Ústecký kraj

Středočeský Kraj, Ústecký Kraj, Liberecký Kraj
Odpovědět
Johnypetka5
začátečník

Re: Ústecký kraj

Příspěvek od Johnypetka5 »

killer266 píše:
14 září 2021 19:07
Ahoj hele upřímně dávám přednost těm co pošlou alespoň něco předem, tak pokud chceš tak se určitě můžeme nějak domluvit. Jinak 1500,- a přizpůsobím se i tomu co máš rád ty a 400,- na účet13:21
Johnypetka5 píše:
14 září 2021 16:02
mmmegannn píše:
14 září 2021 15:54

Chce peníze předem, tedy pojeb, nebrat.

Prachy jsem ji už vysvětlil že ne předem, souhlasila. Napsala ať ji v 15h zavolám tak jsem napsal že by to šlo, ale že potřebuji její číslo. Napsala jo, ale nic neposlala 🤣🤣🤣

Hele psala mi to samé a pak už jen slibování, že pošle číslo takže evidentní ojeb. To je děs dneska narazit na pěknou holku co chce jebat a ne ojebávat 🧐

crackonosch
začátečník

Příspěvek od crackonosch »

Zdar panstvo. Tak se i já konečně podělím o (ne)zážitky.
Dnes jsem chtěl stihnout tři, podadřili se jen dvě.

1) Kristina, Klášterec ( https://www.sex.cz/301109?Kraj=ustecky& ... d-ohri&S=0 )
Zavolal jsme jí, domluvili jsme se, přijel jsem a ticho po pěšině. Dvacet minut čekačka a pak odjezd. Tohle jsme u ukraiinek, nebo co byla zač ještě nezažil. V posledních letech jsem právě jezdil zásadně za nimi, že na ně byl větší spoleh než na české děvuchy, obzvlášť v oblasti Klášterec, Chomutov, Kadaň. Krom Marie Magdalény (ama), svaté výjimky z pravidla.

2) Dorotka, Chomutov ( https://www.sex.cz/498826?Kraj=ustecky& ... omutov&S=0 )
Domluvil jsem se sní na oral bez do konce plus ještě něco navíc. Chtěla dvojku stáhl jsem alespoň na 1,8k. Jo vím, je to moc, ale pro mě aktuálně jako pro nepojízdného člověka to v daném dosahu bylo dost laciné a to celkově, jak časově, tak služby/platba. Holka tak okolo třícítky, trochu krev a mlíko, kozy tak trojky, slušná, milá, komunikativní a snaživá. Furt chtěla ošukat, ale já nechtěl. Ne proto, že by sem i nelíbila. Prostě jsem měl tak plný koule, že bych byl raz, dva tři hranolky a proto jsem nechtěl. Oral hodnotím na 4,5/5. Jela fakt pecky, ale nepolyká, plive. Příště asi zopáknu, ale pouze za jiné cifry.

3) Laurinka25, Kadaň (ama)
No domluva s tou holkou děs běs,. Ale jelikož má dítě, což bylo slyšet i v telefonu, tak se to dá ještě chápat. Setkal jsem se ní asi o tři hodiny později, než bylo původně v plánu, ale nakonec ano. Dělá prý jen do pěti, kvůli dítěti a já volal později, Jelikož jsem ji vytáhl pozdě večer ven a byla v pohodě, tak jsem jí dal dýško 300, takže celkově 1k, Mohla se na mě taky vysrat, že. A zase, jen na oral bez, Tentokrát ani ne do konce, páč to nedělá, avšak zase za 700, Holka pěkná, ale dost vyžle, slušný zadek a i prsa. Oral hodnotím opět na krásných 4,5/5. Opakovat budu, jen se s ní příště lépe domluvit, jak co se týká času tak zkusit snížit ceny,

Tak toť vše a lovu zdar

Poljiik
norník

Příspěvek od Poljiik »

Zdarec kolegové, má někdo zkušenost s nickem KrasnaVyhoni z modrýho serveru? Docela by mě to podle jejího popisu lákalo ale vůbec nereaguje, tak jestli jste byl někdo úspěšnější event jestli na ni nemáte třeba telefon (klidně do PM jestli to tu nechcete úplně veřejně dávat)...jestli se mi podaří se sejít, podám samozřejmě recenzi

Zdeb
pokročilý

Příspěvek od Zdeb »

