Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
MSTonny
začátečník

Re: Ústecký kraj

Příspěvek od MSTonny »

b123 píše:
10 červen 2021 08:14
Kirran píše:
09 červen 2021 16:48
MSTonny píše:
09 červen 2021 10:07
Tak nevím zda se tu rozmohl nějaký nešvar, ale včera hovor s touhle ťapinou z mostu ( https://www.sex.cz/464127?Kraj=ustecky& ... c=most&S=4 )

Podle hlasu docela příjemná holka a že není z Mostu ale má tu prostory na nějakou dobu…. Na fotkách vypadala Dobře a já byl nadrženej jak pes…. Teda do doby než řekla ceny…. Chce 2500 za půl hodiny a 3000 za hodinu….

Tak jsem ji popřál hodně štěstí do telefonu a nikam nejel…
Poslední dobou si každá myslí že jí má ze zlata asi nebo vůbec nevím…..

Z Mostu nějaká stálá co za to stojí nějak tak je Luci a ještě jde i Viki. Ta je ale silnější a je to spíše jen takové když není do čeho….

Noru zdar
Musím souhlasit Luci je nejlepší v Mostě ale horší je domluva někdy nebere telefon občas je něco pichatelneho u Sieny Vrchlického ale tam se střídají každý týden takže je taková sázka . A ty ceny 3000 za hodinu udělal jsi dobře že ses na ni vysralll tohle prostě nepotporovat Noru zdar.
Luci je fajn, pak je jestě dobrá Blondies-cici z ama...
Hele Blondies-cici jsem zažil ještě jako Divoký anděl…. Od ty doby 3x pokus o domluvu, který nevyšel z její strany a jednou jsem to musel asi 2h před akci odvolat já protože me zavolali na hotovost….. snad to někdy vyjde….
Každopádně teď je to Mostecko, žatecko a spol fakt bída a děs

Kirran
pokročilý

Příspěvek od Kirran »

https://www.agama-seznamka.cz/seznamka/ ... stecky&S=2 nabídky jenom od 5000 Kč za hod to by mně zajímalo kterej blb jí zaplatí .

Miros86
zkušený norník

Příspěvek od Miros86 »

Kirran píše:
10 červen 2021 21:11
https://www.agama-seznamka.cz/seznamka/ ... stecky&S=2 nabídky jenom od 5000 Kč za hod to by mně zajímalo kterej blb jí zaplatí .
Lina vyzrana cigoska na kterou.by člověk.nevlezl ani kdyby platila ona. Ceny od 5000/hod, hmm :lol: :lol: :lol:

b123
zkušený norník

Příspěvek od b123 »

MSTonny píše:
10 červen 2021 12:10
b123 píše:
10 červen 2021 08:14
Kirran píše:
09 červen 2021 16:48
Musím souhlasit Luci je nejlepší v Mostě ale horší je domluva někdy nebere telefon občas je něco pichatelneho u Sieny Vrchlického ale tam se střídají každý týden takže je taková sázka . A ty ceny 3000 za hodinu udělal jsi dobře že ses na ni vysralll tohle prostě nepotporovat Noru zdar.
Luci je fajn, pak je jestě dobrá Blondies-cici z ama...
Hele Blondies-cici jsem zažil ještě jako Divoký anděl…. Od ty doby 3x pokus o domluvu, který nevyšel z její strany a jednou jsem to musel asi 2h před akci odvolat já protože me zavolali na hotovost….. snad to někdy vyjde….
Každopádně teď je to Mostecko, žatecko a spol fakt bída a děs
Jo domluva je komplikovaná. Mi to teď taky před pár týdny zasekla. Pro mne ještě blbé, že nejsem z Mostu. Takže jen když mám cestu tím směrem. Ale jinak si na ní nemohu stěžovt. Postava v pohodě, a šuká taky dobře.

nalim
pokročilý

Příspěvek od nalim »

