Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
Krispin
norník

Re: Ústecký kraj

Příspěvek od Krispin »

abxax píše:
14 září 2020 17:43
Noříl píše:
13 září 2020 21:49
abxax píše:
13 září 2020 17:09
Co nejaka cikanka co si necha vymrdat zadek? :-) znam jenom jednu a ta je sice hezka ale draha
Kontakt

dam do soukrome zpravy
... také by mě zajímal kontakt, dík...

vogun
panic

Příspěvek od vogun »

b123
norník

Příspěvek od b123 »

magorzprivatu píše:
10 září 2020 17:46
Cau, byl uz nekdo u mišulky? https://www.sex.cz/931885?Kraj=ustecky& ... 194387&S=5
Zdar, pokus byl.. Tel nedostupný. Tak nevím. Byl někdo u Diana_Nawrcka88 z am?

igor1900
začátečník

Příspěvek od igor1900 »

abxax píše:
14 září 2020 17:43
Noříl píše:
13 září 2020 21:49
abxax píše:
Co nejaka cikanka co si necha vymrdat zadek? :-) znam jenom jednu a ta je sice hezka ale draha
Kontakt

dam do soukrome zpravy
prosím taky o kontakt a cenu diky moc.

No Panic
norník

Příspěvek od No Panic »

Po delší době jdu napsat recenzi. Je to naprosto bizarní a neuvěřitelná věc. Postoloprty (já tomu odteď řikám PosteloParty) a na amrdech. com MadamAdel, která nabízí subinky, své dvě dcery - Alenu a Janu. Subin je všude pomálu, tak jsem to zkusil i v Ústeckym kraji, i když jsem od Prahy. Objednal jsem se telefonicky u Adel, že chci ty dvě subinky. Cena 4000 za obě, tak jsem to dal. Přijedu do toho cikánského ghetta a vejdu do baráku, ulice tuším Masarykova. Holky už čekaly v pokojíčku, kasírovala starší sestra, bloncka. Mladší sestra je taky blond, ale má černou paruku. To je jen začátek bizáru. Nebudu psát příliš dlouhý slohy. Dali jsme se do akce, poručil jsem si skoro všechny možný prasečiny. Kouř se starší byl super, ta mladá se jakoby styděla, pokukovala po nás, ale hladila si frndu. Pak jsem zavelel ať jde taky, tak požužlala. Když jsem začal píchat Alenu, tak mladší se docela rozjela s masturbací a něco si pořád mumlala. Vzal jsem si jí pak do parády, zlehka ale. Líbal jsem jí a ona mi do ucha šeptala, že se jen musí koukat na křížek, protože je hodně pobožná, teda ony obě a asi celá familie. Je to doslova pervert family! Pakk mi řekla, že to chce do zadku. To malý pobožný pískle mi nastavilo místo kundičky anál. Tak jsem namáz, plivnul a pomalu penetroval. Její sestra mi začala lízat zadek a já šukal Janu do análu a ona se při tom normálně modlila, a říkala AMEN :D Byl jsem jak v ráži. Vzal jsem si do análu i tu Alenu. Řek jsem jí poté, aby přivedla matku, tu dominu, taková stará ochechule. .. Bylo to šílený. Tojsem se opět napojil do tý mladší. Řekl jsem - koukejte madam, co provádim s vašema holkama. Vešla do pokoje, takový divný cimry s hračkama, viděla ty rozprcaný zadky a jen ucedila: To je dobře, holky koukejte držet. Nevěděl jsem kterou dřív. Už měly celkem nepřítomný pohled, koukaly jakoby stranou, moc nehekaly. Já se udělal rukou a stříkal jsem na záda té starší a bonbonek na konec: Ta mladá šla a sama od sebe tu mrdku slízala a říkala Díky bože za ty dary, ale tak strašně bezelstně, že mi přijde, jako by to vůbec nehrála a přijde mi, že asi tohle ty holky berou za uplně normální věc, že v tom byly vychovaný, že to je běžná součást jejich žití, nebo jinak si to nedovedu vysvětlit... Určitě opakovat budu, protože tohle byl naprosto perverzní bizár, který jsem ještě nezažil
Do prdele

