák :mrgreen:? Vyzkoušej a uvidíš... Jinak nic proti ale baby vypadají tak na pade! Hodně štěstí :lol:
Budu to Muset prubnout.

luky19
pokročilý

Příspěvek od luky19 »

Zdarec.Mám amaterku,ale chce to změnu.Jestli má někdo na výměnu napište mě do zpráv.Uh a okolí

pussylover11
začátečník

Příspěvek od pussylover11 »

Tony28 píše:
01 únor 2021 09:28
Zdravim pánové, v Hradišti máme nové slečny. Líbí se mě prsate byl někdo u Lenky a nebo u Lea? Nějaké info ohledně přístupu, kvality služeb? Určitě nejsou žádné začátečnice a někdo má s nimi zkušenost.
Ohledně Lei jsem se již vyjadřoval ve Zlínském vláknu ;)
Moje zkušenost:
LEA -UH - a jako poslední negativní zkušenost....na první pohled, typická kurvička někde z bordelu nebo tak....postava docela ok, trošku větší zadek i stehna které ale docela dobře kompenzují hezké větší umělé prsa...to byl asi důvod u mě proč jsem se neotočil na patě....v obličeji přemalovaná, divná...ale to všechno by bylo v pohodě...co bylo nejhorší tak její komunikace a hlavně celkový přístup !!!
Jednoduše řečeno, rychle se vycákej a padej, nedej bože když s ní chcete něco víc vymýšlet....nebaví ji to, jde jí jen o to mít to rychle za sebou a vzít si prachy------ takže opravdu hrozný a arogantní přístup který vám znechutí vše kolem....rozhodně nedoporučuji!!

tigerone
norník

Příspěvek od tigerone »

antonio22 píše:
30 prosinec 2020 07:51
Takže ty napíšeš indicie, že tu byla Slovenecka s dobrým kozama, potetovana.. A pak se diviš že ji sami nenajdeme? Příště napiš rovnou telefon, nebo jméno a je to jasné.
asi myslí tuhle, co o sobotách zkouší drahé praktiky v uh :-)

Zkušenost z Olomouckého vlákna
774 590 013 LUCIA Prostějov po pár tel jsem se dovolal,v tel nepříjemná profi SK tapka co si řekne o 1200/1800 a když navrhneš normálních 1000/1500 tak ti řekně at jdeš do prdele a křápne telefonem.Takové jednání by jste neměli podporovat.

lichvarHarpagon
norník závislák

Příspěvek od lichvarHarpagon »

Ty prochané kurvy z Ostrohu si představují, že budete jejich děvky.
Madam Lucie je jméno mé a zničím tě, oddálím ti výstřík tak, že slastí budeš křičet proto dostaneš roubík. Svážu si tě k posteli a budeš nucený jak ti chytnu vlasy mě lízat do té doby dokud budu chtít a tak bude probíhat vše, to si pamatuj to co já chci proto se u mě naučíš poslušnosti, pokud nebudeš poslouchat tak tě to bude bolet.Jako moje děvka zažiješ i masáž prostaty/strap-on/vibrátor atd. Volej +420773066278😉
TETOVÁNÍ ŽENÁM NESLUŠÍ - vždyť co může být hezčího než pohled a dotek na přirozenou pokožku. Já osobně nejsem na čmáranice zvědavý.

Maxik
norník závislák

Příspěvek od Maxik »

lichvarHarpagon píše:
06 únor 2021 17:16
Ty prochané kurvy z Ostrohu si představují, že budete jejich děvky.
Madam Lucie je jméno mé a zničím tě, oddálím ti výstřík tak, že slastí budeš křičet proto dostaneš roubík. Svážu si tě k posteli a budeš nucený jak ti chytnu vlasy mě lízat do té doby dokud budu chtít a tak bude probíhat vše, to si pamatuj to co já chci proto se u mě naučíš poslušnosti, pokud nebudeš poslouchat tak tě to bude bolet.Jako moje děvka zažiješ i masáž prostaty/strap-on/vibrátor atd. Volej +420773066278😉
No za ty prachy!!! Nechci to!!! :nenene: :potom: :nenene: :potom: :nenene: :potom:

Odpovědět