Vcerejsi mirne adrenalinovy pribeh. margotka33 z modreho. Romka okolo 40let. mensi, pri tele. Podle fotky co posle na whatsapp bych ji nepoznal. Pozve vas do hotelu Fischer Teplice Trnovany. Po prichodu na pokoj/byt ji tam nekdo zvoni, vyvesi domovni telefon. I kdyz to neni ideal, skoro bych do toho sel, pri debate o tom ze chci platit az po mi rekne, ze jestli nezaplatim tak si to se mnou nekdo pri odchodu vyridi. Vyhrozovani nemam rad, okamzite odchazim. Pri nasedani do auta pribehnou ke mne dva zevlujici cikani a jeden z nich chce po mne prachy, ze pry to byla jeho stara. Ac nejsem zadny svalnatec jsem rozhodnuty nedat mu ani korunu a radeji volat policii. Drzi mi dvere od auta, ja vystupuju, chystam se volat. Z toho ma respekt , nakonec mu nedam ani na cigara a jsem "propusten"

Drago001
pokročilý

Příspěvek od Drago001 »

nalim píše:
12 červen 2021 19:18
Vcerejsi mirne adrenalinovy pribeh. margotka33 z modreho. Romka okolo 40let. mensi, pri tele. Podle fotky co posle na whatsapp bych ji nepoznal. Pozve vas do hotelu Fischer Teplice Trnovany. Po prichodu na pokoj/byt ji tam nekdo zvoni, vyvesi domovni telefon. I kdyz to neni ideal, skoro bych do toho sel, pri debate o tom ze chci platit az po mi rekne, ze jestli nezaplatim tak si to se mnou nekdo pri odchodu vyridi. Vyhrozovani nemam rad, okamzite odchazim. Pri nasedani do auta pribehnou ke mne dva zevlujici cikani a jeden z nich chce po mne prachy, ze pry to byla jeho stara. Ac nejsem zadny svalnatec jsem rozhodnuty nedat mu ani korunu a radeji volat policii. Drzi mi dvere od auta, ja vystupuju, chystam se volat. Z toho ma respekt , nakonec mu nedam ani na cigara a jsem "propusten"
Hned by ji dostal z první co bych vylezl z auta....😡

Tomisek_kukisek
panic

Příspěvek od Tomisek_kukisek »

Chlapi v Mostě je nová Mishel https://www.sex.cz/580840?Kraj=ustecky& ... c=most&S=2.. Byl jsem u ní včera, fotky odpovídají i věk, krásný pevný 3ky prsa, kouř super byl jsem hotov během 3 minut 😃sex dobrý, nemá problém být nahoře, milá, příjemná, nabídla mi dokonce i pití, zdrží se tu do pátka, za mě opáčko, byl jsem maximálně spokojen. Noru zdar. :hop: :potom:

vrtichvost
pokročilý

Příspěvek od vrtichvost »

Drago001 píše:
12 červen 2021 23:06
nalim píše:
Nic co by mě u tohoto etnika překvapilo 🥴
Kurva to je charakter, děvka je slušné povolání...

sukalsenior
norník závislák

Příspěvek od sukalsenior »

vrtichvost píše:
13 červen 2021 11:47
Drago001 píše:
12 červen 2021 23:06
nalim píše:
Nic co by mě u tohoto etnika překvapilo 🥴
Na takovéhle teleskop a rána mezi oči...nebo Kasr...nemazlit se s nimi...
Pakáž jedna cikánská....

lajosu
zkušený norník

Příspěvek od lajosu »

Tomisek_kukisek píše:
13 červen 2021 04:52
Chlapi v Mostě je nová Mishel https://www.sex.cz/580840?Kraj=ustecky& ... c=most&S=2.. Byl jsem u ní včera, fotky odpovídají i věk, krásný pevný 3ky prsa, kouř super byl jsem hotov během 3 minut 😃sex dobrý, nemá problém být nahoře, milá, příjemná, nabídla mi dokonce i pití, zdrží se tu do pátka, za mě opáčko, byl jsem maximálně spokojen. Noru zdar. :hop: :potom:
to Ti tak zerem,ty kurvo