Poljiik píše:
15 září 2021 10:04
Zdarec kolegové, má někdo zkušenost s nickem KrasnaVyhoni z modrýho serveru? Docela by mě to podle jejího popisu lákalo ale vůbec nereaguje, tak jestli jste byl někdo úspěšnější event jestli na ni nemáte třeba telefon (klidně do PM jestli to tu nechcete úplně veřejně dávat)...jestli se mi podaří se sejít, podám samozřejmě recenzi
Ahoj, taky jsem narazil na inzerat. Zkousel jsi poslat fotku jak vubec vypada? Aby to nebyla piksla 😜

crackonosch
začátečník

Příspěvek od crackonosch »

Ahoj chlapi. Nemá někdo nahodou kontakt na Babyloveyou (ama) z Chomutova?

coutinho5
norník

Příspěvek od coutinho5 »

Bohužel to prý nedělá :cry:
Kaňour93 píše:
10 září 2021 01:40
Na modrých stránkách nick: Baruessa
Další blbka a ztráta času. Těch pokusů o schůzku bylo fakt nejmíň deset a pokaždý výmluvy.
Je z Ústí, FB Klára Herinková.

Drago001
pokročilý

Příspěvek od Drago001 »

crackonosch píše:
14 září 2021 23:46
Zdar panstvo. Tak se i já konečně podělím o (ne)zážitky.
Dnes jsem chtěl stihnout tři, podadřili se jen dvě.

1) Kristina, Klášterec ( https://www.sex.cz/301109?Kraj=ustecky& ... d-ohri&S=0 )
Zavolal jsme jí, domluvili jsme se, přijel jsem a ticho po pěšině. Dvacet minut čekačka a pak odjezd. Tohle jsme u ukraiinek, nebo co byla zač ještě nezažil. V posledních letech jsem právě jezdil zásadně za nimi, že na ně byl větší spoleh než na české děvuchy, obzvlášť v oblasti Klášterec, Chomutov, Kadaň. Krom Marie Magdalény (ama), svaté výjimky z pravidla.

2) Dorotka, Chomutov ( https://www.sex.cz/498826?Kraj=ustecky& ... omutov&S=0 )
Domluvil jsem se sní na oral bez do konce plus ještě něco navíc. Chtěla dvojku stáhl jsem alespoň na 1,8k. Jo vím, je to moc, ale pro mě aktuálně jako pro nepojízdného člověka to v daném dosahu bylo dost laciné a to celkově, jak časově, tak služby/platba. Holka tak okolo třícítky, trochu krev a mlíko, kozy tak trojky, slušná, milá, komunikativní a snaživá. Furt chtěla ošukat, ale já nechtěl. Ne proto, že by sem i nelíbila. Prostě jsem měl tak plný koule, že bych byl raz, dva tři hranolky a proto jsem nechtěl. Oral hodnotím na 4,5/5. Jela fakt pecky, ale nepolyká, plive. Příště asi zopáknu, ale pouze za jiné cifry.

3) Laurinka25, Kadaň (ama)
No domluva s tou holkou děs běs,. Ale jelikož má dítě, což bylo slyšet i v telefonu, tak se to dá ještě chápat. Setkal jsem se ní asi o tři hodiny později, než bylo původně v plánu, ale nakonec ano. Dělá prý jen do pěti, kvůli dítěti a já volal později, Jelikož jsem ji vytáhl pozdě večer ven a byla v pohodě, tak jsem jí dal dýško 300, takže celkově 1k, Mohla se na mě taky vysrat, že. A zase, jen na oral bez, Tentokrát ani ne do konce, páč to nedělá, avšak zase za 700, Holka pěkná, ale dost vyžle, slušný zadek a i prsa. Oral hodnotím opět na krásných 4,5/5. Opakovat budu, jen se s ní příště lépe domluvit, jak co se týká času tak zkusit snížit ceny,

Tak toť vše a lovu zdar

Jako Laurinka v nabídce nabízím dvakrát y ... Tvl to nebude nic chytrého... No co ... Hlavně že šuká 🤣

honzusa
začátečník

Příspěvek od honzusa »

honzusa píše:
02 září 2021 08:32
Cau panove. Vyzkousel nekdo masaz v Chomutově s touto slecnou z modreho serveru? Nikolachomutov29
To fakt nikdo u ni nebyl? :shock: :?: :D

b123
zkušený norník

Příspěvek od b123 »