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

No Panic píše:
15 září 2020 16:13
Po delší době jdu napsat recenzi. Je to naprosto bizarní a neuvěřitelná věc. Postoloprty (já tomu odteď řikám PosteloParty) a na amrdech. com MadamAdel, která nabízí subinky, své dvě dcery - Alenu a Janu. Subin je všude pomálu, tak jsem to zkusil i v Ústeckym kraji, i když jsem od Prahy. Objednal jsem se telefonicky u Adel, že chci ty dvě subinky. Cena 4000 za obě, tak jsem to dal. Přijedu do toho cikánského ghetta a vejdu do baráku, ulice tuším Masarykova. Holky už čekaly v pokojíčku, kasírovala starší sestra, bloncka. Mladší sestra je taky blond, ale má černou paruku. To je jen začátek bizáru. Nebudu psát příliš dlouhý slohy. Dali jsme se do akce, poručil jsem si skoro všechny možný prasečiny. Kouř se starší byl super, ta mladá se jakoby styděla, pokukovala po nás, ale hladila si frndu. Pak jsem zavelel ať jde taky, tak požužlala. Když jsem začal píchat Alenu, tak mladší se docela rozjela s masturbací a něco si pořád mumlala. Vzal jsem si jí pak do parády, zlehka ale. Líbal jsem jí a ona mi do ucha šeptala, že se jen musí koukat na křížek, protože je hodně pobožná, teda ony obě a asi celá familie. Je to doslova pervert family! Pakk mi řekla, že to chce do zadku. To malý pobožný pískle mi nastavilo místo kundičky anál. Tak jsem namáz, plivnul a pomalu penetroval. Její sestra mi začala lízat zadek a já šukal Janu do análu a ona se při tom normálně modlila, a říkala AMEN :D Byl jsem jak v ráži. Vzal jsem si do análu i tu Alenu. Řek jsem jí poté, aby přivedla matku, tu dominu, taková stará ochechule. .. Bylo to šílený. Tojsem se opět napojil do tý mladší. Řekl jsem - koukejte madam, co provádim s vašema holkama. Vešla do pokoje, takový divný cimry s hračkama, viděla ty rozprcaný zadky a jen ucedila: To je dobře, holky koukejte držet. Nevěděl jsem kterou dřív. Už měly celkem nepřítomný pohled, koukaly jakoby stranou, moc nehekaly. Já se udělal rukou a stříkal jsem na záda té starší a bonbonek na konec: Ta mladá šla a sama od sebe tu mrdku slízala a říkala Díky bože za ty dary, ale tak strašně bezelstně, že mi přijde, jako by to vůbec nehrála a přijde mi, že asi tohle ty holky berou za uplně normální věc, že v tom byly vychovaný, že to je běžná součást jejich žití, nebo jinak si to nedovedu vysvětlit... Určitě opakovat budu, protože tohle byl naprosto perverzní bizár, který jsem ještě nezažil
pekny, tyhle kurvy taky zkusim :-) a myslis si, ze by se nechaly ode me pochcat?

No Panic
norník

Příspěvek od No Panic »

Abxax: stoprocentně nechaly...
Do prdele

Jarda1980
norník závislák

Příspěvek od Jarda1980 »

Nezkousel nekdo masaz od Lisa1 ? Jestli se nakonec necha treba ukecat i na neco vic nebo jestli aspon ta masaz stoji za to :-)

petetoncil
začátečník

Příspěvek od petetoncil »

No Panic píše:
MadamAdel, která nabízí subinky, své dvě dcery - Alenu a Janu.
Mladá žena už tam nepracuje. Má někdo její číslo? Díky

Jozífo
začátečník

Příspěvek od Jozífo »

Ahoj, byl někdo za -Baara z a.matérů ? Docela bych za nějakou zrzkou zašel, ale nikde jsem žádný bližší informace nenašel a průzkum bojem zrovna není moje parketa :D . Díky všem za info.

https://www.sex.cz/733185?Kraj=ustecky& ... 853202&S=5
Naposledy upravil(a) Jozífo dne 16 září 2020 21:52, celkem upraveno 1 x.

Miros86
zkušený norník

Příspěvek od Miros86 »

petetoncil píše:
16 září 2020 14:17
No Panic píše:
MadamAdel, která nabízí subinky, své dvě dcery - Alenu a Janu.
Mladá žena už tam nepracuje. Má někdo její číslo? Díky
Která mladá žena? Ta její mladší sestra nebo která?

petetoncil
začátečník

Příspěvek od petetoncil »

Miros86 píše:
16 září 2020 20:37
Mladší sestra, ano.

No Panic
norník

Příspěvek od No Panic »

petetoncil píše:
16 září 2020 20:49
Miros86 píše:
16 září 2020 20:37
Mladší sestra, ano.
Možná přes týden,. když chodí do školy, doufám že o víkendech má brigádu 😂 to je neuvěřitelná pusinka
Do prdele

JamesB
začátečník

Příspěvek od JamesB »

Měl by někdo fotky těch dvou holek? Na profilu je furt jedna a ta samá blondýnka. To je která? :)

Kkt
začátečník

Příspěvek od Kkt »

abxax píše:
Drahá cikorka? Tak to musí být hodně dobrá 😂😂

Odpovědět