Denysek18
panic

Příspěvek od Denysek18 »

Cus chlapi. Nezna někdo někoho z Kadaně?. Psal sem si z par cikankama ale domluva hrozná. Diky

tixof
norník

Příspěvek od tixof »

nalim píše:
Tak na tohle si dovolím reagovat... Je to uz par let, co na mě v Krasnym Březně vystratovali 2 cigoši, když jsem šel od ťapiny. Docela mě to překvapilo, jelikož ťapina byla bílá. .. Ale k věci: NESNÁŠÍM tohle zevlující etnikum, takže ve chvíli, kdy na mě vystartovali byla okamžitá reakce typu pěstí plnou silou do rypáku. Ten druhej když to viděl okamžitě začal brát schody po pěti směrem dolů a toho prvního jsem tam na tý chodbě seřezal a zkopal takovým způsobem, že jsem měl pak spíš vítr z toho, že bude muset do špitálu a opřou se do toho benga. Ale samozřejmě kromě toho, že na chodbě zůstal seřezanej a zkopanej zmrd se nestalo nic. Ono totiž tohle etnikum jakmile zjistí, že se jich ani trochu nebojíte hází velice rychle pod plným plynem zpátečku..
Takže moje rada je vůbec na nic nečekat a bez jakéhokoliv zaváhání hned jednu plnou silou vypálit přímo do tech jejich ksichtu a uvidíte, ze oni to zase takovy hrdinove jak se tvari nejsou. A pravda zadnej drobek zrova nejsem, ale ve finale je to úplně jedno, jelikoz ten co jsem ho zkopal na tom byl stejne..

MSTonny
začátečník

Příspěvek od MSTonny »

Hoši tak v Mostě holčina z Prahy….. bohužel ještě nevyzkoušeno protože se mi nepodařilo jí dovolat….. Je to Škoda protože dle fotek vypadá luxusně a jestli to byla ono (což by v porovnání s foto) tak když jsem ji viděl v mostě venku tak vypadala fakt Dobre…. Jen Škoda že se ji nelze dovolat (zkoušel jsem tak 20x)…. To je ona https://www.sex.cz/589905?Kraj=ustecky& ... =most&S=11

Pak zde je Kati (https://www.sex.cz/460027?Kraj=ustecky& ... c=most&S=6) ta také vypadá luxusně a sdělila info že chce za hodinu 1800 a za půl hodiny 1200…. Bohužel mi do toho dnes něco vlezlo takže jsem nezkoušel…. Každopádně sídlí na adrese Františka Halase 2616/4 dle jejich informací.

Pak je v Mostě Týnka (https://www.sex.cz/851290?Kraj=ustecky& ... c=most&S=3), které se klasicky nedá dovolat (věcně nebo spíše neustále nedostupná).

I přes to že jsem tam už jednou byl (za jinou holkou) tak jsem se zkusil podívat k Sex Real Most za Samanthou…. Akce ale neproběhla…. Dal jsem otočku….. je to fakt jen na to když není do čeho píchnout….

“EDIT” Pražandě jsem se dovolal a chce 1200 za půl hodiny a 1800 za hodinu…. Určitě pojedu zkusit…. “EDIT”

Noru zdar ;)

abxax
zkušený norník

Příspěvek od abxax »

V Moste jezdim mrdat 18 letou cikanku Pavlinu. Postava tak 155-160. Kouri a necha se i vycakat. Jediny problém muze pro nekoho byt, ze si sem tam hodi pernik. Pry ale jenom kourenim. Nicmene nevadi mi, kdyz je holcina sjeta..davam ji 1500.

Patrik25
pokročilý

Příspěvek od Patrik25 »

té není 18 určitě jí je přes 22 let

Odpovědět