Tak jsem zkoušel BadGirl_ z am. V inzerátu sice šílené cena 3000 - 6000, tak mne zajímalo co za to nabízí. odepsala, že jde za 2500. Poslala fotku, docela pěkná holka. Tak píši o kontakt, né že by se mi do toho za takto přemrštěné prachy chtělo jít, ale za pokus člověk nic nedá, A prý nemá tel. :nenene: Další pokus o komunikaci Lucynda, kupodivu zareagovala, poslala foto a tím to utichlo. Na fotkách jí to sluší. :) A dle toho jsem poznal, že je to opět strá Lucyxxx (měl jí teď někdo?). Byla tu zmínka, že frčí. Nakonec se domluvil se starou známou Janou z Gagarinovi v UL, dlouho jsem tam nebyl. Už neinzeruje a asi bere jen staré klienty, co jsem pochopil. Zážitek super, cena 1700, ale vyplatí se. Vše je na pohodu. Prsa silikony sice, ale dobré, holka příjemná. Nic nikam netlačí. Tak doufám, že bude ještě nějaký pátek dostupná.

Jarda1980
norník závislák

Příspěvek od Jarda1980 »

U té badgirl jsem byl někdy už koncem února. Ceny šílený ale když nabídnes litr jde taky. Na fotkách Pekny realita o dost horší. Kila nahoře celkové noc moc. Na opačnou jsem nikdy ani nepomyslel.

svengunar
začátečník

Příspěvek od svengunar »

b123 píše:
19 září 2021 07:58
Tak jsem zkoušel BadGirl_ z am. V inzerátu sice šílené cena 3000 - 6000, tak mne zajímalo co za to nabízí. odepsala, že jde za 2500. Poslala fotku, docela pěkná holka. Tak píši o kontakt, né že by se mi do toho za takto přemrštěné prachy chtělo jít, ale za pokus člověk nic nedá, A prý nemá tel. :nenene: Další pokus o komunikaci Lucynda, kupodivu zareagovala, poslala foto a tím to utichlo. Na fotkách jí to sluší. :) A dle toho jsem poznal, že je to opět strá Lucyxxx (měl jí teď někdo?). Byla tu zmínka, že frčí. Nakonec se domluvil se starou známou Janou z Gagarinovi v UL, dlouho jsem tam nebyl. Už neinzeruje a asi bere jen staré klienty, co jsem pochopil. Zážitek super, cena 1700, ale vyplatí se. Vše je na pohodu. Prsa silikony sice, ale dobré, holka příjemná. Nic nikam netlačí. Tak doufám, že bude ještě nějaký pátek dostupná.
Zdar kolego, mohl bys mi pls poslat kontakt na Janu?
Díky moc!!

mmmegannn
norník závislák

Příspěvek od mmmegannn »

Jana nové nebere, jen ty co zná, ta je fakt dobrá!

b123
zkušený norník

Příspěvek od b123 »

mmmegannn píše:
19 září 2021 18:09
Přesně. Asi nej co tu jsou a znám je. A i velmi příjemná. Občas člověk chce vyzkoušet nějakou jinou a často průser.Takže se rád vracím, ale už to tu není co bývalo. Hodně těch dobrých holek to nedělá (Eva83 např...), nebo je složilo piko (Celajentvoje) atp.

jan.cerny84
začátečník

Příspěvek od jan.cerny84 »

b123 píše:
20 září 2021 07:30
mmmegannn píše:
19 září 2021 18:09
Přesně. Asi nej co tu jsou a znám je. A i velmi příjemná. Občas člověk chce vyzkoušet nějakou jinou a často průser.Takže se rád vracím, ale už to tu není co bývalo. Hodně těch dobrých holek to nedělá (Eva83 např...), nebo je složilo piko (Celajentvoje) atp.
Poslední dobou je to konec. Fotky vs. real je občas na pěst, co si někdo dovolí. To už, když pak nesedí věk o 10+ nebo váha o 20+, tak nevím, co si holky myslí. Zmizelo toho hodně...Diana z Dubí, pouličnice byly lepší. Když odpovídá foto, tak pak je cena 2500/1h.

hajak
pokročilý

Příspěvek od hajak »

zdravim.mate nekdo tel.na Chomutovanda32?

Odpovědět